cosinus katowice organizacja reklamy terminy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-23, 15:09   #1
kika101
Raczkowanie
 
Avatar kika101
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 75

cosinus katowice organizacja reklamy terminy


Witam, nie mogę odnaleźć się w tym forum, dlatego pisze Czy któraś z Was chodzi w tym roku na I semestr do Cosinusa na Organizację reklamy? Zapisałam się dziś a jak się dowiedziałam, pierwsze zajęcia już się odbyły Może któraś z was ma notatki z tych zajęć? Jak to wszystko wygląda? Proszę o pilne odpowiedzi:pro si:

Podaję kontakt 19901234@wp.pl lub GG : 351432

Z góry Wam dziękuję
kika101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 15:21   #2
kika101
Raczkowanie
 
Avatar kika101
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 75
Dot.: cosinus katowice organizacja reklamy terminy

ok już są jakby ktoś chciał wiedzieć- 2 i 3 październik pozdrawiam
kika101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 22:49   #3
elzi31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: cosinus katowice organizacja reklamy terminy

Robiłam Cosinus w Poznaniu- ale nie idzie tam!ta szkola to porazka!naprawde szkoda czasu na jakiekolwiek zapisy. skoczyłam studia na etapie licencjatu- w przerwie poszlam sobie do cosinusa- to co tam sie dzialo to totalna pomylka!nauczyciele niekompetetni, cały czas nauczycielki narzekaly o niewiadomo czym np. o tym ile przytyly i o dietach (a mialam sie uczyc- w zawodzie technik prac biurowych)Chodzilam do Cosinusa 3 semmestry- w sumie pod koniec podziekowano mi bo mimo iz mialam zaliczone wszystkie egzaminy, praktyki, prace zaliczeniowe to nie bylo mnie na wiekszej częsci zajęc- zaczełam studia magisterskie i nie dało to sie pogodzić- nikt nie chciał mi isc na ręke- a mi szkoda było czasu i pieniedzy na dojazdy do tej beznadziejnej szkoły na poziomie nie wiecej niz podstawowym. Ten nowy dyrektor- szok! Zero kompetencji!Jak był jeszcze ten poprzedni- to naprawdę fajny gośc- potrafił zrozumieć ze są studia- szło z nim normalnie porozmawiać, coś robił w kierunku takim aby nie rezygnowac ze szkoly i jakos to pogodzić. Ten nowy dyrektor to tylko ma o sobie wysokie mniemanie, nic nie potrafi, zacheca tylko do tego by ze szkoła dać sobie spokój- porażka!Straciłam tylko czas i pieniadze- bo dojeżdzałam 60 km do szkoły, by czegoś się nauczyc, a nie by siedzieć w trzy osoby przy jednym komputerze- do tego nie sprawnym..i czekać przez godzine, aż cokolwiek sprzęt załapie. Jak słyszę Cosinus to....hahaha-może już zostawię to dla siebie- ale naprawdę szczerze odradzam! Przeszłam już kilka szkół- wszystkie bezproblemowo skończyłam i naprawdę Cosinus szczerze nie polecam!
elzi31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.