Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-14, 22:33   #1
Eva_quidam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 3

Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.


Potrzebuję pomocy.. wybrałam już kreacje na studniówkę ( jest przedstawiona na załączonej fotografii), tylko teraz nie bardzo wiem jak dobracować pozostałe szczegóły czyli kolor włosów i makijaż. Mam długie włosy, koloru bliżej nieokreślonego jest to naturalny ciemny blond, połączony z brązem i lekkim miedziem na końcówkach włosów. Chciałam na studniówkę zmienić kolor włosów, ale nie bardzo wiem, który by bardziej odpowiadał. Zdecydowanie lepiej wyglądam w miedzi, ale nie wiem czy nie gryzł by się ten kolor z kolorem sukni?? Jeżeli nie to jakie kolory makijażu, były by odpowiednie. Drugi kolor włosów wybrany przezemnie jest ciemny brąz i tu też mam pytanie jaki makijaż był by odpowiedni. Dziękuję z góry za pomoc!!


dopisek od moderatora
W związku z wieloma powstającymi wątkami z pytaniami o dobór makijażu do sukienki powstał wątek zbiorczy. Nie zakładaj nowego tematu, zadaj pytanie tutaj.
Częstym błędem jest dobór makijażu stricte do ubrania, przede wszystkim powinnyśmy kierować się typem naszej urody i dobierać kolorystykę pod tym kątem.

Edytowane przez kasienka.b
Czas edycji: 2011-07-15 o 11:24
Eva_quidam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-15, 02:21   #2
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Studniówka

Raczej Ci nie pomogę. Ale tak sobie obejrzałam ten komplecik (śliczny) i przypomniała mi się własna studniówka. Nie wiedziałam, że tak się czasy zmieniły. Ja na swojej byłam w czarnej, aksamitnej, króciutkiej sukieneczce z białym, koronkowym kołnierzykiem [img]icons/icon7.gif[/img]. Zero makijażu. Pomyliła mi się też godzina rozpoczęcia imprezy, więc gdy zadzwonił mój partner, że za chwilę przychodzi, to ja siedziałam sobie w wannie i się relaksowałam [img]icons/icon7.gif[/img]. Po czym poszłam na studniówkę z prawie mokrymi włosami (coś się zepsuło w suszarce, więc nawet ich dobrze podsuszyć nie mogłam). Wobec tego o fryzurze nawet nie wspomnę [img]icons/icon7.gif[/img]. Cała reszta szkoły nie odstawała ode mnie wyglądem (tylko te włosy lepsze dziewczyny miały [img]icons/icon7.gif[/img] ). Za to był odgórny nakaz występowania tylko w "szkolnych" kolorach - czerń, granat, może szary. Zabawa za to była... niesamowita (zero alkoholu)!
Ale się staro poczułam! Z życzeniami świetnej zabawy.
Zapomniałam napisać o butach. Nie można było wtedy kupić wszystkiego, co by się chciało. Kupiłam takie fajne czółenka Syreny, ale były trochę niewygodne. Wobec tego wzięłam do przebrania buty mojej Mamy. Trochę były za duże, więc musiałam wsadzić do czubków ze dwie chusteczki higieniczne [img]icons/icon7.gif[/img]. I tak skończyłam tańcząc boso [img]icons/icon7.gif[/img].
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-15, 10:32   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pomocy!!!- makijaż studniówkowy

Hej Evo
Moim zdaniem zarowno ruda miedz jak i braz beda pasowaly do tego zestawu. Teraz modne sa takie ogniste zestawiania [img]icons/icon7.gif[/img]
Zastanow sie tylko w czym bedziesz sie sama lepiej czula. Jedno jest pewne. Miedz zawsze latwiej jest zmienic na braz. Natomiast jesli pomalujesz wloski na braz to potem bedzie wymagalo to bardzo wielu zabiegow, zeby je rozjasnic.

Makijaz, hmmm
Tak w ciemno trudno jest mi doradzc. W pierwszym odruchu wyobrazam sobie usta w kolorze gorsetu, jasna alabastrowa cere i jedynie delikatnie podkreslone oczy cieniami naturalnymi ( bez i braz) z dlugimi czarnymi rzesami ( jak najbardziej moga to byc kepki [img]icons/icon7.gif[/img] )

Ale nie wiem jakie masz usta, jaka masz cere, oczy. Bo moze trzeba sie skupic bardziej na oczach? Jedno jest pewne. Przy tak odwaznych kolorach - czerwien z miedzia, makijaz kolorystycznie powinien byc stonowany jesli chodzi o kolor cieni. Nie dodawaj mu wiecej barw. ( co nie oznacza, ze nie moze byc wyrazny )- powinien byc jedynie oszczedny w kolorach. Usta - mozesz szminka w kolorze gorsetu , tak jak wczesneij pisalam albo je zgas np.: chlodnym bezem ( taka krowka) a skup sie bardziej na oczach.

Pozdrawiam serdecznie i zycze cudownej zabawy [img]icons/icon10.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-15, 13:57   #4
jostine
Raczkowanie
 
Avatar jostine
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 287
Re: Pomocy!!!

Evo czy mogłabyś mi powiedzieć z jakiego materiału będziesz miała halkę usztywniającą spódnicę?
jostine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-15, 14:37   #5
Eva_quidam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 3
Re: Pomocy!!!

Jest to usztywniany tiul, troszkę trudno jest go zdobyć, ale to nic.. jeżeli szyjesz sukienkę polecam zwykły tiul , który musisz ukrochmalić na to samo wyjdzie.Pozdrawiam!!
Eva_quidam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-15, 14:43   #6
Eva_quidam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 3
Re: Pomocy!!!- makijaż studniówkowy

Dzięki bardzo za pomoc..hmm cere mam dość jasną, w odcieniu różu, oczy brązowe z opadająca powieką.. usta dość pełne i wyraziste, boję się, że jak wezmę za mocny odcień pomatki do ust to za bardzo je przerysuję i tylko bedzie widać same usta..
Eva_quidam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-15, 14:53   #7
jostine
Raczkowanie
 
Avatar jostine
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 287
Re: Pomocy!!!

Dzięki bardzo! Mam nadzieję, że są różne kolory tego tiulu, żeby dobrać do koloru sukienki.
jostine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-12-16, 11:27   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pomocy!!!- makijaż studniówkowy

Ewuniu [img]icons/icon7.gif[/img]
To ju zmusiasz sama ocenic. Jezeli masz takie ladne usta , to wydaje mi sie, ze warto je tak podkreslic na ten specjalny wieczor. Ale jak boisz sie tak mocnych kolorow to zawsze mozesz je zgasic ciemniejsza czerwienia.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-17, 07:06   #9
aga_czaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5
Makijaż ślubny do kolrowej sukienki, jaki????

Prosze o rade, jak mam wykonac makijaz slubny. Powiem szczerze ze mam ogromny metlik w glowie. Chce go zrobic sama. Moja sukienka jest bardzo nietypowa, z jedwabiu opalizujacego w trzech kolorach - od rozu, po fiolet i kawe z mlekiem. Konsultowalam sie z pania wizazystka, ktora doradzila jakich uzyc kosmetykow, no i do wczoraj wydawalo mi sie ze wiem juz wszystko, ale odwiedzilam sklep kosmetyczny w ktorym pracujaca pani tez okazala sie byc po wizazu i jej zdanie na temat makijazu dla mnie bylo zupelnie odmienne. Zastanawiam sie dlaczego tak jest. Prosze o jakies rady, czy np. pomadka, roz maja byc opalizujace, czy nie....., jakich kolorow cieni uzyc, ....
Pozdrawiam
aga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aga 2.jpg (9,2 KB, 197 załadowań)
aga_czaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-17, 09:13   #10
bociek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 71
Re: Makijaż ślubny do kolrowej sukienki, jaki????

Witam Cię Aga,

Postaram się Ci pomóc. Moim zdaniem cienie do powiek powinny być opalizujące, wówczas suknia znajdzie wspólny mianownik z buźką. Górną powiekę w kąciku wewnętrznym pomalowałabym opalizującym jasnym beżem, a następnie od zewnętrznego kącika opalizującym przydymionym różem. Granice miedzy cieniami trzeba bardzo dokładnie rozetrzeć. Pod łuk brwiowy dałabym matowy highlighter przełamany bardzo delikatnym różykiem dla ożywienia spojrzenia. Zewnętrzny kącik oka oraz powiekę górną u nasady rzęs i dolną powiekę zaznaczyłabym delikatnie stonowanym fioletem, cieniem albo roztartą kreską ale takim naprawdę stonowanym. No i ceniuteńka kreseczka eyelinerem + wytuszowane rzęski. Pomadkę na całych ustach położyłabym w chłodnym przydymionym odcieniu różu, a usta wymodelowałabym brązowo-fioletowym odcieniem, na to połyskujący błyszczyk. Róż matowy współgrający z pomadką, a na kości policzkowe odrobinę połyskującego pudru satynowego. Całość wykończyłabym Meteorytami Guerlaina. A, i jeszcze dałabym odrobinkę pudru satynowego na płatki uszu, dla świeżości.
mam nadzieję, że pozostałe wizażanki mnie nie skrytykują.
bociek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-17, 11:14   #11
aga_czaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5
Re: Makijaż ślubny do kolrowej sukienki, jaki????

Dzieki za propozycje. A moze jeszcze podasz mi jakie to maja byc kosmetyki, nazwa firmy i numery...
Wielki dzieki
aga
aga_czaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-17, 11:31   #12
bociek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 71
Re: Makijaż ślubny do kolrowej sukienki, jaki????

Hmmmm, no nie wiem czy akurat tu będę w stanie cokolwiek podpowiedzieć, a to dlatego, że osobiście używam kolorówki firmy Kryolan (dla charakteryzatorów) i pomadek Bi-Kor tak się do nich przywiązałam, że nawet nie patrzę w stronę kosmetyków dostępnych w drogeriach (no poza podkładami). Chętnie bym Ci pomogła, ale naprawdę trudno mi znaleźć odpowiedniki kosmetyków, których używam...
Może inne wizażanki podpowiedzą jakie kosmetyki z tych dostępnych w drogeriach byłyby odpowiednie. Jeśli nie to jestem w stanie podać Ci numery pudrów satynowych Kryolan plus pomadki Bi-Kor. Kryolana możesz kupić w sklepie Makryon w W-wie, a pomadki Bi-Kor widziałam w Carrefourze na Targówku, mają tam swoje niezależne stoisko, ale wybór mizerny, ja kupuję ich produkty na targach - większy wybór, niższe ceny. Oczywiście pod warunkiem, że jesteś z W-wy.
Serdeczne pozdrowionka
bociek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-17, 11:46   #13
aga_czaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5
Re: Makijaż ślubny do kolrowej sukienki, jaki????

Nie jestem z Warszawy, wiec raczej nie mam szans na kupienie takich kosmetykow, ale moze ktos inny zaproponuje mi cos co bede mogla kupic w sklepach kosmetycznych.
Wielki dzieki
Pozdrawiam
aga
aga_czaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 14:40   #14
mirrorball
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 2
jaki makijaż do czerwono-czarnej sukienki??

bardzo proszę o szybką pomoc- jaki zrobić makijaż (szczególnie jaki kolor cieni do powiek?) do sukienki: czerwony gorset, czarna spódnica...zaznaczę,że makijaż ma być wieczorowy..(włosy ciemny blond, upięte w kok, zielone oczy)...bardzo prosze o pomoc

dziękuję za góry za szybką odpowiedź

pozdrawiam,
mirrorball
mirrorball jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 19:36   #15
maxididi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 46
Re: jaki makijaż do czerwono-czarnej sukienki??

Myśle że dobrze powinnaś wyglądąć w brązach - masz zielone oczy i blond włosy. Możesz dołożyć cień w kolorze bordowym na załamaniach powiek. Do tego czarny eyeliner i dobrze wytuszowane rzęsy. Usta to już kwestia gustu - jeśli nie czujesz się dobrze w szminkach nałóż błyszczyk w odcieniu czerwonym. Przy mocnym makijażu oczu, usta powinny być delikatne. Dlatego jeśli zdecydujesz sie na szminkę to wybierz naturalną jasną czerwień.
Jeśli będziesz chciała uwydatnic usta, np. poprzez głęboką czerwień ( np. kolorowe błyszczyki Loreal) to oczy- neutralny cień + eyeliner.
Przy twojej jasnej(?) karnacji dobry będzie ciemnobrzoskwinowy róż, np. INglot
maxididi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 19:44   #16
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: jaki makijaż do czerwono-czarnej sukienki??

Może to troszkę pomoże
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1042801474

__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 23:15   #17
maxididi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 46
Re: jaki makijaż do czerwono-czarnej sukienki??

zdjęcie ładnego makijażu wprost dla ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cinemasirn.jpg (19,1 KB, 351 załadowań)
maxididi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 07:14   #18
mirrorball
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 2
Re: jaki makijaż do czerwono-czarnej sukienki??

a co myślicie o fioletach(różach)? czy nie pasowałby fioletowy cień i szara kreska na oku?
pozdrawiam
mirrorball
mirrorball jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 07:57   #19
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: jaki makijaż do czerwono-czarnej sukienki??

dla blondynki polecam dymny (dymiony, czarny itp) na bazie koloru czarnego - efekt oszałamia!!!
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-18, 08:46   #20
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: jaki makijaż do czerwono-czarnej sukienki??

mirrorball napisał(a):
> a co myślicie o fioletach(różach)? czy nie pasowałby fioletowy cień i szara kreska na oku?
> pozdrawiam
> mirrorball

jakoś czerwień i fiolet mi się nie widzi.. a ta czerwień w gorsecie to bardziej karmin czy cynober?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 09:08   #21
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: jaki makijaż do czerwono-czarnej sukienki??

Ja ostatnio maluję się na codzień w taki oto sposób: na na dolnej powiece zaczynająć od zewnętrznego kącika ciągną czarną kreseczkę - niecały centymetr, a na górnej czerwoną kredką robię kreskę zwężającą się i łagodniejącą ku kącikowi wewnętrznemu, powiem Ci, ze wygląda to naprawde super. Spróbuj pokombinować, gdy masz taki ciekawy zestaw ubraniowy, to możesz poszaleć z makijażem. Przyznam się, że ostatnio brwi walnełam, do tego oka, też na czerwono i nie wygłądało to wcale aż tak głupio jak brzmi
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 13:28   #22
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: jaki makijaż do czerwono-czarnej sukienki??

Mysle, że raczej zrezygnuj z fioletu - przy czerwieni nie wyglada on ładnie, a poza tym trzeba uważać zeby nie powstał efekt 'podbitych oczu' - o co przy tym kolorze nie jest trudno. Ja polecam Ci szary lub czarny makijaz oczu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2a.jpg (45,2 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mak -kevyn.jpg (32,1 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiecz.jpg (41,5 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m1a.jpg (22,3 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (18,6 KB, 122 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 13:32   #23
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Re: jaki makijaż do czerwono-czarnej sukienki??

znalazlam jeszcze cos takiego,jaskrawe ale mi sie podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg przed_po.jpeg (10,1 KB, 209 załadowań)
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 18:57   #24
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: jaki makijaż do czerwono-czarnej sukienki??

tak...
nie ośmieliłbym się umalować nikogo tak, jak tę panią w czarnym golfie powyżej - wygląda, jak poobijana...
ale to tylko tak na marginesie
sugerowałem dymiony:
http://studiowizazu.webpark.pl/przydymiony2.html
może też być podobny tylko z do czarnego dodałbym czerwień lub wiśnię, zależy od koloru sukni...
pozdrawiam i życzę jak najmniej wolnych rodników
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 19:11   #25
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: jaki makijaż do czerwono-czarnej sukienki??

a może coś z tego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gs26.jpg (23,5 KB, 185 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 19:13   #26
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: jaki makijaż do czerwono-czarnej sukienki??

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg look nars.jpg (18,5 KB, 133 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 20:05   #27
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: jaki makijaż do czerwono-czarnej sukienki??

a mi sie widzi czerwoniutki cień do powiek czarny eye-liner i sztuczne rzęsiska ładnie zaznaczone kości policzkowe różem i delikatnie podkreślone usta, chyba że wolisz wersję z krwistoczerwonymi usteczkami i przydymiony makijaż oczek? Oczywiście polecam sztuczne rzęsy.
Pozdrawiam
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-16, 14:24   #28
uuulenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1
jaki makijaz do czerwonej sukienki?

Hej!
Mam takie pytanko... jaki makijaz bedzie pasowal do czerwonej sukienki? jestem brunetka(wlosny do ramion) o ciemnych oczach i sniadej cerze... slucham propozycji..
uuulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-17, 12:58   #29
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: jaki makijaz do czerwonej sukienki?

poszukaj na forum,taki watek byl dość szeroko opisany jakiś czas temu
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-18, 13:33   #30
minio
Raczkowanie
 
Avatar minio
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 390
makijaż do sukienki

Dziewczyny, bardzo proszę o sugestie makijażu do białej, zwiewnej sukienki w drobne czarne groszki. Za tydzień wybieram się na wesele i nie wiem jak się umalować. Niestety ani zdjęcia sukienki ani mojego nie jestem w stanie zamieścić, ponieważ nie mam aktualnego. W każdym razie zaakcentować chciałabym oczy, jakoś nie podobam się sobie w mocno podkreślonych ustach. Włosy mam ciemny blond, bardziej wpadające w rudy, niebieskie oczy(dość blisko osadzone), bardzo jasną, piegowatą cerę. Bardzo proszę o wszelkie porady pozdrawiam
__________________
Potrafił nieraz siebie się wyrzec, aby innych wspierać,
Nie litość go jednak wiodła ni sumienie,
Lecz myśli jakieś dziwne zwyrodnienie
Kazało mu, podobne zwykłej dumie,
Czynić, czego nikt lub mało kto umie;
I za tymże impulsem w pokus chwilach,
Duch jego takoż ku złu się nachylał.

Byron "Lara"
minio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-29 18:39:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.