Madinette / Angiletta / Belara - wątek zbiorczy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-26, 14:41   #31
Sandra_92
Raczkowanie
 
Avatar Sandra_92
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 293
Dot.: Madinette

.

Edytowane przez Sandra_92
Czas edycji: 2011-06-14 o 09:15
Sandra_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 08:53   #32
Sandra_92
Raczkowanie
 
Avatar Sandra_92
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 293
Dot.: Madinette

.

Edytowane przez Sandra_92
Czas edycji: 2011-06-14 o 09:16
Sandra_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 16:47   #33
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Madinette

Cytat:
Napisane przez Sandra_92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam jeszcze jedno pytanie. Dzisiaj o 9 wzięłam pierwszą tabletkę ale z racji tego, że wolę jednak je brac po południu, to czy jeżeli wezmę następną tabletkę dopiero jutro o 18 to czy coś się stanie? Pytam się, bo słyszałam, że tabletki trzeba brac o tej samej porze.
Z racji tego, że pierwszą tabletkę wziełaś o godz 9 rano, a chcesz przeskoczyć na godz 18stą radziłabym każdego dnia, sukcesywnie przesuwać zażywanie tabletek o jakieś 2-3 godziny, bo wówczas antykoncepcja zostanie zachowana. Jednorazowy przeskok o 9 godzin jest zbyt duży!
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 22:43   #34
alexandra123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Madinette

hej dziewczyny
ja biorę te tabletki już prawie całe opakowanie, i nie wiem ale myślę ze mi nie służą,
piersi mam ogromne, bolące, a i jak NIGDY wyskoczyły mi na plecach oraz we włosach bardzo dużo bolących syfków, straszne jak trądzik...którego jako nastolatka nie miałam...nie wiem czy mogę to łączyć z rozpoczęciem tych tabletek, ale strasznie to wygląda i jestem przerażona.
czy któraś z was ma podobne objawy ??
alexandra123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 15:26   #35
Magnolia2505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Madinette

Cytat:
Napisane przez alexandra123 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
ja biorę te tabletki już prawie całe opakowanie, i nie wiem ale myślę ze mi nie służą,
piersi mam ogromne, bolące, a i jak NIGDY wyskoczyły mi na plecach oraz we włosach bardzo dużo bolących syfków, straszne jak trądzik...którego jako nastolatka nie miałam...nie wiem czy mogę to łączyć z rozpoczęciem tych tabletek, ale strasznie to wygląda i jestem przerażona.
czy któraś z was ma podobne objawy ??
Idź do lekarza i powiedź o swoich objawach. Podejrzewam, że skoro wcześniej nie miałaś problemów z pryszczami i łojotokiem, to te pigułki nie są dla Ciebie odpowiednie. One dobrze działają na kobiety, które mają nadmiar męskich hormonów. U Ciebie pewnie te hormony są w normie i stąd ten odwrotny efekt działania pigułek. Lekarzem nie jestem, ale jak najszybciej zmień je na inne żeby na stałe nie zostały problemy z syfami.
Magnolia2505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 16:05   #36
Magnolia2505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Post Dot.: Madinette

Do dziewczyn, które od kilku miesięcy biorą Madinette. Napiszcie proszę swoje dalsze obserwację związane z poprawą stanu cery i włosów. Wybieram się za tydzień do gin, bo mówiąc szczerze mam już dość cudowania z tłustą twarzą i trądzikiem, który po każdej kuracji powraca:/
Magnolia2505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 07:51   #37
Madelaine
Raczkowanie
 
Avatar Madelaine
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 308
Dot.: Madinette

Ja jestem przy końcu drugiego opakowania i parę dni temu na jednym policzku wyskoczyło mi kilka wielkich bolących gul. Wcześniej brałam Mercilon i nie działy mi się taki rzeczy. Jak myślicie czy to może być wina tabletek czy raczej tego,że jestem chora? ( zawsze mi się przy chorobie cera trochę pogarsza no ale zwykle nie aż tak). Dodam, że przy pierwszym opakowaniu i na początku drugiego, cera była jak najbardziej w porządku, nic mi nie wyskakiwało, byłam bardzo zadowolona bo właśnie głównie ze względu na cerę biorę tabletki antykoncepcyjne, a tu nagle w połowie drugiego opakowania taka niespodzianka... Nie wiem teraz czy dalej brać te tabletki, czy lepiej wrócić do Mercilonu.
__________________

Madelaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 17:46   #38
aaaania21
Przyczajenie
 
Avatar aaaania21
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 13
Dot.: Madinette

Witajcie. Stosuję Madinette od niedawna - skończyłam drugie opakowanie. Ginekolog przypisał mi je ze względu na przerośnięte endometrium, przez co miałam obfite miesiączki, często bolesne.
Na początku przyjmowania tabletek byłam przerażona, zaczęły wychodzić mi pryszcze (wczesniej nie miałam z nimi problemów), wpadłam w stan depresyjny i jadłam jak głupia.Okres trwał dwa tygodnie!!! Chciałam je odstawić, jednak postanowiłam to przetrzymać i zobaczyć co będzie dalej. Już przy drugim opakowaniu apatyt wrócił do normy, żadnego pogorszenia nastroju nie zauważyłam, wyszło mi tylko kilka krostek na twarzy. Jutro zaczynam trzecie opakowanie i mam wielkę nadzieję, że obędzie się już bez tych skutków niepożądanych, bo bardzo chciałabym je przyjmować, gdyż krwawienia praktycznie nie czułam, co jest ogromnym plusem- zero bólu i trwało tylko 3 dni, a nie 10 jak kiedyś
Jedynym minusem jest cena, w SuperPharmie płacę za opakowanie 45 zł. Czy ktoś może z Poznania poleci mi aptekę, w której Madinette kosztuje około 30-35zł? w mojej okolicy same drożyzny!
aaaania21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 14:18   #39
ewula_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Madinette

Hej, dziewczyny

Jeśli chodzi o madinnette to przepisała mi je lekaż endokrynolog ginekolog-połoznik, jestem z okolic Szczecia i z dostępności ich jest kiepsko. Dostałam właśnie madinettei androcur - niestety u nas tego nie ma, wiec kuzynka kupiła mi je w Niemczech, niestety cena zabujcza- zapłaciła za nie (madi + androcur) 40 eur, masakra.
ewula_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 16:23   #40
E-llenka
Przyczajenie
 
Avatar E-llenka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 29
Dot.: Madinette

Ja bylam dzis na wizyciekontrolnej u gin i pytalm sie czy trzeba zmieniac pigulki na inne bo moje yasminelle biore prawie dwa lata... Powiedzialam rowniez ze moje libido oslablo... To moja gin dala mi recepcte wlasnie na Madinette... Mowila ze to nowy lek i nie oslabia tak libido jak inne pigulki... Prosze opowiedzcie o waszym stosunku z Madinette... Czy to prawda ze nie oslabia libido?


Prosze o pomoc.
__________________
hmmm.....

68 --> 65 --> 59 --> 55 ------>53!!!!!!!!!!

mam nadzieję, że marzenia się spełniają ;-)

02.10.2009
E-llenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 20:05   #41
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Madinette

Witam,
Ja swoją przygodę z Madinette zaczęłam jakoś tydzień temu. Byłam u ginekologa i poprosiłam o zmiane tabletek bo po wcześniejszych (Rigevidon) strasznie osłabło moje libido. Okropnie mnie to męczyło. Lekarz powiedział mi, że Madinette najmniej osłabia popęd seksualny ze wszystkich tabletek. Mam nadzieje, że się nie mylił i zobacze różnice.
Jestem pełna nadzieji. Ale na skutki trzeba będzie jeszcze troche poczekać
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 21:06   #42
E-llenka
Przyczajenie
 
Avatar E-llenka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 29
Dot.: Madinette

Tez tak mialam z yasminelle... I moja gin przepisala mi wlasnie madinette... Za poltora tygodnia zaczne je brac... Mam nadzieje ze moj organizm dobrze je przyswoi... Ze nie bede miala zadnych nudnosci i bolow.... Dam znac jak u przebiega branie madinette.
__________________
hmmm.....

68 --> 65 --> 59 --> 55 ------>53!!!!!!!!!!

mam nadzieję, że marzenia się spełniają ;-)

02.10.2009
E-llenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 21:04   #43
Sirith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 72
Dot.: Madinette

Czy ktoś jeszcze podzieli się doświadczeniami z tymi tabletkami? Ja zaczynam je brać za 2 tyg., zmieniam z novynette, które niestety nie wpłynęły wcale dobrze na moją cerę, a w zasadzie mogę powiedzieć, że robią z nią co chcą, raz jest ok a raz tragedia. Trafiłam na inf o madinette w internecie, zachęciły mnie pozytywne opinie co do działania antyandrogennego etc. Zobaczymy, jak to będzie...
Sirith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 12:11   #44
ewula_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Madinette

Hej dziewczyny, minął miesiąc jak już biorę madinette+(androcur 1 tab przez pierwsze 10 dni menstruacji), co u mnie się zmieniło...cera fakt poprawiła sie, nie pojawiaja sie opryszczka czy coś w tym stylu, ale moje libido w porównaniu przed braniem to zmniejszyło sie powiedziałbym że nawet o 75 %. nie iwm tylko czy to przez madinette czy przez androcur. co do włosków to poprawy nie ma, ale to może za wcześnie na ocenę tego. Najgorsze jest to że libido spada i nie mam na to żadnego wpływu...nie dobrze
ewula_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 10:52   #45
Anonim1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Tabletki i brak okresu.

Witam Byłam dzisiaj u ginekologa, ponieważ ostatni okres miałam 2 miesiące temu. W ciąży nie jestem, robiłam badanie BHCG. Brałam duphoton ( połowe opakowania ) ale miesiączki dalej nie dostałam. Ginekolog powiedział ze nie ma na co czekać, tylko mam zacząć brać tabletki anty ( Madinette ). Zapomniałam się go jednak zapytać czy przy braku miesiączki tabletki działają od pierwszego dnia gdy wezmę pierwszą? Z góry dziękuje
Anonim1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 11:28   #46
kluska0
Zadomowienie
 
Avatar kluska0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Tabletki i brak okresu.

Nie, tabsy działają od razu tylko jeśli weźmie sie je w 1 dzien miesiączki, w takim wypadku jak Twój zdania są podzielone:
-niektórzy mowią, że antykoncepcja bedzie po 7 dniach od wzięcia 1 tabletki;
-osobiście uważam, że w takim wypadku warto zabezpieczać sie dodatkowo przez całe pierwsze opakowanie;
kluska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 12:06   #47
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Tabletki i brak okresu.

Ja bym nie ryzykowała i zabezpieczała się całe opakowanie.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 12:13   #48
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Tabletki i brak okresu.

w 8 dniu od wziecia antykoncepcji jest juz pelne dzialanie.

nie sluchaj tych panikujacych bo one by wszystko naraz zastosowaly i tak by w ciaze jeszcze zaszly przez wspolna deske i reczni wujka
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 12:21   #49
kluska0
Zadomowienie
 
Avatar kluska0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Tabletki i brak okresu.

Przy pierwszym opakowaniu w życiu, rozpoczętym w dowolnym dniu cyklu to to nie jest panikowanie tylko raczej dmuchanie na zimne, pewności 100% nigdy nie ma, a tym bardziej jak rozpocznie sie stosowanie tabletek, bądź co bądź, niezgodnie z ulotką.
kluska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 12:26   #50
latte_91
Przyczajenie
 
Avatar latte_91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: wielkopolska/lubuskie
Wiadomości: 4
Dot.: Tabletki i brak okresu.

Popieram wypowiedź agusiamyszka, po 8. tabletce z blistra antykoncepcja działa.

Ale jeśli masz nadal wątpliwości to nie lepiej zadzwonić do p.ginekolog i się upewnić?
Jak mówiłaś masz pewne problemy z miesiączką i może tabletki w Twoim przypadku działają inaczej?

Edytowane przez latte_91
Czas edycji: 2011-09-21 o 14:21 Powód: ort. :)
latte_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 14:11   #51
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Tabletki i brak okresu.

Cytat:
Napisane przez kluska0 Pokaż wiadomość
Przy pierwszym opakowaniu w życiu, rozpoczętym w dowolnym dniu cyklu to to nie jest panikowanie tylko raczej dmuchanie na zimne, pewności 100% nigdy nie ma, a tym bardziej jak rozpocznie sie stosowanie tabletek, bądź co bądź, niezgodnie z ulotką.
dziewczyna oczekuje rad a nie "ja dmucham na zimne to kazda musi". na wszelki wypadek to "mozesz zostac w domu i ugotowac obiad i zrobic deser bo tesciowa moze zajrzec" lol
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 14:24   #52
kluska0
Zadomowienie
 
Avatar kluska0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Tabletki i brak okresu.

Nie będę nikomu radzić czegoś czego sama bym nie zrobiła, po prostu. Zresztą nie napisałam, że ma koniecznie tak zrobić bo to jest jedyne słuszne postępowanie, napisałam jej dwie możliwości, i dodałam, którą ja osobiście "popieram". To, wyobraź sobie, jest rada. Nie widzę ani problemu ani powodów do pultania się.
kluska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 14:26   #53
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Tabletki i brak okresu.

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
dziewczyna oczekuje rad a nie "ja dmucham na zimne to kazda musi". na wszelki wypadek to "mozesz zostac w domu i ugotowac obiad i zrobic deser bo tesciowa moze zajrzec" lol
Wiesz co... ja to wolę jednak dmuchać na zimne, co mi szkodzi?
Wolę się dodatkowo zabezpieczyć, niż mieć niemiłą niespodziankę w postaci wrzaskulca. Brrr.
Anonim1992 teoretycznie w 8 dniu powinnaś być zabezpieczona. Ja też bym się jednak do końca opakowania zabezpieczyła.
Z ręcznika wujka bym nigdy nie skorzystała....
Cytat:
Napisane przez kluska0 Pokaż wiadomość
Nie będę nikomu radzić czegoś czego sama bym nie zrobiła, po prostu. Zresztą nie napisałam, że ma koniecznie tak zrobić bo to jest jedyne słuszne postępowanie, napisałam jej dwie możliwości, i dodałam, którą ja osobiście "popieram". To, wyobraź sobie, jest rada. Nie widzę ani problemu ani powodów do pultania się.
Świetnie powiedziane.

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2011-09-20 o 14:28
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 14:50   #54
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Tabletki i brak okresu.

kluska skoro nie znasz odp to po co piszesz na forum? chcesz nabic sobie tylko postow?
zaden problem napisac " idz do lekarza", " dmuchaj na zimne" tu chodzi o konkrety a nie "uwazaj"

ja wzielam tabsy przed okresem i wspolzylam na 6 tab.

sniegowa - nie ty jedna nie chcesz dziecka.

szczerze?zbieralo mi sie na wymioty widzac porod, z partnerem poczulismy wielkie obrzydzenie widzac pociazowe roztepy na brzuchu na jednym ze zdjec dziewczyny. codziennie mowie sobie "zero macierzynsta, zero uczuc macierzynskich" denerwuje mnie placz dziecka, ze najchetniej pobilabym matke i dziecko.dokonalibysmy ( z partnerem) aborcji. na wiesc o tym ze jestem w ciazy upilabym sie z radosci. mam w domu leki ktore szkoda na plod.
o czyms zapomnialam?
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 14:53   #55
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Tabletki i brak okresu.

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
kluska skoro nie znasz odp to po co piszesz na forum? chcesz nabic sobie tylko postow?
zaden problem napisac " idz do lekarza", " dmuchaj na zimne" tu chodzi o konkrety a nie "uwazaj"

ja wzielam tabsy przed okresem i wspolzylam na 6 tab.

sniegowa - nie ty jedna nie chcesz dziecka.

szczerze?zbieralo mi sie na wymioty widzac porod, z partnerem poczulismy wielkie obrzydzenie widzac pociazowe roztepy na brzuchu na jednym ze zdjec dziewczyny. codziennie mowie sobie "zero macierzynsta, zero uczuc macierzynskich" denerwuje mnie placz dziecka, ze najchetniej pobilabym matke i dziecko.dokonalibysmy ( z partnerem) aborcji. na wiesc o tym ze jestem w ciazy upilabym sie z radosci. mam w domu leki ktore szkoda na plod.
o czyms zapomnialam?
No ja to raczej bym się upiła z rozpaczy.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 15:14   #56
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Tabletki i brak okresu.

Cytat:
Napisane przez Anonim1992 Pokaż wiadomość
Witam Byłam dzisiaj u ginekologa, ponieważ ostatni okres miałam 2 miesiące temu. W ciąży nie jestem, robiłam badanie BHCG. Brałam duphoton ( połowe opakowania ) ale miesiączki dalej nie dostałam. Ginekolog powiedział ze nie ma na co czekać, tylko mam zacząć brać tabletki anty ( Madinette ). Zapomniałam się go jednak zapytać czy przy braku miesiączki tabletki działają od pierwszego dnia gdy wezmę pierwszą? Z góry dziękuje
To powinnaś wrócić do lekarza rozpoznac przyczynę braku miesiączki czytaj wykonać badania hormonalne.A dopiero potem stosować antykoncepcję.
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 18:44   #57
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Tabletki i brak okresu.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No ja to raczej bym się upiła z rozpaczy.
nie dalam "" :P to mialo byc to samo znaczenie

ano. lekarze ida na latwizne i przepisuja leki.
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 07:35   #58
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Tabletki i brak okresu.

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
nie dalam "" :P to mialo byc to samo znaczenie

ano. lekarze ida na latwizne i przepisuja leki.
Hehe tak czułam. Też wysypki dostaję na widok dzieci. Mam córkę (kocham ją ogromnie) i zdecydowanie wiem że to wystarczy. Mało tego, dopiero teraz doceniam uroki macieżyństwa- gdy razem na ciuchy chodzimy, czy na siłownię.

Swoją drogą to też mnie zastanawia, że przy braku miesiączki lekarz przepisuje antytabsy.....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 15:59   #59
hipelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: Tabletki i brak okresu.

hej dziewczyny, mam pyt poniewaz w braniu lekow jestem laik, ale niestety musze je brac poniewaz staramy sie z mezem o dziecko, biore duphaston 1cykl a raczej bralam bo w niedziele skonczylam 10dni 2razy dziennie i do dzis @nie ma a zawsze mam regularnie i nic mnie boli tylko piersi mam jak balony i od 2tyg stojace sutki. mam pyt po jakim czasie po odstawieniu duphas...powinno dostac sie @ cykle mam 26dniowe bardzo prosze o odp
pozdr
hipelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 12:05   #60
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Madinette

Chciałabym zapytać, czy przy dłuższym braniu Madinette wpływa pozytywnie na cerę i wypadające włosy, bo właśnie z tego powodu się do niej przymierzam? W listopadzie idę do lekarza i już sama nie wiem co lepsze: Yasmin, Yasminelle czy właśnie Madinette.
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-03 13:53:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.