Marketing i reklama w firmie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-02, 09:25   #31
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Reklama salonu kosmetycznego

Cytat:
Napisane przez SalonMagia Pokaż wiadomość
Można promować swoje usługi poprzez sygnatury – opisy pod treścią postów, dostępne na większości for internetowych. - Do tego ostrony z darmowymi ogłoszeniami np http://www.gumtree.pl, http://www.oferia.pl itp im więcej tym lepiej.- Portale i katalogi kosmetyczne typu http://www.gabinety-kosmetyczne.net/ istnieje tam możliwość darmowego dodawania wpisów na temat wykonywanych usług - sporo osób tam szuka. - Można też pomyśleć o stronach typu http://www.grupon.pl - tam możesz dać zniżki odpowiednie które zachęcą do odwiedzin. Jak by były jakieś pytania piszcie i powodzenia
Jak będziesz już miała stronę internetową to warto robić tego typu rzeczy . Z tego co się orientuję , linki ze stron tego typu wpłwają na pozycjonowanie się strony, a jak wiadomo im wyżej jest strona w wyszukiwarce to więcej klientów cię odnajduje
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 20:08   #32
sahlma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 702
Dot.: Reklama salonu kosmetycznego

racja, nie ma nic za darmo możesz założyc konto swojego salonu np na nk i innych portalachi zapraszac ludzi z Twojego miasta, wydrukować ulotki wizytówki, ulotki rozdawać wśród znajomych, rodziny by podali dalej, rozłożyc w sklpach, ponaklejać na słupy, gdybys wzięła jakiegoś nastolatka do pomocy i dała mu np 8 zł na godz to myslę, że z Twoją pomocą by się w 1 dzień uwinął, poczta pantoflowa działa cuda...
__________________

sahlma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 14:13   #33
SalonMagia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Reklama salonu kosmetycznego

Jak jesteś nadal zainteresowana tematem poczytaj sobie artykuł http://www.gabinety-kosmetyczne.net/...o-w-internecie
SalonMagia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 14:51   #34
karola88z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ita
Wiadomości: 58
Dot.: Reklama salonu kosmetycznego

ja sie podpisuje pod propozycja reklamy na nk i na facebooku, popros pare kolezanek zeby podrzucily 'zaproszenie' na fb na ten profil i sukces murowany! moj kumpel w te wakacje zalozyl firme robiaca strony internetowe, jak zalozyl tej firmie profil na fb to w dwa tygodnie musial podjac decyzje o urlopie dziekanskim bo tyle mial zgloszeni ze juz rady nie dawal
__________________
15.11.2010. - 76kg
26.12.2010. - 72,5kg
cel: 53kg
karola88z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 10:16   #35
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Reklama własnej Firmy Warszawa

Witam dziewczyny prowadzące własny biznes w Warszawie.

Czy może mi ktoś polecić firmę zajmującą się reklamą? Chodzi mi o taką, która wykona projekt logo, oklei witrynę, wykona reklamę świetlną.

Jeśli ktoś ma dobre doświadczenia z jakąś firmą, proszę, podzielcie się

Pozdrawiam serdecznie
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 17:12   #36
annka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 175
Dot.: Jak reklamować firmę?

sama nie mam firmy ale zaczelam sie bawic w zarabianie w necie, jeszcze jestem optymistycznie nastawiona, bo nie wyglada to najgorzej póki co. Znalazłam serwis, który reklamuje co kto zleci, firme, blog, funpage itp uzytkownnicy ktorzy sie rejestruja zostaja zlecenia, żeby udostępniać linki danych stron lub lajkować ich funpage i za to jakies grosze placa. dopiero zaczełam, ale mam nadzieje, że się nie zniechęce, bo póki co wygląda to nie najgorzej....
__________________
nowy rok - nowe wyzwania
start: 61,7 kg
cel: 60 kg
do celu: 1,7 kg
annka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 09:15   #37
Cataldo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 21
Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

Witajcie,

Chciałabym się zapytać czy może ktoś miał podobny problem do mojego. Stwierdziłam, że wypróbuję nowy sposób reklamy swoich usług i skorzystam z facebooka. Reklama (po kilku dniach oczekiwania) została w końcu zatwierdzona i od tego czasu absolutnie nic się nie zmieniło. Wszystkie statystyki (kliknięcia, wyświetlenia itp.) wynoszą 0. Zmieniałam koszt za kliknięcie (obecnie jest powyżej sugerowanego), manipulowałam grupą docelową, a reklama jak nie działała, tak nie działa. Przekopałam poradniki facebooka, tam nie ma nic na ten temat. W końcu udało mi się znaleźć na ich stronie formularz kontaktowy, z którego skorzystałam. Przysłali mi odpowiedź - linki do tych samych poradników, które czytałam. Przekopałam też inne fora (ale tam problemy są związane z brakiem akceptacji reklamy). Na całe szczęście włożyłam w to minimum środków, ale jestem wściekła, że to tak wygląda. Może ktoś ma jakieś pomysły, co jest przyczyną?
Pozdrawiam
Cataldo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 20:56   #38
Khanna
Raczkowanie
 
Avatar Khanna
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 297
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

Mam nadzieję, że ktoś Ci odpowie. Sama jestem zainteresowana tym tematem
Khanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 12:24   #39
Ofca w Wielkim Miescie
Rozeznanie
 
Avatar Ofca w Wielkim Miescie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 509
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

Chodzi o te okienka z reklamami po prawej stronie? Po prostu taka forma reklamy nie przyciąga, ja jeszcze nigdy nie kliknęłam w żadne z tych okienek, nawet tego nie czytam.
Ofca w Wielkim Miescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 14:07   #40
Cataldo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 21
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

Zdaję sobie sprawę z tego, że taka forma reklamy może być mało skuteczna (wydaje mi się, że większość opinii w Internecie na jej temat jest raczej negatywna) nie zmienia to jednak faktu, że u mnie w ogóle nie działa. Chciałam się przekonać na własnej skórze czy warto zawracać sobie nią głowę i w zasadzie to mi się udało (nie warto), szkoda tylko, że nie z powodu jej skuteczności.
Cataldo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 17:05   #41
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 074
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

Może przyczyną jest zakres Twojej działalności? Jeśli np. docelową grupą odbiorców Twoich produktów lub usług są osoby starsze to tacy nie siedzą na FB. Albo osoby traktujące biznes poważnie, bo tych to raczej na Goldenline i na Linkedinie znajdziesz.
Na FB może zareklamujesz jakieś kreatywne gadżety, ale nowego typu protez stomatologicznych czy wnikliwej analizy finansowej nie.
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 17:29   #42
simple9
Raczkowanie
 
Avatar simple9
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 294
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

Cytat:
Napisane przez Ofca w Wielkim Miescie Pokaż wiadomość
Chodzi o te okienka z reklamami po prawej stronie? Po prostu taka forma reklamy nie przyciąga, ja jeszcze nigdy nie kliknęłam w żadne z tych okienek, nawet tego nie czytam.
mi się zdaje, że to zależy czy ktoś akurat jest czymś zainteresowany. Ja też w każdą reklamę nie klikam, ale ostatnio byłam na etapie szukania kwiatów na wesele i na FB zobaczyłam automatycznie reklame jakiejś kwiaciarni i super bukiet i kliknęłam i weszłam bo akurat tym tematem byłam zainteresowana
o i kiedyś w lecie byłam na etapie szukania jakiś sandałków pod sukienkę kolorową i też mi się pokazała reklama z butami i też weszłam
wydaje mi się, że jeśli ktoś jest na etapie poszukiwania czegoś i mu się to z boku pojawi to wejdzie - zresztą gdyby ta reklama była nic nie warta to by nikt się tam nie reklamował bo by mu było szkoda kasy na reklamę a jak widzę ciągle jest tam pełno reklam czyli musi się to zwracać tak się mi wydaje ale ja się na tym nie znam
simple9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 07:12   #43
Cataldo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 21
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Może przyczyną jest zakres Twojej działalności? Jeśli np. docelową grupą odbiorców Twoich produktów lub usług są osoby starsze to tacy nie siedzą na FB. Albo osoby traktujące biznes poważnie, bo tych to raczej na Goldenline i na Linkedinie znajdziesz.
Na FB może zareklamujesz jakieś kreatywne gadżety, ale nowego typu protez stomatologicznych czy wnikliwej analizy finansowej nie.

Grupa docelowa jest szeroka i obejmuje każdego 18+. W moim przypadku problem jest techniczny - reklama w ogóle nie wystartowała. Ma akceptacje, jest opłacona, ale w ogóle się nie wyświetla (mimo, że manipulowałam tym, co można, jak i samą reklamą). Najbardziej frustrujące jest to, że nie ma się do kogo z tym zgłosić, moje wszelkie próby kontaktu z fb spełzły na niczym .
Cataldo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 23:17   #44
Moradin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 29
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

A jakie masz ustawienia płatności CPC czy CPM?

Czasami jest taki mały błąd techniczny. Spróbuj od nowa stworzyć grupy ale z nieco pozmienianymi opcjami.

P.S. Ja miałem kiedyś problem z AdWordsem kiedy robiliśmy to dla jednej znajomej okazało się, że nazwa jej firmy jest w jakimś dziwnym języku nazwą narkotyku
Wysłałem im maila z skanem dowodu (nazwisko było takie same jak nazwa firmy) to zaczęli przepuszczać reklamy. Czasami tak jest i nie przeskoczysz tego
Moradin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 08:24   #45
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

W mojej ocenie reklama na FB jest dość skuteczna - wykorzystuję ją aktualnie dla dwóch stron i widzę ruch w statystykach, zmienia się liczba "polubień", coś się dzieje generalnie. Wydaje mi się, że kluczem jest ustawienie odpowiedniej grupy docelowej, ale nie może być ona zbyt wąska (wówczas skuteczność rzeczywiście może być niska).
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 20:04   #46
Velvetrope
Rozeznanie
 
Avatar Velvetrope
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 591
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

Cytat:
Napisane przez Akane Pokaż wiadomość
W mojej ocenie reklama na FB jest dość skuteczna - wykorzystuję ją aktualnie dla dwóch stron i widzę ruch w statystykach, zmienia się liczba "polubień", coś się dzieje generalnie. Wydaje mi się, że kluczem jest ustawienie odpowiedniej grupy docelowej, ale nie może być ona zbyt wąska (wówczas skuteczność rzeczywiście może być niska).
Tylko, że liczba kliknięć "lubię to" rzadko odzwierciedla ruch w interesie. Like klika wiele osób, które wcale nie korzystają z usług naszej firmy :-(
__________________
Pomagamy schroniskom: www.pustamiska.pl

http://suwaczki.maluchy.pl/li-60739.png
Velvetrope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 20:11   #47
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

W ustawieniach kampanii można zdecydować, jaki cel chce się osiągnąć (więcej wejść na stronę, polubień etc.). Dzisiaj już słabo myślę (przed chwilą skończyłam pracę), ale jutro odezwij się do mnie na priv i napisz o jaką stronę chodzi, skonfiguruję ustawienia i Ci je też privem odeślę
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 07:38   #48
Cataldo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 21
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

Cytat:
Napisane przez Akane Pokaż wiadomość
W ustawieniach kampanii można zdecydować, jaki cel chce się osiągnąć (więcej wejść na stronę, polubień etc.). Dzisiaj już słabo myślę (przed chwilą skończyłam pracę), ale jutro odezwij się do mnie na priv i napisz o jaką stronę chodzi, skonfiguruję ustawienia i Ci je też privem odeślę

Dziękuję za propozycję, gdzieś doczytałam, że najlepiej jest zrobić nową reklamę od podstaw - więc tak zrobiłam , zmieniając właśnie ten cel (w zasadzie całą reklamę) i udało się. W poprzedniej chciałam zareklamować konkretne wydarzenie, także uwaga do wszystkich korzystających - potrzebne jest odpowiednie wyprzedzenie w czasie (sama akceptacja trwała u mnie 4 dni) na akceptację i nieprzewidziane okoliczności.
Cataldo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 13:32   #49
Patrycja_Jas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 76
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

Z mojego doświadczenia wynika, że takie reklamy są mało skuteczne. O wiele lepiej sprawdzają się posty promowane i organizowanie konkursów. Kiedyś moja znajoma, która prowadzi lokal gastronomiczny, zrobiła konkurs na fb, w którym jej pomagałam. Zamówiliśmy z firmy r.majewski w pełni wyposażone piórniki, które oczywiście były odpowiednio obrandowane i rozdaliśmy je w tym konkursie na fb. Efekt był taki, że dzieciaki same namawiały rodziców, że chcą przyjść do tej knajpy coś zjeść, bo tak im się dobrze kojarzyła. Ale to wszystko zależy od odpowiedniej grupy docelowej.
Patrycja_Jas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 14:47   #50
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

No i od firmy Nie każdą ofertę można "sprzedać" na Facebooku - wiadomo, że reklama portalu rozrywkowego będzie cieszyła się większą popularnością niż np. producenta taśmociągów.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 17:23   #51
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

Czy ktoś może mi powiedzieć, czemu reklama ustawiona na 16zł wyczerpała cały mój kupon rabatowy na 100zł?

Kliknęłam 'promuj post' i było wpisane, że reklama będzie kosztowała 16zł.
No to stwierdziłam, że ok, jeśli tylko tyle to się decyduję. Miałam wbity kupon rabatowy na 100zł i taką formę płatności. Po jednym dniu zostało 0zł
Jak to działa? Jakbym zrobiła płatność kartą kredytową to by zżerało też do zera?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 20:09   #52
Moore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 36
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

Podepnę się pytanie, bo interesuje mnie trochę inna kwestia.

Ma ktoś może doświadczenie z reklama na google (adwords) i na FB? Która jest skuteczniejsza?
Moore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 08:37   #53
Cataldo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 21
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;3937563 6]Czy ktoś może mi powiedzieć, czemu reklama ustawiona na 16zł wyczerpała cały mój kupon rabatowy na 100zł?

Kliknęłam 'promuj post' i było wpisane, że reklama będzie kosztowała 16zł.
No to stwierdziłam, że ok, jeśli tylko tyle to się decyduję. Miałam wbity kupon rabatowy na 100zł i taką formę płatności. Po jednym dniu zostało 0zł
Jak to działa? Jakbym zrobiła płatność kartą kredytową to by zżerało też do zera?[/QUOTE]

hmm, ja również korzystam z kuponu i po określeniu dziennego budżetu (oraz ram czasowych - do kiedy reklama ma się wyświetlać) dostępne środki pokazują, że jest ok.

Cytat:
Napisane przez Moore Pokaż wiadomość
Podepnę się pytanie, bo interesuje mnie trochę inna kwestia.

Ma ktoś może doświadczenie z reklama na google (adwords) i na FB? Która jest skuteczniejsza?
Dla mnie tylko adwords, fb próbuję z czystej ciekawości
Cataldo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 11:28   #54
modelik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

Mówiąc bardzo ogólnie to skuteczniejsza jest reklama Adwords. Facebook Abd masz tylko na Facebooku, natomiast Adwords to link sponsorowany w wynikach wyszukiwania, reklama tekstowa i graficzna w sieci reklamowej, czy też takie możliwości jak rematketing.
__________________
Rekuperacja Wrocław
modelik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 16:08   #55
Pi_Uch
Przyczajenie
 
Avatar Pi_Uch
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 12
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

Zarówno reklama na FB, jak i kampania linków sponsorowanych, jest skuteczna. Musisz tylko wiedzieć, do kogo kierujesz swoją reklamę (określić grupę docelową), i właściwie ją przygotować (tak aby Twoja grupa docelowa nie zaskoczyła się negatywnie). Wystarczy, że nawiążesz kontakt z doświadczoną firmą. Nie będziesz musiał/a wymyślać żadnych haseł reklamowych, dobierać słów kluczowych...zrobią to specjaliści. W pierwszej kolejności stwórz profil swojej strony/firmy na Facebooku.
Pi_Uch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 19:41   #56
Garderobianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 199
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

"Zrobią to specjaliści" ... a przy okazji wezmą sporą sumkę za coś co można zrobić samemu
Garderobianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 18:40   #57
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Reklama na facebooku - czy ktoś próbował?

Cytat:
Napisane przez Garderobianka Pokaż wiadomość
"Zrobią to specjaliści" ... a przy okazji wezmą sporą sumkę za coś co można zrobić samemu
Opiekuję się profilami paru firm i nie biorę za to astronomicznych kwot. A efekty są niezłe, po prostu trzeba poznać specyfikę firmy, wyznaczyć cele, określić personas, budżet i dobrze skonfigurować kampanię.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 17:19   #58
fitszarlottka
Przyczajenie
 
Avatar fitszarlottka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jak reklamować firmę?

ja nie mam firmy, ale mój tata ma. Namówiłam go na reklamę w internecie bo wydaje mi się najskuteczniejsza. Tata znalazł firmę xxxxx i postanowił z nimi współpracować. Z tego co widzę to klientów mu przybywa. Podam Ci link do tej firmy (nie jest to reklama od razu mówię! chcę tylko pomóc) xxxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-01 o 15:07 Powód: Nieopłacona reklama, i jest to reklama
fitszarlottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 22:11   #59
Dorka__00
Zadomowienie
 
Avatar Dorka__00
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 920
GG do Dorka__00
Dot.: Jak reklamować firmę?

dołączam się do pytana
czy osoby które mają swój biznes mogły by się podzielić informacją ile czasu zajęło im zdobycie klientów?
Dorka__00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 16:29   #60
marcinekzgc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 12
Dot.: Jak reklamować firmę?

Zapraszam na mój Fanpage - https://www.facebook.com/TwojPasazInternetowy
marcinekzgc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-23 10:28:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.