Problem mi³osny po pierwszej 'randce' - napisze czy to ju¿ koniec? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-03-08, 17:23   #31
Florice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 175
Dot.: Problem mi³osny po pierwszej 'randce' - napisze czy to ju¿ koniec?

Dziecko, wsiad³a¶ do samochodu z obcym facetem z internetu?!
No faktycznie, jeste¶ strasznie dojrza³a jak na swój wiek
Florice jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-08, 17:33   #32
largissimo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 211
Dot.: Problem mi³osny po pierwszej 'randce' - napisze czy to ju¿ koniec?

I niech kto¶ mi powie, ¿e dziewczyny nie lubi± byæ traktowane po macoszemu przez nonszalanckich facetów!
largissimo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-08, 18:19   #33
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 670
Dot.: Problem mi³osny po pierwszej 'randce' - napisze czy to ju¿ koniec?

1. Nie chcia³a¶ facetowi podaæ numeru telefonu, a wsiad³a¶ do jego samochodu widz±c go po raz pierwszy na oczy? Sekundê po powitalnym u¶ci¶niêciu mu rêki? Nie lubiê takich pytañ, ale: czy Ty jeste¶ powa¿na? Zamkniêcie drzwi, blokada, i jeste¶ gdziekolwiek ten pan zechce, bez specjalnej mo¿liwo¶ci samoobrony z Twojej strony. Dzieci w przedszkolu to wiedz±, a co dopiero 19-latka.

2. Jak cz³owiek powa¿nie traktuje swoj± towarzyszkê, to siê nie spó¼nia, a jak mu co¶ wypada chwilê przed spotkaniem, to przek³ada je na inny dzieñ. W tym wypadku jednak trudno mi do koñca winiæ faceta, a nie Ciebie autorko, bo powiedzia³ Ci jasno, ¿e chodzi o kilkadziesi±t minut. Stanie i marzniêcie pod galeri± handlow± nie by³o wiêc Twoim przymusem - mog³a¶ sobie zaj±æ jako¶ czas, a jakby podjecha³ i Ciê szuka³ w miêdzyczasie, to przecie¿ ma telefon i mo¿e daæ Ci znaæ, ¿e ju¿ jest.

3. Nawet powa¿ne fuchy z regu³y mog± poczekaæ 2 godziny. Jak siê cz³owiek z kim¶ umawia towarzysko, to tak sobie uk³ada czas, ¿eby nie musieæ odbieraæ pierdyliarda telefonów i ustalaæ strategii biznesowych podczas kawy w knajpie. Chyba ¿e nagle stanie siê co¶ NAPRAWDÊ wa¿nego, ale wtedy raczej nie za³atwia siê takich spraw przy obcej osobie, tylko siê koñczy spotkanie / wykonuje jeden strategiczny telefon i wraca na spotkanie.

4. Skoro dzieñ przed spotkaniem zmar³ kto¶ z jego bliskich, a on jest tym pod³amany / nie ma czasu, bo musi ustalaæ co¶ z rodzin±, to powinien by³ przesun±æ spotkanie na inny termin. Na pewno by¶ zrozumia³a, a nie musia³by przy Tobie rozprawiaæ z rodzin± nt. pogrzebu, czy ¿alu po stracie.

Jednym s³owem, Twoje rozkminy po tym randkowym horrorze wydaj± mi siê nie tyle naiwne, co przera¿aj±ce. Facet pope³ni³ chyba wszystkie mo¿liwe b³êdy, a Ty siê zastanawiasz, czy siê jeszcze odezwie. Nawet je¶li, to nie masz najmniejszego powodu, ¿eby zgadzaæ siê na jakie¶ kolejne spotkania; fajnie, ¿e jest przystojny, starszy i ma samochód, ale sama stwierdzi³a¶ ¿e g³ównie zrobi³o na Tobie wra¿enie to, ¿e w ogóle kto¶ siê z Tob± spotka³. A spotkaæ siê z Tob± mo¿e ka¿dy inny mê¿czyzna, wiêc nie rozpamiêtuj tego jednego, bo by³ do dupy.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcê byæ niedelikatna, ale wymy¶lasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-08, 18:35   #34
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 550
Dot.: Problem mi³osny po pierwszej 'randce' - napisze czy to ju¿ koniec?

Buahaha xD Wspania³y w±tek xD

Przemytnik imigrantów, któremu dzieñ przed randk± zmar³a babcia i dlatego siê nie odzywa ^^
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-08, 20:50   #35
donanet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Problem mi³osny po pierwszej 'randce' - napisze czy to ju¿ koniec?

Facet okaza³ ci brak szacunku na pierwszej randce spó¼niaj±c siê 1,5 godziny, okaza³ ci brak szacunku odbieraj±c nieskoñczon± liczbê telefonów, nie pytaj±c na co masz ochotê w kawiarni, daj±c ci do zrozumienia, ¿e nie do koñca jest tob± zainteresowany z racji wieku... okaza³ ci brak szacunku nie odzywaj±c siê do ciebie od tygodnia... a ty w ogóle zdajesz siê tego nie dostrzegaæ tylko pamiêtasz "koñcówkê" spotkania bo co¶ mu siê tam przez przypadek " uda³o... Jak d³ugo jeszcze ma ci okazywaæ brak szacunku ¿eby¶ wreszcie zrozumia³a, ¿e to DUPEK?
donanet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-08, 20:57   #36
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 401
Dot.: Problem mi³osny po pierwszej 'randce' - napisze czy to ju¿ koniec?

Szanuj sie.
__________________
Kiedy kobiety kogo¶ poznaj± to my¶l±, ¿e to fajny facet. Jest ju¿ wstêpnie zaakceptowany jako partner, a pó¼niej mo¿e to tylko zepsuæ lub nie. Kiedy mê¿czy¼ni kogo¶ poznaj± to my¶l±: „Ma niez³e nogi”.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-08, 23:13   #37
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa te¿ gdzie indziej...
Wiadomo¶ci: 2 110
Dot.: Problem mi³osny po pierwszej 'randce' - napisze czy to ju¿ koniec?

Cytat:
Napisane przez nowa101 Poka¿ wiadomo¶æ
Dlaczego nie wesz³am do galerii? Bo czeka³am, wierzy³am ¿e za chwilê mo¿e podjechaæ na parking i mnie szukaæ!
Totalnie nielogiczne zachowanie, przecie¿ go¶ciu nie biega³by szukaj±c ciê po tym parkingu. Mog³a¶:
a/ napisaæ sms, ¿e siedzisz na kawie w Macu i jak ju¿ bêdzie, to niech do³±czy
b/ pój¶æ na kawê i poczekaæ, a¿ zadzwoni, ¿e ju¿ przyjecha³ pod t± galeriê

Cytat:
Napisane przez nowa101 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie co, nie wiem co Wy o tym my¶licie ale ja my¶lê ¿e gdyby odci±æ fatalny pocz±tek spotkania albo lepiej: czekanie na nie oraz te telefony to powa¿nie ta koñcowa czê¶æ by³a boska. Tylko nadal czekam, ¿adnej reakcji, mo¿e to ze wzglêdu ¶mierci tej osoby? Co Wy my¶licie?
Gdyby by³ faktycznie tak przybity ¶mierci± tej osoby, to by siê dzieñ po jej zgonie nie umawia³ na randki z ma³olatami z internetu.

Generalnie uwa¿am, ¿e to
Aramintha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 06:26   #38
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Problem mi³osny po pierwszej 'randce' - napisze czy to ju¿ koniec?

Cytat:
Napisane przez nowa101 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje drogie Dziêkujê za te odpowiedzi i ju¿ rozwiewam Wasze w±tpliwo¶ci.
Pytacie czy ta historia rzeczywi¶cie by³a prawdziwa... niestety muszê przyznaæ, ¿e by³a.
Jak zadzwoni³? Poda³am mu w koñcu pó¼niej numer (dok³adnie dzieñ przed spotkaniem na portalu na którym siê poznali¶my).
Dlaczego nie wesz³am do galerii? Bo czeka³am, wierzy³am ¿e za chwilê mo¿e podjechaæ na parking i mnie szukaæ!
Dlaczego wsiad³am do auta obcego faceta? Bo by³am chyba mocno zaciekawiona jego osob±
Czym mi zaimponowa³? Nie potrafiê jednoznacznie stwierdziæ, chyba tym, ¿e nie mia³am nigdy wcze¶niej styczno¶ci z mê¿czyzn± "sam na sam" wiêc zaimponowa³ mi dziêki moim emocjom - chyba tyle. Oprócz tego by³ niezwykle mêski
No i przede wszystkim - te telefony... hmm fakt, to by³o niemi³e ale nie powiedzia³am Wam ca³ej prawdy... Wiem, ¿e praca to ¿adne wyt³umaczenie, oczywi¶cie powiedzia³ czym siê zajmuje i co robi, jak mi to powiedzia³ to a¿ zblad³am... zajmuje siê powa¿n± fuch±, dziêki niemu ludzie przemieszczaj± siê do innych krajów ¶wiata . Wiem, wiem, wiem. To nie jest usprawiedliwienie ale sam pó¼niej mi przyzna³ ¿e chyba musi znale¼æ sobie sekretarkê a ja owali³am go twierdz±c ¿e nie chyba tylko na pewno. Oprócz tego rozmowy z kumplami i rodzin± = to z jednego wzglêdu. Te¿ nie ma tu wyt³umaczenia ale... zmar³a dzieñ przed spotkaniem jego bliska osoba. Przypuszczam a nawet stwierdzam ¿e lekko by³ tym przybity. Pó¼niej zacz±³ mi siê ¿aliæ, widzia³am ¿e jest mu z tym ciê¿ko ale do koñca by³ twardy.

Wiecie co, nie wiem co Wy o tym my¶licie ale ja my¶lê ¿e gdyby odci±æ fatalny pocz±tek spotkania albo lepiej: czekanie na nie oraz te telefony to powa¿nie ta koñcowa czê¶æ by³a boska. Tylko nadal czekam, ¿adnej reakcji, mo¿e to ze wzglêdu ¶mierci tej osoby? Co Wy my¶licie?
Nie, zapewne Kosmici go porwali. Bo tak naprawdê ju¿ wybiera³ imiona Waszych dzieci.

Ty tak serio? Facet odwala chamstwo do potêgi entej, ¿e normalna kobieta 1. nie czeka³aby na niego nawet 20 minut, 2. jakby jakim¶ cudem poczeka³a (posz³a na zakupy, czy co¶ i on by siê w miêdzyczasie zjawi³), to po takim jego dalszym zachowaniu (odbieranie telefonów) zasadzi³a mu kopa w d... lub po prostu wsta³a i wysz³a, a Ty snujesz jakie¶ teorie z ksiê¿yca o tym, ¿e chamstwo to zapewne wynik ¶mierci w rodzinie. Gdzie¶ Ty siê chowa³a? St±d u Ciebie a¿ taka tolerancja na "wie¶niackie" zachowania?

Gdyby ¶mieræ tej osoby zrobi³a na nim a¿ takie wra¿enie, to by siê na randki w necie nie umawia³.

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Poka¿ wiadomo¶æ
1. Nie chcia³a¶ facetowi podaæ numeru telefonu, a wsiad³a¶ do jego samochodu widz±c go po raz pierwszy na oczy? Sekundê po powitalnym u¶ci¶niêciu mu rêki? Nie lubiê takich pytañ, ale: czy Ty jeste¶ powa¿na? Zamkniêcie drzwi, blokada, i jeste¶ gdziekolwiek ten pan zechce, bez specjalnej mo¿liwo¶ci samoobrony z Twojej strony. Dzieci w przedszkolu to wiedz±, a co dopiero 19-latka.

2. Jak cz³owiek powa¿nie traktuje swoj± towarzyszkê, to siê nie spó¼nia, a jak mu co¶ wypada chwilê przed spotkaniem, to przek³ada je na inny dzieñ. W tym wypadku jednak trudno mi do koñca winiæ faceta, a nie Ciebie autorko, bo powiedzia³ Ci jasno, ¿e chodzi o kilkadziesi±t minut. Stanie i marzniêcie pod galeri± handlow± nie by³o wiêc Twoim przymusem - mog³a¶ sobie zaj±æ jako¶ czas, a jakby podjecha³ i Ciê szuka³ w miêdzyczasie, to przecie¿ ma telefon i mo¿e daæ Ci znaæ, ¿e ju¿ jest.

3. Nawet powa¿ne fuchy z regu³y mog± poczekaæ 2 godziny. Jak siê cz³owiek z kim¶ umawia towarzysko, to tak sobie uk³ada czas, ¿eby nie musieæ odbieraæ pierdyliarda telefonów i ustalaæ strategii biznesowych podczas kawy w knajpie. Chyba ¿e nagle stanie siê co¶ NAPRAWDÊ wa¿nego, ale wtedy raczej nie za³atwia siê takich spraw przy obcej osobie, tylko siê koñczy spotkanie / wykonuje jeden strategiczny telefon i wraca na spotkanie.

4. Skoro dzieñ przed spotkaniem zmar³ kto¶ z jego bliskich, a on jest tym pod³amany / nie ma czasu, bo musi ustalaæ co¶ z rodzin±, to powinien by³ przesun±æ spotkanie na inny termin. Na pewno by¶ zrozumia³a, a nie musia³by przy Tobie rozprawiaæ z rodzin± nt. pogrzebu, czy ¿alu po stracie.

Jednym s³owem, Twoje rozkminy po tym randkowym horrorze wydaj± mi siê nie tyle naiwne, co przera¿aj±ce. Facet pope³ni³ chyba wszystkie mo¿liwe b³êdy, a Ty siê zastanawiasz, czy siê jeszcze odezwie. Nawet je¶li, to nie masz najmniejszego powodu, ¿eby zgadzaæ siê na jakie¶ kolejne spotkania; fajnie, ¿e jest przystojny, starszy i ma samochód, ale sama stwierdzi³a¶ ¿e g³ównie zrobi³o na Tobie wra¿enie to, ¿e w ogóle kto¶ siê z Tob± spotka³. A spotkaæ siê z Tob± mo¿e ka¿dy inny mê¿czyzna, wiêc nie rozpamiêtuj tego jednego, bo by³ do dupy.
Podpisujê siê pod ka¿d± literk±.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-03-09 o 06:45
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-09, 21:29   #39
201701300916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Problem mi³osny po pierwszej 'randce' - napisze czy to ju¿ koniec?

Jak bêdziesz w ten sposób rozk³adaæ na czynniki ka¿d± pierwsz± randkê, która tak naprawdê nic nie oznacza, to skoñczysz ze schizofreni±. Odpukaæ.
201701300916 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-03-09 22:29:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.