ECTS zmiana kierunku na lekarski - płatne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-18, 09:01   #1
mala_g0sia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 123

ECTS zmiana kierunku na lekarski - płatne?


Hej, moja tegoroczna matura nie poszła tak dobrze jakbym chciała i o kierunku lekarskim o którym marzę od dzieciństwa mogę w tym roku zapomnieć, powodów dlaczego napisałam za nisko było kilka. Od października zaczynam dietetykę, na którą dostałam się bez problemu dzięki podstawie z matematyki (rodzice nie pozwolili mi zrobić roku przerwy) ale przechodząc do sedna o co chodzi z punktami ECTS czy jeśli zmienię kierunek to będę musiała płacić? Podobne posty były już ale nie znalazłam żadnego w miarę aktualnego
mala_g0sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 10:07   #2
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: ECTS zmiana kierunku na lekarski

Cytat:
Napisane przez mala_g0sia Pokaż wiadomość
Hej, moja tegoroczna matura nie poszła tak dobrze jakbym chciała i o kierunku lekarskim o którym marzę od dzieciństwa mogę w tym roku zapomnieć, powodów dlaczego napisałam za nisko było kilka. Od października zaczynam dietetykę, na którą dostałam się bez problemu dzięki podstawie z matematyki (rodzice nie pozwolili mi zrobić roku przerwy) ale przechodząc do sedna o co chodzi z punktami ECTS czy jeśli zmienię kierunek to będę musiała płacić? Podobne posty były już ale nie znalazłam żadnego w miarę aktualnego
Niedawno po wykorzystaniu limitów punktów ECTS (punkty przypisane do każdego przedmiotu na studiach), trzeba było płacić za drugi kierunek studiów stacjonarnych. Ale już od roku czy dwóch nie ma limitu, można 5 razy zmieniać kierunek czy studiować 3 równocześnie i za żaden nie ma opłat.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 11:48   #3
mala_g0sia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 123
Dot.: ECTS zmiana kierunku na lekarski

Dziękuję Ci bardzo
mala_g0sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-18 12:48:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.