Paznokcie po chemioterapii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-22, 19:00   #1
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451

Paznokcie po chemioterapii


Cześć,
wierzę, że w dziale są osoby również zawodowo zajmujące się paznokciami bądź pasjonatki tematu, dlatego może będziecie potrafiły mi coś poradzić.

Skutkiem ubocznym chemii są problemy z paznokciami. Zmiana płytki, koloru, zasinienia, nawet odpadanie. Na szczęście to ostatnie mnie ominęło, ale moje paznokcie wyglądają nieciekawie, bo część z nich wygląda jak po mocnym uderzeniu (zaciemnienie, siniak pod płytką), częściowo wygląda to tak, jak gdyby płytka przy końcach się odklejała od skóry (coś jak krótszy paznokieć oryginalnie, ale zapuszczony).

Oczywiście maluję je i nie ma problemu, wygląd pierwsza klasa, ale chciałabym czasem pomalować je lakierem bezbarwnym lub odpocząć od malowania, a ponadto przyspieszyć ich "naprawę".

Pytanie: czy znacie jakieś preparaty na wzmocnienie paznokci po chemii? (Na tematycznych, tj. zdrowotnych, forach szukałam, ale wolę mieć informacje z różnych źródeł, poza tym tam nic w sumie ciekawego nie znalazłam). Będę wdzięczna za odpowiedzi
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 20:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.