Spotykam się z facetem czekającym na rozwód - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-02, 00:51   #541
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Piszesz niewiele ale jak napiszesz to nic lepiej.

Pozew był ale nowego pisma nie było. Chociaż przykłady z otoczenia i tego wątku wskazują Ci jasno że system pracę wznowił.

Facet ''musi mieć rozwód aby być w porzo wobec szanowanej nowej panienki'' ale olewa sprawy formalne i czeka może coś kiedyś łaskawie mu wyslą. Nawet nie jemu a żonie on ma wyższe cele niż takie bzdury.

Fajnie się z żoną dogaduje ale całe życie była bardzo zazdrosna.

Jest snobką bo bez tysiąca na siebie włożonego nie wyjdzie chociaż letni/wiosenny płaszcz w sieciówce kosztuje 250 zł, sukienka np. 160 zł. Dodaj do tego buty torebkę. I to jest w Waszym - jego - mniemaniu przykład karierowiczostwa z jej strony i snobowania z przewalaniem cięzkich hajsów w tle. No owszem, tysiąc to nie jest mało ale ceny w sklepach przecież znasz.

Od ''przestali mieć wspólne cele'' do ''stała się snobką i znajomi nie mieli o czym z nią gadać a w ogóle to olała znajomych bo nie byli dośc elitarni''.

Cytat:
Czasu to nie ma on, że względu na swoją pracę, nie ma wolnych weekendów i pracuje do późna. Jej to bardzo przeszkadzało i się po prostu już nie dogadali
A to jest wisienka na torcie.
I Tobie to pasuje ? Pociągniesz na samych urlopach i paru dniach świąt w roku ? Jeśli nie miał czasu dla żony to w jaki sposób ma czas na randkowanie z tobą? Coś tu się wyklucza chyba nie?
Jeśli dziś ma czas na randki z tobą a jako twój mąż/narzeczony nie będzie miał czasu dla ciebie to co będzie robił z czasem który dziś ma a za pół roku/rok nie ?

Z której strony nie odwrócisz wszędzie dupa, jak słowo.

---------- Dopisano o 01:51 ---------- Poprzedni post napisano o 01:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jak to jest, że co drugi facet to się rozstaje z dokładnie takich powodów, jak odmalował ten pan? Bo w ciągu ostatniego czasu słyszę taką historię kolejny raz (oczywiście jedynie perspektywa kolegów po rozwodzie, ex żon nie znam). Tyle kobiet robi w Polsce kariery? Tylko się cieszyć.
Taka chyba uwspółcześniona wersja ''Czy te oczy mogą kłamać''.
https://www.youtube.com/watch?v=kpW-LHuV2S8
Kiedyś podstawa jw.
Teraz rozszerzona o efekty ''zgodnych rozstań''. To samo a jakoś niby ładniej.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-09-02 o 00:47
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 03:57   #542
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Monika828282 Pokaż wiadomość
Może to troll i już nie pamięta co pisala wcześniej.
Przeczytałam praktycznie cały wątek i też mi to tak wygląda .

Ale jeżeli jest prawdziwy , to sama autorka coś kręci, bo daje rożne odpowiedzi odnośnie tego samego .

Co do faceta , jeżeli jest realny to wygląda na manipulanta i despotę .

Autorka w sumie nic tak naprawdę i na pewno nie wie.

Nie wie czy jest jakiś rozwód bo nie widziała żadnego dokumentu.
Zakładając , ze jest to nie ma pojęcia z jakiego powodu, tym bardziej ,że to żona podobno złożyła pozew, a facet najwyraźniej nie jest zainteresowany tym rozwodem. Pozwu tez autorce nie pokazał .
A może był sadystycznym despotą albo jest uzależniony od gier albo hazardu ?
A może żadnego rozpadu związku nie ma tylko żona na kontrakt wyjechała.
A może on wcale nie jest żonaty?

Nie wie czy facet mieszka sam, bo ma tylko informacje od jakiejś koleżanki , która mieszka w jego wiosce ale sama nigdy w jego mieszkaniu nie była.

Wspólni znajomi , to tylko tacy raczej z widzenia .

Facet podobno jest katolikiem i ważne jest dla niego rozwiązanie sakramentu zanim podejmie życie seksualne z nowa osobą ale nie wnosi o unieważnienie małżeństwa przez kościół .
Nie mniej do seksu jednak dochodzi.

Autorka najpierw pisze, że spotykają się w weekendy, a potem, że on w weekendy pracuje a ona też ma pracę w weekendy.
Pisze,że facet nie ma czasu bo pracuje od świtu do nocy a potem ,że bez przerwy ze sobą piszą .
Facet podobno pracuje w domu a w jego domu nie była , więc o tej pracy to raczej niewiele wie poza tym, co on sam powie .

O niczym zresztą nie wie poza tym co sam powie czyli nie wie NIC.

Szkoda czasu na ten wątek.
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2020-09-02 o 04:02 Powód: błąd gramatyczny
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 12:28   #543
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Zauroczony mózg czasem wymyśla, dopowiada i chwyta się każdego usprawiedliwienia żeby podtrzymać iluzję że wszystko jest ok gdy tak naprawdę jest się po uszy w bagnie.



Autorko wczoraj miałaś dostać dowód istnienia sprawy rozwodowej, i jak poszło?
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 13:20   #544
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Też jestem ciekawa jak poszło?

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 13:23   #545
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Autorka się nie odzywa więc może coś nie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 13:26   #546
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Autorka przecież pisała, że nie zawsze ma czas odpowiedzieć. To, że poszło coś nie tak, chyba nikogo nie zdziwi.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 14:42   #547
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Zauroczony mózg czasem wymyśla, dopowiada i chwyta się każdego usprawiedliwienia żeby podtrzymać iluzję że wszystko jest ok gdy tak naprawdę jest się po uszy w bagnie.



Autorko wczoraj miałaś dostać dowód istnienia sprawy rozwodowej, i jak poszło?
A skad to wiadomo? Z tego co wiem, to rozmawiali o tym w piątek. Nie dostała odpowiedzi w poniedziałek, chociaż już mogła śmiało. Minąl wtorek. Mija środa..
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-02, 15:17   #548
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
A skad to wiadomo? Z tego co wiem, to rozmawiali o tym w piątek. Nie dostała odpowiedzi w poniedziałek, chociaż już mogła śmiało. Minąl wtorek. Mija środa..
W poniedziałek pisała że typ powiedział że przy niej zadzwoni do sądu i spotkają się jutro (tzn we wtorek). Więc pytam dzień później jak poszło.
Ja bym wolała sygnaturę sprawy i dokument a nie telefon ale co kto woli.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 16:21   #549
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Powiedział , że jak się spotkamy to przy mnie zadzwoni do tego sądu.
Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
W poniedziałek pisała że typ powiedział że przy niej zadzwoni do sądu i spotkają się jutro (tzn we wtorek). Więc pytam dzień później jak poszło.
Ja bym wolała sygnaturę sprawy i dokument a nie telefon ale co kto woli.
Ona przekazała nam tą wiadomość w poniedziałak (z piątku, gdy z nim rozmawiała przez tel.), że gdy się spotkają, to zadzwoni.

Nie ma nic o tym w jaki dzień.

Chyba on bierze ją na wytrzymałośc. Albo ona nas.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 16:33   #550
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Emocje jak na grzybobraniu
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 16:48   #551
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Nie spotkaliśmy się w weekend ,bo moja praca wymaga dyspozycji również w weekendy... Widzimy się dopiero jutro. Nie szukajcie problemów na sile
Wiekanko - w poniedziałek 31.08 pisała że widzą się jutro - czyli 01.09 = wtorek więc stąd wiadomow jaki dzień miał być przedstawiony dowód
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-02, 16:58   #552
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Wiekanko - w poniedziałek 31.08 pisała że widzą się jutro - czyli 01.09 = wtorek więc stąd wiadomow jaki dzień miał być przedstawiony dowód
Ooo. No tak. To ja coś tu wyszukuję na siłę.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 18:07   #553
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Poniedziałek, wtorek, środa... A jakie macie plany na piątek? Ja swatam znajomych.

(taki temat na rozluźnienie atmosfery)
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-09-02 o 18:09
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 18:23   #554
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Emocje emocjami, ale wszyscy czekają na autorkę a ją wcięło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 19:14   #555
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-09-02 o 20:53
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 19:38   #556
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Autorka wątku milczy...

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-02, 20:41   #557
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez elkiza81 Pokaż wiadomość
Autorka wątku milczy...

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
Nie ma odwagi zapytac
Bo on moze sie obrazic (wrażliwiec)
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 11:37   #558
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88113019]Nie ma odwagi zapytac
Bo on moze sie obrazic (wrażliwiec)[/QUOTE]
A może dociera do niej, że jest tylko przygodą na boku.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 20:44   #559
Moon_in_moro
Raczkowanie
 
Avatar Moon_in_moro
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 145
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Przeczytałam praktycznie cały wątek i też mi to tak wygląda .

Ale jeżeli jest prawdziwy , to sama autorka coś kręci, bo daje rożne odpowiedzi odnośnie tego samego .

Co do faceta , jeżeli jest realny to wygląda na manipulanta i despotę .

Autorka w sumie nic tak naprawdę i na pewno nie wie.

Nie wie czy jest jakiś rozwód bo nie widziała żadnego dokumentu.
Zakładając , ze jest to nie ma pojęcia z jakiego powodu, tym bardziej ,że to żona podobno złożyła pozew, a facet najwyraźniej nie jest zainteresowany tym rozwodem. Pozwu tez autorce nie pokazał .
A może był sadystycznym despotą albo jest uzależniony od gier albo hazardu ?
A może żadnego rozpadu związku nie ma tylko żona na kontrakt wyjechała.
A może on wcale nie jest żonaty?

Nie wie czy facet mieszka sam, bo ma tylko informacje od jakiejś koleżanki , która mieszka w jego wiosce ale sama nigdy w jego mieszkaniu nie była.

Wspólni znajomi , to tylko tacy raczej z widzenia .

Facet podobno jest katolikiem i ważne jest dla niego rozwiązanie sakramentu zanim podejmie życie seksualne z nowa osobą ale nie wnosi o unieważnienie małżeństwa przez kościół .
Nie mniej do seksu jednak dochodzi.

Autorka najpierw pisze, że spotykają się w weekendy, a potem, że on w weekendy pracuje a ona też ma pracę w weekendy.
Pisze,że facet nie ma czasu bo pracuje od świtu do nocy a potem ,że bez przerwy ze sobą piszą .
Facet podobno pracuje w domu a w jego domu nie była , więc o tej pracy to raczej niewiele wie poza tym, co on sam powie .

O niczym zresztą nie wie poza tym co sam powie czyli nie wie NIC.

Szkoda czasu na ten wątek.
Nierozumiem co jest dla Ciebie nie jasne. Nie jestem w stanie przekazać tu wszystkiego co się dzieje i dokładnie opisać całego zdarzenia.

Spotykamy się kiedy możemy, czasem w weekend czasem w tygodniu to zależy od pracy. Ja często w weekendy pracuje, jestem zapracowana osoba, nadgodziny itp. on tak samo prowadzi działalność która wymaga od niego ciągłej dyspozycji, ale heh może normalnie ze mną pisać i tu nie mam żadnych wątpliwości bo znak specyfikę tej pracy dość dobrze jest katolikiem owszem , ale widzi sam ze sprawą ciągnie się dłużej niż sądził, więc sobie darował pewne sprawy i sam mi powiedział, że wspólne wakacje będą dla niego juz takim przełomowym momentem. Chyba dokładnie nie czytałaś jednak. Nie jest uzależniony od hazardu, szanuje pieniądze i nie raz już miałam okazję to zauważyć, ciągle inwestycje, nie imprezuje, czasem gdzieś wyjdzie z kolegami ale rzadko i wszystko w okolicy, ciągle jesteśmy na łączach.

A co do samej sprawy rozwodowej to sprawdzał przy mnie po sygnaturze na ewokandzie i nie wyskakuje nic. Termin był na kwiecień ale skoro odwołali to nic się nie pokazuje, ja tak to rozumiem. Jutro w ciągu dnia się widzimy to powiedział, że zadzwoni przy mnie do sądu, zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moon_in_moro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-03, 20:48   #560
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Nierozumiem co jest dla Ciebie nie jasne. Nie jestem w stanie przekazać tu wszystkiego co się dzieje i dokładnie opisać całego zdarzenia.

Spotykamy się kiedy możemy, czasem w weekend czasem w tygodniu to zależy od pracy. Ja często w weekendy pracuje, jestem zapracowana osoba, nadgodziny itp. on tak samo prowadzi działalność która wymaga od niego ciągłej dyspozycji, ale heh może normalnie ze mną pisać i tu nie mam żadnych wątpliwości bo znak specyfikę tej pracy dość dobrze jest katolikiem owszem , ale widzi sam ze sprawą ciągnie się dłużej niż sądził, więc sobie darował pewne sprawy i sam mi powiedział, że wspólne wakacje będą dla niego juz takim przełomowym momentem. Chyba dokładnie nie czytałaś jednak. Nie jest uzależniony od hazardu, szanuje pieniądze i nie raz już miałam okazję to zauważyć, ciągle inwestycje, nie imprezuje, czasem gdzieś wyjdzie z kolegami ale rzadko i wszystko w okolicy, ciągle jesteśmy na łączach.

A co do samej sprawy rozwodowej to sprawdzał przy mnie po sygnaturze na ewokandzie i nie wyskakuje nic. Termin był na kwiecień ale skoro odwołali to nic się nie pokazuje, ja tak to rozumiem. Jutro w ciągu dnia się widzimy to powiedział, że zadzwoni przy mnie do sądu, zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to dalej czekamy tylko pamiętaj, niech rozmawia na głośno mówiącym. Najlepiej sama znajdź ten numer do sądu stawiam, że nie ma żadnej sprawy, bo jakby była to by przełożyli na inny termin,a nie odwoływali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 20:53   #561
Moon_in_moro
Raczkowanie
 
Avatar Moon_in_moro
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 145
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Heh to już się robi zabawne ;p to nie jest typ ściemniacza, zawsze szczery mówi co myśli. Ale chcę być przy tej rozmowie, a jutro akurat widzimy się w dzień więc będę miała okazję. Sam mi powiedział, że on o tym rozwodzie nie myśli, że wewnętrznie to olał ale jeśli ja się źle z tym czuje to on się dowie ile może. Wkurzylo mnie to, że w sumie go to nie interesuje, bo powinno z racji tego że bujamy się już pół roku prawie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moon_in_moro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 20:56   #562
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
N
(...)
A co do samej sprawy rozwodowej to sprawdzał przy mnie po sygnaturze na ewokandzie i nie wyskakuje nic. Termin był na kwiecień ale skoro odwołali to nic się nie pokazuje, ja tak to rozumiem. Jutro w ciągu dnia się widzimy to powiedział, że zadzwoni przy mnie do sądu, zobaczymy.
Czyli tak bardzo zależy mu na rozwodzie, a nie wie, czy jego sprawa została zdjęta, zawieszona, przesunięta? Acha. Nadal jak widzę Ci to nie śmierdzi.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Heh to już się robi zabawne ;p to nie jest typ ściemniacza, zawsze szczery mówi co myśli. Ale chcę być przy tej rozmowie, a jutro akurat widzimy się w dzień więc będę miała okazję. Sam mi powiedział, że on o tym rozwodzie nie myśli, że wewnętrznie to olał ale jeśli ja się źle z tym czuje to on się dowie ile może. Wkurzylo mnie to, że w sumie go to nie interesuje, bo powinno z racji tego że bujamy się już pół roku prawie .
Wiesz to na podstawie ilu realnych zdarzeń, które były jego i Twoim udziałem?

Nagle już nie myśli o tym rozwodzie. Supcio. Robi się coraz ciekawiej. Lekko Cię to wkurzyło. Ojej. Wybacz, ciężko nie być trochę złośliwym po Twoich butnych oświadczeniach jaka to z Ciebie twarda, niezależna kobieta, co to się za nos nie da wodzić. Bo właśni się dajesz. Kolejny raz pozwalasz mu przesuwać granicę.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-09-03 o 20:58
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 20:56   #563
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Heh to już się robi zabawne ;p to nie jest typ ściemniacza, zawsze szczery mówi co myśli. Ale chcę być przy tej rozmowie, a jutro akurat widzimy się w dzień więc będę miała okazję. Sam mi powiedział, że on o tym rozwodzie nie myśli, że wewnętrznie to olał ale jeśli ja się źle z tym czuje to on się dowie ile może. Wkurzylo mnie to, że w sumie go to nie interesuje, bo powinno z racji tego że bujamy się już pół roku prawie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz,my się tu możemy śmiać i wyjść z forum,ale to ty nie wiesz na czym stoisz.
Jesteś jego pewna w 100%, a tak na prawdę go nie znasz. To czy jest ściemniaczem to się jeszcze okaże, ale pomyśl, że skoro przez pół roku się tak bujacie to wniosek nasuwa się sam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 20:59   #564
Moon_in_moro
Raczkowanie
 
Avatar Moon_in_moro
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 145
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Papier z sądu widziałam, więc nie kłamał. Jutro zobaczymy co mu powiedzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moon_in_moro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 20:59   #565
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Papier z sądu widziałam, więc nie kłamał. Jutro zobaczymy co mu powiedzą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Papier można podrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 21:03   #566
Moon_in_moro
Raczkowanie
 
Avatar Moon_in_moro
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 145
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Haha no już bez przesady. Chyba zamknę temat , bo widzę że to już jest szukanie problemu na siłę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moon_in_moro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 21:05   #567
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Haha no już bez przesady. Chyba zamknę temat , bo widzę że to już jest szukanie problemu na siłę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym się na twoim miejscu tak nie śmiała ale twoje życie i twoja sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 21:08   #568
AshaN_
Rozeznanie
 
Avatar AshaN_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 899
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Współczuję Ci. Zero inicjatywy z jego strony by zapewnić Ci komfort psychiczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AshaN_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 21:11   #569
Moon_in_moro
Raczkowanie
 
Avatar Moon_in_moro
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 145
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Powiedział, że niby liczy się z moim dobrem i nie chce dla mnie źle bla bla ale nie wziął pod uwagę tego, ze ja mogę się źle czuć z tym faktem że nie wiadomo nic w sprawie tego rozwodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moon_in_moro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 21:28   #570
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Spotykam się z facetem czekającym na rozwód

Cytat:
Napisane przez Moon_in_moro Pokaż wiadomość
Powiedział, że niby liczy się z moim dobrem i nie chce dla mnie źle bla bla ale nie wziął pod uwagę tego, ze ja mogę się źle czuć z tym faktem że nie wiadomo nic w sprawie tego rozwodu.
Równie dobrze mógł Ci powiedzieć "lasia, wiem, że wsiąkłaś już w tą znajomość i mogę ci wcisnąć dowolny kit - i tak to kupisz". Ty to podskórnie czujesz, ale cóż - zauroczyłaś się mega i seks fajny, więc odpuszczasz siebie w tej znajomości. Facet jest szemrany, niestety. Przystojny, wykształcony, wygadany, na pierwszy rzut oka cud, miód i orzeszki, ale cholernie według Twoich (niechcący) opisów szemrany.

Dzisiaj się dowiedziałam, że jeden ze znajomych wciskający nam ostatnio rzewne historyje o żonie karierowiczce, co to się prawie ich dzieckiem wspólnym nie zajmuje i po jej stronie prawie cała wina za rozstanie, miał spory problem z alkoholem i o to się związek rozbijał. Wierz mi Autorko, nie znając tych faktów, słuchając go tak z boku, można kupić wszystko co mówi. Bo naprawdę good looking, niezła praca, były piłkarz (czyli nadal całkiem fit). Ale tak mu się "zapomniało powiedzieć", że bardzo często chlał w czasie związku z ex małżonką.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-26 13:56:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.