Załamka... Rude zamiast ciemny blond - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-26, 19:54   #1
kula_jka
Raczkowanie
 
Avatar kula_jka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 332

Załamka... Rude zamiast ciemny blond


Cześć,

Piszę do Was bo powoli tracę siły i wiarę we fryzjerów.
Zacznę od początku. Po dwóch latach noszenia włosów naturalnych - ciemny blond, raczej mysi. Zdecydowałam się na zmiany. Chciałam delikatne sombre na końcach wlosów. Pani fryzjerka przekonała mnie żeby jednak zrobić je wyżej - znacznie wyżej ( 2 cm od nasady) bo jeśli często podcinam włosy to nie będzie efektu. Zmiana mnie nie satysfakcjonowała, bo wolę i jest mi lepiej gdy mam ciemniejsze wlosy u góry.

Po miesiącu poszłam do innej fryzjerki, żeby powrócić do ciemnego blondu, zrobiła mi odcieniem naturalnym 6.
Po pierwszym myciu i wysuszeniu w odbicu lustra ujrzałam rudość

Z tej rozpaczy i desperacji kupiłam farbę Alfaparf Evolution 6.1
Czy macie jakieś doświadczenia z tą farbą? Pomoże pozbyć się tych rudości?
kula_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 10:23   #2
mirelka728
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 14
Dot.: Załamka... Rude zamiast ciemny blond

Ajj.. współczuję. Pozostaje chyba tylko polubić ten kolor lub przefarbować się na czarno.

Ja od 18 roku życia mam blond i nie kombinuje z kolorem, żeby uniknąć takich niespodzianek.
mirelka728 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 12:33   #3
niusaczek
Raczkowanie
 
Avatar niusaczek
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 176
Dot.: Załamka... Rude zamiast ciemny blond

Tak w sumie to ciężko powiedzieć, bo nie wiadomo jaką dokładnie masz rudość. Najlepiej nie kupować od razu farby w ciemno tylko pierw sprawdzić co Ci przykryje. Poza tym z tego co wiem to farba na farbę to średni pomysł. Pierw powinno się sciągnąć kolor jednej farby by nałożyć drugą, ale... no najlepiej poczekać na radę kogoś bardziej doświadczonego. Ja na Twoim miejscu bym nie ruszała na razie włosów. Może wstaw zdjęcie jaki dokładnie masz odcień włosów i zdjęcie do jakiego chcesz przejść. Może ktoś Ci poradzi dokładnie co i jak.
niusaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-24, 14:50   #4
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Załamka... Rude zamiast ciemny blond

Tez mi sie wydaje, że najpierw lepiej byłoby ściągać kolor, ale jezeli sie uprzesz to przy odpowiednim doborze farba moze pomoże.
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-01, 12:22   #5
Laurka_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1
Dot.: Załamka... Rude zamiast ciemny blond

Ja mam naturalne włosy ciemny blond. W liceum farbowałam na brąz samodzielnie w domu. Stosowałam się do porad, które znajdowałam m.in. na xxxxxxxxgdzie czasem zaglądam. Niestety zawsze wychodziły za ciemne, prawie czarne. Potem zdecydowałam się już chodzić zawsze do fryzjera. Jak miałam piękny brąz to za kilka dni poszłam rozjaśnić, bo nie mogłam wytrzymać i źle się czułam w ciemnych włosach. Zazwyczaj rozjaśniałam typu sombre albo ombre. Jednak ładny blond kończył się szybko i zostawałam z rudym odcieniem

Macie jakieś porady jak utrzymać ładny blond na dłużej?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2021-03-02 o 10:58 Powód: Edytowane przez Moderatora-usuniecie linku, reklama
Laurka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-01 12:22:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.