A może PERUKA ? wątek zbiorczy ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-19, 14:46   #1
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646

A może PERUKA ? wątek zbiorczy !


Mam dość moich włosów!! Codziennego, porannego mycia, półgodzinnego układania, prostowania, nabłyszczania, utrwalania, comiesięcznego farbowania. i tak efekt jest marny! Widziałam na allegro różne piekne peruki w ceniedość przystepnej(ok. 200zł). Czy ktoś może pokusił się juz i kupił sobie " nowe włosy"?Ciekawa jestem czy włosy są zbliżone do naturalnych i czy z bliska nie widac, ze to peruka?
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 14:14   #2
unmaterial_girl
Raczkowanie
 
Avatar unmaterial_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 140
Dot.: A może peruka??????

ja też mam właśnie kupić sobie peruke
ale nie tak na codzień tylko dla siebie samej

zależy z jakich włosów jest peruka
te droższe z naturalnych włosów są najlepsze,chociaż te syntetyczne też chyba nie są złe
unmaterial_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 14:35   #3
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: A może peruka??????

Marrticzka, masz swoje wlosy i chcesz nosic peruke? To jest raczej rozwiazanie dla ludzi, ktorzy wlosow nie maja np z powodu choroby. Od noszenia peruki wytra Ci sie Twe naturalne wlosy, beda wykladaly szkaradnie i dopiero wtedy narobisz sobie biedy. No chyba, ze chcesz ja wkladac na rzadkie okazje np na impreze.
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 14:39   #4
unmaterial_girl
Raczkowanie
 
Avatar unmaterial_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 140
Dot.: A może peruka??????

raniaa,właśnie nie wiem jak marrticzka,ale ja chce zakładać ją w weekendy.
wtenczas też będą sie niszczyć?
unmaterial_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 14:42   #5
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: A może peruka??????

Nie no, przemyslałam sprawe i rzeczywiście lepsze swoje bylejakie niz jakis syntetyk na głowie. Tym bardziej, ze własnie kupiłam nową prostownice do włosów i połowę zmartwień ubyło
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 14:54   #6
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: A może peruka??????

a jaką to kupiłaś prostownicę?
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 13:13   #7
Malwina 22
Raczkowanie
 
Avatar Malwina 22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: A może peruka??????

Hej.Ja myśle ze ta peruka to nie taki głupi pomysł.
Przeciez nikt jej nie bendzie nosić jej 24/h.
Fajnie byłoby od czsu do czasu np w weekendy przejść taką mini metamorfoze.
Poczuć sie inaczej.Przeciez to wszystko dla ludzi.
Ja popieram i bardzo podoba mi sie ten pomysł.

PS moim skromnym zdaniem codzienne prostowanie włosów jest bardziej szkodliwe od weekendowego noszenia nowej fryzurki.

Nie kazdy z nas moze pochwalic sie pięknymi,lśniącymi i gęstymi włosami
a taka peruka to extra rozwiązanie np na sobotnią imprezke.

Na allegro są piękne peruki,roznej długości i fasonu.Kazdy moze znajść coś dla siebie.Mnie oczarowała wspaniała peruka za 96 zł i dłuuugich za pas prostych włosach.Ma wspaniałe kolory pasemek.
Malwina 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 01:27   #8
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: A może peruka??????

i jak dziewczyny? ktoras kupila? ja jestem ciemna brunetka wlosy mam prawie czarne a czasem chcialabym byc blondynka ale nigdy ni eprzefarbuje stad pomysl na peruke czekam na jakies posty od dziewczyn majacych takowa
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 08:57   #9
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: A może peruka??????

Ciekawe jak zareagowaliby na to ludzie ktorzy nas znaja i wiedza jakie mamy wlosy Hihi nagle idziemy ulica w calkiem innych wlosach i fryzurze
Sama chcialabym miec taka peruke w domu, tylko faktycznie sa w granicach 100-200 zł
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 10:51   #10
Malwina 22
Raczkowanie
 
Avatar Malwina 22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: A może peruka??????

Hejka.
Tak mi sie spodobała peruka ze musiałam ją mieć i kupiłam.
Jestem zachwycona.Planuje juz kupno następnej.Ta ktorą mam ma włos syntetyczny.
Jak ją załozyłam to kolezanki myślały ze przedłuzyłam sobie włoski.Peruka ktorą mam jest mało nabłyszczona i wygląda naturalnie.Ja swoje włosy mam do łopatek a w peruce do tyłka.Ma swietne bląd-brąz-jasny bląd pasemka.Naprawde ja jestem bardzo zadowolona.

Fakt trzeba uwazać bo niekarzdemu pasuje fryzurka peruki...np mojej siostrze ktora w niej wygląda strasznie, Ja jak to powiedziała moja kolezanka........ rewelacyjnie.

Jedynym problemem jest to ze włosy sie mocno plączą.Ja mam peruke z długaśnym wlosem,nie wiem jak to jest w tych krotszych.Musze czesać ja po kazdym nalozeniu.Zadkim grzebieniem.Palmo po pasmie zaczynając od koncowek bo robią sie takie sypełki ktore trzeba pozniej rozplątywać palcami.Czesanie zajmuje mi ok 45 min.Wydaje mi sie ze gdyby miała krotrzy włos to napewno by sie tak nie plątało.

Ja jestem zadowolona i napewno natej sie nie skończy.Polecam peruki na allegro od sagat-ia.Kobieta bardzo miła i godna zaufania.Peruke potrzebowałam na wesele w piątek a peruke zamowiłam w srode.Czwartek rano peruka była u mnie i naprawde zdjęcia nie byly przekłamane.Mają oni tez (prowadzi interes z męzem) sklep internetowy
......................... .... www.Sagatia.pl .........................

Polecam ich bo sama zamawiałam z tego żródła.

Moze jeszcze ktoras z was sprawiła sobie peruke?
Malwina 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 12:44   #11
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: A może peruka??????

Nie wiem czy peruka to dobry pomysł...One są przecież robione w taki sposób, że nie pofantazjujesz jeśli chodzi o upięcie itp bo będzie widać te wszystkie "gumki" i siateczę!

Moja mama nosiła perukę w związku z chorobą...Była naprawdę świetna! Kolor, cięcie itp. A też musiała ją układać jak naturane włosy! Pryskała lakierem, myła..kręciła wałki...


__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 16:07   #12
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: A może peruka??????

Bardzo mnie zaciekawił ten wątek Ja jakiś czas temu byłam w takiej desperacji,ze chciałam obciąć włosy na jeżyka (żeby się wzmocniły i rosły już bez prostowania, suszenia itp) i kupić perułkę. Ciekawa jestem dziewczyny jakie to uczucie mieć na głowie taką perułkę. Czy ona się nie zsunie, przekręci???
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 18:02   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez Malwina 22 Pokaż wiadomość
Hej.Ja myśle ze ta peruka to nie taki głupi pomysł.
Przeciez nikt jej nie bendzie nosić jej 24/h.
Fajnie byłoby od czsu do czasu np w weekendy przejść taką mini metamorfoze.
Poczuć sie inaczej.Przeciez to wszystko dla ludzi.
Ja popieram i bardzo podoba mi sie ten pomysł.

PS moim skromnym zdaniem codzienne prostowanie włosów jest bardziej szkodliwe od weekendowego noszenia nowej fryzurki.

Nie kazdy z nas moze pochwalic sie pięknymi,lśniącymi i gęstymi włosami
a taka peruka to extra rozwiązanie np na sobotnią imprezke.

Na allegro są piękne peruki,roznej długości i fasonu.Kazdy moze znajść coś dla siebie.Mnie oczarowała wspaniała peruka za 96 zł i dłuuugich za pas prostych włosach.Ma wspaniałe kolory pasemek.
Peruka za 96 zł ma tylko jedną, "małą" wadę - głowa czuje się w niej jak w czapce - gorąco. Skóra nie oddycha, co źle robi na naturalne włosy. Dobra peruka, która pozwala skórze głowy oddychać i nie powoduje, że czujesz się jak w czapce, to niestety koszt kilkuset-tysiąca i kilkuset złotych (średnio od 500 zł wzwyż). Za 96 zł to rzeczywiście można to włożyć na 2-3 godziny imprezy, ale jeżeli w pomieszczeniu jest gorąco to ciężko w takim czymś wytrzymać. Szkoda kasy, naprawdę. Wiem, bo miałam taką "perukę".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 19:52   #14
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: A może peruka??????

Ja kupilam sobie jakis czas temu syntetyczna peruke na allegro. za ok 200zl. Bardzo chcialam miec od czasu do czasu dluzsze wlosy,ale nie chcialam niszczyc ich przedluzaniem wiec zainwestowalam w ten dodatek i musze stwierdzic,ze sie sprawdzil nie nosilam jej codziennie,tylko wtedy jak mialam ochote;p dzieki temu moglam nacieszyc sie wlosami do pasa mam do niej specjalny woreczek w ktorym ja trzymam,by sie nie skołtuniła no i delikatnie czesze ja grzebieniem.Takze polecam wszysytkim!
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 10:48   #15
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: A może peruka??????

Też kiedyś pożyczyłam od koleżanki perukę na kilka dni i wcale nie jest tak, że, skóra w niej nie oddycha, bo cała była zrobiona z siateczki, tylko na przedziałku miała silikonową podkładkę, żeby nie było widać prześwitu, a tak jest naprawdę OK.
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 12:55   #16
Malwina 22
Raczkowanie
 
Avatar Malwina 22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: A może peruka??????

Doris wcale nie jest tak jak piszesz .Peruka ma siatkie z otworami przez ktore mozesz włozyć palca ale włos jest tak ułozony ze tego absolutnie nie widać.
Głowa mi sie nie poci a peruka nie jest ciężka.

Paulinka 3110 Nie mam pojęcia jaką twoja mama miała peruke skoro misiała układać na niej włos .Moja sama sie układa i nie robie absolutnie nic prucz czesania jej grzebieniem.Naprawde.Mogł a bym ale to jest zbędne.Moja ma prosty włos jak po prostownicy a jak bende chciała miec loki to nakręce swoje naturalne bądz kupie peruke juz z lokami
Naprawde polecam,mozna zrobić wrazenie na znajomych .A jak mi zalezy zeby wyglądać dobrze (a mam straszne odrosty bo zapuszczam naturalne) to wkładam peruke 5 min i jestem gotowa.Bez denerwowania sie i układania włosów przez połtora godziny.
Malwina 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 08:21   #17
andariel18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: A może peruka??????

ja mam pytanie do smileofangel kupiłaś już tą blond peruke bo piszesz ze jestes cała czarna

ja sama mam peruke dziewczyny mi zazdroszcza
andariel18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 10:25   #18
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez andariel18 Pokaż wiadomość
ja mam pytanie do smileofangel kupiłaś już tą blond peruke bo piszesz ze jestes cała czarna

ja sama mam peruke dziewczyny mi zazdroszcza
tak
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 12:49   #19
andariel18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: A może peruka??????

masz gg zeby pogadc o perukach i jak podoba ci sie blond peruka i kiedys kupiłas ta peruke
andariel18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 05:28   #20
andariel18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: A może peruka??????

Dziewczyny jak ktoś chce kupić peruke niech kupuje inny wygląd dobrze komuś zrobi na jakies dyskoteki lub śluby tylko zalezy jaki kolor peruki kupicie blond lub czarnom.

Sama mam blond peruke i jestem zadowolona z mego wyboru dobrze mi sie ją nosi na jakies sluby lub imprezy moji znajomi sami byli pod wrazeniem mojej nowej fryzury pytali czy farbowałam wlosy ja odpowiedziałam nie po jakims czasie sami sie kapli ze to peruka bo byla dluższa , gęste włosy, i była dłuzsza do pasa.

Ja mam swoje włosy do ramion i bardzo cieniutkie ale i tak częsciej nosze peruke ze względu ze lubie blond a urodziłam sie brunetką
andariel18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 12:05   #21
__czarna__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 43
Dot.: A może peruka??????

Też uważam, że peruka "okazjonalnie" to fajny pomysł. Sama się przymierzam do zakupu, tylko narazie jestem w trakcie zmiany koloru z czarnych na blond więc i tak mam w perspektywie co miesiąc inny kolor
__czarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 12:31   #22
andariel18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: A może peruka??????

Jak kupiłam peruke żeby w niej chodzic po miescie a na dyskoteki jestem blondynka a na miasto brunetka i jestem szczęśliwa


koleżanki też zamieżają kupic peruke
andariel18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 12:39   #23
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: A może peruka??????

Zawsze chciałam mieć fryzurkę Umy Thurman z Pulp Fiction Tylko mam bardzo długie włosy i szkoda mi obcinać. Może kiedyś kupie perukę, ale wiem z doświadczenia (przymierzałam kilka) że nie łatwo upchnąć pod nią takie długie włosy, trzeba je ciasno poupinać dookoła głowy wsuwkami co za wygodne nie jest.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 13:18   #24
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: A może peruka??????

Smile, może wkleisz zdjęcie w blond peruce? Jestem bardzo ciekawa, jak wyglądasz.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 00:18   #25
TyTeCzKa
Rozeznanie
 
Avatar TyTeCzKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 833
Dot.: A może peruka??????

ehhh kupilam sobie kiedys peruke w depseracji po scieciu wlosow mialam ja raz na sobie do zdjecia i od tamtego czasu lezy dalam za nia 170 zl jak myslicie za ile moge ja sprzedac na allegro?? wlosy sporo za ramiona blond plus grzywka wlosy proste trzeba ja sobie wycieniowac wedlug upodobania. bo takto wchodza na twarz .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg peruka.jpg (144,5 KB, 1225 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg peruka1.jpg (83,0 KB, 1385 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg peruka2.jpg (100,9 KB, 1116 załadowań)
__________________

Przedłużanie oraz Stylizacja Rzęs Łódź
http://facebook.com/ledithlashes

})i({ Amore Dolce Vita })i({
TyTeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 10:48   #26
SerenaVDW
Raczkowanie
 
Avatar SerenaVDW
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do SerenaVDW
Dot.: A może peruka??????

Bardzo ladna ta peruka. Gdybym nie wiedziala to w zyciu bym nie zgadla ze to nie sa Twoje naturalne wlosy. Sama tez mialam sobie kupic zeby wyjsc gdzies czasem na impreze tylko czarna bo jak dlugowlosa blondynka. I wlasnie w zwiazku z tym mam pytanie jak ta peruke "mocuje sie" na glowie i czy taka peruka nie spadnie jak bede tanczyc i za bardzo energicznie glowa? Bo nie chcialabym zeby moje wlosy polecialy przez pol parkietu albo spadly podczs miziania sie z chlopakiem.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
SerenaVDW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 21:35   #27
pucca_91
Raczkowanie
 
Avatar pucca_91
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 93
Dot.: A może peruka??????

Up!
Kiedyś miałam b. ładne włosy gęstę,długie i kolor b. mi sie podobał. Zaczęłam malować, prostownice itp. włosy mi się zniszczyły. Od niedawna nachodzi mnie makabryczna, ale całkiem sensowna myśl. Ściąć włosy na zapałke i zakupisobie perułkę, nosić do momentu aż mi odrosną moje naturalne. Makabryczny ale całkiem sensowny pomysł.
pozdrawiam!
pucca_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 22:39   #28
TyTeCzKa
Rozeznanie
 
Avatar TyTeCzKa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 833
Dot.: A może peruka??????

w mojej peruce jest taka siatka z takimi 2 paskami do regulacji wygladaja one jakgdyby ramiaczka od stanika takie dopinane jest 6 stopni regulacji poźniej wrzuce fotke
__________________

Przedłużanie oraz Stylizacja Rzęs Łódź
http://facebook.com/ledithlashes

})i({ Amore Dolce Vita })i({
TyTeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 07:01   #29
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: A może peruka??????

Hej, ja też mam perukę, chorowałam na jakąkolwiek przez długi czas, aż w końcu sobie kupiłam Noszenie peruki nie należy do przyjemnych czynności, ciągle musisz uważać aby ci nie spadła (moja peruka to bardzo długie i ciężkie włosy). Muszę też przyznać, że trochę swędzi mnie głowa gdy ją noszę, to chyba z powodu siateczki, która jest wszysa w środek od wewnątrz.

Spędziłam w peruce sylwestra i osoby, które mnie nie znały, szczególnie faceci, nic się nie domyślili. A zaznaczam, że moja kasztanowo ruda peruka jest wykonana ze sztucznego włosia. Mój chłopak był wniebowzięty... czasami mnie prosi żebym ją zakładała ja sama się sobie w peruce podobam i czuję się w niej pewnie. Metamorfoza jest totalna. Sama mam proste brązowe włosy, zawsze marzyłam o falach/lokach, tak wiec peruka oczywiscie ma lekko falowane kudełki plus grzywa. Przez to zrobiłam sobie grzywkę, ale moja fryzura nie wyglada tak imponujaco, mam po prostu mniej włosów i czasami troche żałuję tej grzywki...
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 10:36   #30
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez pucca_91 Pokaż wiadomość
Up!
Kiedyś miałam b. ładne włosy gęstę,długie i kolor b. mi sie podobał. Zaczęłam malować, prostownice itp. włosy mi się zniszczyły. Od niedawna nachodzi mnie makabryczna, ale całkiem sensowna myśl. Ściąć włosy na zapałke i zakupisobie perułkę, nosić do momentu aż mi odrosną moje naturalne. Makabryczny ale całkiem sensowny pomysł.
pozdrawiam!
ja dokładnie tak samo... miałam śliczne włosy do 16 września 2007 puki mi sie blondu nie zachciało było ok... ale doszła prostownica i moje mocne włosy niestety tego już nie wytrzymały :/ ściełam dużo.. mam teraz do ramion ale napewno nie ściełabym na zapałke chybabym z domu nie wyszła... Włosy wiadomo odrosną ale ile to czekania to nie dla mnie! niewiem czemu peruki mnie odpychają tylko dlatego, że podczas jakis zabaw, imprez a co gorsze ktoś zaproponuje wyjście na basen to może być lipa troche... ja jeśli się uda w wakacje zarobić to na 10000% robie włosy w handsome men bo juz sie tyle naczytałam i napisałam z panią z tamtąd, że jestem gotowa sie im oddać tylko wiadomo.... kasa
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 10:32:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.