Hej. Jak sprawdzić by najdłużej zachować młodą i Jędrzejczyk skórę twarzy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-26, 23:15   #1
Trishkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 15

Hej. Jak sprawdzić by najdłużej zachować młodą i Jędrzejczyk skórę twarzy?


Macie jakieś swoje sprawdzone patenty w tej kwestii?
Trishkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-02, 20:39   #2
wika__12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 2
Dot.: Hej. Jak sprawdzić by najdłużej zachować młodą i Jędrzejczyk skórę twarzy?

Hej, uważam, że podstawą do zachowania młodej cery jest jej ochrona przed światłem uv, czyli dobry spf i dobrze dobrane serum z antyoksydantem np. witamina C lub A ja osobiście używam od długiego już czasu serum z witaminą C i jestem MEGA ZADOWOLONA
wika__12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-13, 02:59   #3
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Hej. Jak sprawdzić by najdłużej zachować młodą i Jędrzejczyk skórę twarzy?

retinoidy, mezoterapia, SPF, ochrona bariery hydrolipidowej, peelingi chemiczne
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-22, 21:12   #4
310defc647e16bc7b1bc9b908ffa1d2171ddd06d_6387ee82745bf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 64
Dot.: Hej. Jak sprawdzić by najdłużej zachować młodą i Jędrzejczyk skórę twarzy?

zimne prysznice, unikanie słońca i regularne porządne peelingi
310defc647e16bc7b1bc9b908ffa1d2171ddd06d_6387ee82745bf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-25, 20:18   #5
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Hej. Jak sprawdzić by najdłużej zachować młodą i Jędrzejczyk skórę twarzy?

Retinol, peptydy, witamina C, spf
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-30, 16:03   #6
abigail888
Raczkowanie
 
Avatar abigail888
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 75
Dot.: Hej. Jak sprawdzić by najdłużej zachować młodą i Jędrzejczyk skórę twarzy?

Tłusta skóra, która była zawsze moją zmorą, okazała się dobrą przyjaciółką. Jest gruba i nie mam zmarszczek. Czasami zrobi się jakiś pojedynczy pryszcz. Jakiś czas temu kupiłam sobie taki kombajn do mikrodermabrazji i ultradźwięków i sporadycznie robię peeling i wtłaczam za pomocą ultradźwięków serum z kwasem hialuronowym lub ceramidami. Kilkakrotnie robiłam mezoterapię, czasami kwas migdałowy (w domu). A poza tym kremy nawilżające i to wcale nie te z najwyższej półki.
abigail888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-16, 20:17   #7
Alexi022
Przyczajenie
 
Avatar Alexi022
 
Zarejestrowany: 2022-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 11
Dot.: Hej. Jak sprawdzić by najdłużej zachować młodą i Jędrzejczyk skórę twarzy?

Dla mnie fajnie działa połączenie diety + masaży Kobido + kremy/serum + unikanie dużych ilości słońca bezpośrednio na twarz.
Alexi022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-21, 13:30   #8
Joannaczr
Przyczajenie
 
Avatar Joannaczr
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 9
Dot.: Hej. Jak sprawdzić by najdłużej zachować młodą i Jędrzejczyk skórę twarzy?

Takie masaże mozna wykonywać również samodzielnie w domu Nie trzeba chodzić spejcalnie do salonu. Zresztą uważam, że samodzielne wykonywanie zabiegu ale regularnie, daje o wiele lepsze efekty niż wybranie się do salonu na zabieg raz na jakiś czas...

Ja zauważyłam znacznie lepszy stan swojej twarzy od kiedy zrezygnowałam z peelingów mechanicznych na rzecz toniku z kwasem glikolowym - stosuję co drugi dzień, czasami codziennie. Oczywiście obowiązkowy jest przy nim filtr spv (szczególnie latem). Mam tonik halo od Olivia plum.
Cera jest rozjaśniona, bez suchych skórek. Poza tym nie mam juz praktycznie żadnych zaskórników zamkniętych:
Joannaczr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-25, 11:20   #9
KrisZrazewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 2
Dot.: Hej. Jak sprawdzić by najdłużej zachować młodą i Jędrzejczyk skórę twarzy?

Hej.
Odpowiednia pielęgnacja. Własciwe oczyszczanie skóry to absolutna podstawa (napewno nie samym płynem micelarnym i wacikami ), wówczas kolejne kroki pielęgnacyjne mają większy sens, ponieważ tonik, serum i krem nałożone na oczyszczoną i "oddychającą" cerę mają szansę się wchłonąć i odpowiednio zadziałać. Następnie ochrona przeciw UV i Blue Light - o BL mówi sie mniej, a prawda jest taka,że działa bardzo niekorzystnie na naszą skórę i jesteśmy w obecnym świecie narażeni na oddziaływanie światła niebieskiego zewsząd (telefony, komputery, telewizory).
Warto również pamiętać o uzupełnieniu niedoborów kolagenu. Badania pokazują, że srednio juz po 25 roku życia nasz organizm zaczyna go produkować mniej.
Działając mądrze niewielkim kosztem można znacznie spowolnić procesy starzenia się skóry, tak, żeby pozniej nie musiec się wypełniac .
Jeśli chcesz, żebym Ci napisała, czego sama uzywam i co mi sie sprawdza, to odezwij sie prosze na Priv, nie chce tu robić reklamy
KrisZrazewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-18, 22:48   #10
bazancikw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 3
Dot.: Hej. Jak sprawdzić by najdłużej zachować młodą i Jędrzejczyk skórę twarzy?

Witamina C jest twoją przyjaciółką xxx ma super serum z witaminą C, u mnie sprawdza się świetnie

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2022-09-19 o 10:46 Powód: reklama
bazancikw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-18 23:48:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.