Blue sky - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-03, 19:01   #1
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412

Blue sky


Witajcie kochane

Dawno nie mnie tu nie było, jakoś miałam sporą przerwę w robieniu makijaży, nie miałam weny i tak oo.... no i oczywiście wciąż jestem na początku drogi, do tego bardzo słabo widzę bez okularów i ciągle mi coś krzywo wyjdzie. No ale do rzeczy.

Do wykonania użyłam paletki Lenka, kolory turkusowy, jasny niebieski,biały oraz granatowy; bazy pod cienie z Kobo i mozaiki z Uma. Tusz MNY falsies i liner w pisaku z Essence.

Proszę o Wasze opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1114.jpg (8,7 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1116.jpg (9,9 KB, 122 załadowań)

Edytowane przez madlen345
Czas edycji: 2011-09-03 o 19:02
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 19:29   #2
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Blue sky

Generalnie makijaż jest fajny, ale mam dwa 'ale' Cały makijaż jest bardzo niebieski, błyszczący, pod łuk brwiowy mogłaś dodać coś cielistego, delikatnie satynowego. Efekt wyszedł 'przeniebieszczenia', za dużo tego niebieskiego I jeszcze według mnie trochę za wysoko nałożony jest ten ciemniejszy niebieski w wewnętrznym kąciku, nie ma tego efektu spadu cienia ku dołowi
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 06:17   #3
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Blue sky

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Generalnie makijaż jest fajny, ale mam dwa 'ale' Cały makijaż jest bardzo niebieski, błyszczący, pod łuk brwiowy mogłaś dodać coś cielistego, delikatnie satynowego. Efekt wyszedł 'przeniebieszczenia', za dużo tego niebieskiego I jeszcze według mnie trochę za wysoko nałożony jest ten ciemniejszy niebieski w wewnętrznym kąciku, nie ma tego efektu spadu cienia ku dołowi


Popieram
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 10:56   #4
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: Blue sky

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość

Popieram

Ja też, ja też Ale generalnie nie jest źle
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 18:18   #5
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Blue sky

wg mnie odcien niebieskosci jest zbyt jasny do Twych ciemnych oczu i sprawia wrazenie tandetnego makijazu.Niestety ale niebieskosci sa ciezkie w uzyciu i albo sie nad nimi zapanuje albo sie wyglada jak pani Helenka z targu
wg mnie powinnas wybrac ciemniejsze odcienie..bardziej chabrowe a po luk brwiowy dawac cielisty cien bo tu mam wrazenie jakby niebieski szedl az posame brwi
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 18:24   #6
daruma
Raczkowanie
 
Avatar daruma
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 444
Dot.: Blue sky

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
wg mnie odcien niebieskosci jest zbyt jasny do Twych ciemnych oczu i sprawia wrazenie tandetnego makijazu.Niestety ale niebieskosci sa ciezkie w uzyciu i albo sie nad nimi zapanuje albo sie wyglada jak pani Helenka z targu
wg mnie powinnas wybrac ciemniejsze odcienie..bardziej chabrowe a po luk brwiowy dawac cielisty cien bo tu mam wrazenie jakby niebieski szedl az posame brwi
Zgadzam się, ale ja tu wyczuwam styl 'Helenki' tylko przez blady cień wyciągnięty aż do czoła

proponuję też zmniejszyć trochę niebieskości dodając w wewnętrznym kąciku beżu, a w zewnętrznym granatu albo czerni

rzęsy są najlepsze
__________________
z cukru był król, z piernika paź, królewna z marcepana!
daruma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 19:27   #7
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Blue sky

Cytat:
Napisane przez daruma Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ale ja tu wyczuwam styl 'Helenki' tylko przez blady cień wyciągnięty aż do czoła

proponuję też zmniejszyć trochę niebieskości dodając w wewnętrznym kąciku beżu, a w zewnętrznym granatu albo czerni

rzęsy są najlepsze
Dziękuję bardzo
Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
wg mnie odcien niebieskosci jest zbyt jasny do Twych ciemnych oczu i sprawia wrazenie tandetnego makijazu.Niestety ale niebieskosci sa ciezkie w uzyciu i albo sie nad nimi zapanuje albo sie wyglada jak pani Helenka z targu
wg mnie powinnas wybrac ciemniejsze odcienie..bardziej chabrowe a po luk brwiowy dawac cielisty cien bo tu mam wrazenie jakby niebieski szedl az posame brwi
To prawda . Nie pasuje mi ten kolor, wybiorę inne dziękuję !
Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Ja też, ja też Ale generalnie nie jest źle
Dziękuje
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Generalnie makijaż jest fajny, ale mam dwa 'ale' Cały makijaż jest bardzo niebieski, błyszczący, pod łuk brwiowy mogłaś dodać coś cielistego, delikatnie satynowego. Efekt wyszedł 'przeniebieszczenia', za dużo tego niebieskiego I jeszcze według mnie trochę za wysoko nałożony jest ten ciemniejszy niebieski w wewnętrznym kąciku, nie ma tego efektu spadu cienia ku dołowi
Macie rację , chciałam w sumie wypróbować, ale jednak nie czuję się dobrze w tym kolorze, jednak tam są trzy kolory, ale aparat pozjadał;/ i w rzeczywistości one są ciemniejsze...No ale faktycznie powinnam poćwiczyć po prostu. Dziękuję Wam za opinie, są one dla mnie bardzo cenne
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 22:28   #8
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Blue sky

Cytat:
Cały makijaż jest bardzo niebieski, błyszczący, pod łuk brwiowy mogłaś dodać coś cielistego
zgodze sie, reszta mi sie podoba
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.