Czy pasowałby mi jasny blond? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-29, 22:06   #31
lisek4433
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 24
Dot.: Czy pasowałby mi jasny blond?

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
popraw brwi bo są tragiczne
Nie poprawię, bo lubię takie jakie mam

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez lisek4433 Pokaż wiadomość
Nie poprawię, bo lubię takie jakie mam
Poza tym nie rozumiem jak możesz oceniać moje brwi skoro widzisz tylko jedną (druga jest pod grzywką) i to z boku, nie na wprost
lisek4433 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 15:01   #32
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Czy pasowałby mi jasny blond?

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Zamiast oceniać negatywnie, że brwi "są tragiczne", to może lepiej napisałabyś jak autorka ma je poprawić?
polecam wizytę u sprawdzonej kosmetyczki

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez lisek4433 Pokaż wiadomość
Nie poprawię, bo lubię takie jakie mam

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------



Poza tym nie rozumiem jak możesz oceniać moje brwi skoro widzisz tylko jedną (druga jest pod grzywką) i to z boku, nie na wprost
aha
ja tam widzę obie
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 15:54   #33
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Czy pasowałby mi jasny blond?

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
[...]aha
ja tam widzę obie
Chyba na starych zdjęciach, co?

Autorko, też mam wrażenie, że ten blond niby Ci pasuje, ale jakoś się gryzie. Widziałabym Cię w ciemnym blondzie, mlecznej czekoladzie, czyms pośrednim - ale fakt, w ciemnych wyglądałaś ślicznie.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 16:40   #34
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Czy pasowałby mi jasny blond?

Moim zdaniem teraz bardzo dobrze wyglądasz tylko nie przesadź i już nie rozjaśniaj.
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 17:33   #35
lisek4433
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 24
Dot.: Czy pasowałby mi jasny blond?

Dołożyłam kilka pasemek, wrzucam też zdjęcie na którym widać obie brwi Wiadomo że idealne nie są i nigdy nie będą, bo na lewej brwi w jednym miejscu nie rosną mi włoski, ale uważam że "tragiczne" to zdecydowanie za mocne słowo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaa.jpg (62,6 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141130_182511.jpg (63,5 KB, 111 załadowań)
lisek4433 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 17:45   #36
lisek4433
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 24
Dot.: Czy pasowałby mi jasny blond?

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
polecam wizytę u sprawdzonej kosmetyczki[COLOR="Silver"]
Właśnie czegoś takiego się bałam wrzucając tu swoje zdjęcie.
Że poproszę o ocenę koloru włosów a będą mi wytykane inne moje niedoskonałości. Ja przez cały okres bycia nastolatką leczyłam się z kompleksów- nie mogłam zaakceptować swojej twarzy, i takie komentarze są po prostu chamskie
lisek4433 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 18:11   #37
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Czy pasowałby mi jasny blond?

Cytat:
Napisane przez lisek4433 Pokaż wiadomość
Właśnie czegoś takiego się bałam wrzucając tu swoje zdjęcie.
Że poproszę o ocenę koloru włosów a będą mi wytykane inne moje niedoskonałości. Ja przez cały okres bycia nastolatką leczyłam się z kompleksów- nie mogłam zaakceptować swojej twarzy, i takie komentarze są po prostu chamskie
prosze Cie
co jest w tym chamskiego
masz bardzo ładną twarz
doradziłam Ci tylko poprawę brwi jak dla mnie są źle wyregulowane
i to nie jest żadna niedoskonałość -wyluzuj
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-30, 18:17   #38
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Czy pasowałby mi jasny blond?

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
prosze Cie
co jest w tym chamskiego
masz bardzo ładną twarz
doradziłam Ci tylko poprawę brwi jak dla mnie są źle wyregulowane
i to nie jest żadna niedoskonałość -wyluzuj
Uważasz że tekst "popraw brwi bo są tragiczne" nie jest chamski? Dobrze, mniejsza już o to, ja krytykę umiem przyjąć Powiedz mi tylko co jest z nimi nie tak, bo nie znam się tym zbytnio. Są za grube, za cienkie?

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Uważasz że tekst "popraw brwi bo są tragiczne" nie jest chamski? Dobrze, mniejsza już o to, ja krytykę umiem przyjąć Powiedz mi tylko co jest z nimi nie tak, bo nie znam się tym zbytnio. Są za grube, za cienkie?
Ups, zapomniałam się przelogować i wydało się że lisek to ja, heh
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 19:02   #39
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy pasowałby mi jasny blond?

A mi się podobają Twoje brwi i nowy kolor włosów
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 08:40   #40
Kingulaaa
Zadomowienie
 
Avatar Kingulaaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 081
Dot.: Czy pasowałby mi jasny blond?

Wiem jak jest, kiedy chce się coś zmienić. Sama nosiłam blond prawie 10 lat, znudził mi się, zrobiłam czekoladę i wszyscy mówili, że fajnie, tylko nie chcieli mi chyba sprawiać przykrości, że w blondzie było lepiej WW końcu wracam do blondu Moim zdaniem ciemny blond albo jasna mleczna czekolada z jasnym refleksem pasowałyby Ci najbardziej.
Co do brwi są ok, można je lekko podkreślić cieniem.
__________________
Tylko w słowniku sukces jest przed wysiłkiem

razem od 09.03.2010 !

zaręczeni od 15.11.2012

ślub 19.09.2015


Kocham i jestem kochana
Kingulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 15:13   #41
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Czy pasowałby mi jasny blond?

Cytat:
Napisane przez lisek4433 Pokaż wiadomość
I może ktoś jeszcze będzie w stanie mi pomóc- czy ja mam urodę w ciepłym, czy zimnym typie? Zawsze myślałam że w zimnym ze względu na moją bladą cerę, ale pewna nie jestem.
Wszystko wskazuje na to, że jesteś Pełną Zimą. Typem zimnym i czystym. W blondzie wyglądasz tak jak każda Zima, czyli, delikatnie mówiąc, nieswojo. Rozumiem, że nie chcesz wracać do ciemnych włosów. Naturalnie szanuję Twoją decyzję, ale nie mogę napisać, że jest ona właściwa. Przypuszczam, że jak zwykle chodzi o nieszczęsne kobiece kompleksy. Wchodząc w rolę blondynki, stałaś się nową osobą i teraz czujesz się lepiej. A skoro czujesz się lepiej, może nawet warto było rozjaśnić włosy. W końcu nasze samopoczucie jest ważniejsze od wyglądu. Wiadomo, kobieta szczęśliwa zawsze będzie piękna. Tak czy owak, blond nie jest odpowiednim kolorem dla żadnej Zimy. Nawet jeżeli będzie to odcień najchłodniejszy z możliwych.

Napisałaś, że w ciemnych włosach wyglądałaś blado, miałaś podkrążone oczy, a bez makijażu Twoja twarz stawała się szara i zmęczona. Być może farba była zbyt nasycona? Zbyt ciemny i źle dobrany odcień może czasem przytłoczyć delikatną urodę Pełnej Zimy. Zaś podkrążone oczy świadczą o przemęczeniu, anemii i innych kłopotach ze zdrowiem. Nie sądzę, aby winny był ciemny kolor włosów. Znam kilka Pełnych Zim. Wszystkie narzekają na to, że są zbyt blade, że bez makijażu wyglądają nijak i anemicznie. Cóż, taka dola Zim, zwłaszcza Pełnych Zim. Jednak kiedy zaakceptują swój wygląd i poznają wskazówki dotyczące wizażu oraz stylizacji odpowiednich do ich typu urody, stają się piękne i wyjątkowe. Pełna Zima jest dość rzadkim typem urody. Co za tym idzie bardzo ciekawym i oryginalnym. Niejedno blond Lato wiele oddałoby za to, aby być tak wyrazistą, aby pięknie wyglądać w czerni i czystej bieli, aby wyróżniać się z tłumu. Odpowiednio dobrany podkład, róż, szminka, cienie, użyte nawet w minimalnych ilościach, potrafią zdziałać cuda. Może kiedyś, zmienisz zdanie i wrócisz do ciemnych włosów. Wówczas musisz pamiętać o doborze odpowiedniego makijażu (nie koniecznie mocnego) oraz o odpowiednich kolorach garderoby. A jeżeli na zawsze już pokochasz blond, nie pozostanie mi nic innego, jak życzyć Ci bycia szczęśliwą blondynką.

Poniżej wrzucam Ciebie jako blondynkę, oraz Ciebie jako rasową Pełną Zimę. Wiem, że pewnie nie spodobasz się sobie, ale może spodobasz się tym, którzy śledzą Twój wątek.

Tak jeszcze na marginesie polecam zapoznać się z żelaznymi zasadami koloryzacji włosów. Może kiedyś Ci się przydadzą.

Oczywiście teraz, kiedy jesteś blondynką, gama kolorów przeznaczona dla Pełnej Zimy nie jest już do końca Twoją gamą kolorów. Jako blondynka upodobniłaś się troszkę do Pełnego Lata. Co za tym idzie, kolorów dla siebie szukaj, raczej, w letniej, niż w zimowej palecie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg get_the_look_metamorfoza_online2.jpg (48,8 KB, 102 załadowań)
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 13:41   #42
miszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 14
Dot.: Czy pasowałby mi jasny blond?

Brwi są tragiczne i tego się nie da nie zauważyć. Nie wiem nie zauważyłaś że wygląda to źle?
Zapuść je i idź do kosmetyczki. Blond ci nie pasuje sama masz ciemną oprawę oczu i ciemne włosy. Jasny blond to za duża odskocznia. Ja osobiście widziałabym cię w kasztanowych idealnie pasowały by do oczu.
miszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 16:51   #43
Gosia Gonia
Raczkowanie
 
Avatar Gosia Gonia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Wiadomości: 419
Dot.: Czy pasowałby mi jasny blond?

Głupio nie będziesz wyglądać , jeśli dobrze czujesz się w tym kolorzeto zrób jeszcze jaśnieszy a jeśli masz jasne brwi to weż kredkę i ukształtuj i wymaluj je na ciemniejszy kolor , ja tak robię , a kolor mam bardzo jasny.
__________________
GoSiA
Gosia Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 21:25   #44
molly83
Raczkowanie
 
Avatar molly83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
Dot.: Czy pasowałby mi jasny blond?

Fajnie wyglądasz w blondzie. Ja bym pokombinowała jeszcze z odcieniem, puki co idzie ku dobremu ;-)
molly83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 15:32   #45
mmka789
Raczkowanie
 
Avatar mmka789
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 188
Dot.: Czy pasowałby mi jasny blond?

uważam, że super.
i też uważam, że tekst "popraw brwi bo są tragiczne" jest chamski.
też uważam, że moglabyś je trochę zapuścić i "wyprostować" linię, ale po pierwsze nie o tym tu mowa a po drugie, można to nieco inaczej napisać.
chyba, że się nie potrafi inaczej
takimi rzeczami, jak dobieranie odcienia włosów do typu urodu to zaczęłabym się przejmować grubo po trzydziestce.
a na razie się baw i szukaj.
za pół roku wyciągniesz zdjęcia z jasnymi i ciemnymi włosami i sama zdecydujesz, w których Ci lepiej.
a na razie wyglądasz ślicznie.
mmka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 14:26   #46
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Czy pasowałby mi jasny blond?

Cytat:
Napisane przez mmka789 Pokaż wiadomość
takimi rzeczami, jak dobieranie odcienia włosów do typu urody zaczęłabym przejmować się grubo po trzydziestce
Grubo po trzydziestce trzeba zacząć myśleć o tym, jak dobrać farbę tak by ładnie pokryła pierwsze siwe włosy.

Czy warto spędzić swoje najpiękniejsze lata w źle dobranym kolorze włosów? Czy młodym kobietom nie zależy na tym, aby wyglądać jak najatrakcyjniej?

Myślę, że gdyby przeprowadzić stosowną ankietę, przeważyłyby odpowiedzi - tak, chciałabym wyglądać jak najlepiej. Niewielki procent młodych kobiet opowiedziałby się za tym, że ma ochotę na nieudane kolorystyczne eksperymenty, których dodatkowym skutkiem ubocznym są zniszczone włosy.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 15:26:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.