!!! poświąteczne okazje!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-08, 22:10   #31
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
w Sephorze jest wyprzedaż kosmetyków
- Lancome (tusze-ok90zł, cienie podwójne- 105 zł i pomadki),
- Heleny Rubinstein (pudry, kompakty),
- Estee Lauder (pomadki, błyszczyki, paletki cieni, lakiery do paznokci),
- różne kredki do oczu

oprócz tego było kilka pędzli Sephory
- ten największy z 99 na 49 zł
- inne od 19 do 25 zł

zestawy świąteczne były mało przecenione - niestety

więcej cen nie pamiętam, ale było sporo kosmetyków do wyboru
fajnie, że to napisałaś, wybiorę się po pędzle
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 22:22   #32
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
fajnie, że to napisałaś, wybiorę się po pędzle

proszę bardzo w końcu po to założyłam ten wątek

to są pewnie te pędzle, co zostały im ze starej kolekcji i w każdej Sephorze inne - te co im zostały
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 09:24   #33
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
fajnie, że to napisałaś, wybiorę się po pędzle
Ostatnio przerzucialam sie na pedzle i o niebo lepiej robi mi sie makijaz Tez mam taki zamiar,zeby cos sobie wybrac z ofery Sephory,skoro jest promocja
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 12:13   #34
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ostatnio przerzucialam sie na pedzle i o niebo lepiej robi mi sie makijaz Tez mam taki zamiar,zeby cos sobie wybrac z ofery Sephory,skoro jest promocja
Ja potrzebuję jakiś nowy pędzel do pudru, drugi do różu i pewnie dokupię moje ulubione pędzelki, którymi fajnie nakłada się cienie

Ciekawa jestem czy coś będzie jeszcze....
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 17:57   #35
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

W sephorze w Jankach jest promocja na niektóre produkty, 20,30,50%. Niektóre pedzelki tez są przecenione.
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 21:20   #36
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ja potrzebuję jakiś nowy pędzel do pudru, drugi do różu i pewnie dokupię moje ulubione pędzelki, którymi fajnie nakłada się cienie

Ciekawa jestem czy coś będzie jeszcze....

Ja dzisiaj bylam w Sephorze i niestety zadne pedzle nie byly przecenione Milei tylko jakies promocje na perfumy i niektore swoje kosmetyki Szukam jakiegos fajnego pedzelka do cieni,ale te,ktore ogladalam w Sephorze nie przypadly mi do gustu.Zaopatrze sie znowu w Inglocie
Jesli chodzi o Douglas,to tylko przelecialam,ale nie rzucilo mi sie w oczy nic ciekawego
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 21:49   #37
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

moren: wiesz może gdzie we Wrocku moge dostać JOKO? Taki szerszy wybór a dokładnie chocolatte? Sorry za off topic ale mam nadzieję, że "dorwę" Cię w tym wątku
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 22:17   #38
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj bylam w Sephorze i niestety zadne pedzle nie byly przecenione Milei tylko jakies promocje na perfumy i niektore swoje kosmetyki Szukam jakiegos fajnego pedzelka do cieni,ale te,ktore ogladalam w Sephorze nie przypadly mi do gustu.Zaopatrze sie znowu w Inglocie
Jesli chodzi o Douglas,to tylko przelecialam,ale nie rzucilo mi sie w oczy nic ciekawego
Jak tak słabo jest z pędzelkami to pójdę też do Inglota- z Sephory i tak mam wszystkie rodzaje więc przynajmniej wypróbuję inne...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 06:58   #39
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

byłam dwóch sephorach- w złotych tarasach i przy galerii centrum. Przy galerii były przecenione ładne, jasne kolory pomadek sephora i sporo perfum. W Złotych tarasach troszkę kolorówki estee lauder - nawet ładne kompakty i podkłady, jakieś cienie i beznadziejne pomadki (to znaczy dla mnie beznadziejne bo strasznie ciemnie). Acha...i tusze lancome. No i perfumy te same - wpadły mi w oko pure poison, jakaś dolce vita, dezodoranty noa, amor amor meskie....byly tez inne, ale nie zakodowałam
nic się nie używiłam na przecenach kupiłam pędzle i błyszczyk w normalnej cenie
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 07:50   #40
surykata
Zadomowienie
 
Avatar surykata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 589
GG do surykata
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Mnie tez to wkurza,bo tym bardziej wygladam podejzanie,jak widac,ze sie denerwuje.A to wszytsko przez ich podejzliwy wzrok Dlatego lubie chodzic np.z TZ i dzieki niemu nie zwracam uwagi na ochroniarzy.Aczkolwiek wtedy oni zwracaja na nas:TZ-wysoki,ubrany na czarno,w glanach,gruby lancuch zwisajacy z boku Ech,nie dadza nawet spokojnie zkupow zrobic

Ja widzialm w jakiejs gazecie jedynie info,ze w Douglasie byly przecenione zestawy perfumy+jakies tam smarowidla do ciala lub inne dezodoranty np.Amore Amore i Demona (nie napisze poprawnie calej nazwy,a chyba wiadomo,o co chodzi).Z kolorowki o niczym nie slyszalam
ufff, widze ze nie tylko ja jestem traktowana jak przestepca, w douglasie, sephorze i galeri centrum to jest po prostu straszne, osttnio jak wybieralam bransoletke to ochroniarz stal mi po prostu za plecami i patrzyl na rece, czulam sie jak przyglup jakis, nie wiem na tych ich smiesznych kursach to chyba ich ucza zeby sledzic mlode osoby,
no dobra, przepraszam ze tak nie na temat no ale normalnie musialam podzielic sie z wami moim zalem heh
a co do promocji to w yves rocher sa fajne,ale tam prawie zawsze sa a w sephorze i douglasie bede dzisiaj wiec jak cos to wam dam znac
surykata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 15:35   #41
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

byłam dziś w spehorze i jest tam bardzo dużo promocji Ja kupiłam błyszczyk w kulce, z małymi drobinkami za 6 zł i pędzelek do cieni nr 9 za 13 zł. Zastanawiam się jeszcze nad pudrem rozświetlającym bo był przeceniony na 17 zł https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...ietlajacy.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz-246.jpg (31,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz-249.jpg (39,5 KB, 30 załadowań)
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 15:38   #42
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
byłam dwóch sephorach- w złotych tarasach i przy galerii centrum. Przy galerii były przecenione ładne, jasne kolory pomadek sephora i sporo perfum. W Złotych tarasach troszkę kolorówki estee lauder - nawet ładne kompakty i podkłady, jakieś cienie i beznadziejne pomadki (to znaczy dla mnie beznadziejne bo strasznie ciemnie). Acha...i tusze lancome. No i perfumy te same - wpadły mi w oko pure poison, jakaś dolce vita, dezodoranty noa, amor amor meskie....byly tez inne, ale nie zakodowałam
nic się nie używiłam na przecenach kupiłam pędzle i błyszczyk w normalnej cenie
ja też byłam wczoraj w Złotych i liczyłam na jakiś pędzel w promocji,ale nic z tegokupiłam tylko JT i dostałam próbkę obrzydliwego Hypnoseno ale były też plusy mojej wizyty:miła ekspedientka na kasie i mimo to,że rzucałam się w oczy(prawie zero klientów) nikt za mną nie łaził i mogłam spokojnie przetestować sobie maczki
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 15:39   #43
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

olinkaaa ten błyszczyk ma cudne opakowanie! Zakochalam sie w nim!

A jak sie sprawuje na ustach?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 17:18   #44
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
moren: wiesz może gdzie we Wrocku moge dostać JOKO? Taki szerszy wybór a dokładnie chocolatte? Sorry za off topic ale mam nadzieję, że "dorwę" Cię w tym wątku
Na Joko jeszcze sie nigdzie nie natknelam Ja mam Joko u siebie w miejscowosci,ale nie wiem,czy sa czekoladki Tez mnie kusza,opinie maja swietne W drogerii w Feniksie sa kosmetyki roznych polskich firm,ale czy jest Joko-tego nie wiem.Nie mam wogole czasu,zeby obczic co gdzie jest

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Jak tak słabo jest z pędzelkami to pójdę też do Inglota- z Sephory i tak mam wszystkie rodzaje więc przynajmniej wypróbuję inne...
Ogladalam te z Sephory i jakos mis ie nie spodobaly Za to mam na razie 2 z Inglota i sa swietne Brakuje mi jeszcze 1 jakiegos mniejszego do cieni,zeby miec juz taki podstawowy zestaw.Mam 1 maly z Inglota i albo kupie jeszcze jeden taki sam,albo wybiore jakis inny

Cytat:
Napisane przez surykata Pokaż wiadomość
ufff, widze ze nie tylko ja jestem traktowana jak przestepca, w douglasie, sephorze i galeri centrum to jest po prostu straszne, osttnio jak wybieralam bransoletke to ochroniarz stal mi po prostu za plecami i patrzyl na rece, czulam sie jak przyglup jakis, nie wiem na tych ich smiesznych kursach to chyba ich ucza zeby sledzic mlode osoby,
no dobra, przepraszam ze tak nie na temat no ale normalnie musialam podzielic sie z wami moim zalem heh
a co do promocji to w yves rocher sa fajne,ale tam prawie zawsze sa a w sephorze i douglasie bede dzisiaj wiec jak cos to wam dam znac
Ja mam teraz wtyki,bo dowiedzialam sie,ze kumpel pracuje jako ochroniaz w Sephorze Jutro idziemy na browarka,wiec wypytam go,dlaczego oni tak wisza na klientkach Chociaz ostatnio sie z tym specjalnie nie spotkalam.Ale ja zawsze wpadam ze sluchawkami na uszach olewajac wszystko i wszystkich
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 17:43   #45
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
olinkaaa ten błyszczyk ma cudne opakowanie! Zakochalam sie w nim!

A jak sie sprawuje na ustach?
jeśli chodzi o trwałość to do najdłuższych nie należy, ale jesli chodzi o kolor to bardzo ładny, taki delikatny i tylko te drobinki nadają mu połysk. Jestem z niego bardzo zadowolona szczególnie, że był taki tani
ps mi się też spodobało przede wszystkim opakowanie
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 20:09   #46
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
ja też byłam wczoraj w Złotych i liczyłam na jakiś pędzel w promocji,ale nic z tegokupiłam tylko JT i dostałam próbkę obrzydliwego Hypnoseno ale były też plusy mojej wizyty:miła ekspedientka na kasie i mimo to,że rzucałam się w oczy(prawie zero klientów) nikt za mną nie łaził i mogłam spokojnie przetestować sobie maczki
jakby co to mogę Cię odciążyć od "obrzydliwego Hypnose" co by się nie zmarnował
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 20:10   #47
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Na Joko jeszcze sie nigdzie nie natknelam Ja mam Joko u siebie w miejscowosci,ale nie wiem,czy sa czekoladki Tez mnie kusza,opinie maja swietne W drogerii w Feniksie sa kosmetyki roznych polskich firm,ale czy jest Joko-tego nie wiem.Nie mam wogole czasu,zeby obczic co gdzie jest
JOKO chocolatte jest w drogerii pomiędzy Galerią Dominikańską a Halą Targową, byłam tam o 18.03 ale pani nie chciała mnie wpuścić



Byłam także w Sephorze dzisiaj są fajne promocję na pudry Sephory, kupiłam przy okazji gwiazdki rozświetlające za 17zł ale na pędzle niestety przeceny nie było
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 23:01   #48
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

Byłam w Sephorze- wyprzedaże są na wybrane produkty- trzeba pytać konsultantkę To ja dziękuję, bo ich unikam.....

Także odwiedziłam Inglota, pędzelki były ale brakowało niektórych więc jutro się tam stawię, bo akurat będzie dostawa. Już wiem, że na pewno wezmę taki do cieni z czarnym włosiem

W Douglasie zauważyłam, że Panowie ochroniarze ostatnio są bardziej dyskretni niż w Sephorze. W niej to by mogli mnie już na wejściu pytać: "Przepraszam, czy przypadkiem nie ukradnie Pani czegoś? Dla pewności będę za Panią chodzić"
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 23:08   #49
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

Perfumowe promocje w Sephorze http://www.sephora.pl/?articleId=4498# i dziewczyny na Perfumach pisały ze w Rossmannie jest Gucci Envy 30ml za 49 zł!!!!!!!!!!


Edit: chyba to nie jest wielkie faux pas ze pisze o promocjach perfum na pytaniach do wizażystki JAkby co to wybaczcie
ssue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 23:23   #50
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

Cytat:
Napisane przez ssue Pokaż wiadomość
Perfumowe promocje w Sephorze http://www.sephora.pl/?articleId=4498# i dziewczyny na Perfumach pisały ze w Rossmannie jest Gucci Envy 30ml za 49 zł!!!!!!!!!!


Edit: chyba to nie jest wielkie faux pas ze pisze o promocjach perfum na pytaniach do wizażystki JAkby co to wybaczcie
Żadne faux pas, fajnie że napisałaś
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 08:45   #51
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: !!! poświąteczne okazje!!!

Cytat:
Napisane przez ssue Pokaż wiadomość
Perfumowe promocje w Sephorze http://www.sephora.pl/?articleId=4498# i dziewczyny na Perfumach pisały ze w Rossmannie jest Gucci Envy 30ml za 49 zł!!!!!!!!!!


Edit: chyba to nie jest wielkie faux pas ze pisze o promocjach perfum na pytaniach do wizażystki JAkby co to wybaczcie
dzięki za info - pędzę do Rossmana

Gucci Envy to moje pierwsze perfumy - ale będą wspomnienia
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.