Od czego zacząć ?? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-28, 21:21   #1
jowitka007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 538
Red face

Od czego zacząć ?? :)


Hej
Na wizaż zaglądam klika razy dziennie, a szczególnie na wątki o makijażach. No właśnie... coraz bardziej zaczęłam się tym interesować . Problem w tym, że jeśli chodzi o makijaż to jestem kompletnie "zielona" . Niektóre z Was pięknie robią makijaże, aż dech w piersiach zapiera . Dziewczyny może doradzicie coś tym, które nie umią robić makijażu, a bardzo by chciały się nauczyć ?? Jakie kosmetyki będą najlepsze, przybory, jakieś techniki, które warto wybróbować, cokolwiek ...
jowitka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 22:26   #2
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Od czego zacząć ?? :)

Jesli chodzi o kosmetyki, to wszystko jest kwestia indywidualna - zalezy od typu cery, jej odcienia, tego, jakie masz rzesy, jaki ksztalt twarzy, oczu itd. Podstawowy zestaw, jak dla mnie, to transparentny puder sypki, uniwersalny tusz do rzes (typu Maybelline Great Lash) i przejrzysty blyszczyk do ust. Dalej rzeczy mniej niezbedne, ale przydatne - podklad, korektor (w zaleznosci od potrzeb - plynny do tuszowania cieni pod oczami i przebarwien, kremowy do wypryskow i innych niespodzianek), roz do policzkow. Z przyborami na poczatek nie ma co szalec, ale przynajmniej 2 pedzle warto miec: do pudru (tym samym mozna nalozyc roz) i do cieni. Osobiscie niedawno odkrylam pedzel do podkladu, ktory rozwiazal moje problemy ze smugami na twarzy . Makijaz trzeba dopasowac tez do stylu zycia, osobowosci, ubioru, fryzury (gesty, kleisty blyszczyk przy dlugich rozpuszczonych wlosach potrafi doprowadzic do szalu). Warto znac swoj typ kolorystyczny, aby nie odebrac sobie urody niewlasciwym odcieniem kosmetyku. No i testowac kosmetyki tak, aby widziec efekt w swietle dziennym, a nie tylko sztucznym, bo nieraz potrafi ono zupelnie zmienic rezultat (przejechalam sie tak przy kupnie podkladu). Tyle w tej chwili przychodzi mi do glowy
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.