makijaż z użyciem meteorytów... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-27, 08:52   #1
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
co jest takiego niesamowitego w tych meteorytach?
sama zamierzam je kupić już wkrótce, chyba zdecyduje sie na klasyczne ale mam prosbe, czy ktoras ze szczesliwych posiadaczek meteorkow moglaby wkleic jakis makijaz z nimi? bo na mm niestety nic nie znalazlam

chodzi mi oczywiscie o meteoryty guerlaina

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-02-03 o 10:24
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 08:42   #2
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

podnosze :0 mam nadzieje ze jakas dobra dusza jednak skusi sie na wykonanie takiego makijazu
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 10:03   #3
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Podpinam się pod prośbę
Zastanawiam się nad kupnem meteorytów i bardzo chciałabym zobaczyć jak prezentują się na buzi
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 19:09   #4
agatkad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 352
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Hej ja mialam meteorki nr 01 i 03. Więc tak 01 są jaśniejsze, posiadają więcej drobinek rozświetlających, natomiast 03 ciemneisze i jakby mniej drobinek rozświetlającyh posiadają. Ale według mnie to one kompletnie nic nie dają poza lekkim rozświetleniem ( 01) ponieważ 03 wogole nieznać na twarzy . Więc tak na podsumowanie poza pięknym zapachem to 100 razy lepszy , bardziej widooczny i skuteczny jest każdy nawet najtańszy kosmetyk rozświetlający i brązujący
agatkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 21:07   #5
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Ja mam meteoryty odcien beige chic i mam co do nich mieszane uczucia

z jednej strony przy dobrym pedzlu (bo zalaczony puszek do niczego sie nie nadaje) twarz staje sie promienna, ma lagodna, miekka fakture---naprawde widac roznicezadne inne kulki mi tego nie daly

z drugiej strony po kilku godzinach ujawniaja sie drobiny, ktore sa wszechobecne....z tego powodu uzywam ich tylko w czasie jesieni i zimy, bo wtedy nie ma slonca i drobinki nie rzucaja sie w oczy....w tych porach roku faktycznie sie przydajacera swietnie wyglada mimo brako slonca....

ponadto meteorytki pieknie pachna, maja ladne opakowanie(choc tekturowe to trwale)

mozna sprobowac, szczegolnie,ze w niekotrych perfumeriach internetowych sa tansze niz na allegro....
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 22:05   #6
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Bo dołączony puszek nie służy do makijażu, tylko do zabezpieczenia kulek...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 22:47   #7
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

mam i nie uzywam, nic specjalnego wg mnie, wole zwykly bronzer z drobinkami, ale moze dlatego ze kupilam za jasny odcien meteorytow...
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 00:43   #8
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

ja też uważam, że meteoryty nie są niczym specjalnym i do tego dość szybko znikają z twarzy

mam akurat zdjęcie które robiłam jakiś czas temu dla dziewczyn by pokazać efekt moich meteorytów- mam limitowaną wersję i jest ona mocniej nabłyszczająca niż te normalne...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Meteorites.jpg (92,4 KB, 721 załadowań)
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2007-09-10 o 14:28 Powód: podpis zdjęcia
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 10:18   #9
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
ja też uważam, że meteoryty nie są niczym specjalnym i do tego dość szybko znikają z twarzy

mam akurat zdjęcie które robiłam jakiś czas temu dla dziewczyn by pokazać efekt moich meteorytów- mam limitowaną wersję i jest ona mocniej nabłyszczająca niż te normalne...
efekt ladny ale widzialam tansze (a nawet tanie) rozswietlacze dające naprawde cudowny efekt. Meteoryty-przereklamowane
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 11:20   #10
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
ja też uważam, że meteoryty nie są niczym specjalnym i do tego dość szybko znikają z twarzy

mam akurat zdjęcie które robiłam jakiś czas temu dla dziewczyn by pokazać efekt moich meteorytów- mam limitowaną wersję i jest ona mocniej nabłyszczająca niż te normalne...
SiSley mam pytanie z innej beczki-napisz mi prosze jaki stosujesz podkład bo na zdjęciu wyglądasz ślicznie,
a co do meteorytów to też sie nad nimi zastanawiam, to duży wydatek więc nie wiem czy warto? kuszą mnie one strasznie ale nie chce sie rozczarować, jeżeli wydam tą kase a efekt będzie mizerny dostane szału
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 11:48   #11
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

SiSley, co Ty robisz,że masz tak rewelacyjna cerę?

Wg mnie meteoryty są przereklamowane, mam Beige Chic i nie robia na twarzy nic. Może jakby się dokładniej przyjrzeć to widać jakieś minimalne rozświetlenie, nic poza tym.
Teraz zastanawiam się nad zakupe sypkich pryzm i mam pytanko: czy któraś z właścicielek meteorytów i pryzm mogłaby je porównać?
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 12:01   #12
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

No właśnie Sisleys Piękna cera
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 12:14   #13
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Bo dołączony puszek nie służy do makijażu, tylko do zabezpieczenia kulek...
w sephorze i w jednej prywatnej perfumerii kobiety powiedzialy mi,ze puszek sluzy do nakladania

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość


Teraz zastanawiam się nad zakupe sypkich pryzm i mam pytanko: czy któraś z właścicielek meteorytów i pryzm mogłaby je porównać?
tez sie zastanawiam od lipca nad sypkimi pryzmami i podlaczam sie pod pytanie
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 14:41   #14
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Moze ja troche pomoge- mam meteoryty z limitowanej serii Pucci, miałam tez 01 Mytic, mam pryzmy sypkie Prisme Libre odcien 2 i 3 - efekt meteorytów i pryzm jest całkowicie rozny- meteoryty daja tylko rozswietlenie, jakby optyczne wygładzenie twarzy- skóra po meteorytach wyglada pieknie, ja stosuje tylko filtr- matuje go pudrem Guerlain lub pryzmami i na to leca meteoryty i skóra wyglada naprawde bardzo ładnie, swiezo , promiennie , niezmiernie naturalnie- taki efekt uzyskuje tylko meteorytami- a miałam juz wiele rozswietlaczy . Co do pryzm - moim zdaniem to poprostu puder matujacy, jest wydajny bo ma duza pojemnosc, ale mnie nie zachwycił , taki efekt moge osiagnac kazdym innym pudrem. Pryzmy nie posiadaja drobinek- chyba ze jakies mało widoczne, bo nie przygladalam im sie zanadto, ale napewno na buzi ich nie widac, dodatkowko nie zawsze wysypuja sie wszystkie kolory w jednakowej ilosci i gdy czasem wysypie sie jakiegos koloru zbyt duzo to na skórze kolor moze byc niejednakowy. A wiec dla mnie pryzmy i meteoryty to fajne gadżety- ładnie wygladaja, meteoryty dodatkowo bosko pachna, ale ja stanowczo wole meteoryty bo ich efekt choc bardzo delikatny to jednak naprawde nieporównywalny z zadnym innym pudrem, a bez pryzm mogłabym sie obejsc. To moja opinia choc widziałam ze w KWC dziewczyny pryzmy wychwalaja pod niebiosa , wiadomo kazdy woli co innego ...
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 15:51   #15
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
efekt ladny ale widzialam tansze (a nawet tanie) rozswietlacze dające naprawde cudowny efekt. Meteoryty-przereklamowane
Też tak uważam
Niedawno kupiłam roświetlacz IsaDory z limitowanej letniej kolekcji i nie dość, że dużo tańszy (ok.70zł) to efekt na pewno dużo lepszy

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
SiSley mam pytanie z innej beczki-napisz mi prosze jaki stosujesz podkład bo na zdjęciu wyglądasz ślicznie,
a co do meteorytów to też sie nad nimi zastanawiam, to duży wydatek więc nie wiem czy warto? kuszą mnie one strasznie ale nie chce sie rozczarować, jeżeli wydam tą kase a efekt będzie mizerny dostane szału
Bardzo mi miło za komplement
Podkład który wtedy używałam to był Diorskin Sculpt mieszany razem z Revlon Colorstay, ale raczej nie polecam tego drugiego
Ja nie mam problemów z cerą i każdy podkład daje u mnie podobny efekt, mam to szczęscie- ale za to posiadam mieszaną cerę.

Co do kupna meteorytów- nie kupuj bo się zawiedziesz i wściekniesz, że tyle pieniędzy wydałaś

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
SiSley, co Ty robisz,że masz tak rewelacyjna cerę?

Wg mnie meteoryty są przereklamowane, mam Beige Chic i nie robia na twarzy nic. Może jakby się dokładniej przyjrzeć to widać jakieś minimalne rozświetlenie, nic poza tym.
Teraz zastanawiam się nad zakupe sypkich pryzm i mam pytanko: czy któraś z właścicielek meteorytów i pryzm mogłaby je porównać?
Pryzmy na pewno będą o niebo lepsze
Jeżeli chodzi o moją cerę to jak pisałam wcześniej mam to szczęście, że nie sprawia mi jakiś problemów, ale oczywiście dbam o nią najlepiej jak potrafię- z czego cała rodzinka się śmieje, że ja w łazience to spędzam połowę życia

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
No właśnie Sisleys Piękna cera
Dziękuję za komplement jest mi bardzo miło


Kochane, dzięki Wam będę dzisiaj w świetnym humorze
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 16:30   #16
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Dziewczyny a ja stane w obronie meteorytw. To wspaniały rozświetlajacy puder. Ja widze po nim efekt i moje otoczenie też. Często koleżanki mnie pytaja jaki to puder bo mam bardzo ładna ,wypoczętą i rozświetloną cerę. To puder kontrowersyjny. Albo się go kocha albo nie. Zależy czego dana osoba kupując meteoryty się spodziewa po nim. Meteoryty to puder rozświetlajacy a nie kamuflujący, matujący itp. Nie uzyskacje po jego użyciu efektu fotomodelki z okładki .
Mam bardzo dużo różnych pudrów sławne pryzmy też i meteoryty to zupełnie inny rodzaj pudru.
Jest wiele wątków na temat meteorytów Guerlaina proponuje poczytać
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 16:34   #17
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Dziękuję za komplement jest mi bardzo miło


Kochane, dzięki Wam będę dzisiaj w świetnym humorze
rzeczywiscie cera nieskazitelna, zero popekanych naczynek, zero krostek, zero zaskorniakow, zero przebarwien, twarz jak z okladki tylko pozazdroscic
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 16:39   #18
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

SiSleyS dziękuje za odpowiedz
dam sobie spokój z tymi meteorytami
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 18:25   #19
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja stane w obronie meteorytw. To wspaniały rozświetlajacy puder. Ja widze po nim efekt i moje otoczenie też. Często koleżanki mnie pytaja jaki to puder bo mam bardzo ładna ,wypoczętą i rozświetloną cerę. To puder kontrowersyjny. Albo się go kocha albo nie. Zależy czego dana osoba kupując meteoryty się spodziewa po nim. Meteoryty to puder rozświetlajacy a nie kamuflujący, matujący itp. Nie uzyskacje po jego użyciu efektu fotomodelki z okładki .
Mam bardzo dużo różnych pudrów sławne pryzmy też i meteoryty to zupełnie inny rodzaj pudru.
Jest wiele wątków na temat meteorytów Guerlaina proponuje poczytać
Ja używam pudru sypkiego Lucidity i uważam, że efekt po nim jest dużo lepszy niż po meteorytach

Jak pierwszy raz go użyłam to nie mogłam uwierzyć jak twarz jest ślicznie roświetlona, taka promienna i zdrowa A nie jest on kryjący, kamuflujący czy matujący a dla mojej mieszanej cery jest cudowny (jest przeznaczony dla cery cuchej)! I bez talku

Meteoryty jak dla mnie są gorsze w efekcie- mimo, że bardziej widoczne gołym okiem; szybciej się świecę, makijaż staje się po pewnym czasie mniej świeży.

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
rzeczywiscie cera nieskazitelna, zero popekanych naczynek, zero krostek, zero zaskorniakow, zero przebarwien, twarz jak z okladki tylko pozazdroscic
gdyby tak mogło zostać na zawsze

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
SiSleyS dziękuje za odpowiedz
dam sobie spokój z tymi meteorytami
cieszę się, że mogłam pomóc
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 23:48   #20
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

[quote=SiSleyS;5096894]Ja używam pudru sypkiego Lucidity i uważam, że efekt po nim jest dużo lepszy niż po meteorytach

Jak pierwszy raz go użyłam to nie mogłam uwierzyć jak twarz jest ślicznie roświetlona, taka promienna i zdrowa A nie jest on kryjący, kamuflujący czy matujący a dla mojej mieszanej cery jest cudowny (jest przeznaczony dla cery cuchej)! I bez talku

Meteoryty jak dla mnie są gorsze w efekcie- mimo, że bardziej widoczne gołym okiem; szybciej się świecę, makijaż staje się po pewnym czasie mniej świeży.

SiSleyS
czyli tak jak napisałam, jedna osoba będzie bardzo zadowolona z Meteorytów a druga stwierdzi , że ten puder jest dla niej zły.
Mnie Lucidity uczula a jeśli chodzi o jego rozswietlenie to w porównaniu z pryzmami sypkimi - pastelami wypada szaro.

Myślę, że warto zapoznać się z opiniami wielu wizażanek i poczytać KWC i inne wątki na temat meteorytów. A najlepjej jesli ktos ma mozliwość to iść do sklepu i sprawdzić efekt meteorytów na buzi.
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 00:27   #21
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

13ryjek właśnie o to chodzi by przed zakupem wypróbować, bo jak widać każdej z nas co innego pasuje

Mnie za to pryzmy nie odpowiadają, bo też się szybciej po nich swiecę No i pastele są jednak dla mnie za jasne a inne kolory średnio mi za to pasują

Jeżeli chodzi o roświetlenie to nie zgadzam się, że Lucidity wypada szaro- twarz w dotyku jest fajnie matowa ale i ślicznie roświetlona, Givenchy nie matuje tak dobrze przy równoczesnym roświetleniu

Ale jak wiadomo- wystarczy poczytać recenzje (chociażby pryzm i meteorytów)- każdej z nas odpowiada co innego i każda ma inne wymagania
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 11:58   #22
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

SiSleys, wyglądasz rewelacyjnie na zdjęciu. Cera mniam,mniam, jesteś fantastycznie pomalowana.Uwielbia m taką naturalność. Zdradź proszę, co to za błyszczyk!


A w temacie:
Dla mnie meteoryty, pryzmy i Lucidity to trzy całkiem inne produkty, w zasadzie chyba ciężko je porównywać.
Meteoryty traktuję jako typowy rozświetlacz. Miałam wersję mythic i była to rzeczywiście porażka. Być może oczekiwałam zbyt wiele, w każdym razie sama na sobie nie widziałam żadnego efektu ich działania. Zadowolona jestem dopiero z wersji W. Radiance - to faktycznie mega- nabłyszczacz, stosuję go jako wykończenie makijażu, czasem na powieki itp. Osobiście musiałam pozbyć się w każdej wersji kulek różowopodobnych . Choć to plus, że mogłam stworzyć własną wersję odpowiednią dla kolorytu cery. U mnie pyłek meteorytowy nie obsypuje się w ciągu dnia, drobinki nie osadzają w porach itp.
Jeśli chodzi o mythic - chyba warto dać się nimi pomalować w perfumerii przed zakupem. Żadne zdjęcie nie odda obiektywnie efektu; u recenzentek zdania jak widać tez są podzielone. Moim zdaniem mythic są nie warte pieniędzy, limitowanka, której używam - tak. Choć jest kilka innych świetnych rozświetlaczy na rynku.

CO do Lu - to dla mnie sypaniec idealny - drobny, delikatny, dobrze matujący a jednocześnie dyskretnie rozświetlający. Pryzmy pastelowe (tak jak u SIs okazały się niewypałem z tych samych powodów) trzymam z sentymentu ale nijak nie potrafię się z nich już cieszyć, bo i jak się cieszyć z czegoś, co robi na twarzy efekt "przepraszam, ile dni temu się pani utopiła?"
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2007-08-26 o 13:22
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 13:41   #23
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
SiSleys, wyglądasz rewelacyjnie na zdjęciu. Cera mniam,mniam, jesteś fantastycznie pomalowana.Uwielbia m taką naturalność. Zdradź proszę, co to za błyszczyk!
Bardzo mi miło
Błyszczyk który mam na ustach to Lancome Juicy Tubes z serii limitowanej
(która była jakieś 1,5roku temu- ale pół roku temu znalazłam jeszcze jedną sztukę w Sephorze).
Kolor to 070- Fleur de Cupidon:
http://images.ciao.com/iit/images/pr...on__683322.jpg

Widzę, że też bardzo lubisz Lucidity
Dlatego najlepiej przed zakupem dziewczyny sprawdzajcie dany kosmetyk bo szkoda wyrzucać pieniądze! Jak widać tu po naszych opiniach każdej odpowiada co innego

Cytat:
jak się cieszyć z czegoś, co robi na twarzy efekt "przepraszam, ile dni temu się pani utopiła?"
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 13:50   #24
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Dzięki dziewczyny za odpowiedź
Teraz to dopiero mam kocioł w głowie
Muszę wybrać się na dogłębne testy do Sephory bo tak to będę sie zastanawiała kolejne pół roku
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 14:00   #25
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedź
Teraz to dopiero mam kocioł w głowie
Muszę wybrać się na dogłębne testy do Sephory bo tak to będę sie zastanawiała kolejne pół roku
ja ostatnio chciałam zdradzić Lucidity i jak widać, ta zdrada nie wyszła szukałam czegoś jeszcze lepszego i nie znalazłam

poproś o próbki które będziesz mogła spokojnie przetestować w domu- i żeby Ci nie próbowała wmówić, że z sypkich pryzm nie uda się zrobić próbki
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 14:07   #26
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Dobry pomysł z tymi próbkami
Poszperałam u siostry w kosmetykach, bo wydawalo mi się,ze ma Lucidity i się nie myliłam Jutro przetestuję
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 14:08   #27
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Dzięki,Sis Czyli na błyszczyk jestem nieco hmm... spóźniona Szkoda, bo naprawdę ślicznie wygląda.

Aga79, testy z pewnością się przydadzą. Z pryzmami główny problem polega z tego co zauważyłam na tym, że ciężko dobrać odcień. Sama tekstura, rozdrobnienie pyłku są na najwyższym poziomie i bez zarzutu. Tylko te dziwne odcienie no i dobór kolorów w ćwiartkach... Jak na tą cenę manewry z zaklejaniem kwadracików potrafią zdenerwować
Wypróbuj Lucidity koniecznie,mam nadzieję, że Ci się spodoba, trzymam kciuki
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 18:15   #28
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Ja uwazam ze meteoryty sa przereklamowane-efekt jest nikly-a pozatym mnie uczulily-osobom uczulonym na fragrance odradzam.
Ja uzylam moich WR raz albo dwa-potem na czesc sie wymienilam,druga czesc oddalam-w koncu niedawno pozbylam sie resztki oddajac je kolezance ktorej przydaly sie do makijazu slubnego-u mnie by sie zmarnowaly niestety.

Ja rowniez przymierzam sie do Lucidity-mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie

SisleyS-swietna cera
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 19:18   #29
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja rowniez przymierzam sie do Lucidity-mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie
Ja kupiłam Lucidity kompletnie w ciemno, nie wiedząc jakie ma opinie na KWC. Wcześniej używałam bardzo długo Clinique Blended Powder i Lucidity w porównaniu do niego jest jak leciutka mgiełka
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 22:40   #30
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: makijaż z użyciem meteorytów...

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ja kupiłam Lucidity kompletnie w ciemno, nie wiedząc jakie ma opinie na KWC. Wcześniej używałam bardzo długo Clinique Blended Powder i Lucidity w porównaniu do niego jest jak leciutka mgiełka
Ja testowalam go kilka razy w drogerii-nie uczulil i pozatym pierwsze wrazenie to taki lekki jak mgielka-tak jak Ty to okreslilas-musze dzisiaj Tz wyciagnac do drogerii to pewnie go kupie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.