blada cera, rumieńce,niebieskie oczy-jakie kolory? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-10, 12:36   #1
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100

blada cera, rumieńce,niebieskie oczy-jakie kolory?


Witam,załączam swoje zdjęcie sprzed dwoch lat.Widac na nim dobrze kolor mojej cery-bardzo blady z rumieńcami.Obecnie mam także trądzik,więc jeszcze bardziej intensywne jest zaczerwienienie.Chciałaby m porady jaki kolor włosów powinnam mieć przy takiej cerze i niebieskich oczach.Obecnie mam rude,nie czerwone,ale właśnie złocisto rude,lubię ten kolor,ale jestem gotowa na zmiany,bo podobno rudośc podkreśla czerwoną cerę.Moj naturalny to ciemny blond popielaty,fatalnie w nim wyglądam,zupełnie bez wyrazu,więc konieczne jest farbowanie.Nie wiem czy jestem typem wiosny,czy lata,skłaniam sie ku latu,ale nie wiem,że platynowy blond jest nie dla mnie,raczej stawiam na jakiś odcień brązu. Jakie kolory makijążu?Dotychczas lubiłam malowac oczy na zielono,obecnie stawiam na naturalne kolory,brązy i beże.

Jeszcze jedno,idę za parę dni do fryzjera i zastanawiam się na fryzurą.Czy grzywka dobrze by wyglądała?Jesli tak to jaka?Powszechna jest opinia,że nie należy twarzy z okularami dodatkowo zasłaniać grzywką tym bardziej,że mam idealny wręcz kształt czoła-płaskie a nie jajowate ;P Moje włosy latwo oklapują,więc pewnie krótszę bedą odpowiedniejsze,ale nie chce wyglądać jak chłopak


Proszę o rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (41,1 KB, 210 załadowań)
trulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.