POdkłady i fluidy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-22, 16:53   #1
Anula28
Raczkowanie
 
Avatar Anula28
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 194
GG do Anula28

POdkłady i fluidy


Cześć. Zadam może trochę naiwne pytanie ale naprawdę nie wiem , w jaki sposób nakładać podkład albo fluid żeby wyglądał naturalnie palcami i czy gąbkami? I jak się stosuje takie gąbki gdzieś czytałam że trzeba je zwilżyć.Kiedyś próbowałam nałożyć podkład za pomocą takiej gabki ( na sucho) i miałam wrażenie ,że cały płyn wśiąknął mi w gąbkę i na twrzy niewiele tego zostało.Bardzo proszę o poradę co robię źle a może lepiej jednak palcami.
Anula28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 16:59   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: POdkłady i fluidy

z moich doświadczeń wynika, ze im cieńsza warstwa i mniej podkładu tym naturalniejszy efekt- łatwiej jest mi to uzyskać dłońmi
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 19:40   #3
esti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 257
GG do esti
Re: POdkłady i fluidy

Wydaje ci się ,że wsiąkną w gobkę ponieważ stosując ją podkład kończy się szybciej i pewno jakaś jego część zostaje w gabce..Ja jednak osobiście nakładam podkład typu fluid gąbeczką(nie zwilżam jej),delikatnie wcieram w skóre zataczajac półksięzyce ,a jężeli podkład jest dobrze dobrany do Twojego typu i koloru cery to myśle że nie powinnaś mieć problemów.Ale poćwicz a sama wyczujesz co dla Ciebie jest lepsze pozdrawiam
esti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-23, 09:52   #4
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: POdkłady i fluidy

Podkład można nakładać za równo dłońmi jak i gabką (taka trójkatną). Musisz poćwiczyć jak jest Ci najłatwiej.
Na pewno część podkładu wsiaka w gabeczke, ale nie jest to duża ilość.
Podkład nakładamy kolistymi ruchami (mniej wiecej kolistymi), ale nie bardzo małymi. Należy to robić płynnymi ruchami tak by równomiernie rozprowadzić podkład. Niektóre - szczególnie te matujace - dość szybko zasychaja na buzi dlatego należy to robić w miarę szybko.pamiętaj zeby rozetrzeć granice.

Powodzenia.
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.