Bardzo proszę o pomoc,mam problem:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-16, 16:25   #1
Silvia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 39

Bardzo proszę o pomoc,mam problem:(


Mój problem wynika z tego,że zawsze miałam wąsik i postanowiłam się za niego wziąść!!!Kupiłam więc krem do depilacji wrażliwych partii ciała(podobno dobry)i zaczęłam z nim walczyć.Kilka razy depilowałam ,i było wszystko w porządku ,ale raz nałożyłam krem i bardzo mnie swędziało, ale ja pomyślałam,że to nic takiego i wyczekałam wskazaną ilość minut.Zmyłam... i wąsika nie było...a w jego miejscu pojawiło się przebarwione,o kilka tonów ciemniejsze od mojej karnacji, miejsce.Teraz w dodatku jestem opalona i wyglądam po prostu śmiesznie.Tak jakbym miała mega wąsy a nie malutki wąsik.Wstydzę się z domu wychodzić.Mam korektor i probowałam jakoś to zakryć,ale nic z tego.Ciągle prześwituje to ciemniejsze miejsce.Boję się,że przez swoją głupotę załatwiłam się na całe życie.PROSZĘ,jezeli ktokolwiek ma jakiś sposób na moj problem,błagam o radę.Nie wiem co robić,przecież wiecznie w domu siedzieć nie będę.Pozdrawiam serdecznie!!!
Silvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-19, 18:17   #2
ElisaDay
Raczkowanie
 
Avatar ElisaDay
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
GG do ElisaDay
kremik lagodzacy

ja tak mialam jak za dlugo trzymalam krem rozjasniajacy Sally hansen. takie czerwone miejsca mialam, ale to przechodzilo. mialam taki krem lagodzacy dolaczany do kremu depilujacego do miejsc wrazliwych - Veet. teraz go nie mam, ale widze ze dolaczaja emulsje nawilzajaco-lagodzaca do kremu Joanny. jeszcze tego nie uzywalam.
ale poniewaz pewnie nie bedziesz kupowac nastepnego kremu dla emulsji to kup jakis inny lagodzacy w aptece. Alantan?? nie znam sie.
mam nadzieje ze pomoze.
i sprobuj uzywac porzadnie kryjacego podkladu moze?
ElisaDay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.