przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-17, 21:17   #2941
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Ja puder nakładam na drugi pędzlem i zostawiam, nic nie wyczesuję, puder mam taki do twarzy a włosy popielaty blond więc nie widać psikam lakierem i chodzę 3 dni bez mycia
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 12:51   #2942
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

kiedy ten puder, sypki rozumiem?
zaraz po myciu, czy na drugi dzień jak już padły?
wcierać czy tylko posypać,
no to muszę kupić jakiegoś zwyklaka sypańca.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 13:03   #2943
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Puder na suche włosy. Im wcześniej, tym dłuzej będą się trzymać.

Ktoś tam o płukance z szałwi mówił. Ja sobie ją bardzo cenię. Włosy wydają mi się świerzsze, mimo iż nie przedłuza daty ważności włosów. Tak samo z płkunaką z pokrzywy Efekty są od pierwszego użycia Dodatkowo jeszczze piję i szałwię, i pokrzywę.

Co do płukanki z octu, to włosy się po niej nieziemsko błyszczą, ale nie zauwarzyłam, żeby dłuzej się trzymały (stosowałam 2 tygodnie, co 2 dzień)
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 13:06   #2944
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

A jak błotko po wczorajszym użyciu?
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 13:11   #2945
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
A jak błotko po wczorajszym użyciu?
A własnie, zapomniałam
Wtarłam to błoto tylko w skalp, a włosy od nasady aż po końce się błyszczą . Co do przetluszczania, to chyba za wcześnie jeszcze o tym mówić, ale wydaje mi się że wygladają lepiej, niz wtedy gdy błota nie dawałam... W sumie, to uzywalam wczoraj pierwszy raz bebi, wiec moze to on daje takie efekty? Następnym razem dam błoto i umyję innym szamponem.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 13:20   #2946
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
A własnie, zapomniałam
Wtarłam to błoto tylko w skalp, a włosy od nasady aż po końce się błyszczą . Co do przetluszczania, to chyba za wcześnie jeszcze o tym mówić, ale wydaje mi się że wygladają lepiej, niz wtedy gdy błota nie dawałam... W sumie, to uzywalam wczoraj pierwszy raz bebi, wiec moze to on daje takie efekty? Następnym razem dam błoto i umyję innym szamponem.
Zmywałaś błoto szamponem czy spłukałaś tylko wodą?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 13:39   #2947
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Zmywałaś błoto szamponem czy spłukałaś tylko wodą?
szamponem. dawałam błotko przed myciem.
poprosiłam o analizę skłdu błotka i dowiedziałam się, ze ono natłuszcza i nawilza... a na opakowaniu pisze, ze oczyszcza. na necie piszą, że stosuje sie je na trądzik, nadmierne wydzielanie sebum...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 13:41   #2948
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Paspartu, jeżeli to błoto Ci pasuje, to używaj. Analiza kosmetyczna to jedynie wskazówka- nikt nie jest w stanie dokładnie Ci powiedzieć, jak zareagujesz na dany kosmetyk.
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 14:19   #2949
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
szamponem. dawałam błotko przed myciem.
poprosiłam o analizę skłdu błotka i dowiedziałam się, ze ono natłuszcza i nawilza... a na opakowaniu pisze, ze oczyszcza. na necie piszą, że stosuje sie je na trądzik, nadmierne wydzielanie sebum...
Ja tylko spłukiwałam błoto z wcześniej świeżo umytych włosów. Nie próbowałam zmywać go szamponem. Generalnie używałam tak samo jak Dermaglinu tylko dawałam na skalp większą ilość. No i mieszałam z odżywką
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 14:23   #2950
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Chatul, a możesz mi powiedzieć jakiej firmy jest to Twoje błotko?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 16:50   #2951
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Chatul, a możesz mi powiedzieć jakiej firmy jest to Twoje błotko?
Ta firma to chyba Health and Beauty [ tak się może nazywać? hm... ].
A błotko wygląda tak: http://annemarie.pl/image/b27ef18087...df96926e7b.jpg
[ błotko jest po lewej stronie ]
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 12:11   #2952
lady3m3r4ld
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 88
GG do lady3m3r4ld
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Słuchajcie ale ten puder to taki do twarzy czy coś w stylu zasypki dla dzieci ; ) ? . ja już gdzieś piąty rok myje głowę codziennie. Jak rano wstaje to już od skóry głowy tak gdzieś do ok. centymetra włosy są przetłuszczone nie mogę ogarnąć tych włosów... co do przetłuszczenia włosów to działa. Kiedyś spróbowałam i myłam co 3 dni. Ale teraz nie mam czasu na to, bo chodzę do szkoły i jak tak z brudną głową... ( nawet zaczęłam wstawać o 2 godziny wcześniej żeby włosy same wyschły by nie używać suszarki.. mam cienkie włosy i trochę pocieniowane więc w ciągu godziny wyschną. Martwią mnie końcówki. Są przesuszone. Używam jedwabiu ale nie wiem czy to coś pomoże.. Do fryzjera uczęszczam co 2 miesiące i podcinam końcówki. Chcicała bym chodzić rzadziej, bo zapuszczam włosy. W sumie mam długie gdzieś tak do 2/3 kręgosłupa :P ale chce do pasa. I mam pytanie: jak nawilżyć te włosy? żeby były gładkie, błyszczące i przede wszystkim co z tymi końcówkami rozdwajającymi się ( nawet pięciokrotnie jeden włos ... ) i przesuszonymi. I proszę o odp. co do tego pudru ;*
__________________
Lady Emerald . <3
lady3m3r4ld jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 16:37   #2953
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lady3m3r4ld Pokaż wiadomość
Słuchajcie ale ten puder to taki do twarzy czy coś w stylu zasypki dla dzieci ; ) ? . ja już gdzieś piąty rok myje głowę codziennie. Jak rano wstaje to już od skóry głowy tak gdzieś do ok. centymetra włosy są przetłuszczone nie mogę ogarnąć tych włosów... co do przetłuszczenia włosów to działa. Kiedyś spróbowałam i myłam co 3 dni. Ale teraz nie mam czasu na to, bo chodzę do szkoły i jak tak z brudną głową... ( nawet zaczęłam wstawać o 2 godziny wcześniej żeby włosy same wyschły by nie używać suszarki.. mam cienkie włosy i trochę pocieniowane więc w ciągu godziny wyschną. Martwią mnie końcówki. Są przesuszone. Używam jedwabiu ale nie wiem czy to coś pomoże.. Do fryzjera uczęszczam co 2 miesiące i podcinam końcówki. Chcicała bym chodzić rzadziej, bo zapuszczam włosy. W sumie mam długie gdzieś tak do 2/3 kręgosłupa :P ale chce do pasa. I mam pytanie: jak nawilżyć te włosy? żeby były gładkie, błyszczące i przede wszystkim co z tymi końcówkami rozdwajającymi się ( nawet pięciokrotnie jeden włos ... ) i przesuszonymi. I proszę o odp. co do tego pudru ;*
jedwab ten do kupienia w sklepach jest dobry tylko żeby ochronić końcówki ale ich absolutnie nie nawilża
zmień szampon na zwykły ziołowy, używaj odżywek bez silikonów(wszytskie nazwy komsetyków i dlaczego tak jest do znalezienia na wizażu), mi to bardzo pomogło- i ze względu na przetłuszczanie i stan włosów. Mogę myć nawet co 3 dni(myję co dwa bo trzeciego już nie wyglądaja na długości zbyt kusząco- mam kręcone) a jeszcze rok, 1,5 temu myłam codziennie ważne też żeby nie przesuszyc skóry głowy, więc trzeba używać lekkich odżywek

pudru używam zwykłego do twarzy- mam taki rossmannowski za parę zlotych, kiedyś kupiłam i go nie używam

Edytowane przez tinkussia
Czas edycji: 2009-10-21 o 16:38
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 19:54   #2954
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

mi ziołowe szampony wysuszały strasznie włosy na długości i skórę głowy czego efektem było wzmożone przetłuszczanie..
dotąd nie znalazłam rozwiazania swojego problemu.. nie jest tragicznie, ale zawsze może być lepiej. Do moich włosów lepiej spisują się szampony nawilżające wręcz niż ziołowe...
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 21:22   #2955
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
mi ziołowe szampony wysuszały strasznie włosy na długości i skórę głowy czego efektem było wzmożone przetłuszczanie..
dotąd nie znalazłam rozwiazania swojego problemu.. nie jest tragicznie, ale zawsze może być lepiej. Do moich włosów lepiej spisują się szampony nawilżające wręcz niż ziołowe...
dlatego napisałam że trzeba używać odżywek poza tym oleje nakładane na długość włosa i maseczki bez silikonów
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 21:56   #2956
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

moje włosy lubia silikony w odzywkach -te łatwozmywalne- dzieki temu włosy są chronione przed mechanicznymi uszkodzeniami, nie puszą się, są gładsze.

Szampony ziołowe w moim wypadku tak przesuszają włosy, że pomimo użycia maseczki nie są ładne.. Szampony ziołowe nie sa wskazane wtedy gdy ktoś ma włosy przesuszone na długości, a moje takie są. Poza tym przetłuszczają się po nich 2 razy szybciej- za bardzo wysuszają.. więc dla każdego co innego jest dobre. Ja tylko przestrzegam przed szamponami ziołowymi, jesli ktoś ma przesuszone włosy na długości.
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 22:01   #2957
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
mi ziołowe szampony wysuszały strasznie włosy na długości i skórę głowy czego efektem było wzmożone przetłuszczanie..
dotąd nie znalazłam rozwiazania swojego problemu.. nie jest tragicznie, ale zawsze może być lepiej. Do moich włosów lepiej spisują się szampony nawilżające wręcz niż ziołowe...
Podstawowa zasada: myjemy skalp, nie włosy. Szampon nakładamy na samą skórę głowy, na długość włosów wystarczy sama piana szamponu spływająca po nich. Wtedy szampon nie będzie Ci niszczył włosów.
No i skoro zniszczone włosy na długości masz to radzę podciąć i zacząć używać odżywek. Joanna z serii Naturia czy Gloria, zarówno maska jak i odżywka, powinny się u Ciebie sprawdzić
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 22:04   #2958
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
moje włosy lubia silikony w odzywkach -te łatwozmywalne- dzieki temu włosy są chronione przed mechanicznymi uszkodzeniami, nie puszą się, są gładsze.

Szampony ziołowe w moim wypadku tak przesuszają włosy, że pomimo użycia maseczki nie są ładne.. Szampony ziołowe nie sa wskazane wtedy gdy ktoś ma włosy przesuszone na długości, a moje takie są. Poza tym przetłuszczają się po nich 2 razy szybciej- za bardzo wysuszają.. więc dla każdego co innego jest dobre. Ja tylko przestrzegam przed szamponami ziołowymi, jesli ktoś ma przesuszone włosy na długości.
włosy przesuszone też miałam, na szczęście już nie mam
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 22:36   #2959
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Podstawowa zasada: myjemy skalp, nie włosy. Szampon nakładamy na samą skórę głowy, na długość włosów wystarczy sama piana szamponu spływająca po nich. Wtedy szampon nie będzie Ci niszczył włosów.
No i skoro zniszczone włosy na długości masz to radzę podciąć i zacząć używać odżywek. Joanna z serii Naturia czy Gloria, zarówno maska jak i odżywka, powinny się u Ciebie sprawdzić
tak wlasnie myje wlosy.. i mimo to moje wlosy ziolowe szampony wysuszaja.

Glori szukam, czekam na dostawe w jednym sklepie.. joanna sie u mnie nie sprawdza, nie lubie kosmetykow tej firmy. Jestem juz dosc dlugo na wizazu i stosowalam/stosuje naprawde wiele roznych produktow tu wymienianych..

Napisalam w sprawie tego, że trzeba uważać na szampony ziołowe, bo mogą wysuszac wlosy podniszczone przez rózne zabiegi stylizacyjne.
Nie pisałam tu w sprawie swojej pielegnacji wlosow, bo czytam wizaz od dobrych kilku lat.
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr


Edytowane przez Olcik18
Czas edycji: 2009-10-21 o 22:43
Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 23:03   #2960
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość

Szampony ziołowe w moim wypadku tak przesuszają włosy, że pomimo użycia maseczki nie są ładne.. Szampony ziołowe nie sa wskazane wtedy gdy ktoś ma włosy przesuszone na długości, a moje takie są. Poza tym przetłuszczają się po nich 2 razy szybciej- za bardzo wysuszają.. więc dla każdego co innego jest dobre. Ja tylko przestrzegam przed szamponami ziołowymi, jesli ktoś ma przesuszone włosy na długości.
zioła, które zawierają znaczną ilość garbników (np.łopian, henna) mogą wysuszać.
tiare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 09:42   #2961
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Szukalam w drogeriach zelu aloesowego, narazie nigdzie go nie moglam dostac. Zostani mi zamowic przez neta chyba.
Dostalam probki emulsji przeciw swiądowej i łupiezowej - wiec narazie mams poko,ale mysle ze to kwestia paru myc i znowu bedzie swedziec
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 09:50   #2962
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Szukalam w drogeriach zelu aloesowego, narazie nigdzie go nie moglam dostac.

patrzyłas w Rossmanie na żel Paloma?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 13:00   #2963
lady3m3r4ld
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 88
GG do lady3m3r4ld
Cool Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Podstawowa zasada: myjemy skalp, nie włosy. Szampon nakładamy na samą skórę głowy, na długość włosów wystarczy sama piana szamponu spływająca po nich. Wtedy szampon nie będzie Ci niszczył włosów.
No i skoro zniszczone włosy na długości masz to radzę podciąć i zacząć używać odżywek. Joanna z serii Naturia czy Gloria, zarówno maska jak i odżywka, powinny się u Ciebie sprawdzić

No dobra to myjemy samą skórę głowy... a co z odżywką? słyszałam, że należy omijać skórę głowy bo włosy będą szybko się przetłuszczać, wiec jak nawilżyć tą skórę po dawce ziołowego szamponu ? czy w efekcie nie skończy się to łupieżem ? a co do szamponu to jaki polecasz ?
__________________
Lady Emerald . <3
lady3m3r4ld jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 13:41   #2964
AneczkaBee
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaBee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 274
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Ja sie ogolocilam ostatnio z pieniedzy na to http://lokikoki.pl/product-pol-67-Ex...ek-Artego.html
i efekt dl amnie super, juz mam spokoj w koncu ; ) ciekawe na jak dlugo ..
: P
AneczkaBee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 13:51   #2965
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lady3m3r4ld Pokaż wiadomość
No dobra to myjemy samą skórę głowy... a co z odżywką? słyszałam, że należy omijać skórę głowy bo włosy będą szybko się przetłuszczać, wiec jak nawilżyć tą skórę po dawce ziołowego szamponu ? czy w efekcie nie skończy się to łupieżem ? a co do szamponu to jaki polecasz ?
Odżywki ciężkie lepiej żeby trzymać z dala od skalpu. Ale to kwestia skóry głowy czy źle reaguja na odżywki czy nie. Warto wypróbowac Glorię i Joannę Naturę- nie powinny obciążyć. Zwłaszcza Joanna jest leciutka. Łupieżu nie powinny powodować

Z szamponów ziołowych to polecam właściwie wszystkie jakie miałam :P Barwa pokrzywowa, rzepowa, rumiankowa, Fitti brzozowy, Pollena-Savona aloesowy... Generalnie wszystkie ziołowe są dla mnie dobre. Z żadnym nie miałam problemów.
Z odrobinę lżejszych to szampony Yves Rocher polecam, nie są tak "żrące" jak ziołowe
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 18:44   #2966
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Ja dziś kupiłam zieloną glinkę. W weekend położę na skalp. Zobaczymy jakie efekty będą

Dodatkowo pani z zielarskiego poleciła mi odżywkę na bazie drzewa herbacianego, bo zauwarzyła że często tam bywam i kupuję rozne rzeczy na przetłuszczanie. Odmowiłam, bo już pieniędzy nie miałam. Mialysście jakąś styczność z drzewem herbacianym na przetłuszczanie?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 21:33   #2967
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AneczkaBee Pokaż wiadomość
Ja sie ogolocilam ostatnio z pieniedzy na to http://lokikoki.pl/product-pol-67-Ex...ek-Artego.html
i efekt dl amnie super, juz mam spokoj w koncu ; ) ciekawe na jak dlugo ..
: P
Możesz coś więcej napisać o działaniu tych ampulek? co maja w swoim skladzie? na jakiej zasadzie dzialaja? i jak szybko Ci sie przetluszczaly wloski a jak teraz to jest po tym produkcie?

bede wdzieczna za te informacje
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 07:55   #2968
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Ja dziś kupiłam zieloną glinkę. W weekend położę na skalp. Zobaczymy jakie efekty będą
Ooo fajnie
Ja swojej glinki zielonej jeszcze nie użyłam xD Mam niezłe opóźnienie ze zużywaniem kosmetyków xD

Cytat:
Mialysście jakąś styczność z drzewem herbacianym na przetłuszczanie?
Osobiście nie, ale słyszałam od niektórych, że pomagają im rzeczy z drzewa herbacianego Sama nigdy nie używałam, bo zwyczajnie w zwykłej sprzedaży nie widziałam żadnego produktu z tegoż drzewa.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 10:52   #2969
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

kosmetyki z drzewem herbacianym to zdaje cie na pryszczaki polecane,
sztyfty, żele itp ,
zaś szampon/ odżywkę nie spotkałam
czy to ma być w formie proszku na wcierki ?
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 12:33   #2970
AneczkaBee
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaBee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 274
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
Możesz coś więcej napisać o działaniu tych ampulek? co maja w swoim skladzie? na jakiej zasadzie dzialaja? i jak szybko Ci sie przetluszczaly wloski a jak teraz to jest po tym produkcie?

bede wdzieczna za te informacje
Wczesniej musiałam myc wlosy codziennie, po jednym dniu wyglądałam jakby mi ktoś wylał olej na głowę ; P Teraz zdarza sie, ze nie myje nawet 3 dni, więc efekt naprawdę jest widoczny. Zasady działania tego preparatu są chyba podobne do odżywek bez splukiwania Po umyciu musze wmasowae w skorę glowy, zostawić i wysuszyć włoski ; ) Zawartość to chlorek sodu - sól mineralna, ktora pomaga zachowac nawilzenie i ekstrakt z oregano ktory pozwalana na utrzymac równowage gruczolow lojowych ; )
AneczkaBee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.