Drogeria Natura - cz. VI - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-07, 10:25   #1111
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mi trzeba opakowanie takie z gąbką,lusterkiem 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Catrice Primer and Fine Mattifying Powder Waterproof ma lusterko ale nie ma gąbki, ale puszek możesz włożyć swój

Ma ktoś nowe lakiery z Catrice?? Mam na oku jeden mleczy beż. Do opalenizny wręcz ubóstwiam takie rozbielone kolory Ciekawa jestem jak krycie.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 15:38   #1112
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja używam Inglota HD sypkiego nr 43 pod oczy na korektor Clarins, który o dziwo ładnie pory maskuje i puder nic nie podkreśla, a sam puder ma taką poświatę mega odbijającą światło, bo generalnie jest rozświetlający Ale ja nie lubię bakingu, utrwalam minimalnie, nie występuję w światłach kamer żeby się w to bawić A jak nałożę trochę więcej to już widzę jak skóra pod oczami jest obciążona.

Mam w zapasach jeszcze sypańca My Secret, którego już kiedyś miałam i pamiętam go jako taki delikatny puder, tylko muszę chociaż jednego prasowanego wykończyć. Tylko widziałam jeszcze jakąś drugą wersję z My Secret teraz, a już widzę ryżowy zrobili.
U mnie może nie do końca taki baking, ale nakładanie pudru mokrą gąbeczką daje trwały efekt na twarzy, bo mam tłustą cerę. Zużywam wtedy więcej pudru, niż zwykłym wklepaniem pędzlem, ale warto. I ten Inglot 3s ładnie mi twarz wygładza.

Obecnie pod oczy używam pudru prasowanego Kobo Brightening Powder, daje bardzo ładny efekt, wygładza, tuszuje moje fioletowe sińce pod oczami, ale jest mało wydajny. Nakładam go pędzlem w sporej ilości.

Myślałam właśnie o tym pudrze z My Secret loose transparent powder pod oczy. On jest w lekko żółtawym odcieniu. No i teraz naprawdę niska cena 8,99 zł - aż kusi, żeby wypróbować. Na pewno jest delikatniejszy niż ten ryżowy.

Ja lubię mocno zagruntować korektor i puder, bo mam tłustą cerę i wolę, żeby to się dobrze trzymało.

Dziwi mnie, że sypki Inglot HD nie podkreśla porów, bo ogólnie bardzo go chciałam kupić, ale tego się obawiam. Słyszałam, że pod tym względem lepszy jest ten prasowany HD, bo ma mniej drobinek.
Może spróbuję podejść, żeby Pani mi nałożyła ten puder, jak to będzie wyglądać.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 16:09   #1113
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
U mnie może nie do końca taki baking, ale nakładanie pudru mokrą gąbeczką daje trwały efekt na twarzy, bo mam tłustą cerę. Zużywam wtedy więcej pudru, niż zwykłym wklepaniem pędzlem, ale warto. I ten Inglot 3s ładnie mi twarz wygładza.

Obecnie pod oczy używam pudru prasowanego Kobo Brightening Powder, daje bardzo ładny efekt, wygładza, tuszuje moje fioletowe sińce pod oczami, ale jest mało wydajny. Nakładam go pędzlem w sporej ilości.

Myślałam właśnie o tym pudrze z My Secret loose transparent powder pod oczy. On jest w lekko żółtawym odcieniu. No i teraz naprawdę niska cena 8,99 zł - aż kusi, żeby wypróbować. Na pewno jest delikatniejszy niż ten ryżowy.

Ja lubię mocno zagruntować korektor i puder, bo mam tłustą cerę i wolę, żeby to się dobrze trzymało.

Dziwi mnie, że sypki Inglot HD nie podkreśla porów, bo ogólnie bardzo go chciałam kupić, ale tego się obawiam. Słyszałam, że pod tym względem lepszy jest ten prasowany HD, bo ma mniej drobinek.
Może spróbuję podejść, żeby Pani mi nałożyła ten puder, jak to będzie wyglądać.
Ja na cienie pod oczami najpierw nakładam taki kremowy color corector w brzoskwiniowym odcieniu z Nyxa ale Catrice ma taki w słoiczku Wake-Up Effect. Potem korektor Clarins, który jest rozświetlający i na to ten puder 43 HD, który też odbija światło, ale nakładam te produkty na obszar trójkąta od wewnętrznego kącika w dół do końca nosa i no zewnętrznego kącika, więc dużo tam porów nie ma. Ja mam kratery nie pory Korektor trochę to łagodzi. Ale dobrze przetestować na miejscu jak możesz.

Pudry ryżowe kojarzą mi się z mega matem, pod oczy bym się obawiała. My Secret jest lekko żółtawy w opakowaniu, ale on jest transparentny. Patrząc na skład pod oczy powinien być spoko, no ale sprawdzę to za dłuższy czas dopiero.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 16:24   #1114
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mi trzeba opakowanie takie z gąbką,lusterkiem 😁
Rozumiem Ja dołączonych gąbeczek zwykle nie lubię, a lusterko i tak noszę oddzielnie

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Mi Stay Matte polamal sie w torebce kiedys😕
To akurat mogło się przydarzyć każdemu prasowańcowi, ale współczuję, bo pewnie miałaś dużo sprzątania No i nie da się ukryć, że jego opakowanie do porządnych nie należy

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Catrice Primer and Fine Mattifying Powder Waterproof ma lusterko ale nie ma gąbki, ale puszek możesz włożyć swój
Niedawno go nabyłam, ale jeszcze nie używałam na twarzy Podobno dobry
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 16:58   #1115
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;76106501]



Niedawno go nabyłam, ale jeszcze nie używałam na twarzy Podobno dobry [/QUOTE]

Też go mam w zapasach i dlatego ostro denkuję Sensique
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 07:34   #1116
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Kupiłam z Ingrid matujacy i przy okazji, podkład idea Matt czy coś takiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 11:37   #1117
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

O, widzę że jest -20% na kosmetyki Vianek

Na pewno kupię nawilżający krem pod oczy i nawilżający tonik-mgiełkę. Czy polecacie jeszcze jakieś kosmetyki tej marki, które wam się sprawdziły? Może któraś z was używała peelingu do ciała i zechce podzielić się opinią na jego temat?
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-08, 11:54   #1118
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Dziewczyny wiecie może gdzie dostane mleczko do demakijazu firmy Celia ? Chodze szukam i nie ma. Byłam w lidlu, Tesco i biedronce. I nic
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 11:58   #1119
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może gdzie dostane mleczko do demakijazu firmy Celia ? Chodze szukam i nie ma. Byłam w lidlu, Tesco i biedronce. I nic
fakt, najlepsze kojące mleczko dawno nie widziałam
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 12:03   #1120
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może gdzie dostane mleczko do demakijazu firmy Celia ? Chodze szukam i nie ma. Byłam w lidlu, Tesco i biedronce. I nic
Celia ? zobacz w Kauflandzie jak masz gdzieś obok siebie.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 12:06   #1121
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Celia ? zobacz w Kauflandzie jak masz gdzieś obok siebie.
Niestety nie mam ./
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-08, 13:22   #1122
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może gdzie dostane mleczko do demakijazu firmy Celia ? Chodze szukam i nie ma. Byłam w lidlu, Tesco i biedronce. I nic
U mni w naturze widziałam że były oraz sprawdź w drogerii Jaśmin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 14:29   #1123
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
U mni w naturze widziałam że były oraz sprawdź w drogerii Jaśmin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sprawdze u siebie w naturze
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 19:27   #1124
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja na cienie pod oczami najpierw nakładam taki kremowy color corector w brzoskwiniowym odcieniu z Nyxa ale Catrice ma taki w słoiczku Wake-Up Effect. Potem korektor Clarins, który jest rozświetlający i na to ten puder 43 HD, który też odbija światło, ale nakładam te produkty na obszar trójkąta od wewnętrznego kącika w dół do końca nosa i no zewnętrznego kącika, więc dużo tam porów nie ma. Ja mam kratery nie pory Korektor trochę to łagodzi. Ale dobrze przetestować na miejscu jak możesz.

Pudry ryżowe kojarzą mi się z mega matem, pod oczy bym się obawiała. My Secret jest lekko żółtawy w opakowaniu, ale on jest transparentny. Patrząc na skład pod oczy powinien być spoko, no ale sprawdzę to za dłuższy czas dopiero.
Ja też podobnie, kamuflaż z Catrice ten zwykły, potem kamuflaż płynny - jeśli potrzebuję super krycia do mocniejszego makijażu. No i odkąd noszę soczewki. Sam płynny kamuflaż z Catrice to za mało, takie mam sińce, jakby mnie ktoś pobił.

Nakładam korektor tak samo, w kształt trójkąta, ale właśnie w tym miejscu, poniżej skóry pod oczami, mam tragiczne kratery. Najgorsze na całej twarzy, dosłownie dziury, ale możliwe, że masz podobnie i dlatego się bardzo dziwię, że sypki Inglot HD ich nie podkreśla. Nie wiem, czy istnieje baza, która byłaby w stanie je wygładzić. Próbowałam już kilka silikonowych z niższej półki i nic. Trzeba by było zedrzeć skórę A na droższe w sumie szkoda mi kasy, bo i tak się boję zapchania. A takie dziury zapychają mi się strasznie własnym sebum.

Jutro mi kupi ten puder z My Secret mój mężczyzna, bo u mnie w mieście nie ma Natury On to jest w ogóle kochany. Ostatnio kupił na promocji bazę pod cienie Wet N Wild (podobno jest dobra do tłustych powiek), wcześniej podkład Kobo i puder SGGM (rozświetlający, który właśnie próbowałam pod oczy i za bardzo pory podkreślał), jeszcze wcześniej kredkę do brwi z Kobo Wysyłam mu zdjęcie, dokładną nazwę i nie ma problemu, ma Naturę blisko pracy.

Ale zanim przywiezie to minie trochę czasu Ale promocja nie może się skończyć!

Edytowane przez cherry_lady1
Czas edycji: 2017-08-08 o 19:29
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 20:32   #1125
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość

On to jest w ogóle kochany. Ostatnio kupił na promocji bazę pod cienie Wet N Wild (podobno jest dobra do tłustych powiek), wcześniej podkład Kobo i puder SGGM (rozświetlający, który właśnie próbowałam pod oczy i za bardzo pory podkreślał), jeszcze wcześniej kredkę do brwi z Kobo Wysyłam mu zdjęcie, dokładną nazwę i nie ma problemu, ma Naturę blisko pracy.

Ale zanim przywiezie to minie trochę czasu Ale promocja nie może się skończyć!
Dobrze,ze wspominałaś o tej bazie... Szukam czegoś dobrego... Kupiłam niedawno bazę w żelu z my Secret,obrzydliwa jest,klejąca,dosłownie skleja powieki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 20:45   #1126
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
Ja też podobnie, kamuflaż z Catrice ten zwykły, potem kamuflaż płynny - jeśli potrzebuję super krycia do mocniejszego makijażu. No i odkąd noszę soczewki. Sam płynny kamuflaż z Catrice to za mało, takie mam sińce, jakby mnie ktoś pobił.

Nakładam korektor tak samo, w kształt trójkąta, ale właśnie w tym miejscu, poniżej skóry pod oczami, mam tragiczne kratery. Najgorsze na całej twarzy, dosłownie dziury, ale możliwe, że masz podobnie i dlatego się bardzo dziwię, że sypki Inglot HD ich nie podkreśla. Nie wiem, czy istnieje baza, która byłaby w stanie je wygładzić. Próbowałam już kilka silikonowych z niższej półki i nic. Trzeba by było zedrzeć skórę A na droższe w sumie szkoda mi kasy, bo i tak się boję zapchania. A takie dziury zapychają mi się strasznie własnym sebum.

Jutro mi kupi ten puder z My Secret mój mężczyzna, bo u mnie w mieście nie ma Natury On to jest w ogóle kochany. Ostatnio kupił na promocji bazę pod cienie Wet N Wild (podobno jest dobra do tłustych powiek), wcześniej podkład Kobo i puder SGGM (rozświetlający, który właśnie próbowałam pod oczy i za bardzo pory podkreślał), jeszcze wcześniej kredkę do brwi z Kobo Wysyłam mu zdjęcie, dokładną nazwę i nie ma problemu, ma Naturę blisko pracy.

Ale zanim przywiezie to minie trochę czasu Ale promocja nie może się skończyć!
Anioł nie facet ! :-D mój jak miał mi iść raz po jedna rzecz do drogerii to siłą Musiałam go wypedzac a potem biedny latał zagubiony po tej drogerii .:-D
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 22:25   #1127
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
Ja też podobnie, kamuflaż z Catrice ten zwykły, potem kamuflaż płynny - jeśli potrzebuję super krycia do mocniejszego makijażu. No i odkąd noszę soczewki. Sam płynny kamuflaż z Catrice to za mało, takie mam sińce, jakby mnie ktoś pobił.

Nakładam korektor tak samo, w kształt trójkąta, ale właśnie w tym miejscu, poniżej skóry pod oczami, mam tragiczne kratery. Najgorsze na całej twarzy, dosłownie dziury, ale możliwe, że masz podobnie i dlatego się bardzo dziwię, że sypki Inglot HD ich nie podkreśla. Nie wiem, czy istnieje baza, która byłaby w stanie je wygładzić. Próbowałam już kilka silikonowych z niższej półki i nic. Trzeba by było zedrzeć skórę A na droższe w sumie szkoda mi kasy, bo i tak się boję zapchania. A takie dziury zapychają mi się strasznie własnym sebum.

Jutro mi kupi ten puder z My Secret mój mężczyzna, bo u mnie w mieście nie ma Natury On to jest w ogóle kochany. Ostatnio kupił na promocji bazę pod cienie Wet N Wild (podobno jest dobra do tłustych powiek), wcześniej podkład Kobo i puder SGGM (rozświetlający, który właśnie próbowałam pod oczy i za bardzo pory podkreślał), jeszcze wcześniej kredkę do brwi z Kobo Wysyłam mu zdjęcie, dokładną nazwę i nie ma problemu, ma Naturę blisko pracy.

Ale zanim przywiezie to minie trochę czasu Ale promocja nie może się skończyć!
No nie podkreśla, ale jak pisałam widzę, że to zasługa korektora Clarins, który ma "grubszą" konsystencję i pory wypełnia. Przez co sam puder już tylko wygładza.

Widzę, że masz podobną skórę, moja jest jak pomarańczka taka z dziurkami, no i też cera tłusta. Wypryski się pojawiają czasem, ale wielkiego zapychania nie zaznałam. Nie zawsze warto w te droższe inwestować. Miałam próbkę bazy Smashboxa tej do wygładzania porów i u mnie efekt zerowy :/O ile tańszy kosmetyk można zaryzykować, to te droższe lepiej się przejść na testy

Ja w ogóle na sobie zauważyłam, że lejące podkłady jak Catrice HD czy Loreal (stara wersja) bardzo podkreślają pory. Lepiej się sprawdzają takie gęstsze, które jakby je wypełniają i nie osadzają się tak na twarzy. Wiem, że te podkłady mają swoich zwolenników, ale ja mówię jak to wygląda z perspektywy mocno porowatej tłustej skóry.

Facet skarb


Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dobrze,ze wspominałaś o tej bazie... Szukam czegoś dobrego... Kupiłam niedawno bazę w żelu z my Secret,obrzydliwa jest,klejąca,dosłownie skleja powieki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta w słoiczku? Myślałam, że będzie dobra, ale jednak jest pomyłką Jak ją kiedyś pochwaliłam od odszczekuję. To coś powinno być w tubce bo robi się glut i trudno zaaplikować
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 22:52   #1128
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dobrze,ze wspominałaś o tej bazie... Szukam czegoś dobrego... Kupiłam niedawno bazę w żelu z my Secret,obrzydliwa jest,klejąca,dosłownie skleja powieki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wypróbuję ją i dam znać. Na promocji kosztowała tylko 11.99 zł. Nazywa się Wet n Wild - Photophocus eyeshadow primer, w takim białym kartoniku i jest w tubce.
Baza z Ingrid w słoiczku mi się niezbyt sprawdziła, choć i tak jest lepiej, niż na samym korektorze.

Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
Anioł nie facet ! :-D mój jak miał mi iść raz po jedna rzecz do drogerii to siłą Musiałam go wypedzac a potem biedny latał zagubiony po tej drogerii .:-D
Wiem, że anioł Bardzo to doceniam

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
No nie podkreśla, ale jak pisałam widzę, że to zasługa korektora Clarins, który ma "grubszą" konsystencję i pory wypełnia. Przez co sam puder już tylko wygładza.

Widzę, że masz podobną skórę, moja jest jak pomarańczka taka z dziurkami, no i też cera tłusta. Wypryski się pojawiają czasem, ale wielkiego zapychania nie zaznałam. Nie zawsze warto w te droższe inwestować. Miałam próbkę bazy Smashboxa tej do wygładzania porów i u mnie efekt zerowy :/O ile tańszy kosmetyk można zaryzykować, to te droższe lepiej się przejść na testy

Ja w ogóle na sobie zauważyłam, że lejące podkłady jak Catrice HD czy Loreal (stara wersja) bardzo podkreślają pory. Lepiej się sprawdzają takie gęstsze, które jakby je wypełniają i nie osadzają się tak na twarzy. Wiem, że te podkłady mają swoich zwolenników, ale ja mówię jak to wygląda z perspektywy mocno porowatej tłustej skóry.

Facet skarb




Ta w słoiczku? Myślałam, że będzie dobra, ale jednak jest pomyłką Jak ją kiedyś pochwaliłam od odszczekuję. To coś powinno być w tubce bo robi się glut i trudno zaaplikować
Tak, dokładnie, dziury jak u pomarańczy. U mnie za to trądzik szaleje. Mam zaburzenia hormonalne i potrafi mnie nieźle wysypać, choć stara baba jestem, bo mam 28 lat. Trądzik mam na plecach, ramionach i twarzy. Ale na razie ujarzmiam go płynem z Pharmaceris i pomaga. To w sumie większa sprawa, ale nie będę się zagłębiać.

U mnie z podkładami dokładnie to samo! Nie używam takich wodnistych, bo włażą mi w pory. A najbardziej lubię Revlon Colorstay do cery tłustej, pomieszany z lżejszym podkładem i jaśniejszym (np. Ingrid Ideal Face albo teraz Kobo Healthy luminous) bo 150 Buff jest trochę za ciemny Oksyduje mi i się odznacza od szyi. Ale dzięki temu mieszaniu odejmuję mu ciężkości. Ale koniecznie to muszą być właśnie gęste podkłady. Dodaję też czasami biały mixer z Kobo.
Mam w planach wypróbować Ingrid Ideal Matt, bo powinien mieć idealny odcień dla mnie.

Powieki mam też tłuste i podobno ta baza z Wet n Wild daje radę. A jak nie, to kupię w końcu Inglota, bo on to już kultowy i poza tym, uwielbiam markę Inglot.

I kolejna rzecz:
Poszukuję dobrej kredki brązowej na linię wodną, oczywiście z Natury Pewnie najlepsza będzie wodoodporna. Mam 2 kredki z My Secret i beżowa jest świetna na linię wodną, a brązowa jest do niczego

Przydałaby mi się też żelowa czarna kredka, dobra do rozcierania cieniem, żeby powstała rozdymiona kreska.

Edytowane przez cherry_lady1
Czas edycji: 2017-08-08 o 22:58
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 23:35   #1129
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
Wypróbuję ją i dam znać. Na promocji kosztowała tylko 11.99 zł. Nazywa się Wet n Wild - Photophocus eyeshadow primer, w takim białym kartoniku i jest w tubce.
Baza z Ingrid w słoiczku mi się niezbyt sprawdziła, choć i tak jest lepiej, niż na samym korektorze.



Wiem, że anioł Bardzo to doceniam



Tak, dokładnie, dziury jak u pomarańczy. U mnie za to trądzik szaleje. Mam zaburzenia hormonalne i potrafi mnie nieźle wysypać, choć stara baba jestem, bo mam 28 lat. Trądzik mam na plecach, ramionach i twarzy. Ale na razie ujarzmiam go płynem z Pharmaceris i pomaga. To w sumie większa sprawa, ale nie będę się zagłębiać.

U mnie z podkładami dokładnie to samo! Nie używam takich wodnistych, bo włażą mi w pory. A najbardziej lubię Revlon Colorstay do cery tłustej, pomieszany z lżejszym podkładem i jaśniejszym (np. Ingrid Ideal Face albo teraz Kobo Healthy luminous) bo 150 Buff jest trochę za ciemny Oksyduje mi i się odznacza od szyi. Ale dzięki temu mieszaniu odejmuję mu ciężkości. Ale koniecznie to muszą być właśnie gęste podkłady. Dodaję też czasami biały mixer z Kobo.
Mam w planach wypróbować Ingrid Ideal Matt, bo powinien mieć idealny odcień dla mnie.

Powieki mam też tłuste i podobno ta baza z Wet n Wild daje radę. A jak nie, to kupię w końcu Inglota, bo on to już kultowy i poza tym, uwielbiam markę Inglot.

I kolejna rzecz:
Poszukuję dobrej kredki brązowej na linię wodną, oczywiście z Natury Pewnie najlepsza będzie wodoodporna. Mam 2 kredki z My Secret i beżowa jest świetna na linię wodną, a brązowa jest do niczego

Przydałaby mi się też żelowa czarna kredka, dobra do rozcierania cieniem, żeby powstała rozdymiona kreska.
O tej bazie z WnW to nawet nie słyszałam, a o Inglocie też wiele dobrego

O to witaj w klubie Z tym, że nie mam aż takich problemów z cerą obecnie. Ja to starsza od Ciebie Też ratuję się mieszankami, np. AA Lumi, rozjaśniacz też mam tylko teraz nie potrzebuję rozjaśniać, a z to nie żałuje bronzera do opalania twarzy. Ja myślałam nad Idal Face by kiedyś kupić, bo gęsty właśnie.

Najlepsze kredki to longlasting z Essence, mam wykręcaną czarną, i do temperowania nude i obie mega
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-09, 06:11   #1130
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
Anioł nie facet ! :-D mój jak miał mi iść raz po jedna rzecz do drogerii to siłą Musiałam go wypedzac a potem biedny latał zagubiony po tej drogerii .:-D
Ja podobnie Wysyłam tylko w kryzysowych sytuacjach, np. po płyn do soczewek lub inne ważne rzeczy, ale zawsze jest to trudne

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
O tej bazie z WnW to nawet nie słyszałam, a o Inglocie też wiele dobrego

O to witaj w klubie Z tym, że nie mam aż takich problemów z cerą obecnie. Ja to starsza od Ciebie Też ratuję się mieszankami, np. AA Lumi, rozjaśniacz też mam tylko teraz nie potrzebuję rozjaśniać, a z to nie żałuje bronzera do opalania twarzy. Ja myślałam nad Idal Face by kiedyś kupić, bo gęsty właśnie.

Najlepsze kredki to longlasting z Essence, mam wykręcaną czarną, i do temperowania nude i obie mega
Baza Inglot bardzo dobra, moja ulubiona, słyszałam też dobre opinie o Golden Rose.

Ideal Face jest bardzo nietrwały, szybko się u mnie warzy i świeci.

Longlasting są świetne, jeszcze żelowa Essence.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 08:04   #1131
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Ja kupiłam Ingrid Mattifying i jezu okropny jest 😕 bardzo brzydko wygląda na twarzy, jest ciężki, szybko zastyga...Dziś spróbuje go nałożyć jajeczkiem, może będzie lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 09:28   #1132
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;76151346]


Baza Inglot bardzo dobra, moja ulubiona, słyszałam też dobre opinie o Golden Rose.

Ideal Face jest bardzo nietrwały, szybko się u mnie warzy i świeci.

Longlasting są świetne, jeszcze żelowa Essence.[/QUOTE]

A widziałaś tą nową niebieską nawilżającą Ingrid, chyba ma być czymś na kształt fioletowej z Becca Dużo silikonów ma w składzie, ale przy testowaniu nie była aż taka śliska, tylko taka "jedwabista" jak by powiedziała Maxineczka

Trwałość i to jak się zachowuje podkład na skórze to wiadomo kwestia indywidualna. Można zastosować różne tricki, żeby sobie ją przedłużyć, ale ja bym chciała, żeby podkład wyglądał dobrze po nałożeniu, maskując pory i wyglądając jak druga skóra. Catrice HD i True Match mi tego nie dają.

Trzeba przyznać, że kredki wyszły Essence bo i konturówki do ust są dobre. Teraz wymieniają asortyment to można coś dorwać taniej. Jak ktoś miał tam ulubiony kolor, to żeby potem płaczu nie było
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 09:33   #1133
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
A widziałaś tą nową niebieską nawilżającą Ingrid, chyba ma być czymś na kształt fioletowej z Becca Dużo silikonów ma w składzie, ale przy testowaniu nie była aż taka śliska, tylko taka "jedwabista" jak by powiedziała Maxineczka

Trwałość i to jak się zachowuje podkład na skórze to wiadomo kwestia indywidualna. Można zastosować różne tricki, żeby sobie ją przedłużyć, ale ja bym chciała, żeby podkład wyglądał dobrze po nałożeniu, maskując pory i wyglądając jak druga skóra. Catrice HD i True Match mi tego nie dają.

Trzeba przyznać, że kredki wyszły Essence bo i konturówki do ust są dobre. Teraz wymieniają asortyment to można coś dorwać taniej. Jak ktoś miał tam ulubiony kolor, to żeby potem płaczu nie było
Byłam wczoraj i nie zwróciłam uwagi. A ich kredek używam.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 09:41   #1134
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj i nie zwróciłam uwagi. A ich kredek używam.
https://www.essence.eu/pl/produkty/w...odza-z-oferty/
to wychodzi z oferty, nie wiem jak w Naturze ale w Hebe mają wyprzedaż na te rzeczy
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 09:43   #1135
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
https://www.essence.eu/pl/produkty/w...odza-z-oferty/
to wychodzi z oferty, nie wiem jak w Naturze ale w Hebe mają wyprzedaż na te rzeczy
Konkretną, czy obniżka 2-3 zł na rzeczy?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 09:48   #1136
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Konkretną, czy obniżka 2-3 zł na rzeczy?
Wg gazetki jest -50% bez "do", ale pod czytnikiem nie sprawdzałam, a szafa Essence po promce -20% i tak już była mocno przetrzepana.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 09:56   #1137
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Wg gazetki jest -50% bez "do", ale pod czytnikiem nie sprawdzałam, a szafa Essence po promce -20% i tak już była mocno przetrzepana.
Dzięki. Myślałam o wyprzedaży za 3,99 .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 10:23   #1138
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dzięki. Myślałam o wyprzedaży za 3,99 .
Kiedyś jak było w SP na makijaż - 50% to kredkę z Essence kupiłam za 3,5 czy jakoś tak
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 10:30   #1139
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
https://www.essence.eu/pl/produkty/w...odza-z-oferty/
to wychodzi z oferty, nie wiem jak w Naturze ale w Hebe mają wyprzedaż na te rzeczy
U mnie otworzyli Hebe-Aptekę, ale to bardziej apteka niż Hebe. A tak liczyłam na drogeryjną część.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 12:26   #1140
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
A widziałaś tą nową niebieską nawilżającą Ingrid, chyba ma być czymś na kształt fioletowej z Becca Dużo silikonów ma w składzie, ale przy testowaniu nie była aż taka śliska, tylko taka "jedwabista" jak by powiedziała Maxineczka

Trwałość i to jak się zachowuje podkład na skórze to wiadomo kwestia indywidualna. Można zastosować różne tricki, żeby sobie ją przedłużyć, ale ja bym chciała, żeby podkład wyglądał dobrze po nałożeniu, maskując pory i wyglądając jak druga skóra. Catrice HD i True Match mi tego nie dają.

Trzeba przyznać, że kredki wyszły Essence bo i konturówki do ust są dobre. Teraz wymieniają asortyment to można coś dorwać taniej. Jak ktoś miał tam ulubiony kolor, to żeby potem płaczu nie było
Haha, też mi się to określenie kojarzy z maxineczką Nie widziałam, ale na razie nie planuję zakupu, mam jeszcze dużo Inglota, a chciałabym spróbować też tej GR kiedyś.

Ingrid z pewnością nie wygląda jak druga skóra, jest ciężki, maziowato-szpachlowaty, a przy tym wcale nie jakoś hiper kryjący A co do zachowania na skórze i przedłużania trwałości, jak najbardziej się zgadzam
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-27 11:10:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.