Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-28, 14:34   #721
psychopaderka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

[QUOTE=fehn;86647103]Wolałabym dołożyć i kupić jedną wodę perfumowaną w innej drogerii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE
skoro nie lubisz kosmetyków YR to nie rozumiem po co tutaj jesteś. Nie zamawiaj nikt Ci nie każe. Forum jest po to żeby się dzielić wrażeniami, kodami,a Wy kobitki to chciałybyście chyba wszystko za darmo? Kiedyś ten wątek miał moc, a teraz? Jedno wielkie narzekanie, że taaak strasznie drogo
psychopaderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 14:44   #722
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

[QUOTE=psychopaderka;86647 583]
Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Wolałabym dołożyć i kupić jedną wodę perfumowaną w innej drogerii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE
skoro nie lubisz kosmetyków YR to nie rozumiem po co tutaj jesteś. Nie zamawiaj nikt Ci nie każe. Forum jest po to żeby się dzielić wrażeniami, kodami,a Wy kobitki to chciałybyście chyba wszystko za darmo? Kiedyś ten wątek miał moc, a teraz? Jedno wielkie narzekanie, że taaak strasznie drogo
Bo jest drogo
A jakość perfum z YR znacznie odbiega od jakości perfum w Sephorze czy innej drogerii. Ale każdy ma swój nos. To że dla mnie ich perfumy śmierdzą to nie zmienia faktu że lubię jakieś inne ich produkty, ale nie dam za nie w życiu ceny regularnej. Jak kogoś zachęca flaszka perfum z YR to niech kupuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez fehn
Czas edycji: 2019-03-28 o 14:49
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 15:00   #723
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez psychopaderka Pokaż wiadomość
skoro nie lubisz kosmetyków YR to nie rozumiem po co tutaj jesteś. Nie zamawiaj nikt Ci nie każe. Forum jest po to żeby się dzielić wrażeniami, kodami,a Wy kobitki to chciałybyście chyba wszystko za darmo? Kiedyś ten wątek miał moc, a teraz? Jedno wielkie narzekanie, że taaak strasznie drogo
Bo jest drogo. Kiedyś flaszka perfum przy dobrych kodach wychodziła za ok 20-30 zł i to była ok cena jak za taką jakość.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 15:43   #724
olacze343
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 166
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Wiecie może ,kiedy ma się pojawić nowa woda toaletowa,a może już ,któraś z was wąchała ją w sklepie stacjonarnym ?
olacze343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 17:08   #725
vuadaloupe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 263
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Bo jest drogo. Kiedyś flaszka perfum przy dobrych kodach wychodziła za ok 20-30 zł i to była ok cena jak za taką jakość.

Tak, dlatego jestem z mojego zamówienia bardzo zadowolona bo wyhaczyłam jedną za 20 a drugą za grosz. I zamawiając nie chodziło mi głównie o perfumy.. W cenie regularnej, choć praktycznie ciągle są na promocji po 100zł też kupiłabym. Moje ulubione są po 400 zł w Douglasie za małą buteleczkę, więc takie pieniążki za tyle produktów to dla mnie mega okazja. I nie mówię o perfumach, bo większość też mi się nie podoba. Mam też swoje ulubione kosmetyki w YR i ciągle do nich wracam czy są na promocji czy też nie.. Nie popadam w paranoję. Niestety nie ma nic za darmo. W stacjonarce w moim mieście nie zdarzyło się aby nikogo w sklepie nie było. I nie słyszałam żeby któraś kobieta powiedziała że ''A co to ma być za kod , Dlaczego to tyle kosztuje, Jak Wy traktujecie klientów?!'' .. No dajmy spokój
vuadaloupe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 17:12   #726
thian
Zakorzenienie
 
Avatar thian
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Ja tym razem, się skusiłam, głownie ze względu na kosmetyki dla mamy, ale jednak.
Kod -100 w połączeniu z prezentem za 20 zł, fajnie mi się wpasował, gdyż zamówiłam dzięki temu zestaw przeciw wypadaniu włosów+kurację przeciw wypadaniu włosów (oba mają zielony punkt i ich łączna wartość to ok. 155zł) za niecałe 100zł, pozostałe kosmetyki do kwoty 200zł mam właściwie za darmo. Jestem zadowolona
thian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 17:24   #727
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez vuadaloupe Pokaż wiadomość
Tak, dlatego jestem z mojego zamówienia bardzo zadowolona bo wyhaczyłam jedną za 20 a drugą za grosz. I zamawiając nie chodziło mi głównie o perfumy.. W cenie regularnej, choć praktycznie ciągle są na promocji po 100zł też kupiłabym. Moje ulubione są po 400 zł w Douglasie za małą buteleczkę, więc takie pieniążki za tyle produktów to dla mnie mega okazja. I nie mówię o perfumach, bo większość też mi się nie podoba. Mam też swoje ulubione kosmetyki w YR i ciągle do nich wracam czy są na promocji czy też nie.. Nie popadam w paranoję. Niestety nie ma nic za darmo. W stacjonarce w moim mieście nie zdarzyło się aby nikogo w sklepie nie było. I nie słyszałam żeby któraś kobieta powiedziała że ''A co to ma być za kod , Dlaczego to tyle kosztuje, Jak Wy traktujecie klientów?!'' .. No dajmy spokój
No myślę, że lekko popadasz w paranoję. Nikt nie chce kosmetyków za darmo, ale umówmy sie- ich jakoś w porównaniu z tym, co teraz jest dostępne w Hebe czy SP- jest dość średnia. To fajnie, że masz swoje ulubione, ale ja nie mam takiego kosmetyku z YR, którego nie mogłabym zastąpić czymś innym. Zamawianie jednego kosmetyku jest średnio opłacalne.

Nie jest to jakosc, która przywiązałaby mnie do marki. Fajnie było coś "upolować" w dobrej cenie i głównie to było powodem dużych zakupów w tym wątku, teraz ta atrakcja minęła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-28, 18:27   #728
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez vuadaloupe Pokaż wiadomość
Czy ja wiem czy to az tak dużo pieniedzy... Za 140zl dwie wody perf, i 5 innych kosmetyków. Wysyłka za free. Wg mnie to jak za darmo
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Bo jest drogo. Kiedyś flaszka perfum przy dobrych kodach wychodziła za ok 20-30 zł i to była ok cena jak za taką jakość.
Cytat:
Napisane przez vuadaloupe Pokaż wiadomość
Tak, dlatego jestem z mojego zamówienia bardzo zadowolona bo wyhaczyłam jedną za 20 a drugą za grosz.
nie ma się co czarować, jest drogo teraz dostajemy mniej za więcej

dla przykładu, jakie zamówienia kiedyś szły - stare, dobre czasy
120zł - 4 wody perfumowane i 7 innych produktów

72212 Żel pod prysznic i do kąpieli Gruszka z Czekoladą 200 ml 1 2.12 zł
75093 Żel do mycia rąk Aromatyczna Mandarynka 1 2.12 zł
48097 Energizujący żel pod prysznic i do kąpieli Morela & Rozmaryn 1 2.78 zł
52626 Energizująca mgiełka do ciała Morela & Rozmaryn 1 4.10 zł
47606 Woda perfumowana Neroli 50 ml 1 28.81 zł
17005 Woda perfumowana Secrets d’essences Rose Oud 50 ml 1 31.11 zł
40962 Secrets d'Accord Woda Perfumowana 1 28.81 zł
01337 Woda perfumowana Voile d'Ambre 30 ml 1 21.73 zł
P88049 Ochronne serum przeciw łamaniu się włosów z olejkiem jojoba 100ml 1 0.01 zł
P62271 Orientalny peeling do ciała z glinką marokańską 150ml 1 0.01 zł
P82623 Elegancki zestaw akcesoriów 1 0.01 zł

Łączna cena produktów: 121.61 zł
Koszt dostawy: 0.00 zł
Kod promocyjny: LIPIEC
Razem do zapłaty: 121.61 zł


albo coś mini z 2 zapachami

16204 Woda toaletowa Cuir Vétiver 100 ml 1 40.00 zł
P55847 Serum wzmacniające do włosów 1 0.01 zł
R82195 Woda perfumowana Quelques Notes d’Amour 1 0.01 zł

Łączna cena produktów: 40.02 zł
Koszt dostawy: 9.95 zł
Kod promocyjny: KROK2
Razem do zapłaty: 49.97 zł
__________________
♥ fragrantica ♥

Edytowane przez Aleksa_888
Czas edycji: 2019-03-28 o 18:45
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 18:41   #729
Vogue22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Ja dziś dostałam na meila i pocztą papierową ulotkę ofertę do końca kwietnia. Jako dodatek jest torba little marcel (wym. 45x18x26,5 cm). Na papierowej jest od 49 zł a na elektronicznej od kwoty 159 zł. Nie wiem o co chodzi . Do tego po dwa minus ileś a za dowolny zakup jest szampon. Ma któraś dziewczyna taką lub z podobnym ulotkę?
Vogue22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 19:23   #730
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Vogue22 Pokaż wiadomość
Ja dziś dostałam na meila i pocztą papierową ulotkę ofertę do końca kwietnia. Jako dodatek jest torba little marcel (wym. 45x18x26,5 cm). Na papierowej jest od 49 zł a na elektronicznej od kwoty 159 zł. Nie wiem o co chodzi . Do tego po dwa minus ileś a za dowolny zakup jest szampon. Ma któraś dziewczyna taką lub z podobnym ulotkę?
Zdjęcia ulotki zamieszczałam na stronie 23 wątku
Link do posta:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=670
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 19:31   #731
Vogue22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

No tak, faktycznie . Nie zauważyłam przyznaję się. Jesteście mądrzejsze - czemu taka różnica jest między stacjonarką a online w sensie "od" ceny za tą torbę? Przepraszam że pytam, ale nie jestem aż taką specjalistką od wszystkich promocji itp. itd. jak wy dziewczyny
Vogue22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-28, 20:16   #732
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez thian Pokaż wiadomość
Kod -100 w połączeniu z prezentem za 20 zł, fajnie mi się wpasował, gdyż zamówiłam dzięki temu zestaw przeciw wypadaniu włosów+kurację przeciw wypadaniu włosów (oba mają zielony punkt i ich łączna wartość to ok. 155zł) za niecałe 100zł, pozostałe kosmetyki do kwoty 200zł mam właściwie za darmo. Jestem zadowolona
Miałaś tę kurację? Bo ja zużyłam 2 opakowania i zero efektu.

Cytat:
Napisane przez vuadaloupe Pokaż wiadomość
Tak, dlatego jestem z mojego zamówienia bardzo zadowolona bo wyhaczyłam jedną za 20 a drugą za grosz.
Płacąc za cała resztę produktów normalne albo lekko promocyjne ceny. A mnie chodziło o takie zamówienie jak poniżej. Perfumy za 20 - 30 zł a reszta za jakieś grosze...

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
nie ma się co czarować, jest drogo teraz dostajemy mniej za więcej

dla przykładu, jakie zamówienia kiedyś szły - stare, dobre czasy
120zł - 4 wody perfumowane i 7 innych produktów

72212 Żel pod prysznic i do kąpieli Gruszka z Czekoladą 200 ml 1 2.12 zł
75093 Żel do mycia rąk Aromatyczna Mandarynka 1 2.12 zł
48097 Energizujący żel pod prysznic i do kąpieli Morela & Rozmaryn 1 2.78 zł
52626 Energizująca mgiełka do ciała Morela & Rozmaryn 1 4.10 zł
47606 Woda perfumowana Neroli 50 ml 1 28.81 zł
17005 Woda perfumowana Secrets d’essences Rose Oud 50 ml 1 31.11 zł
40962 Secrets d'Accord Woda Perfumowana 1 28.81 zł
01337 Woda perfumowana Voile d'Ambre 30 ml 1 21.73 zł
P88049 Ochronne serum przeciw łamaniu się włosów z olejkiem jojoba 100ml 1 0.01 zł
P62271 Orientalny peeling do ciała z glinką marokańską 150ml 1 0.01 zł
P82623 Elegancki zestaw akcesoriów 1 0.01 zł

Łączna cena produktów: 121.61 zł
Koszt dostawy: 0.00 zł
Kod promocyjny: LIPIEC
Razem do zapłaty: 121.61 zł


albo coś mini z 2 zapachami

16204 Woda toaletowa Cuir Vétiver 100 ml 1 40.00 zł
P55847 Serum wzmacniające do włosów 1 0.01 zł
R82195 Woda perfumowana Quelques Notes d’Amour 1 0.01 zł

Łączna cena produktów: 40.02 zł
Koszt dostawy: 9.95 zł
Kod promocyjny: KROK2
Razem do zapłaty: 49.97 zł
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella

Edytowane przez Koshatka
Czas edycji: 2019-03-28 o 20:17
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 21:33   #733
thian
Zakorzenienie
 
Avatar thian
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Miałaś tę kurację? Bo ja zużyłam 2 opakowania i zero efektu.
Kupuję ją jedynie dla mamy (wiek ok.60). Przechodziła jakiś czas temu chemioterapię, teraz nosi się krótko, ma fajne już srebrne ale dość gęste włosy . Kurację stosuje od jakiegoś roku, czasem zamiennie z innymi preparatami. Raczej jest z niej zadowolona, jedyny mankament o jakim wspominała to, że włosy po zastosowaniu są nieco sztywniejsze.

Edytowane przez thian
Czas edycji: 2019-03-28 o 21:41
thian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 04:36   #734
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez thian Pokaż wiadomość
Kupuję ją jedynie dla mamy (wiek ok.60). Przechodziła jakiś czas temu chemioterapię, teraz nosi się krótko, ma fajne już srebrne ale dość gęste włosy . Kurację stosuje od jakiegoś roku, czasem zamiennie z innymi preparatami. Raczej jest z niej zadowolona, jedyny mankament o jakim wspominała to, że włosy po zastosowaniu są nieco sztywniejsze.
Mogę polecić ci że swój strony na wzmocnienie włosów: olejek z czarnuszki ja kupuje w natura24, olejek z amli (khadi) z floresan maska rozgrzewająca i olejek pieprzowy oraz wcierki od Agnieszki Niedziałek. Jednak jak miałabym wskazać tylko jeden produkt to olejek z czarnuszki. Czesc tych produktow bardzo mi pomogła przy anemii gdy włosy wyleciały w 50%. Teraz stosunkowo nowe wcierki od Agnieszki tak pomogły zagęścić mi włosy że nigdy takiej czupryny nie miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 08:35   #735
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

[QUOTE=psychopaderka;86647 583]
Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Wolałabym dołożyć i kupić jedną wodę perfumowaną w innej drogerii
[/QUOTE
skoro nie lubisz kosmetyków YR to nie rozumiem po co tutaj jesteś. Nie zamawiaj nikt Ci nie każe. Forum jest po to żeby się dzielić wrażeniami, kodami,a Wy kobitki to chciałybyście chyba wszystko za darmo? Kiedyś ten wątek miał moc, a teraz? Jedno wielkie narzekanie, że taaak strasznie drogo
A ja mam wrażenie, że Ty nie rozumiesz o czym jest mowa.
Dziewczyny udzielają się na forum i piszą o podwyzkach
zmianie skladów na gorsze
rozcieńczaniu zapachów
braku kodów na miarę lat ubiegłych
świetnych ofertach w innych krajach
Piszesz że kieeedyś wątek miał moc, a nie kojarzę żebyś się udzielała tutaj...
Może i wątek miał moc, bo były promocje i leciały zamówienia. A teraz przychodzisz i stawiasz tezy że chciałybyśmy za darmo?




Myślę że niestosowanie się do zasad forum polega na tym że ktoś innym zarzuca fochy i udziela porad co do kupowania tu lub gdzieś indziej, podczas gdy sam mało od siebie na forum daje...

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No myślę, że lekko popadasz w paranoję. Nikt nie chce kosmetyków za darmo, ale umówmy sie- ich jakoś w porównaniu z tym, co teraz jest dostępne w Hebe czy SP- jest dość średnia. To fajnie, że masz swoje ulubione, ale ja nie mam takiego kosmetyku z YR, którego nie mogłabym zastąpić czymś innym. Zamawianie jednego kosmetyku jest średnio opłacalne.

Nie jest to jakosc, która przywiązałaby mnie do marki. Fajnie było coś "upolować" w dobrej cenie i głównie to było powodem dużych zakupów w tym wątku, teraz ta atrakcja minęła.
dokładnie tak samo uważam
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 17:40   #736
thian
Zakorzenienie
 
Avatar thian
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Niedawno zniknął ze sklepowych półek, bardzo fajny produkt do retuszu niedoskonałości na pomalowanych paznokciach.

https://www.yvesrocher.ca/control/pr...duct_id=58754/

Poszukuję zamiennika.

Top niestety, nie zawsze się sprawdza tak jak w/w retuszer. Czy znacie/macie jakiś produkt zastępczy?
Jaki preparat stosujecie w (tych dramatycznych) chwilach kiedy np. zauważacie, że struktura materiału pościeli własnie się odbija w waszych pomalowanych paznokciach?
thian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 18:30   #737
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez thian Pokaż wiadomość
Niedawno zniknął ze sklepowych półek, bardzo fajny produkt do retuszu niedoskonałości na pomalowanych paznokciach.

https://www.yvesrocher.ca/control/pr...duct_id=58754/

Poszukuję zamiennika.

Top niestety, nie zawsze się sprawdza tak jak w/w retuszer. Czy znacie/macie jakiś produkt zastępczy?
Jaki preparat stosujecie w (tych dramatycznych) chwilach kiedy np. zauważacie, że struktura materiału pościeli własnie się odbija w waszych pomalowanych paznokciach?
Mam taki wysuszacz z Sally Hansen. Olejek z pipetką jak polejesz nim pomalowany paznokieć to ani pościel ani ręcznik się na nim nie odbije

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 18:51   #738
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez thian Pokaż wiadomość
Niedawno zniknął ze sklepowych półek, bardzo fajny produkt do retuszu niedoskonałości na pomalowanych paznokciach.

https://www.yvesrocher.ca/control/pr...duct_id=58754/

Poszukuję zamiennika.

Top niestety, nie zawsze się sprawdza tak jak w/w retuszer. Czy znacie/macie jakiś produkt zastępczy?
Jaki preparat stosujecie w (tych dramatycznych) chwilach kiedy np. zauważacie, że struktura materiału pościeli własnie się odbija w waszych pomalowanych paznokciach?
Wprawdzie to nie do końca taki produkt, ale polecam Seche Vite Dry Fast Top Coat. Od kiedy używam na jeszcze mokry lakier, skończyły mi się problemy np. z odbijaniem pościeli na paznokciach. Wszystko bardzo szybko wysycha.
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-30, 13:15   #739
thian
Zakorzenienie
 
Avatar thian
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Właśnie wróciłam z hebe, był tylko Seche Vite, więc nie miałam problemu z decyzją. Zapowiada się dobrze, już zdążyłam przetestować. Ciekawe jak z trwałością.

Dzięki dziewczyny
thian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-01, 06:23   #740
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

dość fajny kod i prezenty do wyboru


wziełam sobie:
37086 Woda toaletowa Comme une Evidence Homme 1 97.51 zł
68435 Balsam regenerujący do stóp 1 13.18 zł
P70978 So Elixir Purple Woda perfumowana 30 ml 1 0.01 zł
P54989 Oczyszczający peeling do twarzy 1 0.01 zł
84396 Krem wygładzający zmarszczki na dzień - Próbka 1 PREZENT
P22507 Edycja Limitowana Comme Une Evidence Woda Perfumowana 1 0.01 zł
63152 Krem nawilżająco-łagodzący – Próbka 1ml 1 PREZENT
Całość za 110zł

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2019-04-01 o 06:24
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 06:50   #741
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

W reszcie jakis w miare sensowny kod
Poszlo"
52527 Podkład matujący Róż porcelanowy 1 19.55 zł
02405 Mon evidence woda perfumowana 1 92.61 zł
96053 Nawilżający krem do rąk edycja limitowana 1 13.90 zł
95261 Green Summer – Woda toaletowa – Edycja Limitowana 2019 - Próbka 1 PREZENT
P07861 Woda perfumowana Oui a l'amour 30 ml 1 0.01 zł
P54989 Oczyszczający peeling do twarzy 1 0.01 zł
P22507 Edycja Limitowana Comme Une Evidence Woda Perfumowana 1 0.01 zł
02113 Oui a L'Amour - Próbka 1 PREZENT
Łączna cena produktów: 126.09 zł
Koszt dostawy: 0.00 zł
Kod promocyjny: APRILIS
Razem do zapłaty: 126.09 zł
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 06:52   #742
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
W reszcie jakis w miare sensowny kod
Poszlo"
52527 Podkład matujący Róż porcelanowy 1 19.55 zł
02405 Mon evidence woda perfumowana 1 92.61 zł
96053 Nawilżający krem do rąk edycja limitowana 1 13.90 zł
95261 Green Summer – Woda toaletowa – Edycja Limitowana 2019 - Próbka 1 PREZENT
P07861 Woda perfumowana Oui a l'amour 30 ml 1 0.01 zł
P54989 Oczyszczający peeling do twarzy 1 0.01 zł
P22507 Edycja Limitowana Comme Une Evidence Woda Perfumowana 1 0.01 zł
02113 Oui a L'Amour - Próbka 1 PREZENT
Łączna cena produktów: 126.09 zł
Koszt dostawy: 0.00 zł
Kod promocyjny: APRILIS
Razem do zapłaty: 126.09 zł
ja też złożyłam zamówienie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 09:03   #743
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Widzę, że dało się przywrócić prezenty za progi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 09:20   #744
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

juz kod wylaczony
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 10:00   #745
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
juz kod wylaczony
u mnie wszystko działa

i nawet prezenty wróciły, i to naprawdę fajne

aż by się chciało złożyć zamówienie, tylko niczego nie potrzebuję... a to co bym może wzięła, to ma ZP

za Wasze zamówienia miło się na nie patrzy
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 10:12   #746
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Lipa ze zielone nie wchodzą, cudowny jest zel grejpfrut z tymiankiem, szkoda ze tylko mala pojemnosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 19:58   #747
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

moje zamówienie

77108 Woda toaletowa Naturelle 1 73.01 zł
78939 Żel pod prysznic 2w1 1 10.73 zł
87691 Kwiaty wiśni - woda toaletowa 100 ml 1 48.51 zł
95261 Green Summer – Woda toaletowa – Edycja Limitowana 2019 - Próbka 1 PREZENT
95261 Green Summer – Woda toaletowa – Edycja Limitowana 2019 - Próbka 1 PREZENT
P99039 Rozświetlający peeling do twarzy 1 0.01 zł
P70978 So Elixir Purple Woda perfumowana 30 ml 1 0.01 zł
P22507 Edycja Limitowana Comme Une Evidence Woda Perfumowana 1 0.01 zł
Łączna cena produktów: 132.28 zł
Koszt dostawy: 0.00 zł
Kod promocyjny: APRILIS
Razem do zapłaty: 132.28 zł
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 09:06   #748
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Ja też pokusiłam się wczoraj o zamówienie Zrobiłam mały zapas serii aloesowej do twarzy dla Lubego. Lepszej okazji może już nie być a niewiadomo dokładnie kiedy wycofają
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 12:42   #749
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Ja też pokusiłam się wczoraj o zamówienie Zrobiłam mały zapas serii aloesowej do twarzy dla Lubego. Lepszej okazji może już nie być a niewiadomo dokładnie kiedy wycofają
wczoraj poszło zamówienie udało się dopiero po wyczyszczeniu ciastek
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 15:48   #750
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Ouuuu, chyba ich nieźle przypiliło, że rzucili taki dobry kod
Właśnie składam zamówienie Łatwo dałam się skusić
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-11 20:37:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.