Piękny brzuch po ciąży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-11-04, 13:28   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Piękny brzuch po ciąży


Wielu młodym mamom trudno jest wrócić do wagi sprzed ciąży. Nadmiar kilogramów sprawia, że czują się mniej atrakcyjne, a brak czasu nie pozwala na odpowiednią pielęgnację. Największym problemem jest powiększony brzuch, który stał się przedmiotem kompleksów wielu kobiet. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 21:54   #2
Luijjanne
Raczkowanie
 
Avatar Luijjanne
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Czarna Perła
Wiadomości: 47
Dot.: Piękny brzuch po ciąży

Dlatego nie będe mieć dzieci. Napatrzyłam się wystarczająco na to co ciąża może zrobić z brzuchem.
__________________
Humans are unedifying and life is cliché
Luijjanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 14:21   #3
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Piękny brzuch po ciąży

Cytat:
Napisane przez Luijjanne Pokaż wiadomość
Dlatego nie będe mieć dzieci. Napatrzyłam się wystarczająco na to co ciąża może zrobić z brzuchem.
Moze, ale nie musi. Moim zdaniem wystarczy nie objadac sie w ciazy, przybrac tyle, ile trzeba oraz inwensywnie nawilzac skore przez cala ciaze, jak i po niej. Mam dwojke malych dzieci, figure jak sprzed ciazy i brzuch taki, ze nie wstydze sie latem zalozyc kostiumu dwuczesciowego. To, jak sie wygladac po ciazy, zalezy od tego, jak sie wyglada w jej trakcie. Takie jest moje zdanie. Jesli ktos czuje potrzebe jesc lody w nocy, albo jesc za dwojga, bo "rosnace dziecko tego potrzebuje", niech sie liczy z pozniejszymi konsekwencjami. Wiekszosc moich znajomych to zgrabne mamy, wiec nie jest to kwestia "dobrych genow".
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 07:47   #4
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Piękny brzuch po ciąży

"Dlatego nie będe mieć dzieci. Napatrzyłam się wystarczająco na to co ciąża może zrobić z brzuchem."

Jesli dla kogos wazniejszy jest brzuch niż bycie mama, to jego sprawa.
Uważam, ze bycie mamą jest przyjemniejsze niz posiadanie idealnego ciała, którego nikt z nas tak naparwde nigdy miec nie będzie.

Mam 4letniego synka, po porodzie miałam ponad dwudziestokilową nadwage i brzuch obwisły, wielki, sflaczały. Ale wziełam sie za siebie, schuddłam, ćwiczyłam i wróciłam do brzucha łądniejszego niz przed ciąża. Takze mam i ładny brzuch i dziecko. Nic nie jest przesądzone.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 09:07   #5
Fabien959
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: BBI
Wiadomości: 109
Dot.: Piękny brzuch po ciąży

Ja też nie narzekam na sflaczały brzuch a jestem mamą 2,5 letniego szkraba . Po porodzie brzuch był duży ale taka prawda że wszystko się obkurcza i jest to normalne. A wygląd brzucha po ciąży jest uzależniony od tego jak się o siebie dbało w ciąży. Bez nawilżania ani rusz, rozsądna dieta też jest wskazana. Uważam że większość z kobiet które po porodzie narzekają na brzydkie brzuchy zawdzięcza to tylko swojemu lenistwu... A latem też nie wstydzę się pokazać w bikini
Fabien959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 13:14   #6
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Piękny brzuch po ciąży

a dla mnie śmieszne jest twierdzenie "przytyc w ciazy jak trzeba". u mnie genetycznie jest że tyję duzo (1 ciaza - 26kg, 2 - 21 kg... moja mama obie po 35 kg!) a w rok-dwa wracam do swojej wagi, moja mama takze... geny dużo jednak determinuja
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-13, 17:31   #7
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Piękny brzuch po ciąży

Luijjanne tez tak kiedys mowilam .

mysia m sluszna uwaga.

Fabien959 malo wiesz. Przy pierwszej ciazy dbalam o swoj brzuch tak samo jak i przed ciaza, kremy, balsamy, olejki, do tego duzo ruchu i uwazalam na to co jadlam i co z tego, ze przytylam zaledwie 9kg, rozstepow na brzuchu mialam mnostwo, na udach, posladkach, czy wynikalo to z mojego lenistwa??? Rozstepy zaczely mi sie pojawiac w 7 miesiacu ciazy, z jednej strony brzucha mam ich mnostwo z drugiej zaledwie pare, to samo na reszcie ciala.
Druga ciaza, przytylam sporo, praktycznie zakaz ruchu, nawet nie moglam spacerowac, lezec i jeszcze raz lezec, takie mialam zalecenie. Nie uzywalam zadnych kremow, balsamow na rozstepy, o trzymaniu diety nie bylo mowy, ochota na slodycze, wszelkiego rodzaju weglowodany, byla wszechogromna, wiec podjadalam, tam krowka mleczna, tam galaretka i pupa rosla, tak to prawda, zapuscilam sie pod wzgledem wagowym, ale za to rozstepow mi nie przybylo, zostaly te same blade kreski z poprzedniej ciazy, obecnie udalo mi sie zrzucic 21kg. Akceptuje siebie taka jaka jestem, nie czuje sie gorsza bo nie moge zalozyc bikini. Znam mlodziutkie, szczuplutke dziewczyny, ktore maja poorane brzuchy rozstepami w sinym i czerwonym kolorze, dla nich to dramat bo przeciez tak o siebie dbaly. Powiem inaczej, nie wstydze sie mojego brzucha i nieraz go wystawialam na widok publiczny majac gdzies opinie ludzi, kocham i akceptuje moje cialo. Jestem wdzieczna Bogu za zdrowe dzieci reszta jest maloistotna.
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 17:47   #8
martawk90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Piękny brzuch po ciąży

Koleżanka pisze że tyła dużo w ciąży bo jej mama tez... Ja przytyłam 14 kg a dziecko nie było całkiem malutkie bo 3,800 bez paru gram.A moja mama przytyła w ciązy 30 kg... tu bardziej od genów raczej zależy od tego jak się żywisz...

Fabien959
Ja w ciązy żadko smarowałam go czymkolwiek co pozwoliłoby mi utrzymać jędrność czy zapobiec rozstępom, a nie mam ani jednego rozstępu. Nie wszystko jest takie jednoznaczne

Edytowane przez martawk90
Czas edycji: 2011-11-17 o 17:50
martawk90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 06:58   #9
Fabien959
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: BBI
Wiadomości: 109
Dot.: Piękny brzuch po ciąży

Cytat:
Napisane przez Phoenix2 Pokaż wiadomość
Luijjanne tez tak kiedys mowilam .

mysia m sluszna uwaga.

Fabien959 malo wiesz. Przy pierwszej ciazy dbalam o swoj brzuch tak samo jak i przed ciaza, kremy, balsamy, olejki, do tego duzo ruchu i uwazalam na to co jadlam i co z tego, ze przytylam zaledwie 9kg, rozstepow na brzuchu mialam mnostwo, na udach, posladkach, czy wynikalo to z mojego lenistwa??? Rozstepy zaczely mi sie pojawiac w 7 miesiacu ciazy, z jednej strony brzucha mam ich mnostwo z drugiej zaledwie pare, to samo na reszcie ciala.
Druga ciaza, przytylam sporo, praktycznie zakaz ruchu, nawet nie moglam spacerowac, lezec i jeszcze raz lezec, takie mialam zalecenie. Nie uzywalam zadnych kremow, balsamow na rozstepy, o trzymaniu diety nie bylo mowy, ochota na slodycze, wszelkiego rodzaju weglowodany, byla wszechogromna, wiec podjadalam, tam krowka mleczna, tam galaretka i pupa rosla, tak to prawda, zapuscilam sie pod wzgledem wagowym, ale za to rozstepow mi nie przybylo, zostaly te same blade kreski z poprzedniej ciazy, obecnie udalo mi sie zrzucic 21kg. Akceptuje siebie taka jaka jestem, nie czuje sie gorsza bo nie moge zalozyc bikini. Znam mlodziutkie, szczuplutke dziewczyny, ktore maja poorane brzuchy rozstepami w sinym i czerwonym kolorze, dla nich to dramat bo przeciez tak o siebie dbaly. Powiem inaczej, nie wstydze sie mojego brzucha i nieraz go wystawialam na widok publiczny majac gdzies opinie ludzi, kocham i akceptuje moje cialo. Jestem wdzieczna Bogu za zdrowe dzieci reszta jest maloistotna.
Nie sądzę że mało wiem. A ty niby wiesz więcej bo miałaś inaczej...? Na pewno każda z nas jest inna i inaczej zachowuje się nasze ciało w czasie ciąży , ale ja mam przykład w rodzinie. Ja i moja siostra , jedne geny, tylko ja dbałam o siebie i smarowałam brzuch kremami i nie objadałam się wszystkim po kolei. Moja siostra całkowicie inaczej. W ciąży przytyła 36 kg. mało się ruszała ( i nie dlatego że nie mogła bo ciąża była zagrożona, tylko bo jej się nie chciało ) , o nawilżaniu brzucha też nie było mowy. Teraz skóra na brzuchu wygląda potwornie, jak zmiętolona kartka papieru, nie przypomina wyglądem skóry. Nie wiem co oznacza według ciebie mnóstwo rozstępów ale u mojej siostry od pępka zaczynając nie ma centymetra ciała które nie jest w rozstępach.
Fabien959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 08:31   #10
czarownica22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Piękny brzuch po ciąży

Mój maluszek ma teraz cztery miesiące.A mój brzuch... Ale nie bedę narzekac,bo to moja trzecia ciąża więc liczyłam się z tym że nie będzie mega płaski,ujędrniony.W każdej ciąży przytyłam do 20 kg.i po każdej ciąży brzuszek wracał do formy.Na dzień dzisiejszy ważę 55 kg,a mój brzuch jest troche pomarszczony,trochę skóra wisi,minimalne rozstępy.Ale czuję się z tym dobrze.Nie stać mnie na zabiegi w salonie,jedynie co to smaruję się jakimis balsamami na ujędrnienie NAJWAŻNIEJSZE JEST NIE TO CZY MAM PIĘKNY BRZUSZEK,ALE TO ŻE MOJE DZIECKO JEST ZDROWE I SZCZĘSLIWE!BO ZADOWOLONA MAMA TO SZCZĘSLIWE DZIECKO!
czarownica22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 17:54   #11
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Piękny brzuch po ciąży

Cytat:
Napisane przez Fabien959 Pokaż wiadomość
Nie sądzę że mało wiem. A ty niby wiesz więcej bo miałaś inaczej...? Na pewno każda z nas jest inna i inaczej zachowuje się nasze ciało w czasie ciąży , ale ja mam przykład w rodzinie. Ja i moja siostra , jedne geny, tylko ja dbałam o siebie i smarowałam brzuch kremami i nie objadałam się wszystkim po kolei. Moja siostra całkowicie inaczej. W ciąży przytyła 36 kg. mało się ruszała ( i nie dlatego że nie mogła bo ciąża była zagrożona, tylko bo jej się nie chciało ) , o nawilżaniu brzucha też nie było mowy. Teraz skóra na brzuchu wygląda potwornie, jak zmiętolona kartka papieru, nie przypomina wyglądem skóry. Nie wiem co oznacza według ciebie mnóstwo rozstępów ale u mojej siostry od pępka zaczynając nie ma centymetra ciała które nie jest w rozstępach.

Wroc zatem do swojego poprzedniego postu i zobacz co napisalas, dobitnie stwierdzilas, ze to jak dbalo sie o siebie podczas ciazy jest decydujacym czynnikiem naszego wygladu po porodzie, wiec podalam ci swoj przyklad dbania o siebie w dwoch ciazach i wyniki tego rezultatu. Mowiac, ze malo wiesz mialam na mysli, ze twoja wypowiedz moze byc krzywdzaca i nieuzasadniona w stosunku do kobiet, ktore mimo iz dbaly o siebie bedac w ciazy nabawily sie rozstepow.
Skad wiesz czy twoja siostra gdyby "dbala" o siebie bedac w ciazy to nie dotknalby ja podobny problem? Przyklad mojej siostry (rowniez rodzila) nigdy nie miala problemow z cellulitem, w ciazy sie objadala, sporo przytyla, po ciazy pieknie tracila na wadze mimo iz nadal jadla sporo, skore ma piekna bez rozstepow bez tzw dbania o siebie, zas u mnie stalo sie na odwrot a niby jedne geny.
"Mnostwo" przewaznie oznacza duzo czy tez wielka ilosc czegosc, chyba ze wymagasz aby policzyc ci "mnostwo" moich rozstepow .
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 09:18   #12
Showmenkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Showmenkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Piękny brzuch po ciąży

Ja, podczas pierwszej ciąży dbałam o siebie ale, nie przesadnie. Kremy, spacery, czasem dogadzałam sobie, kulinarnie,. Po porodzie ,nie było też tak źle jak, ostrzegały mnie koleżanki. W drugiej ,zaczęłam się nacierać specyfikami różnej maści (chyba ze strachu że, mogłabym się pomarszczyć jak rodzynka), min. 2 razy dziennie, sporo się ruszałam. Niestety, tym razem, nie udało mi się zapanować nad głodem. W ogóle, drugą ciążę jakoś gorzej przeszłam.. Teraz mam paskudny cellulit i wiszący brzuch., Okropność! Dalej wcieram kremy, na masaże nie mam czasu a na fachowe zabiegi, funduszy.
__________________
Mocno stąpająca po ziemi głowa w chmurach
Showmenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 13:32   #13
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Piękny brzuch po ciąży

Hej, mnie się udało pozbyć brzuszka po ciąży ciężką pracą. Wiele zawdzięczam na pewno genom, ale w dużej mierze pomogły ćwiczenia. Zdjęcia i efekt na blogu. Zapraszam serdecznie:
http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...i-trening.html
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 08:17   #14
szcesliwa_mamuskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 52
Dot.: Piękny brzuch po ciąży

U mnie w ogóle nie było problemu z wagą i figurą w ciąży. Przytyła 13 kg, a schudłam 20 kg. W dużym stopniu to geny, ale wydaje mi się, że można też przygotować się do ciąży. Jeśli wcześniej prowadziłyśmy aktywne życie i miałyśmy wyćwiczone mięśnie brzucha i w ciąży również będziemy uprawiać sport, to z łatwością pozbędziemy się zbędnych kilogramów. Oczywiście nie każdy sport w ciąży można uprawiać, ale przyszłe mamy na ogół wiedzą, co jest dobre dla nich i dla dziecka.
__________________
poczuj-zmysly.pl - żyj pełnią życia
szcesliwa_mamuskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 16:35   #15
Erite
Zadomowienie
 
Avatar Erite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 265
Dot.: Piękny brzuch po ciąży

Napiszę chociaż wątek stary
W ciąży przytyłam 28 kg, nie wiem dlaczego tak dużo, zdrowo się odżywiałam, spałam, spacerowałam, nawet tydzień po terminie porodu siedziałam na wykładzie, bo mi się nudziło. Na pewno zjadłam nie raz czekoladę czy ciastko ale bez przesady. Nie było żadnej cukrzycy ciążowej ani nic.
Tydzień po porodzie (córka ważyła prawie 4300 g) ważyłam 10 kg więcej niż przed ciążą, więc wnioskuję, że dziecko,łożysko, woda, krew dużo u mnie ważyły. Kilka godzin po porodzie spojrzałam na swoje nogi i wyglądały jak przed ciążą a pod koniec jak u słonia, więc coś może być w mojej teorii o nadmiarze wody w organizmie.
Rozstępy mam głównie na brzuchu, bo był ogromny ale tłuszczu na nim nie było, po prostu duże dziecko i skłonność "genetyczna" do rozstępów.
Do wagi sprzed ciąży wróciłam bardzo szybko wg mojej oceny, bo już po 3 miesiącach. Brzuch od razu zaczęłam smarować przeróżnymi kremami w tym cepanem na blizny i zauważyłam poprawę, chociaż moje rozstępy nigdy nie były czerwone czy sine, od początku były malutkie. Sądzę, że jest to związane z tym, że całą ciążę dbałam o ciało a zwłaszcza o brzuch, uda itd. bo nie chciałam mieć rozstępów. Niestety pod koniec ciąży jakoś 35 tydzień dosłownie z dnia na dzień skóra popękała.
Na brzuchu widać rozstępy ale było ich tak dużo, że jestem zadowolona z tego jak wygląda, bo spodziewałam się tragedii a skóra wygląda moim zdaniem bardzo przyzwoicie. W zeszłym roku latałam w bikini na plaży i nie mam zamiaru się jakoś krygować, bo rozstępy nie są aż tak widoczne a brzuchem nie targa grawitacja.
Od lipca idę na fitness i siłownię, bo od czasów ciąży nigdzie nie chodziłam ani się nie gimnastykowałam a mimo to mój brzuch jest naprawdę ładny zwłaszcza biorąc pod uwagę to co musiał przejść.
Nie wiem jaki mają cel mamy, które twierdzą, że wystarczy o siebie dbać i tyle, wtedy brzuch jest piękny, gładki i żaden rozstęp mu nie grozi.
Mój brzuch w ciąży był naprawdę ogromny, byłam w szpitalu na końcówce ciąży i widziałam inne kobiety w ciąży nawet bardziej zaawansowanej niż moja i żadna nie miała rozstępów a brzuszki malutkie jak piłeczki. Czułam się jak jakiś dziwak. Jedna w 38 tygodniu zastanawiała się jaki krem sobie kupić, bo się zaczęła bać o skórę brzucha, kiedy ja już wszystko przerobiłam a skóra i tak popękała.
Koniec końców moim zdaniem trzeba pomóc skórze przejść ten czas, ale co ma być to i tak będzie
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
~Albert Einstein

If you are good at something never do it for free.
Erite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:40   #16
Lili_95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Piękny brzuch po ciąży

Cytat:
Napisane przez Luijjanne Pokaż wiadomość
Dlatego nie będe mieć dzieci. Napatrzyłam się wystarczająco na to co ciąża może zrobić z brzuchem.
Ja wolę mieć dziecko i nie zamierzam patrzeć na mój brzuch ( figurę)
Lili_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 08:25   #17
OpenerKlubMam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: Piękny brzuch po ciąży

Szanowne Panie,
jeśli uprawiałyście jogę przed porodem to wiecie ile radości potrafiła dać Wam i Waszemu ciału. Po ciąży potrzebujecie jej jeszcze bardziej gdyż ma ona dobroczynny wpływ na kręgosłup, mięśnie oraz całą sylwetkę. Joga pomoże dokonać samoobserwacji i samokontroli ciała jak i ducha. Ujędrni i uelastyczni mięśnie, ścięgna i stawy, a także wzmocni organizm i wyzwoli w nim pozytywną energię. Po porodzie wskazane są ćwiczenia otwierające klatkę piersiową, która po trudach dnia codziennego zamyka się, jak i pozycje wzmacniające mięśnie brzucha, pozycje odciążające kręgosłup oraz pozycje relaksacyjne i regenerujące ciało młodej mamy. Coraz popularniejsze stają się także zajęcia jogi z dzieckiem, które wzbogacone o wspólne ćwiczenia zbliżając jeszcze bardziej mamę i jej pociechę. Warto już od maleńkości zapoznawać dziecko ze zdrowym trybem życia. Potem istnieje większe prawdopodobieństwo, że jako osoba dorosła sama w pełni świadomie wybierze taki sposób na życie.
Opener Klub Mam
OpenerKlubMam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 11:33   #18
Bover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 59
Dot.: Piękny brzuch po ciąży

TRENING DIETA I WSZYSTKO JEST MOŻLIWE !
__________________
http://nobezkitu.org.pl/ - !! Najlepszy humor w sieci !!! Bover zaprasza

https://www.facebook.com/NaKacaNajlepszyKlin
Bover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 07:55   #19
bambinkka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 89
Dot.: Piękny brzuch po ciąży

Cytat:
Napisane przez Lili_95 Pokaż wiadomość
Ja wolę mieć dziecko i nie zamierzam patrzeć na mój brzuch ( figurę)
toż to można mieć i to i to. Jedno drugiego nie wyklucza.



Wystarczy trochę samozaparcia, odpowiedni trening, dieta. Po połogu nie można aż tak się forsować, ale w miarę upływu czasu można już zwiększać tempo.
bambinkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 13:01   #20
Loveme85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Piękny brzuch po ciąży

Witam wszystkie mamy
dużo wpisów,dużo czytania i wiele metod
Chciałabym powiedzieć o swojej taktyce walki z brzuchem po ciąży. Oczywiście na 1 miejscu jest dieta i ćwiczenianiestety.
W taki sposób zrzuciłam 12 kg po urodzeniu mojej córeczki, następnie wszystko się zblokowało nie mogłam zrzucić nawet 0,5 kg. Postanowiłam wspomóc się nowymi technikami w kosmetologii. Trafiłam do gabinetu w Warszawie ,gdzie po 13 zabiegach Icoona na brzuch, na nowo ruszyła moja przemiana materii i motywacja do dalszego działania. Polecam ten zabieg w 100%, brzuch zdecydowanie zmienił swoją formę ,przestała wstydzić się męża i zaczęłam czuć się atrakcyjnie Teraz wspieramsię i razem z Paniami ,które mnie prowadzą,spotykam się raz na jakiś czas na zagęszczenie skóry nowym Focus Talus!!! Są to zabiegi przyjemne, bez bólu!!!!Oczywiście kosztują trochę kasy, ale warto!!!!
Loveme85 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-15 14:01:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.