natrętna osoba jak sobie radzić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-23, 15:31   #1
po_la333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 7

natrętna osoba jak sobie radzić?


otóż mam jedna koleżankę w pracy stanowisko obok stoi na przeciwko mnie taśmy . otóż jest natarczywa swoją osoba tzn swoja gadatliwością i tez swoim zachowaniem mnie rozprasza tzn pokazuje jakieś rzeczy etc . zaczęłam ją ignorować, ale widzę nic nie dało jej do zrozumienia .jak ją zaczęłam ignorować to wtedy ona natarczywie patrzy w oczy bym z nią rozmawiała jak nadal ja ignoruje to macha mi przed oczami( jak wtedy reagować?) . jak ją zbywać by dała mi święty spokój? mam wrażenie że sobie nabyła prawo do rozmowy ze mną , a ja nie mam ochoty . ostatnio mnie spytała czy nie chce sie z nią spotkać ja ze nie na drugi dzień znów spytała mowie , ze nie spotkam się z nią na 3 dzień znów te samo pytanie to więc odwróciłam głowę i ją ignorowałam a znów te swoje natarczywe spojrzenie bym jej odpowiedziała ale odwróciłam głowę w druga stronę ,a ona wpadła w taką złość i no masz mi odpowiedzieć tak lub nie ja nic . dała spokój! czy takie patrzenie w oczy i wymuszanie odpowiedzi to jest forma manipulacji ?
po_la333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 16:05   #2
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: natrenta osoba jak sobie radzic

Cytat:
Napisane przez po_la333 Pokaż wiadomość
otóż mam jedna koleżankę w pracy stanowisko obok stoi na przeciwko mnie taśmy . otóż jest natarczywa swoją osoba tzn swoja gadatliwością i tez swoim zachowaniem mnie rozprasza tzn pokazuje jakieś rzeczy etc . zaczęłam ją ignorować, ale widzę nic nie dało jej do zrozumienia .jak ją zaczęłam ignorować to wtedy ona natarczywie patrzy w oczy bym z nią rozmawiała jak nadal ja ignoruje to macha mi przed oczami( jak wtedy reagować?) . jak ją zbywać by dała mi święty spokój? mam wrażenie że sobie nabyła prawo do rozmowy ze mną , a ja nie mam ochoty . ostatnio mnie spytała czy nie chce sie z nią spotkać ja ze nie na drugi dzień znów spytała mowie , ze nie spotkam się z nią na 3 dzień znów te samo pytanie to więc odwróciłam głowę i ją ignorowałam a znów te swoje natarczywe spojrzenie bym jej odpowiedziała ale odwróciłam głowę w druga stronę ,a ona wpadła w taką złość i no masz mi odpowiedzieć tak lub nie ja nic . dała spokój! czy takie patrzenie w oczy i wymuszanie odpowiedzi to jest forma manipulacji ?
Tak manipuluje Tobą. Na razie chce wymusić rozmowę i spotkanie, a za miesiąc tak Cię zmanipuluje, że będziesz oddawała jej swoją wypłatę. Dziewczyno ogarnij się. Laska jest natrętna i niewychowana. Albo nie ma znajomych i szuka na siłę uwagi albo rozkapryszona i myśli, że coś tym ugra. Powiedz jej, że nie masz ochoty się z nią spotykać, a rozmowy w pracy Cię rozpraszają, ewentualnie zakładaj słuchawki. Ona Tobą nie manipuluje tylko y nie potrafisz powiedzieć nie.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 16:32   #3
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: natrenta osoba jak sobie radzic

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Tak manipuluje Tobą. Na razie chce wymusić rozmowę i spotkanie, a za miesiąc tak Cię zmanipuluje, że będziesz oddawała jej swoją wypłatę. Dziewczyno ogarnij się. Laska jest natrętna i niewychowana. Albo nie ma znajomych i szuka na siłę uwagi albo rozkapryszona i myśli, że coś tym ugra. Powiedz jej, że nie masz ochoty się z nią spotykać, a rozmowy w pracy Cię rozpraszają, ewentualnie zakładaj słuchawki. Ona Tobą nie manipuluje tylko y nie potrafisz powiedzieć nie.
Przecież autorka robi, co może. Nie wiem, co ja bym na jej miejscu zrobiła dalej, dała w pysk?

No bo ignorowanie i mówienie nie już zaliczyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 16:38   #4
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: natrenta osoba jak sobie radzic

Zgłoś kierownikowi? Nie daje Ci pracować, rozprasza. Poproś o przeniesienie.
Swoją drogą, jakaś wariatka.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 17:04   #5
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: natrenta osoba jak sobie radzic

Wystarczy powiedzieć: "Przestań, rozpraszasz mnie! Nie interesuje mnie, co masz do powiedzenia. Będziesz dalej mi przeszkadzać, to zgłoszę to kierownikowi"
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 17:15   #6
KiszkaPasztetowa
Raczkowanie
 
Avatar KiszkaPasztetowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 333
Dot.: natrenta osoba jak sobie radzic

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Wystarczy powiedzieć: "Przestań, rozpraszasz mnie! Nie interesuje mnie, co masz do powiedzenia. Będziesz dalej mi przeszkadzać, to zgłoszę to kierownikowi"
Dokladnie.Bo udawanie, ze jej sie nie slyszy i ignoruje z premedytacja jest na takim samym poziomie jak ta jej natarczywosc
KiszkaPasztetowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 00:34   #7
Epikea
Raczkowanie
 
Avatar Epikea
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 244
Dot.: natrenta osoba jak sobie radzic

Cytat:
Napisane przez KiszkaPasztetowa Pokaż wiadomość
Dokladnie.Bo udawanie, ze jej sie nie slyszy i ignoruje z premedytacja jest na takim samym poziomie jak ta jej natarczywosc
Ale ile można powtarzać? Autorka mówiła już nie. Każdy by zrozumiał przekaz.
__________________
Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.
Epikea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-24, 09:08   #8
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: natrenta osoba jak sobie radzic

Cytat:
Napisane przez KiszkaPasztetowa Pokaż wiadomość
Dokladnie.Bo udawanie, ze jej sie nie slyszy i ignoruje z premedytacja jest na takim samym poziomie jak ta jej natarczywosc
Ignorowanie jest na takim samym poziomie jak wchodzenie w dupkę i natarczywość?
Każdy myślący człowiek rozumie słowo nie. Co ma zrobić? Pobić ją? Skoro słów nie rozumie? Wtedy nie będzie na takim samym poziomie?
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 09:24   #9
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: natrenta osoba jak sobie radzic

Cytat:
Napisane przez po_la333 Pokaż wiadomość
otóż mam jedna koleżankę w pracy stanowisko obok stoi na przeciwko mnie taśmy . otóż jest natarczywa swoją osoba tzn swoja gadatliwością i tez swoim zachowaniem mnie rozprasza tzn pokazuje jakieś rzeczy etc . zaczęłam ją ignorować, ale widzę nic nie dało jej do zrozumienia .jak ją zaczęłam ignorować to wtedy ona natarczywie patrzy w oczy bym z nią rozmawiała jak nadal ja ignoruje to macha mi przed oczami( jak wtedy reagować?) . jak ją zbywać by dała mi święty spokój? mam wrażenie że sobie nabyła prawo do rozmowy ze mną , a ja nie mam ochoty . ostatnio mnie spytała czy nie chce sie z nią spotkać ja ze nie na drugi dzień znów spytała mowie , ze nie spotkam się z nią na 3 dzień znów te samo pytanie to więc odwróciłam głowę i ją ignorowałam a znów te swoje natarczywe spojrzenie bym jej odpowiedziała ale odwróciłam głowę w druga stronę ,a ona wpadła w taką złość i no masz mi odpowiedzieć tak lub nie ja nic . dała spokój! czy takie patrzenie w oczy i wymuszanie odpowiedzi to jest forma manipulacji ?

A nie możesz jej powiedzieć po prostu wprost żeby się odâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠ił a?
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 10:07   #10
KiszkaPasztetowa
Raczkowanie
 
Avatar KiszkaPasztetowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 333
Dot.: natrenta osoba jak sobie radzic

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Ignorowanie jest na takim samym poziomie jak wchodzenie w dupkę i natarczywość?
Każdy myślący człowiek rozumie słowo nie. Co ma zrobić? Pobić ją? Skoro słów nie rozumie? Wtedy nie będzie na takim samym poziomie?
Dobitnie jej powiedziec, ze sobie nie zyczy rozpraszania ani ciaglego gadania do nie.Pojsc do kierownika/managera i poprosic o przeniesienie.Rzniecie glupa udajac, ze sie jej nie slyszy jest po prostu smieszne i jak widac przynosi 0 efektow
KiszkaPasztetowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 15:51   #11
po_la333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 7
Dot.: natrętna osoba jak sobie radzić?

to jest taka osoba która nie rozumie słowa nie! już kiedyś miałam z na zatargi . była do mnie agresywna słownie ciągle mnie atakowała( ze jestem wredna, podła i żmiją bo się mało odzywałam to mnie zaczęła prowokować) i była nachalna swoja osoba . powiedziała jej by sie ode mnie odczepiła . pod koniec zmiany znów przylazła jak by się nic nie stało i przeszkadzała mi w pracy . powiedziałam znów bardziej wyniosłym głosem by sie ode mnie odwaliła bo mam jej serdecznie dość. poszła obrażona . na 2 dzień znów mnie zagadywała wiec zaczęłam ja już olewać. dała mi spoko na jakiś czas . wiec myślałam ze tym razem też to poskutkuje . mówiłam jej tez , ze mnie irytuje jej gadulstwo by tego nie robiła . do niej jak by nie docierało pewne rzeczy!a jak chodzi o spotkanie to 2 razy mówiłam jej ze nie chce.
po_la333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-24, 16:09   #12
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: natrętna osoba jak sobie radzić?

Znam taka natarczywą osobę. Nie rozumie słowa nie i buzia jej się nie zamyka, ciągle gada nie wiadomo o czym.
Tu nie pomoże odmowa, ignorowanie. Ja bym poszła do przełożonego i poprosiła o przeniesienie mnie lub jej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 16:48   #13
po_la333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 7
Dot.: natrętna osoba jak sobie radzić?

PROSZE napiszcie mi co o tym sadzicie . robilismy na dworze ciagle sie mnie czepiała . 1 sytuacja siadłam sobie na chwile ona co siedzisz nic nie robisz ja odpoczac chce nie wolno mi ona NIE ja Bo? ona bo jajco !potem wstałam zaczełam robić to zaczeła gadkę ze ja to nic nie zrobiłam a ona to prawie wszystko . potem się znów zaczeła mi rozkazywać bym robiła szybciej czy cos takiego wrecie sie wkurzyłam i powiedziałam by sie ode mnie odwalila . chwile była cisza potem znów cos do mnie czepiała powiedziałam by sie odczepiła i dała mi w spokoju pracowac i ciagle bez powodu sie mnie czepia . ona ja tyłko żarotwałam na żartach się nie znasz! ja;przestań na mnie zwalać wine powiedziałam. ja: widze ze ty jak nie masz wytlumaczenia to sie zartami kamuflujesz ona ze nie dziwi sie ze mnie nikt nie chciał w porzednim dziale w pracy jak ja taka jestem. mam bardzo złą opine ja : nie obchodzi mnie to powiedziłam . nie moge pojśc do kierowniczki bo i tak stanie za nia wiem o tym .powiedziała jeszcze, ze ja to wszystko wyolbrzymiam !może faktycznie za mocno reaguje?

Edytowane przez po_la333
Czas edycji: 2019-05-01 o 16:52
po_la333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 19:08   #14
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: natrętna osoba jak sobie radzić?

Totalne ignorowanie. Jak zagaduje, to się odwrócić. Założyć słuchawki na uszy.
I mówić głośno, by pół hali usłyszało "odpie**ol się ode mnie wreszcie, bo przeszkadzasz w pracy."

W ogóle nie zaczynać takich bezsensownych wymian zdań. Bo to ją tylko nakręca.

Ona w sumie nie jest namolna tylko cię mobbinguje. Znalazła sobie ofiarę do dręczenia.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2019-05-01 o 19:11
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 21:55   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: natrenta osoba jak sobie radzic

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Wystarczy powiedzieć: "Przestań, rozpraszasz mnie! Nie interesuje mnie, co masz do powiedzenia. Będziesz dalej mi przeszkadzać, to zgłoszę to kierownikowi"
Jak wyżej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-01 22:55:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.