Lidl - zakupy kosmetyczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-08, 11:15   #1
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550

Lidl - zakupy kosmetyczne


Mamy wątek rossmanowski, a w nim hit za hitem. Jako że ostatnimi czasy wracam do domu inną droga i mijam Lidla - postanowiłam potestować kosmetyki. Po miesiącu stosowania Cien i Iseree uważam, że jakościowo są wręcz konkursowe.

Moje hity:

- Cien Bodycare - balsam do ciała: olejek z awokado & pantenol - balsam jest wprost rewelacyjny na lato; duża butla 500 ml a w niej bardzo fajna składowo maź ( na 3 miejscu w składzie gliceryna, potem olej rycynowy, na 8 pantenol, na 9 olej z awokado, na końcu olejek lawendowy) - lekka (trochę piankowa), gładko się rozsmarowuje, nie pozostawia tłustego smalcu tylko lekki (naprawdę ledwo wyczuwalny) film, który po pół godzinie się wchłania. Wydajnośc konkursowa, ochrona i nawilżenie na poziomie 5 (w skali 1-6); Kosztuje standardowo jakies grosze - chyba 6 zł;

- Iseree Beauty - silnie działające antybakteryjne płatki kosmetyczne (antibacterial cleansing pads extra strength) - pamiętacie płatki kwasowe Avon, te takie podwójne ? To te są o niebo lepsze ! Podaję skład:
aqua, denat, propylene glycol, polyglyceryl - 10 laurate, salicylic acid, panthenol, parfum, sodium hydroxide
W słoiczku jest 30 mocno nasączonych dużych płatków, śmierdzą kwasiorem na kilometr, po przetarciu skóra standardowo piecze, na drugi dzień wychodzą paskudztwa, na trzeci dzień twarz jak niemowlak. Uzależniłam się i kupiłam 3 opakowania na zapas.

- Cien Haircare - mleczko do włosów; w szklanej ładnej buteleczce z atomizerem znajduje sie biaława, gęstawa maź z wyciągami z owoców i pantenolem w składzie; niestety z tego co widze ma tez denat, więc dla cienkich i słabych włosów sie raczej nie będzie nadawać; natomiast dla wytrzymałych - pięknie pachnie, wygładza, nawilża i dba o końcówki, zmiękcza.

W kolejce do przetestowania mam jeszcze kilka kosmetyków, będę pisać na bieżąco.

Edit: zapomniałabym !

- Cien - bezacetonowy zmywacz do paznokci - duży, śmierdzi w normie, zmywa świetnie i nie wysusza skórek (rossmanowski mnie wysuszył na wiór).

Macie jakies swoje typy ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2009-08-08 o 11:33
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 15:13   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Lidl

Ja do Lidla mam daleko, wiec wlasciwie to nie robie w nim zakupow. przez te 7,5 roku co mieszkam w DE, zrobilam moze z 5 razy tam zakupy. Jak jestem w Pl( w moim miescie otworzyli Lidl jak wyjechalam z kraju) zrobilam zakupy ze 4 razy.

Kiedys byly plyny dwufazowe , kupilam raz jeden co kolorowa warstwe mial w kolorze niebieskim, a jak bylam w Pl to mamie kupilam aloesowy czyli z zielona warstwa. Milo je wspominam.
W lutym tego roku rzucili u mnie kosmetyki z mocznikiem(Urea). Wczesniej Aldi po raz ktorys rzucil na sklep kosmetyki z mocznikiem, ale nie bylo emulsji do mycia, wiec przejechalam sie do Lidla po emulsje do mycia, nic wiecej nie bralam z tych kosmetykow. Do tego kupilam posciel dla dziecka. Kosmetyki z mocznikiem z Aldika jak i ta emulsja z Lidla maja taka sama jakosc jak mocznikowe kosmetyki z apteki, ale cenowo wychodza jeszcze lepiej.
Jesli Lidl w Pl tez robi takie akcje, ze pojawiaja sie kosmetyki, ktore w stalym sortymencie nie sa to zachecam do wyprobowania i zrobienia zapasow. U mnie co jakis czas tez Lidl wypuszcza swoja linie naturalnych kosmetykow. Nigdy ich nie widzialam na oczy, bo jak pisalam wyzej nie mam Lidla pod nosem, wiec wszekie zakupy robie w Aldi Süd i Rossmannie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 15:36   #3
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja do Lidla mam daleko, wiec wlasciwie to nie robie w nim zakupow. przez te 7,5 roku co mieszkam w DE, zrobilam moze z 5 razy tam zakupy. Jak jestem w Pl( w moim miescie otworzyli Lidl jak wyjechalam z kraju) zrobilam zakupy ze 4 razy.

Kiedys byly plyny dwufazowe , kupilam raz jeden co kolorowa warstwe mial w kolorze niebieskim, a jak bylam w Pl to mamie kupilam aloesowy czyli z zielona warstwa. Milo je wspominam.
W lutym tego roku rzucili u mnie kosmetyki z mocznikiem(Urea). Wczesniej Aldi po raz ktorys rzucil na sklep kosmetyki z mocznikiem, ale nie bylo emulsji do mycia, wiec przejechalam sie do Lidla po emulsje do mycia, nic wiecej nie bralam z tych kosmetykow. Do tego kupilam posciel dla dziecka. Kosmetyki z mocznikiem z Aldika jak i ta emulsja z Lidla maja taka sama jakosc jak mocznikowe kosmetyki z apteki, ale cenowo wychodza jeszcze lepiej.
Jesli Lidl w Pl tez robi takie akcje, ze pojawiaja sie kosmetyki, ktore w stalym sortymencie nie sa to zachecam do wyprobowania i zrobienia zapasow. U mnie co jakis czas tez Lidl wypuszcza swoja linie naturalnych kosmetykow. Nigdy ich nie widzialam na oczy, bo jak pisalam wyzej nie mam Lidla pod nosem, wiec wszekie zakupy robie w Aldi Süd i Rossmannie.
u nas (chyba z tok temu) była właśnie wypuszczona seria Suhada Nature Rozeszła się w kilka dni... Była naprawdę interesująca składowo: dużo naturalnych ekstraktów; wszytsko bez slsa, parafiny, silikonu, konserwantów praktycznie też chyba nie było (dokładnie nie pamiętam, może jedynie sodium benzoate). Niestety myjadełka były z alkoholem na drugim miejscu.Moja mama kupiła szampon i użyłyśmy go po razie (alkohol "zadziałał" wystarczająco skutecznie, aby nas szybko zniechęcić) i szampon poszedł do prania skarpetek
Mama kupiła też krem na noc i na dzień. Użyłam kilka razy tego na dzień i dostałam takiego uczulenia,. jakiego nigdy w życiu nie miałam...leczyłam je około tygodnia, a twarz cała była w czerwonej pokrzywce. Niemniej krem był całkiem fajny. Podejrzewam, że uczylił mnie parfum, bo niestety był wysoko w skaładize. Oprócz tego mazidełka Suhady bym pewnie poleciłą nie wiem, czy ta seria jeszcze będzie.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 16:25   #4
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Mamy wątek rossmanowski, a w nim hit za hitem. Jako że ostatnimi czasy wracam do domu inną droga i mijam Lidla - postanowiłam potestować kosmetyki. Po miesiącu stosowania Cien i Iseree uważam, że jakościowo są wręcz konkursowe.

Moje hity:

- Cien Bodycare - balsam do ciała: olejek z awokado & pantenol - balsam jest wprost rewelacyjny na lato; duża butla 500 ml a w niej bardzo fajna składowo maź ( na 3 miejscu w składzie gliceryna, potem olej rycynowy, na 8 pantenol, na 9 olej z awokado, na końcu olejek lawendowy) - lekka (trochę piankowa), gładko się rozsmarowuje, nie pozostawia tłustego smalcu tylko lekki (naprawdę ledwo wyczuwalny) film, który po pół godzinie się wchłania. Wydajnośc konkursowa, ochrona i nawilżenie na poziomie 5 (w skali 1-6); Kosztuje standardowo jakies grosze - chyba 6 zł;

- Iseree Beauty - silnie działające antybakteryjne płatki kosmetyczne (antibacterial cleansing pads extra strength) - pamiętacie płatki kwasowe Avon, te takie podwójne ? To te są o niebo lepsze ! Podaję skład:
aqua, denat, propylene glycol, polyglyceryl - 10 laurate, salicylic acid, panthenol, parfum, sodium hydroxide
W słoiczku jest 30 mocno nasączonych dużych płatków, śmierdzą kwasiorem na kilometr, po przetarciu skóra standardowo piecze, na drugi dzień wychodzą paskudztwa, na trzeci dzień twarz jak niemowlak. Uzależniłam się i kupiłam 3 opakowania na zapas.

- Cien Haircare - mleczko do włosów; w szklanej ładnej buteleczce z atomizerem znajduje sie biaława, gęstawa maź z wyciągami z owoców i pantenolem w składzie; niestety z tego co widze ma tez denat, więc dla cienkich i słabych włosów sie raczej nie będzie nadawać; natomiast dla wytrzymałych - pięknie pachnie, wygładza, nawilża i dba o końcówki, zmiękcza.

W kolejce do przetestowania mam jeszcze kilka kosmetyków, będę pisać na bieżąco.

Edit: zapomniałabym !

- Cien - bezacetonowy zmywacz do paznokci - duży, śmierdzi w normie, zmywa świetnie i nie wysusza skórek (rossmanowski mnie wysuszył na wiór).

Macie jakies swoje typy ?

Tymi platkami mnie zaciekawilas,musze ich poszukac a przy okazji znalazlam na necie z tej samej serii Iseree Beauty - Żel peelingujący

Składniki: aqua, polyethylene, glycerin, sodium cocoyl glutamate, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, nylon-6, penthenol, phenoxyethanol, tocopheryl acetate, xanthan gum, lactose, perfum, sodium chloride, methylparaben, sodium hydroxide, microcrystalline cellulose, ethylparaben, butylparaben, disodium edta, isopropyl alcohol, sodium lactate, cellulose, propylparaben, caffeine, panicum miliaceum extract, alcohol, hydroxypropyl methylcellulose, chlorella vulgaris/lupinus albus protein fragment, tris (tetramethylhydroxypiperi dinol) citrate, retinyl palmitate, tannic acid, coleus forskohlii extract, potassium sorbate, CI 77007.


__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 16:33   #5
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Lidl

CIEN BODYCARE z olejkiem jojoba swietny zarowno do rak i ciala jak i do twarzy. jak mialam przesuszona twarz po bevoxylu i zadnych nawilzaczy pod reka to wlasnie ten krem mnie uratowal choc bardzo balam sie zapychania(mam skore mieszana tradzikowa ) kremik swietnie nawilza, nie zostawia praktycznie filmu i swietnie pachnie, konsystencja bardzo kremowa latwa w rozsmarowaniu

Edytowane przez dusiaaa
Czas edycji: 2009-08-08 o 16:34
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 17:04   #6
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Lidl

Vegusia moze twoja cera zle znosi olejki eteryczne? I pewnie alkohol w kosmetykach. Ja czesto czytam na niemieckim beauty forum, ze panie sie skarza, ze nie moga uzywac kosmetykow naturalnych perfumowanych, bo wlasnie ich cera nie toleruje olejkow eterycznych i szukaja tylko kosmetykow ktore nie sa nimi perfumowane. Wiele pan tez nie toleruje wosku pszczelego
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 00:16   #7
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Vegusia moze twoja cera zle znosi olejki eteryczne? I pewnie alkohol w kosmetykach. Ja czesto czytam na niemieckim beauty forum, ze panie sie skarza, ze nie moga uzywac kosmetykow naturalnych perfumowanych, bo wlasnie ich cera nie toleruje olejkow eterycznych i szukaja tylko kosmetykow ktore nie sa nimi perfumowane. Wiele pan tez nie toleruje wosku pszczelego
Bardzo możliwe, ale nie wiem jak to wygląda w składzie, tzn. co kryje się pod składnikiem "parfum", bo raczej nie będą to naturalne olejki eteryczne(przynajmnije tak mi się wydaje). Suhada miała "parfum" wysoko w składzie, więc raczej obstawiam to. Nieważne, nie o tym wątek ale dziękuję za Twoją uwagę
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 09:58   #8
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Lidl

Kosmetyki naturalne sa perfumowane olejkami eterycznymi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 15:58   #9
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Dot.: Lidl

Ja mogę polecić odżywkę do włosów Classic z linii Pool Hair Care. Jest fajna w użyciu, ładnie pachnie, pomaga rozczesać, nie przetłuszcza i nie obciąża.
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 00:36   #10
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Kosmetyki naturalne sa perfumowane olejkami eterycznymi
Czyli nawet jeśli jest w składize "parfum" to mgoą to być naturalne olejki eteryczne? Dziekuję, czlowiek się uczy przez całe życie
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 11:12   #11
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Mamy wątek rossmanowski, a w nim hit za hitem. Jako że ostatnimi czasy wracam do domu inną droga i mijam Lidla - postanowiłam potestować kosmetyki. Po miesiącu stosowania Cien i Iseree uważam, że jakościowo są wręcz konkursowe.

Moje hity:

- Cien Bodycare - balsam do ciała: olejek z awokado & pantenol - balsam jest wprost rewelacyjny na lato; duża butla 500 ml a w niej bardzo fajna składowo maź ( na 3 miejscu w składzie gliceryna, potem olej rycynowy, na 8 pantenol, na 9 olej z awokado, na końcu olejek lawendowy) - lekka (trochę piankowa), gładko się rozsmarowuje, nie pozostawia tłustego smalcu tylko lekki (naprawdę ledwo wyczuwalny) film, który po pół godzinie się wchłania. Wydajnośc konkursowa, ochrona i nawilżenie na poziomie 5 (w skali 1-6); Kosztuje standardowo jakies grosze - chyba 6 zł;

- Iseree Beauty - silnie działające antybakteryjne płatki kosmetyczne (antibacterial cleansing pads extra strength) - pamiętacie płatki kwasowe Avon, te takie podwójne ? To te są o niebo lepsze ! Podaję skład:
aqua, denat, propylene glycol, polyglyceryl - 10 laurate, salicylic acid, panthenol, parfum, sodium hydroxide
W słoiczku jest 30 mocno nasączonych dużych płatków, śmierdzą kwasiorem na kilometr, po przetarciu skóra standardowo piecze, na drugi dzień wychodzą paskudztwa, na trzeci dzień twarz jak niemowlak. Uzależniłam się i kupiłam 3 opakowania na zapas.


- Cien - bezacetonowy zmywacz do paznokci - duży, śmierdzi w normie, zmywa świetnie i nie wysusza skórek (rossmanowski mnie wysuszył na wiór).
O tak, mleczko jest wspaniałe. Lekkie, szybko się wchłania, dostatecznie nawilża, idealne na lato. Cena i pojemność rewelacyjna. Używam od dłuższego czasu i gorąco polecam.
Mam też ten granatowy bodajże z wit. E i olejkiem migdałowym. Cięższy, gęstszty, zostawia tłusty film, dobry zimą.

Zmywacz też tylko lidlowski używam i na żaden nie zmienię.

Z cienowskich kosmetyków to namiętnie kupuję żel po prysznic. Taki duży w białej butelce, chyba 500ml albo nawet więcej. Nie mam pod ręką bo w pracy jestem

I mój zdecydowany hit to płatki kosmetyczne. Są jakby zszywane, więc sie nie rozwarstwiają, delikatne, dwustronne, nie zostawiają kłaczków. Najlepsze
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 14:18   #12
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Lidl

Bedzie szansa na wrzucenie zdjec?Moim zdaniem beda przydatne bo np.u mnie w Lidlu panuje taki chaos ze szok....a ze mnie wzrokowiec
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 09:33   #13
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Bedzie szansa na wrzucenie zdjec?Moim zdaniem beda przydatne bo np.u mnie w Lidlu panuje taki chaos ze szok....a ze mnie wzrokowiec
Ładuję bateryjki do aparatu
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 22:11   #14
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Lidl

Ja również byłabym wdzięczna za zdjęcia, składy lub linki do KWC jeśli coś zgłosicie.
Do lidla mam nie po drodze, więc byłam tam zaledwie kilka razy (podczas studiów bywałam częściej). Może gdybym miała samochód byłoby łatwiej się tam dostać. Ale jeśli juz się wybiorę nie chciałabym przeoczyć jakiegoś interesującego kosmetyku.
Zainteresował mnie zmywacz. Rossmann ostatnio ma puste pólki ze zmywaczami, więc warto byłoby wypróbować cos innego, może lepszego.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 17:35   #15
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: Lidl

Też jestem ciekawa jak to wygląda, może wtedy dojrzę w Lidlu. A mogłabym stosować te płatki Iseree Beauty mając cerę naczynkową? W końcu salicyl to BHA, więc chyba nie ma przeciwskazań. A alkohol jest w składzie, bo nie dojrzałam? W czymś to rozpuścić przecież musieli.

Edytowane przez Ligiya
Czas edycji: 2009-08-14 o 09:03
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 02:44   #16
Pantalonada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: obecnie Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: Lidl

a ma któraś z Was zdjęcia tych płatków antybakteryjnych?

p.s. ja mam lidla pod nosem
__________________
; )

Edytowane przez Pantalonada
Czas edycji: 2009-08-14 o 02:46
Pantalonada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 14:06   #17
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Lidl

Potwierdzam jakość płatków kosmetycznych, naprawdę są dobre.
Ja jeszcze kupuję olej z pestek winogron i całkiem niedrogi cukier brązowy (który mieszam z olejem i mam świetny peeling).
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 17:52   #18
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Lidl

Zdjęcia zrobiłam, ale co z tego skoro kabelka znaleźć nie mogę Ale dziewczyny te kosmetyki nietrudno znaleźć bo po prawdzie w Lidlu kosmetyków nie jest dużo, a wręcz powiedziałabym, że prawie wcale Więc na bank nic nie przegapicie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 17:54   #19
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: Lidl

Apsik, a czy te płatki mają może opakowanie podobne (kolorystycznie) do żelu i innych produktów Iserre Beauty (bo kilka znalazłam w sieci) czy (jak to często jest) zupełnie inne??
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 18:03   #20
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Lidl

Oj, to ja też muszę spojrzeć na kosmetyki w Lidlu, na razie regularnie kupuję jednorazowe pieluszki dla dziecka, jestem z nich bardzo zadowolona...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 18:25   #21
patka316
Raczkowanie
 
Avatar patka316
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 155
Dot.: Lidl

Mieszkam w UK i do Lilda mam daleko(a szkoda), dlatego czesto korzystam z drogerii.
patka316 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 18:30   #22
ewelline
Zadomowienie
 
Avatar ewelline
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Na końcu świata
Wiadomości: 1 530
Dot.: Lidl

A ja mieszkam w Szwecji i nie lubie Lidla w mojej miejscowosci, owsze czasem cos fajnego sie trafi, nie lubie go ze wzgledu na obsluge i taki ogolny balagan w Polsce bardziej lubilam Lidl

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

ale na poczatku tylko tam znajdywalam w miare znajome produkty np ogorki korniszone, papyke teraz jak sie w innych sklepach pojawiaja ogorki polskiej produkcji nie ciagnie mnie tam
ewelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 19:21   #23
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Lidl

Ja lubie chodzic do Lidla, mam swoje ulubione produkty spożywcze, korzystam też często z promocji. Jeśli chodzi o kosmetyki to kiedyś był taki tydzień, gdzie było du.zo przerożnych kosmetyków do ciała i makijażu. Ja kupiłam sobie wtedy peeling cukrowy Cien chyba, w takich torebeczkach - rewelacja - skóra po nim była wspaniała! niestety w normalnej sprzedazy tego nie ma, nie mogę go spotkać a szkoda bo kupilabym go ponownie i to w większej ilości
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:20   #24
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Ja lubie chodzic do Lidla, mam swoje ulubione produkty spożywcze, korzystam też często z promocji. Jeśli chodzi o kosmetyki to kiedyś był taki tydzień, gdzie było du.zo przerożnych kosmetyków do ciała i makijażu. Ja kupiłam sobie wtedy peeling cukrowy Cien chyba, w takich torebeczkach - rewelacja - skóra po nim była wspaniała! niestety w normalnej sprzedazy tego nie ma, nie mogę go spotkać a szkoda bo kupilabym go ponownie i to w większej ilości
Czy chodzi może o ten peeling? Jeżeli tak, to faktycznie niezły, ale ostatnio coś go nie widuję...
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 22:45   #25
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez lady opium Pokaż wiadomość
Czy chodzi może o ten peeling? Jeżeli tak, to faktycznie niezły, ale ostatnio coś go nie widuję...

tak, dokładnie o ten. mialam czerwony i niebieski. Niestety w moim Lidlu był tylko raz - kiedy go kupiłam. Od tamtej pory już go nie spotkałam a bywam w Lidlu dość często
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 13:44   #26
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Lidl

Ach pieluszki też dobre. Sama nie miałam okazji przetestować (tzn. na swoim dziecku ), ale moja siostra próbowała wszystkich i zawsze wracała do lidlowskich. Przebijały pampersy, huggiesy i inne droższe pieluszki. Także warto wypróbować
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 15:30   #27
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Jesli Lidl w Pl tez robi takie akcje, ze pojawiaja sie kosmetyki, ktore w stalym sortymencie nie sa to zachecam do wyprobowania i zrobienia zapasów
A no to dobrze robię, bo ja wszystkiego fajnego zapasy robię

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Tymi platkami mnie zaciekawilas,musze ich poszukac a przy okazji znalazlam na necie z tej samej serii Iseree Beauty - Żel peelingujący
Żel chwali moja Mama, podobno dobry dla cer wrażliwych

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
CIEN BODYCARE z olejkiem jojoba swietny zarowno do rak i ciala jak i do twarzy. jak mialam przesuszona twarz po bevoxylu i zadnych nawilzaczy pod reka to wlasnie ten krem mnie uratowal choc bardzo balam sie zapychania(mam skore mieszana tradzikowa ) kremik swietnie nawilza, nie zostawia praktycznie filmu i swietnie pachnie, konsystencja bardzo kremowa latwa w rozsmarowaniu
Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Mam też ten granatowy bodajże z wit. E i olejkiem migdałowym. Cięższy, gęstszty, zostawia tłusty film, dobry zimą.
Z cienowskich kosmetyków to namiętnie kupuję żel po prysznic. Taki duży w białej butelce, chyba 500ml albo nawet więcej. Nie mam pod ręką bo w pracy jestem
I mój zdecydowany hit to płatki kosmetyczne. Są jakby zszywane, więc sie nie rozwarstwiają, delikatne, dwustronne, nie zostawiają kłaczków. Najlepsze
Kupiłam wczoraj za Waszym opisem

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić odżywkę do włosów Classic z linii Pool Hair Care. Jest fajna w użyciu, ładnie pachnie, pomaga rozczesać, nie przetłuszcza i nie obciąża.
Bosz, napisałaś to Włosomaniaczce, jeśli nie ma w składzie denatu to będzie moja

Cytat:
Napisane przez Ligiya Pokaż wiadomość
. A alkohol jest w składzie, bo nie dojrzałam? W czymś to rozpuścić przecież musieli.
Jest denat, ja bym nie ryzykowała na Twoim miejscu, bo są naprawdę mega mocne.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 18:44   #28
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Lidl

Co do pieluch to jak bylam w Pl skonczyly mi sie moje co sobie z De z Aldi Süd przywiozlam. Mam juz duzego synka (4 lata), ale na noc jeszcze potrzebuje pieluchy. Kupilam te lidlowskie, bo cenowo przebijaly inne i co tu duzo mowic, skoro z Aldika sa fajne, to pomyslalam, ze i Lidl robi dobre, a obok osiedla gdzie mama mieszka jest Lidl to weszlam po drodze i powiem wam, ze nie warto kupowac innych. sa tak samo dobre jak te Aldikowe, nie sa plastikowe, wiec skora malucha moze oddychac, a chlona jak nalezy i trzymaja wilgoc od skory dziecka i cena...
Polecam, a znam sie, kto ma dziecko i szuka dobrej i taniej alternatywy dla Pampersow( ktore tez az takie super nie sa, chodz ostatnie lata juz nie sa takie plastikowe jak wczesniej), to ja polecam, ale te w wiekszych opakowaniach. Bo widzialam jeszcze takie w mniejszych i jedna paczka byla rozerwana to sobie pieluche obejrzalam. Plastik! pamietajcie tylko te w duzym opakowaniu marki Lidl
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 21:51   #29
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Lidl

Używam tych pieluch pakowanych po 16, są super, mała się nie odparza, dobrze chłoną, mają rzepy, które mogą być wiele razy zapinane i odpinane, Pampersy jakoś tak szybko robiły się pełne, takie miękkie, a Haggisy odparzyły moją pierwszą córkę, używam tylko tych lidlowskich i nie mam zastrzeżeń, ale z kolei moja kuzynka twierdzi, że są twarde, ja nie narzekam, odchowałam jedna na nich, to i drugą dam radę
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 22:02   #30
shekade
Raczkowanie
 
Avatar shekade
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 219
Dot.: Lidl

Ja w Lidlu od zawsze kupuję płatki kosmetyczne "ISEREE". Jakby ktoś chciał wzrokowo poszukać to na foli jest kolorystyka bladoróżowa. Bardzo dobre płatki, lepsze od bella i innych, w sumie to sa najlepsze. Nierozdwajaja sie, nie wylazi z nich wata, zawsze sa zbite i latwo wyjac sztuke bez ryzka ze wyjmiemy jedna sztukę plus połowę nastepnej
POLECAM!

Edytowane przez shekade
Czas edycji: 2009-08-15 o 22:05
shekade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 16:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.