Kiermasze rękodzieła - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-20, 21:28   #61
justynaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 338
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Cytat:
Napisane przez MadiSilk Pokaż wiadomość
Słuchajcie Drogie Wizażanki! Wybieram się na jarmark spalski 8mego sierpnia, chcę się tam spróbować wystawić i dostałam za duże stoisko jak na moje skromne możliwości Dostałam placyk 5x3,5m bo innych już nie było. Proponuję spółkę z chętnymi na uczestnictwo bo sama to chyba chołubce tam będę wywijać na tych 5 metrach ( będę mieć 1 stolik ) Cena za całe stoisko jest przyjazna, jak by się znalazły jeszcze 2 chętne osoby to wyszło by jeszcze mniej.. Ma ktoś ochotę? Będę jechać do Spały z Łodzi, swoim autkiem więc w razie czego mogę kogoś zabrać i podrzucić do Łodzi spowrotem Temat dość pilny, bo jeszcze dziś muszę wpłacić pieniążki na rezerwację..
A możemy liczyć na relacje po jarmarku???
justynaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 00:01   #62
komurcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 131
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Cytat:
Napisane przez MadiSilk Pokaż wiadomość
Słuchajcie Drogie Wizażanki! Wybieram się na jarmark spalski 8mego sierpnia, chcę się tam spróbować wystawić i dostałam za duże stoisko jak na moje skromne możliwości Dostałam placyk 5x3,5m bo innych już nie było. Proponuję spółkę z chętnymi na uczestnictwo bo sama to chyba chołubce tam będę wywijać na tych 5 metrach ( będę mieć 1 stolik ) Cena za całe stoisko jest przyjazna, jak by się znalazły jeszcze 2 chętne osoby to wyszło by jeszcze mniej.. Ma ktoś ochotę? Będę jechać do Spały z Łodzi, swoim autkiem więc w razie czego mogę kogoś zabrać i podrzucić do Łodzi spowrotem Temat dość pilny, bo jeszcze dziś muszę wpłacić pieniążki na rezerwację..
Ja bym byłą chętna
__________________
Moja Biżuteria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=354009
komurcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 06:58   #63
MadiSilk
Raczkowanie
 
Avatar MadiSilk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 375
GG do MadiSilk
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Dziękuję wszystkim za szybciutkie reakcje Jest już komplet Wizażanek i z niecierpliwością czekamy na wyjazd

Cytat:
Napisane przez Wirella Pokaż wiadomość
A czy nie mogłabyś "wziąć w komis" na przykład moich pierścionków?
Oczywiście partycypowałabym w kosztach stoiska, a gdybyś była zainteresowana, dalsze szczegóły (typu podział ewentualnych zysków, gdyby takowe były) uzgodniłybyśmy na PW ....
Mogłabym bez problemu - pisz na PW

Justynaaaaa: Będzie relacja
__________________
moje koralikowe wątki na wizażu:
Drugie wizażowanie
Pierwsze wizażowanie

Edytowane przez MadiSilk
Czas edycji: 2010-07-22 o 07:04
MadiSilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 10:35   #64
Spiewak hand made
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 18
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Dziewczyny i jak było w Spale? Napiszcie coś.
Spiewak hand made jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:16   #65
Ruda Emilka
Raczkowanie
 
Avatar Ruda Emilka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 396
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Ale to dopiero 8 sierpnia
Ruda Emilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 10:33   #66
Spiewak hand made
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 18
Dot.: Kiermasze rękodzieła

O kurcze rzeczywiście, ja już chyba na tym urlopie poczucie czasu straciłam. Wydawało mi się, że już jest sierpień
Spiewak hand made jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 11:51   #67
MissTwisted
Zadomowienie
 
Avatar MissTwisted
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/Opole
Wiadomości: 1 000
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Nie wiem czy wizażanki wiedzą, ale w warszawie organizuje się targowisko hand-made można się jeszcze zgłosić, trzeba napisać maila do rekodzielnica@senpszczoly .pl

http://ecowawa.pl/index.php/artykuly/id/15/417

napisałam do nich maila a oni mi odpisali:
Warunki są następujące: opłata za stoisko wynosi 10 zł (Pszczoła zapewnia stolik do wystawienia swoich prac - jest on niewysoki, bo ma ok. metra i wymiary 1,2mx0,9m). Są to po prostu ustawione na sobie palety Warto wziąć kawałek materiału do przykrycia ich i lampkę do oświetlenia biżuterii. Targowisko odbędzie we wnętrzach klubu, więc nie musisz się martwić, że w razie niepogody coś Ci zmoknie. Chęć udziału wystarczy zgłosić mailowo.
Wystawców zapraszamy od godziny 12.00, odwiedzających od 14.00. Targ potrwa do 20.00. Po nim koncert z cyklu ETNOPRAGA - zagra zespół Karpaty Magiczne.
A wszystko to w klubie Sen Pszczoły na ul. Inżynierskiej 3 (warszawska Praga, okolice "zagłębia" klubowego na 11 listopada).
Daty kolejnego targowiska jeszcze nie znamy, ale pewnie będzie pod koniec sierpnia.

Ja się nie piszę, bo to trochę za późno żeby takie plany snuć ale za miesiąc, kto wie...
__________________
SWAP PARTY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU!!! NA WSZYSTKIE PYTANIA ODPOWIADAM PRZEZ PW
MissTwisted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-24, 19:03   #68
justynaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 338
Dot.: Kiermasze rękodzieła

A czy w krakowskich klubach organizowane są tego typu targowiska??Może ktoś się orientuje
justynaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 23:03   #69
diablica81
Raczkowanie
 
Avatar diablica81
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 142
GG do diablica81
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Cytat:
Napisane przez justynaaaaaa Pokaż wiadomość
A czy w krakowskich klubach organizowane są tego typu targowiska??Może ktoś się orientuje
Czyzbyś była z moich stron ?
MissTwisted sama bym miała ochote tam jechac ale troszki za daleko ;/
i kurcze tylko dyszke chca za stoisko aż żal nie jechać
diablica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 13:30   #70
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Cytat:
Napisane przez MissTwisted Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wizażanki wiedzą, ale w warszawie organizuje się targowisko hand-made można się jeszcze zgłosić, trzeba napisać maila do rekodzielnica@senpszczoly .pl

http://ecowawa.pl/index.php/artykuly/id/15/417

napisałam do nich maila a oni mi odpisali:
Warunki są następujące: opłata za stoisko wynosi 10 zł (Pszczoła zapewnia stolik do wystawienia swoich prac - jest on niewysoki, bo ma ok. metra i wymiary 1,2mx0,9m). Są to po prostu ustawione na sobie palety Warto wziąć kawałek materiału do przykrycia ich i lampkę do oświetlenia biżuterii. Targowisko odbędzie we wnętrzach klubu, więc nie musisz się martwić, że w razie niepogody coś Ci zmoknie. Chęć udziału wystarczy zgłosić mailowo.
Wystawców zapraszamy od godziny 12.00, odwiedzających od 14.00. Targ potrwa do 20.00. Po nim koncert z cyklu ETNOPRAGA - zagra zespół Karpaty Magiczne.
A wszystko to w klubie Sen Pszczoły na ul. Inżynierskiej 3 (warszawska Praga, okolice "zagłębia" klubowego na 11 listopada).
Daty kolejnego targowiska jeszcze nie znamy, ale pewnie będzie pod koniec sierpnia.

Ja się nie piszę, bo to trochę za późno żeby takie plany snuć ale za miesiąc, kto wie...
Może załapię się na sierpniowy kiermasz. Skoro i tak jestem pod Warszawą to warto skorzystać.

Cytat:
Napisane przez justynaaaaaa Pokaż wiadomość
A czy w krakowskich klubach organizowane są tego typu targowiska??Może ktoś się orientuje
Nic stałego, nic konkretnego. Trzeba poszukiwać bo żadne miejsce za bardzo się nie reklamuje i nie organizuje jakiś okresowych kiermaszy. Był raz chyba czy dwa razy kiermasz Rękodzieła na Małym Rynku ale to było kilka lat temu, organizatorzy nie odpowiadają na maile.
FiestaClub raz organizowała kiermasz i deklarowali, że może będą coś takiego powtarzać (było to połączone z wymianą ciuchów), ale chyba słaba sprzedaż ich zniechęciła. Jakieś galerie, czy kawiarnie od czasu do czasu wpadają na pomysł zorganizowania czegoś takiego, ale na prawdę nie ma nic konkretnego i trzeba po prostu na bieżąco poszukiwać w internecie, czy forach, bo czasami nawet w internecie reklama jest za słaba.
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 17:34   #71
MadiSilk
Raczkowanie
 
Avatar MadiSilk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 375
GG do MadiSilk
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Wróciłam, już odespałam, sprzątnęłam bałagan powstały przed - i mogę wreszcie ciut zrelacjonować ze Spały
Przede wszystkim jak tylko przyjechaliśmy - w oczy rzuciło nam się to, że było naprawdę sporo wystawców z całego kraju, dla których zorganizowano duży teren trawiasty podzielony na alejki.
Na rozłożenie się był czas od 7-9tej ( niektórzy byli już w nocy ). Impreza zaczęła się ok10tej ( aczkolwiek pierwsi oglądający byli już ok8mej rano ) a skończyła plus minus ok 19.30, wtedy już prawie wszyscy wystawcy się poskładali.
Pogoda najpierw była średnia, potem słoneczko grzało, potem chlusnęło mocną ulewą ( co wygoniło część wystawców i klientów ) a następnie znowu się rozpogodziło ( ale niestety nie zwróciło to utraconych klientów ). A że całość działa się na odkrytym terenie - stąd rada dla wybierających się: brać duże parasole/ pawilony - przydają się
Poza tym dostaje się pusty plac, więc trzeba mieć swój stolik, krzesełka etc.
Ilość oglądających bym oceniła na średnią - nie było dzikich tłumów pchających się sobie na plecy, ale i nie było kompletnych pustek ( godzinę po ulewie było mniej ludzi ale potem się poprawiło ). Sami klienci - najróżniejsi - i tacy dla których 25zł za pierścionek to za dużo i tacy dla którzy kupowali za większe kwoty.
Kontakt z organizatorami - bardzo dobry. Mam tylko jedno ale - polecam zdecydowane staranie się o stoisko przy głównych alejkach - tam jest najwięcej ludzi. W środkowe rzędy wchodzi wyraźnie mniej osób.
Do mocnych plusów zaliczyłabym dwie rzeczy - możliwość postawienia samochodu przy stoisku oraz dowolność w zagospodarowaniu stoiska. Byłyśmy we 3 wizażanki, z 3 oddzielnymi stolikami, każda inny świat biżutkowy ( co było widać ) i zero problemów że jest nas 3 na 1 placyku.
Oczywiście nie obyło się na tym jarmarku bez stoisk z chińszczyzną, ścian z setkami zwyklaczków za 5zł i stoisk ze Swarkami na biglu za 30zł, no ale to się chyba już niestety wpisało na stałe w krajobraz
Niestety, sprawdziliśmy na sobie, że fantastyczne srebro w normalnych, opłacalnych cenach nie cieszy się powodzeniem - bite jest na głowę przez te zwyklaki po 5zł Smutne to, ale i tak jestem zdania, że warto spróbować.
Była też biżuteria ceramiczna, sporo filcu, sporo drewnianych ażurowych, trochę plecionek, za to nie zauważyłam stoisk z AC i wrapkami ( chyba że coś przeoczyłam ). Było też trochę decoupage.

Ogólnie - jeśli ktoś ma relatywnie blisko, albo będzie przejazdem - mogę spokojnie polecić. No ale to moje zdanie, ciekawa jestem zdania MissTwisted i Rudej Emilki
__________________
moje koralikowe wątki na wizażu:
Drugie wizażowanie
Pierwsze wizażowanie
MadiSilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 19:30   #72
Ruda Emilka
Raczkowanie
 
Avatar Ruda Emilka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 396
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Cytat:
Napisane przez MadiSilk Pokaż wiadomość
Była też biżuteria ceramiczna, sporo filcu, sporo drewnianych ażurowych, trochę plecionek, za to nie zauważyłam stoisk z AC i wrapkami ( chyba że coś przeoczyłam ). Było też trochę decoupage.
Madi, no jak to, przecież ja miałam jednego wrapa hehe.
Ja może coś powiem, jak oprzytomnieje, bo właściwie to dopiero wstałam a pokój wygląda jak krajobraz po bitwie (albo jarmarku)
Ruda Emilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 00:32   #73
MissTwisted
Zadomowienie
 
Avatar MissTwisted
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/Opole
Wiadomości: 1 000
Dot.: Kiermasze rękodzieła

No ja niestety nie poszalałam ze sprzedażą, a i ulewa mnie wystraszyła. Byłam przejazdem w tych okolicach więc nie żałuję ale od siebie z Kędzierzyna to bym chyba nie jechała specjalnie. Potwierdzam zdanie o miejscu-na pewno lepiej by mi poszło przy głównej alejce ale i tak nie żałuję, w końcu poznałam osobiście dwie przemiłe Wizażanki i miałam okazję podotykać cudów tworzonych przez MadiSilk
__________________
SWAP PARTY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU!!! NA WSZYSTKIE PYTANIA ODPOWIADAM PRZEZ PW
MissTwisted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 11:54   #74
MadiSilk
Raczkowanie
 
Avatar MadiSilk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 375
GG do MadiSilk
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Cytat:
Napisane przez MissTwisted Pokaż wiadomość
No ja niestety nie poszalałam ze sprzedażą, a i ulewa mnie wystraszyła. Byłam przejazdem w tych okolicach więc nie żałuję ale od siebie z Kędzierzyna to bym chyba nie jechała specjalnie. Potwierdzam zdanie o miejscu-na pewno lepiej by mi poszło przy głównej alejce ale i tak nie żałuję, w końcu poznałam osobiście dwie przemiłe Wizażanki i miałam okazję podotykać cudów tworzonych przez MadiSilk
No właśnie szkoda że uciekłyście tak szybko. Polało trochę a potem wyszło słoneczko i do końca dnia ani chmurki! A wogóle to nie zdążyłam się przekopać porządnie przez Twoje cudne kociska, masz je gdzieś na blogu/ tu w wątku? Te które miałaś wystawione?
__________________
moje koralikowe wątki na wizażu:
Drugie wizażowanie
Pierwsze wizażowanie
MadiSilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 20:17   #75
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Cytat:
Napisane przez MadiSilk Pokaż wiadomość
Była też biżuteria ceramiczna, sporo filcu, sporo drewnianych ażurowych, trochę plecionek, za to nie zauważyłam stoisk z AC i wrapkami ( chyba że coś przeoczyłam ). Było też trochę decoupage.
Bo na takich imprezach wrapki w ogóle nie mają możliwości przebicia i nikt ich nie kupuje, bo po prostu są za drogie. Z tego co zauważyłam ze swoich doświadczeń, to najlepiej idą właśnie tanie posrebrzane, ew, proste tanie srebro.
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 21:37   #76
MissTwisted
Zadomowienie
 
Avatar MissTwisted
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/Opole
Wiadomości: 1 000
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Cytat:
Napisane przez MadiSilk Pokaż wiadomość
No właśnie szkoda że uciekłyście tak szybko. Polało trochę a potem wyszło słoneczko i do końca dnia ani chmurki! A wogóle to nie zdążyłam się przekopać porządnie przez Twoje cudne kociska, masz je gdzieś na blogu/ tu w wątku? Te które miałaś wystawione?
Część jest na blogu www.retromantic-bizu.blogspot.com a niektóre jak pewnie zauważyłaś powstały na miejscu w Spale więc zdjęcia będą miały po powrocie do K-K (w tej chwili jeszcze się z Mamą wozimy
__________________
SWAP PARTY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU!!! NA WSZYSTKIE PYTANIA ODPOWIADAM PRZEZ PW
MissTwisted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 16:31   #77
Arachnet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: bytom
Wiadomości: 7
GG do Arachnet
Dot.: Kiermasze rękodzieła

mam informację o dwóch jarmarkach w najbliższym czasie, pierwszy to jarmark w snie pszczoły 22-08 wspominany już na tym forum, a drugi to Jarmark Produktów Tradycyjnych w skansenie w Parku Chorzowskim.29-08

Jak bedzie w Warszaiwe nie mam pojęcia mam nadzieję że będzie owocnie
Arachnet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 06:56   #78
MadiSilk
Raczkowanie
 
Avatar MadiSilk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 375
GG do MadiSilk
Dot.: Kiermasze rękodzieła

W jakiejś gazecie widziałam ogłoszenie o jarmarku na Piotrkowskiej w Łodzi - 3-5 września. Niestety nie znam szczegółów ( zresztą w tym czasie będę w drugim końcu Polski ), ale może jakaś wizażanka z okolic się zainteresuje
__________________
moje koralikowe wątki na wizażu:
Drugie wizażowanie
Pierwsze wizażowanie
MadiSilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 16:10   #79
asieeeenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 236
Thumbs up Targi Rękodzieła - okazja do sprzedania dzieł

Witam!
Piszę do wszystkich rękodzielniczych!
Otóż od 3-5 grudnia 2010 w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się VII Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych . Okazja więc na pokazanie siebie i sprzedania swoich dzieł. Osobiście będę tam wystawiać swoje prace, mieszkam w Poznianiu. Szukam więc osoby, która jest NIE z Poznania, a chciałaby trochę zarobić na pracach. Wiem, że jest Was tu dużo, a okazji do sprzedaży-niewiele. Oferuje więc część mojego stoiska na prace kogoś innego z działu ozdób lub/i biżuterii za dopłatą do kosztów wystawienia i rejestracji na Targach. Niestety, w tym momencie musiałabym sprzedawać je sama, bez osób innych, ponieważ za drugiego wystawiającego jest również opłata i to spora, a sam koszt dojazdu i noclegów dla takiej osoby - ogół nieopłacalny w ogole.
Więcej o samych targach można poczytać tu : http://festiwal.mtp.pl/pl/

Jeśli ktoś jest zainteresowany lub ma pytania TYLKO w prywatnej wiadomości, na inne nie odpiszę.
Pozdrawiam.
__________________

asieeeenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 21:51   #80
komiksowa
Raczkowanie
 
Avatar komiksowa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 418
Dot.: Targi Rękodzieła - okazja do sprzedania dzieł

Targi w Poznaniu polecam, jak najbardziej. W maju byłam na targach rękodzieła w Łodzi i tymi sobie nawet głowy nie zawracajcie. Wtopiłam kasę, ale nie z tego powodu, że ludzie nie chcieli kupować, bo w porównaniu do innych stoisk, to i tak dobrze nam poszło, tylko dlatego, że organizator nie rozreklamował imprezy i przyszło bardzo mało ludzi. Zeszłoroczne targi w Pyracity wspominam bardzo, bardzo miło. Świetna atmosfera, profesjonalne podejście organizatora, tłumy na hali i przemili i zwariowani sprzedawcy, może nawet lekko stuknięci w pozytywnym tego słowa znaczeniu
__________________
Mieszko, Mieszko...nasz koleżko! 15.06.2013
komiksowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 17:38   #81
MissTwisted
Zadomowienie
 
Avatar MissTwisted
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/Opole
Wiadomości: 1 000
Dot.: Targi Rękodzieła - okazja do sprzedania dzieł

taki jarmark znalazłam, podobno cykliczny...ktoś coś wie na ten temat? warto?
http://www.jas-wedrowniczek.pl/index...i-antykow.html
__________________
SWAP PARTY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU!!! NA WSZYSTKIE PYTANIA ODPOWIADAM PRZEZ PW
MissTwisted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 10:14   #82
MissTwisted
Zadomowienie
 
Avatar MissTwisted
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/Opole
Wiadomości: 1 000
Dot.: Targi Rękodzieła - okazja do sprzedania dzieł

18-19.09.2010 Dni Twierdzy Koźle. Cały rynek w domkach z rękodziełem, wiem bo w zeszłym roku byłam jako podziwiająca a w tym będę miała własne stoisko. Są jeszcze miejsca więc jak ktoś z niedaleka to można się pokusić, bo za stoisko opłatą jest...podarowanie jakiegoś swego produktu (do loterii fantowej czy czegoś takiego)
__________________
SWAP PARTY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU!!! NA WSZYSTKIE PYTANIA ODPOWIADAM PRZEZ PW
MissTwisted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 21:54   #83
majuulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Kiermasze rękodzieła

W Warszawie pani Agnieszka Adamek organizuje po raz drugi kiermasz handmade Re: produkcje. Dziś rozesłała maila, a już zgłosiło się 30 wystawców, a miejsca jest dla 100 . Może któraś z Was się zainteresuje.
Zgłoszenia można przesyłać na adres: produkcje.re@gmail.com
Dzień: 03-10-2010
Miejsce: Centralny Basen Artystyczny przy pl. Trzech Krzyży
__________________
Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Różne różności o miłości

Subiektywne odczucia kulturowe
majuulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 23:09   #84
diablica81
Raczkowanie
 
Avatar diablica81
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 142
GG do diablica81
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Słuchajcie kobitki Szukam chętnej na wspólne wynajęcie stoiska.
Wynajełam 2 metry z myślą o innej wizażance ale niestety musiała zrezygnować.
TAk więc gdyby któraś była chętna koszt 100 zł odstąpie metr.Najlepiej z Malopolski i najlepiej gdyby posiadała pawilon ,namiot handlowy na 2 m
W razie innych pytań prosze pisać na priv
A sprawa dosyć pilna bo impreza 19 wrzesnia
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://aniolydiablicy.blogspot.com/
diablica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 13:34   #85
Spiewak hand made
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 18
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Witam
ponawiam temat, zbliża się sezon świąteczny, kiermasze pewnie teraz będą organizowane bardzo licznie. Czy ktoś wie coś na temat kiermaszu świątecznego w Warszawie lub jej bliskich okolicach?
Spiewak hand made jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 10:16   #86
komiksowa
Raczkowanie
 
Avatar komiksowa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 418
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Przestrzegam Was wszystkie przed kiermaszami, targami itp organizowanymi przez Art Channel (czy jakkolwiek to się pisze). Wiem, że nie ma już ich strony, ale może jeszcze działają. Poczytajcie sobie tutaj:http://www.artchannel.org.pl/. Ja nie będę podawać nazwisk organizatorów, ale warto je znać, żeby nie nabrać się tak jak np ja. No i tradycyjnie zapraszam za miesiąc do stolicy Pyrlandii
__________________
Mieszko, Mieszko...nasz koleżko! 15.06.2013
komiksowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 09:15   #87
Spiewak hand made
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 18
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Komiksowa bardzo dziękuję za informacje na temat tych targów, kiedyś zastanawiałam się nad udziałem w nich, ale odstraszyła mnie cena za stoisko - na szczęście.
Spiewak hand made jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 12:45   #88
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Orientuje się może któraś czy są jakieś targi świąteczne w Trójmieście?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 15:24   #89
Ruda Emilka
Raczkowanie
 
Avatar Ruda Emilka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 396
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Dziewczyny, wybiera się któraś z Was na kiermasz w Warszawie w klubie 3 kolory w najbliższą niedzielę? Jakiś czas temu dostałam zaproszenie przez galerię Ellefant i dzisiaj wymysliłam żeby może pojechać... Tylko nie wiem czy ktoś tam w ogóle przyjdzie a jak już przyjdzie to czy coś kupi
Tutaj jest trochę więcej informacji: http://www.facebook.com/event.php?eid=129643257095507
Czy ktoś w ogóle o tym słyszał?
Ruda Emilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 10:37   #90
AgulaP
Raczkowanie
 
Avatar AgulaP
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 108
GG do AgulaP
Dot.: Kiermasze rękodzieła

Witam,
jestem nowa na tych wątkach i od niedawna zajmuję się rękodziełem, również poszukuję informacji o kiermaszach i jarmarkach. Mamy nowy rok, wiecie może kiedy i gdzie będą teraz jakieś ciekawe kiermasze? Ja wystawiałam się przed świętami dwukrotnie w Łodzi na kiermaszach ŁZPT (Łódzkie zakłady Przemysłu Twórczego do znalezienia na facebooku) ale to wszystko co znam. Jestem z Płocka, ale Warszawa, Łódź, Toruń, Bydgoszcz mnie interesują jak najbardziej. Wiecie coś?
__________________
John i Natasha Kabaso !!!
AgulaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-17 12:54:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.