Galerie artystyczne w internecie cz. III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-28, 14:30   #31
Roxy80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Cytat:
Napisane przez tolinka83 Pokaż wiadomość
U mnie przypadku pytania o podobny produkt odpowiedź o zakończeniu współpracy z galerią wisiała niezmoderowana chyba tydzień, teraz wyświetla się jakby była wysłana więc mam nadzieje że jednak poszła.
Moje dwie odpowiedzi do klientki odnośnie zwrotu towaru również długo wisiały. Gdy w końcu zostały zmoderowane, klientka i tak ich nie otrzymała. Najciekawsze jest to, że w dalszym ciągu mam dwie nieprzeczytane wiadomości. Czyli tak, jakbym wogóle nie odpowiedziała. Poza tym w dalszym ciągu nie zwrócili jej pieniędzy. Dostałam tylko jedną odpowiedź, że mają zwrot zaznaczony jako wykonany. Poprosiłam o potwierdzenie przelewu, ale się nie doczekałam. (Od maja nie mają czasu sprawdzić, co się stało z rzekomym zwrotem).
Roxy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 18:45   #32
yukihana
Raczkowanie
 
Avatar yukihana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 44
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Dziewczyny, które wystawiają, bądź wystawiały w modnej - czy któraś mogłaby mi podesłać regulamin współpracy projektanta z galerią? Forum modnej nie działa chyba od roku, a ja chciałabym raz jeszcze przeglądnąć poszczególne punkty, a z tego co pamiętam, to regulamin na ich stronie jest wersją skróconą. Będę naprawdę wdzięczna.
yukihana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 20:37   #33
reflection2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Hej,

czy możecie odczytać posty na forum modnej? Niby jest nowe
reflection2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 20:58   #34
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Ale dostać się tam nie można Przynajmniej ja nie potrafię...
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 09:55   #35
catharinea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 22
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Wczoraj się dostałam bez problemu na forum. Nawet można się wypowiadać. Nowy regulamin, zdaje się, wszedł w życie. Biorąc jednak pod uwagę, że przelewów brak a dziś 11-sty, działa jak zwykle tylko w jedną stronę. Oczywiście teraz wytłumaczeniem będzie zmiana modnej a więc brak czasu. O fakturach też cisza.
catharinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 19:36   #36
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Łoch! Jest i nowy wygląd Modnej! Optymistycznie (lub naiwnie) wierzę, że może to pierwszy krok do poprawy działania galerii Tym bardziej, że kończę użeranie się z magisterką i już mnie korci, żeby dokończyć wszystkie zaczęte kiedyś projekty
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 21:40   #37
orangecountry
Zadomowienie
 
Avatar orangecountry
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 397
GG do orangecountry
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

właśnie weszłam na stronę i aż mi się łezka w oku zakręciła...! pomyślałam ..ah wstawię coś aby to uczcić...! i......... wywalili mnie z projektanta.. ah jak milo... za co...? złego słowa na nich nie powiedzialam co do czego....
__________________
------------------------------------------

my world , my love, my wire [czyli mój wąteczek z biżuterią.]-


wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post30284685
orangecountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 12:21   #38
vidian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Taaaaak jaaaaasne że żałujesz Czy wszyscy mają już tak krótką pamięć, że wystarczy pomalować Modną na nowe kolory i już zapominacie jakie mieliśmy z nimi jaja? Jeżeli ktoś postępuje niesolidnie, za nic ma terminy i problemy księgowe twórców, to tak po prostu się nie zmieni. To jest kwestia wychowania i tego jak się podchodzi do ludzi, także biznesowo. To się nie zmienia! Przecież w wątku galeryjnym co parę miesięcy były jakieś problemy z fakturami, przelewami, a to co ostatnio było i o czym niektórzy pisali, to włos jeżyło, na przykład cykl postów w starym wątku galeryjnym tutaj:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=291491&page=164

Ja myślę, że po tych problemach powtarzających się regularnie co jakiś czas na współprace z nimi zdecydują się chyba tylko totalni desperaci, których nigdzie indziej nie zechcą bo są za słabi. Taka "galeria wstydu". I bedą czekać na kolejny "poślizg" i problemy z księgowym rozliczeniem sprzedaży "bo cośtam"... Ja potrafię wyciągać logiczne wnioski i uciekłam stamtąd już w pierwszej fazie kłopotów. Obiecanki-cacanki poprawy mam gdzieś - to tak nie działa! Prędzej czy później znowu tak będzie!

Edytowane przez vidian
Czas edycji: 2012-09-14 o 12:24
vidian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 12:28   #39
white cat
Raczkowanie
 
Avatar white cat
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 41
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

A ja dzisiaj dzwoniłam do Pana Lisiewskiego i próbowałam wyegzekwować fakturę za lipiec to zostałam postraszona, że "chyba będziemy musieli zakończyć współpracę" a tak w ogóle to czego ja właściwie chcę przecież oni mają ważniejsze sprawy do zrobienia. Więc nadal nic się nie zmieniło w Modnej...
__________________

Mój blog


Mój wątek na wizażu
white cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 10:39   #40
Chocolaterie_
Raczkowanie
 
Avatar Chocolaterie_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Katowice/Cieszyn
Wiadomości: 111
GG do Chocolaterie_
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Odbiegając od tematu modnej, choć to ważny problem co sądzicie o srebrnaagrafka.pl ?
Chocolaterie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 12:57   #41
triszka
Rozeznanie
 
Avatar triszka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 785
GG do triszka Send a message via Skype™ to triszka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Dobrze, że modna sama 'pozbywa się' twórców- przynajmniej nie trzeba się z nimi użerać... Mnie 'wywalili' dawno temu, ale jak widać nie ma czego żałować...

Cytat:
Napisane przez Chocolaterie_ Pokaż wiadomość
Odbiegając od tematu modnej, choć to ważny problem co sądzicie o srebrnaagrafka.pl ?
Jak dla mnie bardzo przyjemna stronka, ale nie wiem jak to wygląda od strony twórców, którzy tam sprzedają.
__________________

Blog -> KLIK

......Wrapy.....
..........Fimo........

triszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 17:22   #42
Chocolaterie_
Raczkowanie
 
Avatar Chocolaterie_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Katowice/Cieszyn
Wiadomości: 111
GG do Chocolaterie_
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Cytat:
Napisane przez triszka Pokaż wiadomość
Dobrze, że modna sama 'pozbywa się' twórców- przynajmniej nie trzeba się z nimi użerać... Mnie 'wywalili' dawno temu, ale jak widać nie ma czego żałować...



Jak dla mnie bardzo przyjemna stronka, ale nie wiem jak to wygląda od strony twórców, którzy tam sprzedają.
Trochę czasu minęło i trochę się zmieniło od strony twórcy powiem jak najbardziej jestem na tak
__________________


Cieszyn
Chocolaterie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 22:12   #43
asieńczyk
Zakorzenienie
 
Avatar asieńczyk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 000
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Widziałyście nowy - odświeżony Kuferart?
Jakaś moda na jesienne porządki zapanowała
asieńczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 13:43   #44
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Uderzasz w sedno. Do dziś nie mogę się doprosić usunięcia konta albo chociaż zablokowania wysyłania wiadomości do mnie - ewidentnie mają to w poważaniu. Już drugi raz dostałam wiadomość wewnętrzną o powielenie produktu i zwyczajnie tracę klientów, bo nie przesyłają moich odpowiedzi!!! Wiszą niezmoderowane.
Oczywiście w odpowiedzi [tej niezmoderowanej] jest info o końcu współpracy z galerią z dniem 14.08. A w oczach klienta ja nie odpowiadam na wiadomości co mi się NIGDY nie zdarza - i zła renoma pójdzie o mnie w świat, na co sobie nie pozwolę.
Wracam z urlopu i idę do prawnika bo to już jest celowe działanie na moją szkodę.
Ania, u mnie to samo, maile od klientów raz na jakiś czas przychodzą, nie mam możliwości odpowiedzi a Paniwiadomoktóra na moje maile (które wysyłałam od kilku miesięcy, później już z częstotliwością raz lub więcej dziennie, bo stwierdziłam, że jak po ludzku się nie da, to może na odczepnego mi odpiszą), odpisała:
"Proszę przestać wklejać ciągle to samo, mam urlop i nie mam NAJMNIEJSZEGO zamiaru odpowiadać aż do końca urlopu. Jak Pani napisze jeszcze raz, to Panią wyblokuję i tyle - zachowuje się Pani jak osoba niezrównoważona.
Sprawa zostanie załatwiona do końca stycznia.
Tłumaczyliśmy nawet na forum wizaz, widziała Pani tą wiadomość - nie mamy fizycznie możliwości zmienić stanu wyświetlania profili do wprowadzenia nowej wersji serwisu. Klienci, którzy mieli Pani prace w koszyku mogą nadal kliknąć "zamów podobne" do tych konkretnych prac. Nic na to nie poradzę, że Panią to irytuje? Trudno się mówi, nie współpracujemy, więc nie ma Pani powodów tych wiadomości sprawdzać. Jeśli tak okropnie Pani to przeszkadza [otrzymywanie powiadomienia o zamów podobne] to proszę sobie dodać nas do spamu w poczcie. Nadal, nie poradzę Pani nic na to, więc proszę nie pisać.

I jeszcze jedno, skoro uważa Pani za stosowne wysyłanie mi kilku wiadomości z ponagleniem w SYLWESTRA to ja uważam za stosowne za wyłączenie Pani konkretnie profilu o pół roku później od pozostałych za każdą kolejną wiadomość w tej sprawie, jaką otrzymam w przyszłości"

z utęsknieniem czekałam na wspomnianą zmianę systemu/ wyglądu, z nadzieją, że w końcu schowają moje konto, ale nie, ostatnia wiad. z "zamów podobne" mam z 11.09.2012
...
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 14:18   #45
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Cytat:
Napisane przez PiLLow Pokaż wiadomość
z utęsknieniem czekałam na wspomnianą zmianę systemu/ wyglądu, z nadzieją, że w końcu schowają moje konto, ale nie, ostatnia wiad. z "zamów podobne" mam z 11.09.2012
...
Hmmm... A mnie nie ma... Jestam zniknięta już od dawna... W domu mam link do siebie w Modnej i nie ma tam nic oprócz mojej facjaty...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 15:16   #46
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Kamyku - nie chodzi o to, czy mnie widać, czy tez nie, bo i w mojej galerii nie ma produktów, nie ma żadnych informacji...ale moi klienci, Ci, którzy u mnie już dokonywali zakupów lub kiedyś obserwowali moje produkty mogą kliknąć w zamów podobne lub napisać mi wiadomość przez wspomniany portal. Wiadomości te prawdopodobnie zostają bez odp, więc olany klient myśli sobie - cóż za brak profesjonalizmu u tej artystki..o to mi chodzi, prosta sprawa ale jak widać, nie do rozwiązania..mam sobie, za cenna poradą Pani modnej odznaczyć maile z tej galerii jako spam i być zadowoloną...
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 16:58   #47
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Pillow, po Twoich ostatnich wiadomościach, a zwłaszcza po cytacie oniemiałam...
Ja nie wiem, ja się nie znam... ale wydaje mi się, że to już jest podstawa do składania pozwu. To już jest ewidentnie działanie na Twoją szkodę! Fragment "(...)to ja uważam za stosowne za wyłączenie Pani konkretnie profilu o pół roku później od pozostałych za każdą kolejną wiadomość w tej sprawie, jaką otrzymam w przyszłości" " dodatkowo udowadnia, że jest to działanie celowe. Nie cackałabym się, tylko szukała porządnego prawnika...
__________________
Mój kawałek internetu

Edytowane przez Eilo
Czas edycji: 2012-10-02 o 20:10
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 11:01   #48
lianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 226
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Cytat:
Napisane przez PiLLow Pokaż wiadomość
Kamyku - nie chodzi o to, czy mnie widać, czy tez nie, bo i w mojej galerii nie ma produktów, nie ma żadnych informacji...ale moi klienci, Ci, którzy u mnie już dokonywali zakupów lub kiedyś obserwowali moje produkty mogą kliknąć w zamów podobne lub napisać mi wiadomość przez wspomniany portal. Wiadomości te prawdopodobnie zostają bez odp, więc olany klient myśli sobie - cóż za brak profesjonalizmu u tej artystki..o to mi chodzi, prosta sprawa ale jak widać, nie do rozwiązania..mam sobie, za cenna poradą Pani modnej odznaczyć maile z tej galerii jako spam i być zadowoloną...
Gosiu,
a nie możesz do tych byłych klientek wysłać ...pewnie nie e-maila, bo nie masz, a aby znaleźć, mając dane adresowe, trzeba by trochę poszukać , ale może chociaż pocztówki ( życzeń świątecznych z twoimi namiarami i reklamą twojej firmy ....
w tej sytuacji nie uważam, aby to było nieuczciwe
__________________
Sutasz i wire wrapping
lianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 12:56   #49
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Ja pierniczę, co za chora sytuacja. Skoro wielce szanowna pani z Modnej jest na urlopie to jej zasr.. i ten tego obowiązkiem jest dać Ci kontakt do kogoś, pod jej nieobecność sprawę załatwi. Przecież KTOŚ tą galerią musi się zajmować. Bez dwóch zdań walnięty, złośliwy babsztyl.

Edit: A tak w ogóle co się stało z Brocante? Już chyba od dwóch dni galeria nie działa.

Edytowane przez smoczek
Czas edycji: 2012-10-05 o 17:40
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 18:38   #50
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Smoczku strona główna Brocante u mnie hula
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 19:22   #51
orangecountry
Zadomowienie
 
Avatar orangecountry
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 397
GG do orangecountry
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

u mnie też działa
__________________
------------------------------------------

my world , my love, my wire [czyli mój wąteczek z biżuterią.]-


wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post30284685
orangecountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 20:38   #52
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Ha, u mnie też. Ale serio, dwa ostatnie dni za nic nie mogłam wczytać - już myślałam, że galeria upadła, czy coś.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 23:08   #53
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Wiecie co, zajrzałam do Paki, do nowości biżu i .....albo ja jestem już aż tak obrzydliwie wybredna, albo naprawdę nie ma na czym oka zawiesić... Fimo, fimo, fimo, rzemyczki, jakiś paskudny składak, fimo, coś z materiału, fimo, ceramika, jakieś szkiełka...

Odpust i kicz. Ciekawsze rzeczy giną w tłumie i w ogóle można je na palcach jednej ręki...

Owszem, Paka to nigdy nie było Trendy powiedzmy, jeżeli o selekcję i jakość prac chodzi, no ale bez przesady.... I serio, trudno te paskudne materiały wytłumaczyć designem. To nie są ciekawe projekty, ciekawe prace z alternatywnych materiałów. To jest tandeta.

Przejrzałam prawie 80 (słownie: osiemdziesiąt) stron nowości, żeby nie było, że z grubsza przejrzałam 3 strony i się czepiam.

Ktoś jeszcze ma takie wrażenie?
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 08:10   #54
Moni3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 45
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
Wiecie co, zajrzałam do Paki, do nowości biżu i .....albo ja jestem już aż tak obrzydliwie wybredna, albo naprawdę nie ma na czym oka zawiesić... Fimo, fimo, fimo, rzemyczki, jakiś paskudny składak, fimo, coś z materiału, fimo, ceramika, jakieś szkiełka...

Odpust i kicz. Ciekawsze rzeczy giną w tłumie i w ogóle można je na palcach jednej ręki...

Owszem, Paka to nigdy nie było Trendy powiedzmy, jeżeli o selekcję i jakość prac chodzi, no ale bez przesady.... I serio, trudno te paskudne materiały wytłumaczyć designem. To nie są ciekawe projekty, ciekawe prace z alternatywnych materiałów. To jest tandeta.

Przejrzałam prawie 80 (słownie: osiemdziesiąt) stron nowości, żeby nie było, że z grubsza przejrzałam 3 strony i się czepiam.

Ktoś jeszcze ma takie wrażenie?
ja dopiero zaczynam wystawiać swoje prace w necie (jeszcze pracuję nad sposobem ich prezentacji -nie jestem dobrym fotografem - bo do tej pory sprzedawałam w sklepie stacjonarnym ,
(mam swoje biżutki właśnie na ostatnio wspomnianym brocante )
i chciałam napisać to co clementinne już wyraziła za mnie, że to co na pace się ostatnio pojawia to dla mnie nie jest artyzm tylko -brak dopracowania i "dopieszczenia" swoich wytworów - widziałam jakies krzywe nie dokończone szwy na broszkach, maskotkach itp ..

mnie zadziwia na razie najbardziej jedna postać na pace (do tej pory 1 bo jeszcze się nie wgłębiałam bardziej nie chcę publicznie wymieniać jej nicka, ale ma 321 stron produktów - i jak dla mnie to jest ilość, a jakości nie ma wcale
__________________
Moje biżu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639636

Edytowane przez Moni3
Czas edycji: 2012-10-06 o 08:15
Moni3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 09:05   #55
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Wydaje mi się, ża pakamera ma taki profil- rzeczy dla młodzieży, która lubi sobie wstawić np. kolczyki z gofrem do ucha.

Też nie generalizowałabym, że każde fimo to coś brzydkiego. Np. prace Harapati- dla mnie małe dzieła sztuki.
A co innego prace z foremek, które powtarzają się w nieskończoność. Też mają jakiś tam swój urok, ale myślę, że adresowane są jednak do kogoś innego.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 09:57   #56
Moni3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 45
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, ża pakamera ma taki profil- rzeczy dla młodzieży, która lubi sobie wstawić np. kolczyki z gofrem do ucha.

Też nie generalizowałabym, że każde fimo to coś brzydkiego. Np. prace Harapati- dla mnie małe dzieła sztuki.
A co innego prace z foremek, które powtarzają się w nieskończoność. Też mają jakiś tam swój urok, ale myślę, że adresowane są jednak do kogoś innego.
ok, rozumiem, wyslę Ci cos na Pw i zobacz czy mam rację
__________________
Moje biżu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639636
Moni3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 10:15   #57
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Ależ ja doskonale znam tę sytuację. A to co pisałam, odnosiło się do fimo, nie do tej Pani.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 11:50   #58
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Też nie generalizowałabym, że każde fimo to coś brzydkiego. Np. prace Harapati- dla mnie małe dzieła sztuki.
A co innego prace z foremek, które powtarzają się w nieskończoność. Też mają jakiś tam swój urok, ale myślę, że adresowane są jednak do kogoś innego.

Napisałam, że ciekawsze rzeczy owszem i są, ale giną w tłumie....babeczek i ciasteczek :/
Dwa, ona zdaje się nie sprzedaje w Pace (nie mogę znaleźć?). Trzy - jej AC niebezpiecznie przypomina prace Drakonarii.... ale zapewne się czepiam :-] Ale to nie na ten wątek.
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 15:07   #59
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

? O czymś nie wiem?
Ja w Pace bywam od święta.
EDIT: a ok, nie zajarzyłam o co chodzi. A tam, bez przesady.

Edytowane przez smoczek
Czas edycji: 2012-10-06 o 15:25
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 18:59   #60
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Cytat:
Napisane przez smoczek Pokaż wiadomość
? O czymś nie wiem?
Ja w Pace bywam od święta.
EDIT: a ok, nie zajarzyłam o co chodzi. A tam, bez przesady.

Ja ma na to prosty test: mam dość dobrą pamięć do zdjęć, projektów i stylów i rzadko kiedy mylę kto, co i czyje, na wyrywki, o 4 nad ranem i bez podpisu ;P Tym bardziej, jeżeli spójne i wyraziste. A jeżeli przy kimś mam takie "ekhm...?", to znaczy, że coś jest na rzeczy ;P (tjaaa...zaraz mi ktoś zarzuci megalomanię ;P )
A tutaj akurat "pachniało" mocno mocną inspiracją Twoimi starymi pracami, plus jakaś nieudolna wersja pyszczka... tak się czepiam

Edytowane przez clementinne
Czas edycji: 2012-10-06 o 20:41
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-26 12:22:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.