Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-26, 19:51   #1
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001

Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(


Dwa miesiące temu zmieniłam pracę(pracowałam w poprzedniej firmie 2 lata), zostałam polecona przez koleżankę. Okazało się, że nowa praca jest milion razy gorsza od starej. Co dziwne, koleżanka twierdziła, że szefowa jest wspaniała. Szefowa jest choleryczką, nie szanuje pracowników i wyżywa się na nich. Doszło do tego, że bez tabletek uspokajających nie mogę wyjść do pracy. Dziś obudziłam się, a serce ze stresu mało nie wyskoczyło mi z piersi. Po konsultacji z chłopakiem z którym mieszkam, oraz z mamą zdecydowałam się złożyć wypowiedzenie, mimo, że na razie nie znalazłam nowej pracy. Nie mam pojęcia jak mam je przekazać szefowej i jak to uargumentować? Boje się, że przez 2 tygodniowy okres wypowiedzenia da mi nieźle popalić.
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 20:17   #2
ladymezmerize
Raczkowanie
 
Avatar ladymezmerize
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 420
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Zloz wypowiedzenie i idz na l4.
__________________
...
ladymezmerize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 20:22   #3
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Dwa miesiące temu zmieniłam pracę(pracowałam w poprzedniej firmie 2 lata), zostałam polecona przez koleżankę. Okazało się, że nowa praca jest milion razy gorsza od starej. Co dziwne, koleżanka twierdziła, że szefowa jest wspaniała. Szefowa jest choleryczką, nie szanuje pracowników i wyżywa się na nich. Doszło do tego, że bez tabletek uspokajających nie mogę wyjść do pracy. Dziś obudziłam się, a serce ze stresu mało nie wyskoczyło mi z piersi. Po konsultacji z chłopakiem z którym mieszkam, oraz z mamą zdecydowałam się złożyć wypowiedzenie, mimo, że na razie nie znalazłam nowej pracy. Nie mam pojęcia jak mam je przekazać szefowej i jak to uargumentować? Boje się, że przez 2 tygodniowy okres wypowiedzenia da mi nieźle popalić.
najlepiej sie nie tlumaczyc-nie masz takiego obowiazku

a ludzie lubia roznych ludzi i moze po prostu Twoja szefowa i kolezanka sie dogaduja, choc jakos ciezko w to uwierzyc skoro Ty az leki musisz brac
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 20:35   #4
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
najlepiej sie nie tlumaczyc-nie masz takiego obowiazku

a ludzie lubia roznych ludzi i moze po prostu Twoja szefowa i kolezanka sie dogaduja, choc jakos ciezko w to uwierzyc skoro Ty az leki musisz brac
One za sobą przepadały. Po dwóch tyg szefowa zaczęła mnie do niej porównywać. Tak jakby miała żal o to, ze nie jestem nią. Dodam, że koleżanka była tam na praktykach 3 miesiące i szefowa proponowała jej żeby została na stałe. Ja przyszłam na jej miejsce.
Czyli się nie tłumaczyc? Ale jak to uargumentowac?
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 20:42   #5
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
One za sobą przepadały. Po dwóch tyg szefowa zaczęła mnie do niej porównywać. Tak jakby miała żal o to, ze nie jestem nią. Dodam, że koleżanka była tam na praktykach 3 miesiące i szefowa proponowała jej żeby została na stałe. Ja przyszłam na jej miejsce.
Czyli się nie tłumaczyc? Ale jak to uargumentowac?
zastapienie czyjegos ulubienca jest trudne, zwlaszcza jesli szefowa ma ciezki charakter

-ale dlaczego masz to jakos uargumentowac? piszesz ze skladasz wypowiedzenie,ewentualnie dodasz grzecznosciowa formulke ze dziekujesz za zdobyte doswiadczenie(chociaz po 2mies to chyba mozna odpuscic i tyle - nie musisz argumentowac ani tlumaczyc
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 20:45   #6
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
zastapienie czyjegos ulubienca jest trudne, zwlaszcza jesli szefowa ma ciezki charakter

-ale dlaczego masz to jakos uargumentowac? piszesz ze skladasz wypowiedzenie,ewentualnie dodasz grzecznosciowa formulke ze dziekujesz za zdobyte doswiadczenie(chociaz po 2mies to chyba mozna odpuscic i tyle - nie musisz argumentowac ani tlumaczyc
Dziękuję za wsparcie, masz rację, nie będę bawic się w argumentacje
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 20:52   #7
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Jakieś 2 lata temu również odchodziłam od podobnego szefa. Co chwilę słyszałam, że jak mi się nie podoba, bo droga wolna. Szef nawet przyniesie mi papiery, bym nie musiała się fatygować. Dostałam inną propozycję pracy, na którą musiałam szybko się zdecydować. Okres wypowiedzenie nie wchodził w grę. Nagle okazało się, że jestem w pracy niezbędna, jak mogę odchodzić w środku miesiąca (to był jakoś 27 dzień) i w ogóle jak mogę robić to firmie, gdy mamy tyyyyleee zamówień?! Przypomniałam szefowi, że jeszcze wczoraj miałam spier$$%% i że przecież siłą mnie nie zatrzyma. Po usłyszeniu kilku ciekawych słów, stanęło na ugodzie. W sumie czym ryzykujesz? Do kaloryfera Cię przypnie? Najwyżej coś usłyszysz, ale będzie to ostatni komentarz tej kobiety w Twoim życiu. Co jej pozostało? Tylko pogadać sobie. Są jeszcze referencje, ale szczerze mówiąc, nie znam osoby, która zostałaby poproszona o opinię z poprzedniej pracy. Sama też nie musiałam czegoś takiego przedstawiać. Dajesz papier i ironicznie dodajesz, że doświadczenie na pewno przyda Ci się w przyszłości.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 22:22   #8
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

No mi niestety nie przepuści i dwutygodniowe wypowiedzenie będę musiała wytrzymać. Też pewnie użyje argumentu, ze odchodzę w gorącym okresie i ze pewnie marnowalam jej czas i niepotrzebnie głowę zawracalam. Ja poprostu inne mam wyobrażenie na temat stosunków w pracy. Tu dodatkowym utrudnieniem jest to, ze zatrudnia tylko dwie osoby wiec cala krytyka nie ma się jak rozejść i koncentruje bezpośrednio na tych dwóch osobach.. Chciałam poprawić swoja sytuacje zmieniając praca a mam sto razy gorzej
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 22:27   #9
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Wręczasz wypowiedzenie i masz w Gdy będą Cię gnoić, idź na L4.

Edytowane przez 201708160922
Czas edycji: 2013-11-26 o 22:29
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 23:08   #10
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Cytat:
Napisane przez ladymezmerize Pokaż wiadomość
Zloz wypowiedzenie i idz na l4.
Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Gdy będą Cię gnoić, idź na L4.
Prawdziwa klasa. Doskonaly pracownik w polskim stylu: cos sie nie podoba to L4. Zenada.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 23:56   #11
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Jakieś 2 lata temu również odchodziłam od podobnego szefa. Co chwilę słyszałam, że jak mi się nie podoba, bo droga wolna. Szef nawet przyniesie mi papiery, bym nie musiała się fatygować. Dostałam inną propozycję pracy, na którą musiałam szybko się zdecydować. Okres wypowiedzenie nie wchodził w grę. Nagle okazało się, że jestem w pracy niezbędna, jak mogę odchodzić w środku miesiąca (to był jakoś 27 dzień) i w ogóle jak mogę robić to firmie, gdy mamy tyyyyleee zamówień?! Przypomniałam szefowi, że jeszcze wczoraj miałam spier$$%% i że przecież siłą mnie nie zatrzyma. Po usłyszeniu kilku ciekawych słów, stanęło na ugodzie. W sumie czym ryzykujesz? Do kaloryfera Cię przypnie? Najwyżej coś usłyszysz, ale będzie to ostatni komentarz tej kobiety w Twoim życiu. Co jej pozostało? Tylko pogadać sobie. Są jeszcze referencje, ale szczerze mówiąc, nie znam osoby, która zostałaby poproszona o opinię z poprzedniej pracy. Sama też nie musiałam czegoś takiego przedstawiać. Dajesz papier i ironicznie dodajesz, że doświadczenie na pewno przyda Ci się w przyszłości.
mój Tata zawsze dzwoni do poprzedniego szefa i prosi o opinię :P
ale to może wyjątek
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 09:15   #12
truskawk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 379
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43904033]Prawdziwa klasa. Doskonaly pracownik w polskim stylu: cos sie nie podoba to L4. Zenada.[/QUOTE]

W tej akurat sytuacji popieram L4. Doczytałaś jak zachowuje się pracodawca? Skoro nie szanuje pracowników, to czego się po nich spodziewa?
truskawk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 09:20   #13
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

ale można tak po prostu iść sobie na l4? Ona nie może robić żadnych problemów?
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 12:31   #14
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

co do referencji, to szefowie nie musza wszystko mowic podwladnym skad i co wiedza. Czasem jak jedno miasto, branza i srodowisko, to oni sie moga miedzy soba zwyczajnie znac i gdzies na piwie wymienic poglady - ze Kowalska od nas odchodzi, a to ciekawe bo do nas przychodzi to jaka ona jest? Wtedy telefony i listy referencyjne sa zbedne, a nie zabronisz ludziom ze soba rozmawiac.

Chcesz sie zwolnic, masz zapewnione srodki na zycie - rozmowa z najblizszymi - zrob to grzecznie, bez docinek, jednoznacznie, probuj negocjowac krotszy okres wypowiedzenia tak zeby strona nie miala watpliwosci ze nie chcesz zostac. Przeciez to obciach zatrzymywac na sile pracownika.

Swoja droga dlaczego kolezanka odeszla skoro tak zachwalala?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 12:43   #15
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43904033]Prawdziwa klasa. Doskonaly pracownik w polskim stylu: cos sie nie podoba to L4. Zenada.[/QUOTE]
Zgadzam się. Zwolnienie jest dla mocno chorych.
__________________
01.01.2014 r. Szlaban na internet!
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 12:52   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Odejdź bez robienia dymu, czy zostawiania za sobą złej atmosfery. Powiedz, że bardzo dziękujesz za daną Ci szansę, ale chcesz w tym momencie nieco inaczej pokierować swoją karierą (a jak, to już Twoja osobista sprawa). Sprawę naprawdę dogłębnie przemyślałaś i decyzja jest ostateczna. Może być?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 13:00   #17
pigunia
Raczkowanie
 
Avatar pigunia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 432
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Zloz wypowiedzenie, zacisnij zeby na 2 tyg i szukaj czegos, w czym bedziesz czula sie dobrze szkoda zdrowia, powodzenia!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pigunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 14:34   #18
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Złóż wypowiedzenie, te dwa tygodnie jakoś wytrzymasz. A jeśli przez ten czas będą Ci w jakiś sposób źle traktowali, ja nie miałabym wyrzutów sumienia z tym l4. Jeśli pracodawca jest w porządku, nikt nie ma prawa go w taki sposób oszukiwać, jednak w takiej sytuacji praca odbija się na zdrowiu autorki, a można się spodziewać, że po złożeniu wypowiedzenia będzie jeszcze gorzej.

Cytat:
Zgadzam się. Zwolnienie jest dla mocno chorych.
Tylko mocno? Nie wystarczy być chorym?
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 14:52   #19
pilotka86
Rozeznanie
 
Avatar pilotka86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 998
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
ale można tak po prostu iść sobie na l4? Ona nie może robić żadnych problemów?
można, ona nie będzie ale nie licz, że kolejny, przyszły pracodawca będzie brał Cię na poważnie kiedy przedstawisz świadectwo pracy i tam będzie wypisane jak "długo" pracowałaś i jak szybko uciekłaś na l4
ponad to jeżeli szefowa jest naprawdę taka zła to może zlecić kontrolę Twojego l4 i spradzić czy faktycznie jesteś taka chora
no ale skoro jesteś to chyba nie masz się czego bać
pilotka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 14:58   #20
Kukunia23
Rozeznanie
 
Avatar Kukunia23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 898
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Na wypowiedzeniu można jeszcze iść na zaległy urlop o ile pracodwaca podpisze ci wniosek urlopowy
__________________
You shoot me down but I won’t fall
I am titanium

Kukunia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 17:36   #21
DiamondDust
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 273
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Ja bym w ogole tej pracy nie wpisywala w cv
Mozesz wrocic do poprzedniej pracy ??
DiamondDust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 19:06   #22
Rybaa
Raczkowanie
 
Avatar Rybaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 297
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43904033]Prawdziwa klasa. Doskonaly pracownik w polskim stylu: cos sie nie podoba to L4. Zenada.[/QUOTE]

widac nie znasz polskich realiów. jaki pracodawca taki pracownik.

Cytat:
Napisane przez fankapsychiatrii Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Zwolnienie jest dla mocno chorych.
oj nie zgodze sie z tym. a co w przypadku kiedy pracodawca przykłada sie do zwolnienia lekarskiego pracownika??

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Odejdź bez robienia dymu, czy zostawiania za sobą złej atmosfery. Powiedz, że bardzo dziękujesz za daną Ci szansę, ale chcesz w tym momencie nieco inaczej pokierować swoją karierą (a jak, to już Twoja osobista sprawa). Sprawę naprawdę dogłębnie przemyślałaś i decyzja jest ostateczna. Może być?
piękne dyplomatyczne odejscie. zazdraszczam każdemu.
Rybaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 19:22   #23
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Złóż wypowiedzenie, te dwa tygodnie jakoś wytrzymasz. A jeśli przez ten czas będą Ci w jakiś sposób źle traktowali, ja nie miałabym wyrzutów sumienia z tym l4. Jeśli pracodawca jest w porządku, nikt nie ma prawa go w taki sposób oszukiwać, jednak w takiej sytuacji praca odbija się na zdrowiu autorki, a można się spodziewać, że po złożeniu wypowiedzenia będzie jeszcze gorzej.



Tylko mocno? Nie wystarczy być chorym?
No nie kazda choroba uniemożliwia pracę - zwykle albo nasilenie objawów musi byc znaczne, albo uciązliwa farmakoterapia albo zagrożenie dla ludzi z którymi sie w pracy kontaktujemy istotne (np. w chorobach zakaźnych)

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Rybaa Pokaż wiadomość
widac nie znasz polskich realiów. jaki pracodawca taki pracownik.



oj nie zgodze sie z tym. a co w przypadku kiedy pracodawca przykłada sie do zwolnienia lekarskiego pracownika??



piękne dyplomatyczne odejscie. zazdraszczam każdemu.
najpierw lekarz musiałby zdiagnosować ew wpływ 'pracodawcy' na wystapienie objawów choroby, co w zasadzie może mieć miejsce w przypadku niektórych dolegliwości psychiatrycznych (trzeba więc do lekarza psychiatry dotrzeć!), a jesli to zwykły stres wywołany nieprawidłowym zachowaniem pracodawcy (czyt. bez osobniczych predyspozycji do chorób psychicznych) to nie jest to choroba - trzeba natomiast zgłosic mobbing
__________________
01.01.2014 r. Szlaban na internet!
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 19:28   #24
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Cytat:
No nie kazda choroba uniemożliwia pracę - zwykle albo nasilenie objawów musi byc znaczne, albo uciązliwa farmakoterapia albo zagrożenie dla ludzi z którymi sie w pracy kontaktujemy istotne (np. w chorobach zakaźnych)
W większości przypadków, jednak w czasie choroby nie powinno się chodzić do pracy. Owszem lekki katar to nie powód do l4, ale większość chorób sezonowych już tak, nie mówiąc już o tych poważniejszych.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 07:08   #25
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Dzięki za odpowiedzi! Dałam jej wypowiedzenie wczoraj, nawet nie dyskutowała. Z tym l4 to może racja, bo co sobie pomyśli przyszły pracodawca, przez te 2 miesiące uzbierały mi się zaledwie 3 dni urlopu, więc w ten sposób tez się nie ulotnię. 2 tyg to długo, szczególnie w gęstej atmosferze. Staram się zachowywać normalnie, ale wiadomo, że to takie sztuczne. Niby po złożeniu wypowiedzenia powinnam mieć ją w dupie, ale ona nadal wali teksty takie jak waliła wcześniej i znieść to muszę, kłócić się nie będę bo wgl ostatnie dni będą piekielne. Jakoś muszę przetrwać.

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez DiamondDust Pokaż wiadomość
Ja bym w ogole tej pracy nie wpisywala w cv
Mozesz wrocic do poprzedniej pracy ??
Też się wlaśnie zastanawiałam, czy jest sens wpisywać ją do CV, ale z drugiej strony będę miala 2 miesiące przerwy i nie wiem co gorsze.
Myślałam o powrocie do poprzedniej pracy, ale tam też nie było kolorowo, ciągła rotacja, ciągłe zmiany, przesunięcia na inne działy co kilka miesięcy i bez przyszłości. Będę szukać innej pracy, w ostateczności, ale naprawde w ostateczności wrócę do poprzedniego pracodawcy.

Właśnie, jakie macie sposoby na szukanie pracy? Oprócz czytania ogłoszeń na stronach typu pracuj.pl, oraz rozsylaniem CV do firm?
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 07:54   #26
DiamondDust
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 273
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Kolezanka ktora zajmowala sie rekrutacja mowila mi,ze lepiej napisac ze sie mialo kilka tyg przerwy I sie intensywnie szukalo pracy,niz wasnie takie paro tygodniowe zatrudnienie.
Moje cv mialo by chyba z 5 stron jak bym wpisala kazda prace,ktors wykonywalam.
A nie mozesz wrocic do poprzedniej I dalej szukac?
To daloby ci przynajmniej plynnosc finansowa
DiamondDust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 08:11   #27
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Cytat:
Napisane przez DiamondDust Pokaż wiadomość
Kolezanka ktora zajmowala sie rekrutacja mowila mi,ze lepiej napisac ze sie mialo kilka tyg przerwy I sie intensywnie szukalo pracy,niz wasnie takie paro tygodniowe zatrudnienie.
Moje cv mialo by chyba z 5 stron jak bym wpisala kazda prace,ktors wykonywalam.
A nie mozesz wrocic do poprzedniej I dalej szukac?
To daloby ci przynajmniej plynnosc finansowa
Jeśli chodzi o płynność finansową, mój chłopak zarabia 2,5 tysiąca, nie mamy kredytu, a w razie konieczności moi rodzice mają warunki żeby mi pomóc, wracając do pracy nie będę miała pełnej swobody w chodzeniu na ewentualne rozmowy kwalifikacyjne, a z resztą uważam, że to nie jest w porządku jeśli wrócę tam tylko na chwilę.
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 11:28   #28
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Rezygnacja z pracy po dwóch miesiacach:(

Cytat:
Napisane przez fankapsychiatrii Pokaż wiadomość
No nie kazda choroba uniemożliwia pracę - zwykle albo nasilenie objawów musi byc znaczne, albo uciązliwa farmakoterapia albo zagrożenie dla ludzi z którymi sie w pracy kontaktujemy istotne (np. w chorobach zakaźnych)
wszystko zalezy - kiedys moj kolega z pracy zlamal noge i mial w gipsie, to mimo to chodzil do pracy, bo mieszkal blisko firmy i codziennie ktos po niego przyjezdzal i go odwozil przy okazji do domu, czasem sam szef mu tak pomagal. Tyle ze to byla praca przy komputerze siedzaca, a sam zainteresowany twierdzil zeby sie mu nudzilo w domu a tak dzieki pelnemu skladu projekt szybciej postepowal.

Ale gdyby zlamal noge kierowca tira czy nawet kelner na bank nie moglby pracowac.

Jak nauczyciel ma chore gardlo tez wezmie l4 bo nie moze mowic, a ktos inny z milczaca praca stawi sie bez przeszkod, o ile to nie zakazne.

Wszystko zalezy co jest Twoim narzedziem pracy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.