Czerwona półprzejrzysta szminka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-17, 19:40   #1
Citriuos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 224

Czerwona półprzejrzysta szminka


Hej dziewczyny Ostatnio zachorowałam na efekt jaki daje na ustach pomadka Nivea truskawkowa.Szkoda niestety,ze efekt jaki daje jest krotkotrwaly dlatego zwracam sie do was z prośbą- czy znacie jakieś szminki,które dają podobny półprzezroczysty czerwony efekt?Który trzyma się na ustach dłużej niż 5 minut?
Citriuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 19:48   #2
Karolina :-)
Zadomowienie
 
Avatar Karolina :-)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 851
Dot.: Czerwona półprzejrzysta szminka

Cytat:
Napisane przez Citriuos Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Ostatnio zachorowałam na efekt jaki daje na ustach pomadka Nivea truskawkowa.Szkoda niestety,ze efekt jaki daje jest krotkotrwaly dlatego zwracam sie do was z prośbą- czy znacie jakieś szminki,które dają podobny półprzezroczysty czerwony efekt?Który trzyma się na ustach dłużej niż 5 minut?
Czytałam opinie, że taki efekt daje szminka Essence- 44 Almost Famous ale ja jej nie używałam.
Karolina :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 20:18   #3
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: Czerwona półprzejrzysta szminka

Może pomadka w pisaku??
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 20:41   #4
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Czerwona półprzejrzysta szminka

Cytat:
Napisane przez Karolina :-) Pokaż wiadomość
Czytałam opinie, że taki efekt daje szminka Essence- 44 Almost Famous ale ja jej nie używałam.
Mi też właśnie ta przyszła do głowy - zgadzam się, to taki czerwony półprzeźroczysty. Mam ją i faktycznie daje podobny troszkę efekt do nivei.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 21:30   #5
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czerwona półprzejrzysta szminka

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Mi też właśnie ta przyszła do głowy - zgadzam się, to taki czerwony półprzeźroczysty. Mam ją i faktycznie daje podobny troszkę efekt do nivei.
Też pierwsze, co przyszło mi do głowy to 44 Almost Famous z Essence Mam i potwierdzam, ze pomadka jest pół-transparentna.

Ewentualnie z Celii pomadka-błyszczyk 2w1 (cenowo podobnie, może Celia ciut drożej), jest z tej serii czerwień (ale z drobinkami, więc ostrzegam, jeśli nie lubisz) i może dawać taki półprzeźroczysty efekt.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 21:56   #6
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Czerwona półprzejrzysta szminka

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Też pierwsze, co przyszło mi do głowy to 44 Almost Famous z Essence Mam i potwierdzam, ze pomadka jest pół-transparentna.

Ewentualnie z Celii pomadka-błyszczyk 2w1 (cenowo podobnie, może Celia ciut drożej), jest z tej serii czerwień (ale z drobinkami, więc ostrzegam, jeśli nie lubisz) i może dawać taki półprzeźroczysty efekt.
Czyli nie tylko ja przyszłam tu polecić Almost Famous ;D.
Jest transparentna, ale też nie utrzymuje się długo. Jak większość pomadek Essence jest jej bliżej do blyszczyka (tylko się tak nie klei) niż do szminki.
Poza tym Wibo wprowadziło nowe pomadki, które mają dużo wspólnego z balsamami. Nie wiem, jak z kolorami, ale czerwień powinna być.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 08:54   #7
dianefox
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwona półprzejrzysta szminka

A community stressed that, buy Guild Wars 2 gold with the name of racial discrimination or abusive attacks others in the game and other bad behavior will be punished. Which attacked the behavior of others with bad language, the account would have been three days closed;inappropriate role name players will be asked to rename the role, cheap Guild Wars 2 gold before you can enter the game. A community also to ensure that, if your account has been closed and you do not understand the reason, you can ask, the official will give a detailed answer. The following is the detailed terms of the punishment.
dianefox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.