Problem z chłopakiem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-20, 11:35   #1
WixiaA1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1

Problem z chłopakiem.


Mam pewien problem z moim chłopakiem. Dodam, że to mój 1 związek, dlatego zależy mi na utrzymaniu go i chciałabym się poradzić co robić? Problem polega na tym, że mój faceta ma fetysz moich stóp ogromny, ale od jakiegoś miesiąca, może już 3 ten fetysz się ogranicza tylko do tego, że ja sobie siadam zdejmuję buty, a on moje bierze sobie moje bose stopy lub w cieniutkich rajtkach i się nimi bawi. A mnie traktuje jak powietrze, dosłownie ja siadam kładę mu na kolana bose stopy a on zaczyna, potem to już z nudów się kładę albo patrze na telefon, zero interakcji ze mną. Ogólnie to lubię masaże i te sprawy związane ze stopami, ale tutaj nie ma już jak kiedyś tego w formie przyjemności dla obu stron. Teraz tylko dla niego i już. Tylko bierze moje stopy, a ja się nie liczę jakby mnie tam nie było, zupełnie. No i 2 sprawa wnerwiająca, gdzie nie byliśmy na jakiś wyjściu non stop tylko mnie męczy: wixia ściągaj buty, aż wreszcie często wymęczy i ja wtedy z nim boso chodzę. Oczywiście na studniówce mam z nim być na boso, tutaj postawił sprawę jasno. W końcu spróbowałam postawić sprawę jasno. Jakieś 2 tygodnie temu, jak zwykle wróciłam a on czekał, no to tradycyjnie zaczynamy. Zero jakieś rozmowy ze mną tylko od razu chce stopy. Ja ściągam koturny ubrane na bose stopy. Kładę stopy mu na kolanach a on zaczyna się nimi bawić, nawet nie ma jakiejkolwiek interakcji ze mną, zagaduję totalnie nic, w ciszy i milczeniu. Dalej coś próbuję nawiązać, ale nic jak o ścianę mówi tylko daj spokój, ehh , no i dalej się nimi bawi a ja znudzona zaczynam przeglądać telefon. w pewnym momencie jak gdyby nigdy nic chce nawet, żebym przestała. Coś pękło wtedy we mnie i mnie dosłownie, pytam się jesteś ze mną czy moimi stopami? co? cisza. I teraz najlepsze. Stwierdził, że mocno przesadzam, zrobił mi zdjęcie stóp i poszedł. Zdałam sobie sprawę, że niestety ale chyba stałam się chyba tylko dla niego zabawką do zaspokajania fetyszu, sama nie wiem?
Można to jakoś zmienić, dlaczego się tak zachowuje?
WixiaA1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 13:50   #2
Hazelka
Raczkowanie
 
Avatar Hazelka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 65
Dot.: Problem z chłopakiem.

Skoro cie to nie satysfakcjonuje to wytlumacz mu wszystko i postaw jasno granice - ty zaspokajasz jego fetysz, ale on w zamian zaspokaja ciebie. Albo nie ma zabawy.
Hazelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 00:32   #3
Skakarina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z chłopakiem.

Skoro Ci zależy to powinnaś z nim szczerze porozmawiać. Nie bój się tego, w związkach takie rozmowy są potrzebne. Wyraź jasno jak się z tym czujesz jak i również wysłuchaj jego zdania i postarajcie się dojść do porozumienia. Trzymam kciuki
Skakarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 09:38   #4
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Problem z chłopakiem.

Cytat:
Napisane przez WixiaA1 Pokaż wiadomość
Mam pewien problem z moim chłopakiem. Dodam, że to mój 1 związek, dlatego zależy mi na utrzymaniu go i chciałabym się poradzić co robić?
Co ma do tego wszystkiego to, że jest to pierwszy związek?
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 13:41   #5
msClaire
Raczkowanie
 
Avatar msClaire
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 78
Dot.: Problem z chłopakiem.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Co ma do tego wszystkiego to, że jest to pierwszy związek?
To, że zwyczajnie nie wie co robic?
msClaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 12:37   #6
Matt_Z
Raczkowanie
 
Avatar Matt_Z
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
Dot.: Problem z chłopakiem.

od czego macie usta? przecież trzeba rozmawiać. pierw jedno zaspokaja jednego a potem drugi drugiego. proste.
Matt_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 12:38   #7
shilane
Przyczajenie
 
Avatar shilane
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z chłopakiem.

polecam porozmawiać z partnerem o tym :P
shilane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-09, 12:34   #8
topolka01
Raczkowanie
 
Avatar topolka01
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 55
Dot.: Problem z chłopakiem.

W sumie zastanawia mnie co jest w tych stopach, ze sa one takie pociągające. Jest ktoś kto jest w stanie mi to wytłumaczyć?
topolka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 15:48   #9
maggotsic
Przyczajenie
 
Avatar maggotsic
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1
Dot.: Problem z chłopakiem.

Ja spróbuję to wytłumaczyć na swoim przykładzie - faceta, który jest fetyszystą tej części kobiecego ciała, ale nie ogranicza się tylko do niej.
Miałem okazję pieścić stopy kilku dziewczynom, a nawet wspólnie z żoną jednej kobiecie i za każdym razem były one świadome moich upodobań, więc stopy były przede wszystkim zadbane. Gdy takie nie są, to taka osoba jest dla mnie skreślona, nawet jeśli ma wygląd modelki
Czemu są pociągające...kwestia upodobań - jedni lubią małe, inni - tak jak ja, średnie i duże, tak po prostu. Na pewno lubimy to, że na stopach jest bardzo delikatna skóra, miękkie opuszki palców i fakt, że jest na nich dużo zakończeń nerwowych. Dzięki temu można się fajnie zabawić, zrelaksować, tylko problemem mogą być łaskotki Stopami można także dominować nad facetem i to też ma swój urok.
maggotsic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-19 15:48:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.