zdjęcia cery idealnej! =D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-04, 16:54   #1
serafina
Raczkowanie
 
Avatar serafina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 99

zdjęcia cery idealnej! =D


Tak .. te zdjęcia zapewne są komputerowo zrobione .. ale i tak patrze na nie z zazdrością ... kiedys nie wierzylam ze taka ładna buzia może istnieć ... do czasu kiedy wczoraj poznalam pewną dziewczynę która miała własnie taka piękną cerę ... nie wiem jak ona to robi! ... =D

pytanie do was : Co zrobić zeby mieć taką ładną buzię ...
bo ja robie wczystko na odwrót ...
zapominam umyc twarzy wieczorem .. skubę, drapię .. nakladam tysiąc razy puder i nie zmywam .. nie nawilzam itd ...

:/ musze to zmienić!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pteen_n04_f01_c.jpg (32,8 KB, 329 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pteen_n05_f03_c.jpg (33,8 KB, 260 załadowań)
serafina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 16:56   #2
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

Cytat:
Napisane przez serafina Pokaż wiadomość
pytanie do was : Co zrobić zeby mieć taką ładną buzię ...
Przede wszystkim zacznij od nie robienia tego:

Cytat:
zapominam umyc twarzy wieczorem .. skubę, drapię .. nakladam tysiąc razy puder i nie zmywam .. nie nawilzam itd ...
...
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 17:11   #3
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Cool Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

Cytat:
Napisane przez serafina Pokaż wiadomość
zapominam umyc twarzy wieczorem ..
wierzyć mi się nie chce, że (w tym wieku) można o czymś takim zapomnieć...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 17:25   #4
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Smile Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

Moja mama ma idealną cerę, gładziutka, bez żadnych blizn, przebarwień, zaskórników i tym podobnych, szkoda że nie odziedziczyłam . Ale moja mama uwielbia cytryny i nie je słodyczy (od dziecka). Naprawdę marzenie taka cera .
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 17:26   #5
OlaNaomi
Raczkowanie
 
Avatar OlaNaomi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 235
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

hmm to co ty wogole sie nie myjesz....? powinnas codziennie wieczorem zmywac caly makijaz! i to zawsze woda+mleczko do demakijazu-napewno Twoja twarz po tym bedzie inna...
__________________
Powróciłam
PoZdRaWiAm

OlaNaomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 17:27   #6
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

Ja już pogodziłam się z tym, że taka cera to tylko w Erze albo komputerze

Codzienny demakijaż, dobry krem, peeling, maseczka to dla mnie minimum.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 17:58   #7
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

z tego co piszesz, wynika, ze sama wiesz, co robisz źle, jakie popełniasz błedy. wiec troszke nie rozumiem, dlaczego założylas ten wątek??

zeby lepiej wyglądac, musisz zacząc o siebie dbać! przede wszystkim podstawowa pielegnacja, czyli codziennie dwa razy oczyszczanie twarzy z makijażu wieczorem i z wydzielin skórnych rano. do tego celu używaj mleczka, żelu, wody micelarnej itp. potem tonizowanie i nawilżanie skóry. żadnego drapania i skubania. zobaczysz, ze jak weźmiesz sie za siebie, od razu bedzie lepiej. jak juz skóre potraktujesz podstawowymi srodkami pielegnacyjnymi, to zakup sobie peeling odpiowiedni do Twego rodzaju cery i maseczke. wykonuj 1-2 razy w tygodniu. tyle dobrze na poczatek
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 18:46   #8
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

Taka naprawde idealna cera to rzadkosc, ale mozna miec bardzo ladna cere tylko trzeba o nia dbac. Higiena i nawilzanie to podstawa...! Wiec zamiast spuszczac nos na kwinte zacznij poswiecac swojej skorze troche uwagi a sie oplaci.

A co do zalaczonych zdjec to zapomnij, byly przerobione w Photoshopie. W ogole teraz to juz standard, ze fotki do magazynow sa retuszowane. Interesuje sie obrobka zdjec i uwierz, cuda mozna zdzialac!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 18:55   #9
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

Cytat:
Napisane przez serafina Pokaż wiadomość
pytanie do was : Co zrobić zeby mieć taką ładną buzię ...
bo ja robie wczystko na odwrót ...
zapominam umyc twarzy wieczorem .. skubę, drapię .. nakladam tysiąc razy puder i nie zmywam .. nie nawilzam itd ...

:/ musze to zmienić!
Sama sobie odpowiedziałaś na pytanie, dlaczego masz problemy ze skórą.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 19:13   #10
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

raz - trzeba bardzo dbać o cerę, równiez o zdrowy tryb życia i prawidłowe odżywianie.
dwa -geny
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 19:20   #11
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

o jej...........
w życiu bym nie poszła spać z makijażem!
a potem się dziwisz czemu masz problemu z cerą!
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 19:21   #12
paolka777
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: tu i tam :))
Wiadomości: 13
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

ja tez chciałabym mieć taka cere!! w realu to raczej marzenie, ale na fotkach czemu nie mi też czasem nie chce sie robić podstawowych rzeczy do pielegnacji cery, ale nie mozemy o tym zapominac, mycie, tonizowanie, nawilżanie to podstawa
paolka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 20:49   #13
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

ja też nie poszłabym spać z makijażem! czułabym się brudna!
zawsze rano i wieczorem muję twarz żelem, potem przecieram tonikime i następnie wklepuję krem. nie wiem czy moja cera jest idealna... pare zaskórników... i powiem, że 'muszę' używać pudru...
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 08:28   #14
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

no tak. mycie buzi szczegolnie wieczorem to podstawa. moja kolezanka z klasy ma swietna cere owszem. bywa ze uzywa podkladu ale ona nie ma ani jednej krostki!! ma gladziutka buzke taka cera to naprawde skarb no a jej nie jest robiona w foto shopie bo widze ja na zywo to pewnie tez uwarunkowane genetycznie, klimatycznie i cywilizacyjnie a takze osobiscie.
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 08:56   #15
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

Jak przeczytałam o tym niemyciu twarzy, to z ciekawości weszłam na twój profil, żeby zobaczyc, ile masz lat. 31!!! Dziewczyno, co ty robisz??? Żeby to jeszcze była jakaś beztroska nastolatka. Przecież jesteś już w takim wieku, kiedy skóra zaczyna powoli się starzeć, tym bardziej trzeba o nią dbać, bo za parę lat będzie dramat.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 09:22   #16
SABRINKA
Raczkowanie
 
Avatar SABRINKA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Durów
Wiadomości: 292
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

Cytat:
zapominam umyc twarzy wieczorem .. skubę, drapię .. nakladam tysiąc razy puder i nie zmywam .. nie nawilzam itd ...
Dla mnie to jakas paranoja Jak nie mozna myć twarzy wieczorem Ja bym nigdy tak nie zasnęła Cały brud z całego dnia Jesli ktos tak robi to nigdy nie bedzie mial ładnej cery, nie mówiąc juz o idealnej


Cytat:
Jak przeczytałam o tym niemyciu twarzy, to z ciekawości weszłam na twój profil, żeby zobaczyc, ile masz lat. 31!!!
Tez odrazu weszlam na Twój profil i sama oczom nie wierze. Małym dzieciom nie chce sie myc wieczorem buzi i o tym zapominaja


Radze zmienic nawyki i zaczac porzadnie oczyszczac twarz
SABRINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 09:36   #17
SABRINKA
Raczkowanie
 
Avatar SABRINKA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Durów
Wiadomości: 292
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

Piszesz ze masz 16 lat, i jestes w ciązy , a potem ze musisz isc do fryzjera bo masz juz 35 lat. A potem ze to konto twojej ciotki Cos mi tu nie gra. Przeciez mozesz zalozyc swoje własne konto na wizazu. Byłoby mnie zamieszania Ja juz teraz nie wiem ile masz lat co doradzic Bo jesli jestes młodą mama blizniaków to rzeczywiscie wieczorem moze brak Ci czasu i zapominasz umyc buzi. Nie powinno tak byc ale mozna wybaczyć w takiej sytuacji Radze moze jakos zorganizowac sobie lepiej czas w miare mozliwosci

A moze wątek ten załozyła Twoja ciocia ktora ma juz 35 lat i nie myje buzi wieczorami Juz sama nie wiem.

Ale mimo tego pozdrawiam i zycze wytrwalosci w dązeniue do idealnej cery
SABRINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 09:40   #18
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

Aha, czyli Serafina jest trollem.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 09:51   #19
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

Cytat:
Napisane przez SABRINKA Pokaż wiadomość
Piszesz ze masz 16 lat, i jestes w ciązy , a potem ze musisz isc do fryzjera bo masz juz 35 lat. A potem ze to konto twojej ciotki Cos mi tu nie gra.
Cytat:
Napisane przez Pleple
Aha, czyli Serafina jest trollem.
...marna prowokacja
Swoją drogą, też od razu weszłam na profil sprawdzić wiek...
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-05, 10:01   #20
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

Cytat:
Napisane przez SABRINKA Pokaż wiadomość
Piszesz ze masz 16 lat, i jestes w ciązy , a potem ze musisz isc do fryzjera bo masz juz 35 lat. A potem ze to konto twojej ciotki Cos mi tu nie gra. Przeciez mozesz zalozyc swoje własne konto na wizazu. Byłoby mnie zamieszania Ja juz teraz nie wiem ile masz lat co doradzic Bo jesli jestes młodą mama blizniaków to rzeczywiscie wieczorem moze brak Ci czasu i zapominasz umyc buzi. Nie powinno tak byc ale mozna wybaczyć w takiej sytuacji Radze moze jakos zorganizowac sobie lepiej czas w miare mozliwosci

A moze wątek ten załozyła Twoja ciocia ktora ma juz 35 lat i nie myje buzi wieczorami Juz sama nie wiem.

Ale mimo tego pozdrawiam i zycze wytrwalosci w dązeniue do idealnej cery
Rzeczywiście, też sprawdziłam Może to rozdwojenie jaźni, a może po prostu korzysta z profilu ciotki , tylko nie wiem, czy na miejscu jej cioci zgodziłabym się na takie coś, w końcu żadna z nich nie jest teraz wiarygodna .
No ale nie o tym nie o tym ...hmmm...nic innego nie wymyśle, podpinam się tylko pod wypowiedziami dziewczyn, a gdy zaczniesz już dbać o codzienną higienę, to możesz powrócić i zapytać jak dbać o czysta już skórę twarzy
Hmmm..a swoją drogą, to rano już pewnie nie musisz robić makijażu
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 10:09   #21
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, też sprawdziłam Może to rozdwojenie jaźni, a może po prostu korzysta z profilu ciotki , tylko nie wiem, czy na miejscu jej cioci zgodziłabym się na takie coś, w końcu żadna z nich nie jest teraz wiarygodna .
No ale nie o tym nie o tym ...hmmm...nic innego nie wymyśle, podpinam się tylko pod wypowiedziami dziewczyn, a gdy zaczniesz już dbać o codzienną higienę, to możesz powrócić i zapytać jak dbać o czysta już skórę twarzy
Hmmm..a swoją drogą, to rano już pewnie nie musisz robić makijażu
no ladnie
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 10:15   #22
etianet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 72
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

o rany! myj sie i tyle!cały sekret! a nie czujesz sie zle z nieumytą buzią?



Ps. dziewczyny nie wiem jak to jest ale ja mam 19 lat i tyle wpisywałam w profilu a mam jakies 25 czy 26 w profilu...i nie wiem skad i jak to zmienic...
etianet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 11:06   #23
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość
Hmmm..a swoją drogą, to rano już pewnie nie musisz robić makijażu
Jakie to praktyczne!!!
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 11:15   #24
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Talking Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

Prosimy skontaktować się z administratorem jeśli Twoja data urodzenia uległa zmianie. Etianet Taka jest rada na edycji profilu, więc skontaktuj się z nim
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 11:54   #25
serafina
Raczkowanie
 
Avatar serafina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 99
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

Dziewczyny ! To jest stare konto mojej ciotki i tyle .. ja sie tu nie bardzo orientuje jak to pozmieniac wszystko bo interesuja mnie tylko wasze rady a nie co mi pisze w profilu .. Przy 2 dzieci nie mam czasu ani sił myslec o mojej buzi .. nie znam sie na takich cudach jak toniki, mleczka itd .. i to wszystko dlatego, ale musze jakosc inaczej zorganizowac sobie czas .. moze zatrudnie opiekunkę i wezme sie za siebie ?
serafina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 12:03   #26
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

heh...marzenie
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 13:01   #27
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

Cytat:
Napisane przez serafina Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! To jest stare konto mojej ciotki i tyle .. ja sie tu nie bardzo orientuje jak to pozmieniac wszystko bo interesuja mnie tylko wasze rady a nie co mi pisze w profilu .. Przy 2 dzieci nie mam czasu ani sił myslec o mojej buzi .. nie znam sie na takich cudach jak toniki, mleczka itd .. i to wszystko dlatego, ale musze jakosc inaczej zorganizowac sobie czas .. moze zatrudnie opiekunkę i wezme sie za siebie ?
Zacznij od zmiany ustawień lub po prostu załóż nowe konto , wtedy dziewczyny bedą Cię na pewno traktować poważniej. Osobiście uważąm, że dzieci to nie wymówka do tego, by nie dbać o cerę i siebie, nie mam jeszcze dzieci, ale mam znajome, które świetnie sobie radzą i świetnie wyglądają, poza tym moja mama też dawała rade . I jeszcze takie moje skromne zdanie nie odstawiaj teraz dzieci na bok, tylko dlatego, że uświadomiłaś sobie, że chcesz zacząć dbać o siebie, to wyjdzie Wam wszystkim na złe. Po prostu pogódz oba te dwa obowiązki i bedzie grało
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 15:22   #28
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

autorka tego wątku niezle namieszała.Ale bardzo mnie zdziwiło że w wieku 16 lat nie posiadasz chciaż odrobiny wiedzy o podstawowych kosmetykach i zasadach własciwej pielęgnacji oraz higieny.Jak przeczytałam ,że nie zmywasz makijażu i tak idziesz spać to się za głowę złapałam.tyle się o tym pisze ,mówi nie tylko w czasopismach dla kobiet a ty popełniesz taką zbrodnie na własnej skórze.Musisz to zmienić i to jak najszybciej.Co do idealnej cery to może się nia poszczycic niewiele kobiet.większość boryka się z problememi skórnymi a dzieki makijazowi moga czynić czasami cuda.A zdiecie ktore przedstawiłaś to piękny przykład pracy grafików komputerowych.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 16:56   #29
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

Ja sobie nie wyobrażam ,żeby pójść spać z niewymytą twarzą , z niezmytym turzem z rzęs , lub bez wzięcia prysznicu. To dla mnie jest nałóg że muszę przed snem umyć twarz. Pozatym jak się nie zmywa pudru z twarzy to ja się nie dziwię , że powstają Ci wypryski. Twarz wydziela jakieś sebum czy jak to się nazywa i to trzeba zmywać. Ja myję twarz a później przecieram specjalnym płynem robionym w aptece i nie narzekam na swoją cerę.

Żeby Ci się poprawiła skóra to ... zacznij przede wszystkim zmywać makijaż a zobaczysz że cera już Ci sie poprawi.
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 17:38   #30
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: zdjęcia cery idealnej! =D

Cytat:
Napisane przez serafina Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! To jest stare konto mojej ciotki i tyle .. ja sie tu nie bardzo orientuje jak to pozmieniac wszystko bo interesuja mnie tylko wasze rady a nie co mi pisze w profilu .. Przy 2 dzieci nie mam czasu ani sił myslec o mojej buzi .. nie znam sie na takich cudach jak toniki, mleczka itd .. i to wszystko dlatego, ale musze jakosc inaczej zorganizowac sobie czas .. moze zatrudnie opiekunkę i wezme sie za siebie ?
to możemy wiedzieć ile Ty masz w końcy lat?? bo jeśli mamy udzielać Ci rad, Twój wiek jest istotną sprawą!
i zgadzam się: nie musisz od razu zatrudniać opiekunki, chyba podstawowa pielegnacja nie zajmuje az tyle czasu, by zabrakło Ci go dla dzieci?
pozdrawiam
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.