Białe ślady na bieliźnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wszystko o dojrzewaniu - zapytaj konsultantkę o.b.

Notka

Wszystko o dojrzewaniu - zapytaj konsultantkę o.b. Wszystko, co chciałybyście wiedzieć o dojrzewaniu, ale nie macie kogo zapytać.

 
 
Narzędzia
Stary 2015-07-06, 10:47   #1
Konsultantka o.b.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 22

Białe ślady na bieliźnie?


Zastanawiacie się, co to za białe ślady i skąd się biorą? Spokojnie, nie jest to nic niepokojącego. To wydzielina, która jest naturalnym płynem produkowana przez organizm w celu nawilżenia i oczyszczenia pochwy. U każdej kobiety ilość wydzieliny może być różna i zmieniać się wraz z cyklem. Jeżeli uważacie to wyjaśnienie za wystarczające, napiszcie „TAK” w komentarzu, jeśli NIE napiszcie, co jeszcze chciałybyście wiedzieć.
Konsultantka o.b. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 01:08   #2
maggs98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 19
Dot.: Białe ślady na bieliźnie?

Miałam jakiś tydzień temu dni płodne, tak mi się wydaję, ponieważ przez jakieś 3dni miałam trochę więcej śluzu niż w inne dni (zawsze mam wkładkę na majtkach, jakis śluz zawsze sie pojawi poza dniami płodnymi chociaż mam dni gdy jest całkiem sucho na wkładce), otóż tydzień temu był to taki biały, może delikatnie żółty śluz, wczoraj i dzisiaj jednak mam brązowe ślady na wkładce, za ok tydzień powinnam mieć okres, chociaż mam nieregularnie co ok 30dni czasami 29, czasami 32 i trudno mi określić i wyliczyć dni płodne :/ Co oznaczają te brązowe ślady?
maggs98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 16:40   #3
Konsultantka o.b.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 22
Dot.: Białe ślady na bieliźnie?

Witaj, kolor upławów oraz ich ilość może się zmieniać w czasie cyklu miesiączkowego, jednak ciemne zabarwienie może oznaczać infekcję. Czasami też tuż przed miesiączką pojawiają się plamienia/brudzenia wynikające ze spadku stężenia hormonów (estrogenów) we krwi. Warto jednak skonsultować to z ginekologiem, aby mieć pewność czy wszystko jest ok.


Cytat:
Napisane przez maggs98 Pokaż wiadomość
Miałam jakiś tydzień temu dni płodne, tak mi się wydaję, ponieważ przez jakieś 3dni miałam trochę więcej śluzu niż w inne dni (zawsze mam wkładkę na majtkach, jakis śluz zawsze sie pojawi poza dniami płodnymi chociaż mam dni gdy jest całkiem sucho na wkładce), otóż tydzień temu był to taki biały, może delikatnie żółty śluz, wczoraj i dzisiaj jednak mam brązowe ślady na wkładce, za ok tydzień powinnam mieć okres, chociaż mam nieregularnie co ok 30dni czasami 29, czasami 32 i trudno mi określić i wyliczyć dni płodne :/ Co oznaczają te brązowe ślady?
Konsultantka o.b. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 17:17   #4
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Białe ślady na bieliźnie?

chyba nie rozumiem,
białe ślady są w drugiej części cyklu, po owulacji
w oczyszczanie mogę uwierzyć, ale w nawilżanie - nigdy
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 19:50   #5
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Białe ślady na bieliźnie?

A jak to jest w trakcie stosowania antykoncepcji hormonalnej? W końcu owulacja nie następuje, cykle są zatrzymane...
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wszystko o dojrzewaniu - zapytaj konsultantkę o.b.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-13 20:50:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.