Bio CLA - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-21, 07:38   #61
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Bio CLA

tabletki pomimo swojej wielkości łatwo się połykają

Przeczytałam cały wątek i śmieszy mnie że ktoś chciał mieć po 1 opakowaniu efekty ... bio-cla bierze sie 3-6 miesięcy i trzeba ćwiczyć ... moja mama na wadze wazy więcej niż przed bio cla ale ona zaczęła ćwiczyć i mięśnie jej urosły .. ja bym nie sugerowała sie waga tylko tym jak wyglądam

http://www.grabieniec.pl/pokaz_artyk...d_artykulu=969 tutaj dużo pytań i odpowiedzi

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...121238&page=14 tu jest bardzo duzo wypowiedzi na temat cla

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2009-02-21 o 10:17
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 16:17   #62
abc112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Bio CLA

Cytat:
Napisane przez mysia178 Pokaż wiadomość
Hejo Dziewczynki!

Podbuduje na duchu lykaczki Bio CLA bo ponad rok temu je lykalam przez miesiac czyli tak ze 3listki zjadlam i schudlam 15kg w miesiac ale rozowo nie bylo,codziennie godzina cwiczen BO BEZ CWICZEN ONE NIE DZIALAJA!!! spr na sobie to sie madrze do tego jeszcze jakies cuda kremy stosowalam i takie tam i kurcze ostra diete trzymalam,wrecz prawie nic nie jadlam,duuuzo pilam ale jakos zylam,jak nakrecona po 1kanapce dziennie.... ale warto bylo,furrore zrobilam i nie ma po nich efektu jo-jo jesli normalnie sie odzywiamy czyli wg norm wszelakich

i teraz mysle znowu sobie jeden listek kupic zeby troche zgubic po troche ze slodyczami przecholowalam i chcialabym sobie troche nogi wyszczuplic a przy tych tabletkach wszelkie modelowanie dziala idzie jak burza a wiec do apteki naprzod marsz

a i dodam jeszcze ze skoro on tkanke tluszczowa morduje to wg mnie najbardziej na tym biust cierpi taka drobna uwaga.....


hmmm.. to jest baaardzo ciekawe moze i ja tak zrobie
abc112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 09:29   #63
karinade
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Bio CLA

Hej. Dziewczyny uważajcie ! Nie wiem może ja jestem wyjątkiem ale po 3-4 dniach stosowania "tego super produktu" zaczęło mnie boleć serce. Mam 16 lat , chciałam schudnąć ok 5 kg. Przeczytałam opinie na necie i myślałam ,że wszystko pójdzie szybko. Już w pierwszych dniach zaczęło mnie boleć serce, chłopak powiedział żeby tego nie brać ,ale ja cały czas mówiłam ,że to wszystko przez pogodę. Brałam ok 5- 6 tabletek, 2rano,2prezd obiadem i2przed kolacja. Wczoraj w szkole się źle czułam. Ok 5 godz. po zażyciu tabletek znowu zaczęło mnie boleć serce. Zrobiło mi się słabo, byłam rostrzęsiona nie potrafiłam oddychać. Mój nauczyciel chciał dzwonic po pogotowie ,nikt nie wiedział co się dzieję. Zmiżono mi ciśnienie i miałam zdecydowanie za niskie. Nigdy takich problemów sercowych nie miałam. Od wczoraj tabletek nie biorę. Serce mnie jeszczę trochę boli. Postanowiłam kupić herbatki 3 fazowe ,wczoraj pierwszy raz poszłam na aerobk. Bo Bio Cla zamiast chudnąć ,gdy weszłam po tych kilku dniach na wagę przybyło mi 1,5kg. Po herbatkach i ćwiczeniach czuje się lepiej i już widzę znaczną różnicę. Zastanówcie się zanim wydacie tyle pieniędzy. Tabletki psują organizm a np. o takich herbat nic nie powinno się dziać z organizmem + dolączenie ćwiczeń= myśle,że to chyba najlepsze na utrate kilku kg.
karinade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 14:34   #64
asia33232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Bio CLA

Witam chciałabym sie doiedziec czy po tabletkach clarinol cla 1000 moze spozniac sie miesiaczka??
asia33232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 21:41   #65
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Bio CLA

Cytat:
Napisane przez karinade Pokaż wiadomość
Hej. Dziewczyny uważajcie ! Nie wiem może ja jestem wyjątkiem ale po 3-4 dniach stosowania "tego super produktu" zaczęło mnie boleć serce. Mam 16 lat , chciałam schudnąć ok 5 kg. Przeczytałam opinie na necie i myślałam ,że wszystko pójdzie szybko. Już w pierwszych dniach zaczęło mnie boleć serce, chłopak powiedział żeby tego nie brać ,ale ja cały czas mówiłam ,że to wszystko przez pogodę. Brałam ok 5- 6 tabletek, 2rano,2prezd obiadem i2przed kolacja. Wczoraj w szkole się źle czułam. Ok 5 godz. po zażyciu tabletek znowu zaczęło mnie boleć serce. Zrobiło mi się słabo, byłam rostrzęsiona nie potrafiłam oddychać. Mój nauczyciel chciał dzwonic po pogotowie ,nikt nie wiedział co się dzieję. Zmiżono mi ciśnienie i miałam zdecydowanie za niskie. Nigdy takich problemów sercowych nie miałam. Od wczoraj tabletek nie biorę. Serce mnie jeszczę trochę boli. Postanowiłam kupić herbatki 3 fazowe ,wczoraj pierwszy raz poszłam na aerobk. Bo Bio Cla zamiast chudnąć ,gdy weszłam po tych kilku dniach na wagę przybyło mi 1,5kg. Po herbatkach i ćwiczeniach czuje się lepiej i już widzę znaczną różnicę. Zastanówcie się zanim wydacie tyle pieniędzy. Tabletki psują organizm a np. o takich herbat nic nie powinno się dziać z organizmem + dolączenie ćwiczeń= myśle,że to chyba najlepsze na utrate kilku kg.
po pierwsze to trzeba miec 18 lat żeby brać tabletki a po drugie to sa najbezpieczniejsze tabletki odchudzające ...wiec raczej miałaś nerwobóle co zdarza sie coraz czesciej u mlodziezy ja sama je mniewam radze wybrac sie do lekarza i zminimalizowac stres

co do reszty wypowiedzi to po prostu smieszne ... poczytaj najpierw o tych tabletkach- składzie a potem sie wypowiadaj

to ze po kilku dniach ważyłaś inaczej nie musiało być winna tabletek bo one tak szybko nie działają po opakowaniu widać pierwsze małe efekty

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2009-02-28 o 21:44
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 08:46   #66
karinade
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Bio CLA

Może i śmieszne ,każdy ma chyba prawo wypowiedzieć swoje zdanie. Ja akurat tak to odczułam , i bardziej myślę ,że to od tych tabletek. Jedna koleżanka brała(i ma więcej niż 18 lat )i tez zasłabła obniżyło się jej żelazo. Na każdy organizm inaczej jakieś środki działają.
karinade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 10:04   #67
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Bio CLA

nie chce mi się dyskutować z 16-latka... czy twoja mama wie że ty bierzesz takie tabletki? Dopóki twoje ciało nie dojrzeje lepiej trzymaj sie od takich rzeczy z daleka .. zacznij ćwiczyć a samo spadnie
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 12:36   #68
karinade
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Bio CLA

Nie wiem i już nie biorę bo nie czułam się zbyt dobrze. Pije herbatki chodzę na aerobik i po kilku dniach widać efekty.
Właśnie 16 latki... Każdy uczy się na swoich błędach .To ,że mam 16 lat nie znaczy chyba ,że już nie można ze mną rozmawiać , to właśnie 16 latki potrzebują takich dyskusji żeby w przyszłość nie robić takich głupot.
karinade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 14:00   #69
MeredithMer
Raczkowanie
 
Avatar MeredithMer
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: teqilaland
Wiadomości: 226
Dot.: Bio CLA

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
nie chce mi się dyskutować z 16-latka... czy twoja mama wie że ty bierzesz takie tabletki? Dopóki twoje ciało nie dojrzeje lepiej trzymaj sie od takich rzeczy z daleka .. zacznij ćwiczyć a samo spadnie
Tak dla sprostowania ->ciało 18-stolatki też nie jest w pełni dojrzałe
__________________
“Maybe we like the pain. Maybe we're wired that way. Because without it, I don't know; maybe we just wouldn't feel real. What's that saying? Why do I keep hitting myself with a hammer? Because it feels so good when I stop."
MeredithMer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 21:16   #70
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Bio CLA

tak ale prawnie od takiego roku można brać suplementy.. poniżej 18 wszystko musi być brane pod opieka lekarza inaczej to rodzice mogą mieć problemy .. miałam to na szkoleniu


Jestem szczupła osobą .. prawie zero tłuszczu na brzuchu .. od zawsze dużo ćwiczę i od dawna zdrowo się odżywiam .. odkąd kupiłam sobie orbitreka moja waga tylko szla w gore ze względu na mięśnie a tu proszę 1kg mniej .. przy mojej szczuplej sylwetce to naprawdę dużo .. ja biorę te tabletki głownie ze względu na cellulit bo są bardzo pomocne .. zauważyłam też że mój brzuch nie robi już efektu balona i zawsze jest płaski nawet po najedzeniu się .. to dziwne ale bardzo mnie cieszy

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2009-03-01 o 21:23
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 16:14   #71
Rademeneska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Bio CLA

Zgadzam się z opiniami, że tabletki nie pomogą bez ćwiczeń i diety.

Można to łatwo wytłumaczyć: kiedy zaczynamy ćwiczyć, to przez ok. 20-30 min. treningu ciało korzysta z energii 'z pierwszej ręki', czyli dostarczonych węglowodanów, a dopiero po 30 min. zaczyna brać się za zapasy z tkanki tłuszczowej. Sprzężony Kwas Linolonowy, czyli CLA, który wchodzi w skład omawianych tabletek, powoduje, że nasz organizm zaczyna korzystać odrazu z zasobów tkanki tłuszczowej bez szkody dla mięśni, dlatego aktywność fizyczna jest bardzo ważna. Zielona herbata w tych tabletkach poprawia przemianę materii i pomaga w redukcji cellulitu. Są to najlepiej rekomendowane tabletki przez farmeceutów, choćby dlatego, że nie powodują efektu jo-jo.

Tabletki z chromem polecam osobom, które uwielbiają słodycze, a z błonnikiem - tym, którym trudno jest wytrzymać przy dietetycznych porcjach.
Rademeneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 19:21   #72
vivien24
Przyczajenie
 
Avatar vivien24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: Tabletki

Ja bralam BIO CLA z zielona herbata przez wiele wiele czasu i bylam zadowolona z ich dzialania. Fakt - stosowalam wtedy diete, wiec sila rzeczy "malalam", ale jednak tabletki te mi pomagaly.

Chcialam je znow kupic, ale jakos mi tak pieniedzy szkoda, bo kosztowaly sporo...

Ale gdybym nie miala na co madrzejszego wydac pieniedzy - kupilabym je bez chwili wahania.
__________________


POETA: Spadnę na ciebie deszczem, łabędziem przyfrunę, zaszemrzę, zaszeleszczę...

MUZA: A co, normalnie nie umiesz..?



Vivien
vivien24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 21:44   #73
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Bio CLA

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
Ja tez wielkrotnie odchudzalam sie i nic nie bralam, chudlam po 15kg-wszystko zalezy od Twojej silnej woli (mnie ostatnio jej brak dlatego idzie mi kiepsko). Powodzenia.
No to nie wiem czy mozna nazwac to sukcesem w Twoim przypadku ;P jak schudnac to raz na dobre, a nie wielokrotnie probowac.

Przez pewien czas pilam zielona herbate, ale nie zauwazylam poprawy (z jakies 2 miesiace sie z nia meczylam bo generalnie herbat nie lubie). Pozniej przerzucilam sie na jakas co niby metabolizm przyspiesza, po tygodniu musialam biegac do lazienki raz na poltorej godziny, w dodatku moj brzuch ciagle wydawal podejrzane odglosy, cos pomiedzy burczeniem, sapaniem i chrzakaniem ^^
Tak wiec- nie polecam. Najlepszym wspomagaczem jest ladna pogoda moim zdaniem az sie chce isc na rower/wyjsc z psem/pobiegac i to pomaga najbardziej
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 12:30   #74
Ryxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Bio CLA

Siema
Biore bio cla juz ok 3 miesiency po 4 tabletki dziennie oprócz tego ćwicze każdego dnia po połtorej godziny diety jakiejś specjalnej nie trzymam jem na co mam ochote ale sie nie przejadam. Są pewne efekty ale nie zadowalaja one mnie i oto wlaśnie moje pytanie bio cla mozna barac do 6 miesiecy ale boje sie że mogą one byc szkodliwe dla wątroby żolądka obojętnie czego . Ostatnoi często odczówam mdłości , w ciąży nie jestem jak myslicie czy bio cla może być tego przyczyną ??
Ryxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:44   #75
mimimka
Zadomowienie
 
Avatar mimimka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 374
Dot.: Bio CLA




---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Dziewczyny wlasnie zakupilam Bio-Cla i zazywam yasminelle...
Niestety zakup tych tabletek wspomagajacych odchudzanie byl lekko "spontaniczny" a teraz gdy wrocilam do domu zastanawiam sie czy moge je brac i czy czasem nie maja interakcji z moimi tabletkami anty??
Zaznacze ze Bio-Cla mam brac przynajmniej 3 razy dziennie-to chyba duza dawka-czy to nie bedzie kolidowac?
Prosze o szybka odpowiedz
pozdrawiam
mimimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 13:00   #76
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Bio CLA

nie będzie a jeżeli masz i tak wątpliwości napisz emaila do firmy od twojego bio cla

cla można pryzmować bardzo długo ponieważ jest on bardzo bezpieczny
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 09:24   #77
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Bio CLA

Ja biorę Bio-C.L.A. z zieloną herbatą(5 kapsułek dziennie) od miesiąca, i co prawda nie chudnę jakoś spektakularnie bo dopiero około 1kg to mimo braku ćwiczeń (niedługo się zaczną) widzę efekty, tzn. zmniejszył mi się cellulit a skóra jest bardziej gładka i napięta. Także jestem bardzo zadowolona.
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 18:40   #78
olba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 90
Dot.: Bio CLA

od jakiegos czasu biore linea ale chcialabym sie dowiedziec czy moge brac linea i bio-cla? mozna te 2 preparaty laczyc ze soba?
olba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 08:20   #79
kozi kozi
Przyczajenie
 
Avatar kozi kozi
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
GG do kozi kozi
Dot.: Bio CLA

Witam
Powiem tak, Bio CLA jak najbardziej, ale stosowanie tego typu tabletek powinno być połacząne choć w niewielkim stopniu z ruchem..od samego łykania kapsułek jeszcze nikt nie schudną..a nawet jesli , to na jak długo utrzymał wagę???
Polecam oczywiście ))
__________________
"Rozsądek dano nam tylko po to,
abyśmy nie mogli rozkoszować się naszymi głupstwami"

Wolter
kozi kozi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 17:32   #80
okiko
Przyczajenie
 
Avatar okiko
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Bio CLA

Ja brałam bio CLA z zieloną herbatą ok miesiąca po 5 kapsułek dziennie , dieta mało kaloryczna , ok 2 razy w tygodniu po ok 45 ćwiczeń , potem też ok miesiąc cla z zieloną herbatą i L-karnityną .
Zapisałam sobie moje wymiary w udach , biodrach , brzuchu itp i po tych 2 miesiącach dokonałam pomiaru i ..... nic sie nie zmieniło! Może ciało trochę bardziej jędrne? ale ogólnie nie jestem zadowolona. Nie mam za dużo czasu , więc sądze że jeśli ktoś ma czas i zapał do ćwiczeń , to może jakieś efekty będą , ale napewno nie rewelacyjne...
Napewno te wszystkie produkty CLA itp nie są dla leniwych , ani dla zapracowanych ludzi.... I jeszcze jeden wielki minus.... CLA po prostu czyści jelita ( dzięki temu pewnie ma działanie "odchudzające" ) i powoduje u większości ROZWOLNIENIE!! myślałam że mam coś z jelitami , a potem doczytałam gdzieś na forum że własnie tak działa ... przynajmniej na początku aż sie organizm nie przystosuje... Odstawiam to... dwu miesięczne rozwolnienie to nie dla mnie :P
okiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 22:52   #81
leniwiec88
Przyczajenie
 
Avatar leniwiec88
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Bio CLA

Czołem

od 2 tygodni nie biore cla , menstruacja spuźnia mi się ponad tydzień -czy to normalne po odstawieniu tych kapsułek ?
proszę o niezwłoczną odpowiedz

pozdrawiam -leniwec88
__________________
...old school newer die...
leniwiec88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 09:17   #82
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Bio CLA

idź do lekarza bo to na pewno nie od tych tabletek
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 11:47   #83
sylwiaemail
Przyczajenie
 
Avatar sylwiaemail
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1
Dot.: Bio CLA

powiem tak: obrosłam ostatnio w tłuszczyk i generalnie od kilku lat mam tak, że szybko tyję. kiedyś tak nie było :-( kiedy doszłam do 63 kg przy moim 168 cm wzrostu, postanowiłam wziąć się za siebie. zainwestowałam w orbitreka oraz kapsułki bio cla z zieloną herbatą. ćwiczyłam 6 dni w tyg. 25 min na orbitreku a co drugi dzień (bo jestem leniwa brzuszki. w ciągu 2 miesięcy schudłam 8kg. teraz czuję się świetnie. bio cla odstawiłam po 2 opakowaniach i piję herbatki ziołowe, zrezygnowałam z pizzy itp :-( ale ćwiczę nadal, teraz jakieś 30 min dziennie na orbitreku. moja waga waha się w obrębie 56-58 kg i ani grama więcej. jak dochodzę do 58 kg to jem mniej. nie chodzę głodna-jem 4 posiłki dziennie. mięska nie smażę w panierce, tylko grilluję, zamiast frytek zjadam mnóstwo sałatek. zdaża mi się podjeść. jak sobie pofolguję to daję sobie większy wycisk na orbitreku. pamiętajcie dziewczyny: cokolwiek robicie, róbcie z rozsądkiem! odkąd zabrałam sięiebie i zmieniłam dietę, mam lepsze samopoczucie i lepsze wyniki badania krwi wyższe żelazo i hemoglobinę. powodzenia!
sylwiaemail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 00:21   #84
leniwiec88
Przyczajenie
 
Avatar leniwiec88
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Bio CLA

...lekaz ? kurcze -ostatecznośc -wiem ze nie jestem w ciązy -bo są sposoby by tą wiedze posiąść -nie wiem co sie stało z moim organizmem -dlaczego tak reaguje po odstawieniu cla ?
__________________
...old school newer die...
leniwiec88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 16:34   #85
hanyseq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 36
Dot.: Bio CLA

Sylwia ,

bardzo zaciekawił mnie Twój post, ponieważ jestem tego samego wzrostu i... tej samej wagi wyjściowej kobitką
Bio-CLA z zieloną herbatą biorę od 10 dni, przez 3 tygodnie bylam na zbilansowanej diecie 1000kcal (i efektu raczej brak więc postanowiłam akcyjnie wskoczyć na dietę kopenhaską (żeby "coś ruszyło" i żebym miała motywację, hehe), której absolutnie NIKOMU NIE POLECAM, spowalnia przemianę materii i jeśli nie wyjdziemy z niej odpowiednio (dwuetapowo, po 3-4tygodnie czyli razem 2 miesiące) to... szkodzi i powoduje szalone tycie :/
dodatkowo oczywiście ćwiczę, póki co z braku czasu tylko 2x w tygodniu po 1,5 godziny ale po przeczytaniu Twojego posta uwierzylam, że z Bio-CLA to ma sens!!!

Dodam tylko jeszcze, że mam przecudowną cerę po tych tabletkach
Dawno temu, jak byłam jeszcze w liceum cierpiałam straszne katorgii przy każdej miesiączce (co miesiąc 2dni na pogotowiu) i mama szprycowała mnie olejem z wiesiołka w kapsułkach. Efekt był genialny, bóle miesiączkowe niemalże znikały i ta cera... ta jędrność skóry...
A wiesiołek... cóż, to nic innego jak kwas linolowy!

Ja walczę i będę zdawała wam relację

A, dodam jeszcze tylko że naprawdę nie polecam suplementów młodszym dziewczynom. Młode organizmy często źle znoszą suplementy, które po prostu im nie służą (choć to frustrujące i wydaje się być społecznie niesprawiedliwe) więc szkoda na nie kasy.
Ja pamiętam, że przed 20 rokiem życia wszystko podrażniało mi woreczek żółciowy i powodowało mdłości nie do zniesienia.

Potem to przeszło i tak np. obecnie od 8 lat biorę pigułki hormonalne, których nienawidziłam jako 14latka bo wymiotowałam po nich codziennie a teraz? Nie ma dla mnie lepszych
hanyseq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 09:41   #86
xxXOnlySweetDreamsXxx
Raczkowanie
 
Avatar xxXOnlySweetDreamsXxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 47
Dot.: Bio CLA

Cytat:
Napisane przez mysia178 Pokaż wiadomość
Hejo Dziewczynki!

Podbuduje na duchu lykaczki Bio CLA bo ponad rok temu je lykalam przez miesiac czyli tak ze 3listki zjadlam i schudlam 15kg w miesiac ale rozowo nie bylo,codziennie godzina cwiczen BO BEZ CWICZEN ONE NIE DZIALAJA!!! spr na sobie to sie madrze do tego jeszcze jakies cuda kremy stosowalam i takie tam i kurcze ostra diete trzymalam,wrecz prawie nic nie jadlam,duuuzo pilam ale jakos zylam,jak nakrecona po 1kanapce dziennie.... ale warto bylo,furrore zrobilam i nie ma po nich efektu jo-jo jesli normalnie sie odzywiamy czyli wg norm wszelakich

(...) chcialabym sobie troche nogi wyszczuplic a przy tych tabletkach wszelkie modelowanie dziala idzie jak burza a wiec do apteki naprzod marsz
mysia178 zgadzam się z Tobą! One na prawdę działają ) też brałam z jakiś miesiąc (3 listki) bo to jedno opakowanie i co? jestem zachwycona!! Nie dość, że wyszczupliły moją sylwetkę, straciłam na wadze aż 8 kg, to do tego moje samopoczucie się poprawiło i zmieniłam swoją taktykę żywieniową.. ) nie byłam głodna ani zmęczona jak to zwykle bywało... po nich miałam tyle energii przez co ćwiczyłam codziennie i piłam dużo wody mineralnej niegazowanej czego wcześniej nie robiłam... teraz mam zamiar wypróbować Linea ale będę się jeszcze zastanawiać czy nie wrócić do Bio C.L.A. ) bo te tabletki odmieniły moje życie...


A wy dziewczyny pisząc takie złe opinie o tych tabletkach to pewnie je tylko łykacie aby łykać... i nie zastanawiacie się nad tym, że bez ruchu nic nie osiągniecie?! To proste, że jak będziecie brały tabletki, jadły normalnie i się nie ruszały (leżały i się obijały) to nic wam nie pomogą!!!!!!!
xxXOnlySweetDreamsXxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 15:38   #87
zgarek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Bio CLA

Dlaczego nikt nie czyta dokładnie.NIE MA tabletek,które same spowodują chudnięcie.Tabletki+odpow iednie jedzenie+ruch= schudnięcie.
I nie uwierzę,że jakieś tabletki czy slim do wody wystarczą.
Takich cudów nie ma
zgarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 11:54   #88
Dziubasek8819
Raczkowanie
 
Avatar Dziubasek8819
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 274
Dot.: Bio CLA

hey jestem tu nowa ale tak juz od pewnego czasu czytam watki na temat bio cla no i w koncu zdecydowalam ze dolacze
dlugo sie zastanawialam nad tymi tabletkami i stwierdzilam ze jesli sama nie wyprobuje to sie nie dowiem. Od ponad dwoch tygodni biore po trzy kapsulki dziennie w trakcie posilku. Efekty jaki zauwazylam zdecydowanie zmniejszony apetyt jem duzo mniej bo zwyczajnie szybciej sie najadam, skora jest gladsza, bardziej napieta wagowo nie za wiele ubylo ok 2 kg ale to dobrze bo nie chce tak od razu gwaltownie schudnac, cwicze sobie wieczorkiem po powrocie z uczelni jakies 25 minut brzuszki, wymachy nog obojetnie co byle by sie poruszac pije tez herbate zielona, nie stosuje jakis diet bo nie mam na to szasu jem noramalne sniadanie, obiad i na kolacje jakis owoc albo uwielbiam kukurydze czy groszek z puszki tak do godz 18, Jak narazie jestem zadowolona i nie zaluje zakupu bio cla zamierzam kupic kolejne opakowanie bo akurat jest w promocji
Dziubasek8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 08:19   #89
kasiaz654
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Bio CLA

Witam,
Ja zaczęłam brać BIO C.L.A 4 dni temu i schudłam kilo! praktycznie żadnych ćwiczeń jedynie w ciągu dnia zrobie 30 brzuszków i tyle ( mam małe dziecko więc brak czasu na ćwiczenia..) ograniczyłam jedynie słodycze i nie jem po 17 max. 18 godzinie.. naprawde polecam!!!
kasiaz654 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 20:46   #90
karesuanda
karesuanda
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 24
Dot.: Bio CLA

Bralam to 2dni tylko 1tabl dziennie przed treningiem na rowerku stacjon. mięśnie nie bolały wcale ale miałam taka różową skore przez 2dni że zrezygnowalam bałam się że będę różowa ale właśnie zamierzam to znów brac tym razem w połączeniu ze skakanka
karesuanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.