Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-06, 21:07   #31
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Xzora, słabo z tym zabieraniem dziecka w ten sposób. Masz rację że trzeba reagować twardo, też o tym czytałam ostatnio. Pewnie idealnie byłoby tak jak piszesz ale realia są jakie są niestety. Współczuję marudy...
Kciuki za zabieg!

Emmos, współczuję nocy!

Morelle, a jakbyś weszła na salę z Pestką za rączkę, dała buzi i wyszła? Ja też mam mieszane uczucia dotyczące wchodzenia/nie wchodzenia/oddawania do rąk dziecka. Z jednej strony chciałabym wejść, z drugiej chyba by mi serce pękło jakby Wojtek wył. Problem w tym że to są takie silne emocje że strony dziecka i rodzica a do dziecka przecież nie trafia logiczne tłumaczenie w takim momencie.Trzeba to jakoś przetrwać.

Karolina, odpoczywajcie

Nawet nie wiem kiedy a moje dziecko przestało mi wisieć na nogach . Jak się sam zabawi to w ogóle nie zwraca uwagi czy w pokoju jestem. Uczymy się naśladować zwierzątka. Wychodzi nam kaczuszka, czasem kura i pies.

Przy okazji koleżanka TŻ była w Ikei to kupiła nam nocnik. Mam ostatnio dzikie rozkminy na ten temat i bladego pojęcia nie mam jak ugryźć ten temat. Wiadomo że nie chce jeszcze odpieluchowywac ale czas goni strasznie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 21:17   #32
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

U nas podaje się dzieci przez bramkę. Otwierasz drzwi i jest bramka dla dzieci. Podajemy górą. Nie wchodzimy w obuwiu na salę. Zanim bym ściągnęła buty ect. Wole nie wchodzić na salę pełną płaczących dzieci.

Żegnam się z nią zanim otworze drzwi.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 21:21   #33
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

P.s. już zostałam pierwszą Matką Wariatką w swojej grupie żłobkowej
pytam opiekunki dziś czy możemy gdzieś ustalić, zapisać żeby moje dziecko tylko wodę piło. A to taka akurat w średnim wieku, jakoś najmniej mi się podoba z nich wszystkich ale nie oceniam pochopnie:p.
ona się pyta czemu. To mówię że wolałabym w ten sposób, że napoje są słodzone cukrem a nie chce żeby dostawał. To się zaczęło że tam jest tylko troszkę cukru i te kompociki takie dobre, a pani to przecież dostawała kompoty i słodzone napoje w dzieciństwie i nic się nie stało... : D
Zmieniłam argumentację ale wiem że nic nie zdziałam nie przekonam jej że tak zdrowiej, mówię że Wojtek mi szaleje i jest bardzo pobudzony i na prawdę wolałabym żeby samą wodę pił, jeszcze się w swoim życiu słodkiego naje spokojnie. skoro tak chce to ok. Pytam czy gdzieś to zapisze żeby wszystkie opiekunki wiedziały . Nie trzeba, ona im przekaże bo tylko Wojtek taki wyjątek bedzie. Taaaa daaaam. Mąż mi wyrzuca że już zrobiłam z nas wariatów a jeszcze pierwszy tydzień nie minął. Wymyślam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 21:32   #34
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

U nas Niko pije wodę i jest sporo dzieciaków, które tez tylko wodę. Ale sa tez tacy co wola dać właśnie kompocik czy ciepła herbatkę, szczególnie zima.
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 22:02   #35
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

U nas na dniach adaptacyjnych jakaś mama pytała co dają do picia - powiedzieli ze tylko wodę - i wszyscy rodzice wyrazili swoje zadowolenie co mnie ucieszyło bo trochę obawiałam się ze będę właśnie takim odosobnionym przypadkiem nie przejmuj się Pestycyda oby tylko panie uszanowały (i pamiętały) Twoja wole...

Xzora, powodzenia!

Co do wchodzenia z dzieckiem na sale ja tez mam mieszane odczucia. Z jednej strony fajnie, popatrzeć na dziecko, wspierać, przytulić ale Wydaje mi się ze w ten sposób byśmy się wdrażali 2 miesiace..



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 22:22   #36
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Nie, po 6-7h mam wyjsc do domu
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To super. Kciuki za jutro!
Ja mam mieć zabieg, po którym trzeba zostać i chyba szybko się na niego nie zdecyduję.


Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Calineczka pytałaś o moją teściową. Tak, zwozi mi na weekendy gości. Swoją rodzinę, która zjeżdża latem z uk i szuka rozrywek. A tesciowa wg mnie robi to ponieważ wie, że ja z nią siedzieć i głupot gadać nie będę, po sklepach latać również nie, więc przywozi sobie ludzi do towarzystwa. A ja robię za kelnerkę i sprzątaczkę z dzieckiem na ręku. Na szczęście ma to miejsce głównie latem, wiec teraz powinno się uspokoić.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Niesamowita...
Ty musisz mieć kobieto anielską cierpliwość

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Nawet nie wiem, ale pewnie tak. Dzieki
Pomarudzę na to moje dziecię, moze sie naprawi. Idą czwórki i jes ciezko, od nocy z niedzieli na poniedziałek słabo spi. Od 2 dni paracetamol musi byc w użyciu i to jeszcze w czopkach bo nie chce pic w syropie. Do tego mało je - nawet omlet wyrzuca który zawsze z chęcią pochłaniała.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oby się poprawiło.
Właśnie miałam Wam pisać, że u nas z jedzeniem masakra... Na śniadanie kawałek pomidora czy ogórka od paru dni. W ciągu dnia z 3 łyżki jogurtu, kawałek owoca. Dopiero wieczorem coś je... W dzień nie chce nawet rzeczy które bardzo lubił
Już dzisiaj widziałam, że jedno dziąsło przebite.

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Nawet nie wiem kiedy a moje dziecko przestało mi wisieć na nogach . Jak się sam zabawi to w ogóle nie zwraca uwagi czy w pokoju jestem. Uczymy się naśladować zwierzątka. Wychodzi nam kaczuszka, czasem kura i pies.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo za zwierzątka!
Też bym chciała, żeby wiszenie na nogach się skończyło.
Myślisz, że to może być wpływ żłobka?

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
P.s. już zostałam pierwszą Matką Wariatką w swojej grupie żłobkowej
pytam opiekunki dziś czy możemy gdzieś ustalić, zapisać żeby moje dziecko tylko wodę piło. A to taka akurat w średnim wieku, jakoś najmniej mi się podoba z nich wszystkich ale nie oceniam pochopnie:p.
ona się pyta czemu. To mówię że wolałabym w ten sposób, że napoje są słodzone cukrem a nie chce żeby dostawał. To się zaczęło że tam jest tylko troszkę cukru i te kompociki takie dobre, a pani to przecież dostawała kompoty i słodzone napoje w dzieciństwie i nic się nie stało... : D
Zmieniłam argumentację ale wiem że nic nie zdziałam nie przekonam jej że tak zdrowiej, mówię że Wojtek mi szaleje i jest bardzo pobudzony i na prawdę wolałabym żeby samą wodę pił, jeszcze się w swoim życiu słodkiego naje spokojnie. skoro tak chce to ok. Pytam czy gdzieś to zapisze żeby wszystkie opiekunki wiedziały . Nie trzeba, ona im przekaże bo tylko Wojtek taki wyjątek bedzie. Taaaa daaaam. Mąż mi wyrzuca że już zrobiłam z nas wariatów a jeszcze pierwszy tydzień nie minął. Wymyślam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem z Ciebie dumna
Ale mnie wkurza takie gadania. Po 1 skąd wie, że dostawałaś? Po 2 skąd wie, że nic Ci nie jest? Po 3 nawet jak tak to przecież możesz mieć taki wymysł i czemu masz się tłumaczyć... Eh


Macie może kubek nieywyspek?
Zastanawiam się czy kupić.


A, w Smyku stacjo jest 20 % zniżki na wszystko, chyba do soboty.
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-06, 23:17   #37
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Dzień dobry ,a właściwie Dobry Wieczór.
U nas 'szybka' decyzja że Bartulek pójdzie do przedszkola od stycznia ,bo musi mieć rocznikowo 3 latka. Tylko musimy się do tego czasu odpieluchować
Morelle_ - Pestka faktycznie wygląda na dużą dziewczynkę ,moja Emilka przy niej to taki niemowlaczek



Mam problem jak tylko chce wejść normalnie na stronę wizażu od razu mnie przerzuca na aplikację . Jak to zmienić ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-06, 23:34   #38
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Dzień dobry ,a właściwie Dobry Wieczór.
U nas 'szybka' decyzja że Bartulek pójdzie do przedszkola od stycznia ,bo musi mieć rocznikowo 3 latka. Tylko musimy się do tego czasu odpieluchować
Morelle_ - Pestka faktycznie wygląda na dużą dziewczynkę ,moja Emilka przy niej to taki niemowlaczek



Mam problem jak tylko chce wejść normalnie na stronę wizażu od razu mnie przerzuca na aplikację . Jak to zmienić ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czym spowodowana ta decyzja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 05:57   #39
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Calineczka, nie wiem czy wpływ żłobka, teraz Wojtek się zmienia z dnia na dzień i jestem w szoku. Już przed żłobkiem jakiś skok mu się zaczął ewidentnie i cały czas trwa. Fakt jest taki że najbardziej marudny był zawsze rano a teraz jest w żłobku to może dlatego tak odczuwam.

Mąż zaspał do pracy i wziął auto. Musialam wtac 30 minut wcześniej. Zaraz budzę małego bo na piechotę musimy isc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 06:25   #40
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Ja mam taki kubek. Praktycznie go nie używam

---------- Dopisano o 06:22 ---------- Poprzedni post napisano o 06:20 ----------

Nie da się obecnie. Przynoszą wizaż na nowy serwer. Tez czekam bo mi się nawet nie chce tu wchodzić. Tragicznie się korzysta

---------- Dopisano o 06:25 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

U mnie 5 pobudek i juz nie śpimy. To trwa 2 tyg. .. zaczęło się od temp i zębów. Teraz już nie wiem czy ona nie jest głodna. Nie daje rady.





Co do picia: u nas kompoty nie są slodzone. Także mi to nie przeszkadza. Herbata tez nie jest zbyt często. Może pić. W domu ma samą wodę
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 07:22   #41
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Wojtek dziś płakał jak go zostawiałam. Eh.

I znowu mi się przesikał w nocy! I to t razem już na pierwszej pobudce. Pewnie poszło trochę bokiem ale pampers był do granic możliwości już nasiurany. Ile takie małe dziecko może sikać?! Chyba mu muszę kupić rozmiar 6 pampersów bo nic ni daje rady...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-07, 07:45   #42
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cześć dziewczyny. Masakra z tym wizazem probuje nadrobić ale wszystko tak zlane że aż oczy bolą.



Trzymam kciuki za wasze dzieci w żłobku. Jak tak czytam jak płaczą to aż serce ściska. Moja Wiki to bedzie wyć aż jej nie odbiore. Bo ona do nikogo nawet na ręce nie chce iść. Nie wiem jak ja to przeżyje. Pewnie będę wyć razem z nią.



My na razie korzystamy z pogody i codziennie bawimy się w piaskownicy. Wiki uwielbia tylko muszę pilnować bo kamienie do buzi bierze. Szkoda że jedzenie jej tak nie wchodzi. Już liczyłam na jakiś przełom w jedzeniu ale gdzie tam nadal nic nie chce tknąć wszystko wyrzuca.



W ciąży chyba za dużo bajek ogladalam flinstonow. Bo Wiki cały czas mówi bam bam😅.

Nie wiemy skąd jej się wzięło ale czasami próbuje nas uderzyć najwiecej tz jak ja trzyma to go klepie. Zwracamy uwagę mówimy że nie wolno a ta się śmieje. W ogóle taki rozrabiaka się z niej robi i takie miny pełne zlosci strzela że aż śmiać się chcę.

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Cześć dziewczyny. Masakra z tym wizazem probuje nadrobić ale wszystko tak zlane że aż oczy bolą.



Trzymam kciuki za wasze dzieci w żłobku. Jak tak czytam jak płaczą to aż serce ściska. Moja Wiki to bedzie wyć aż jej nie odbiore. Bo ona do nikogo nawet na ręce nie chce iść. Nie wiem jak ja to przeżyje. Pewnie będę wyć razem z nią.



My na razie korzystamy z pogody i codziennie bawimy się w piaskownicy. Wiki uwielbia tylko muszę pilnować bo kamienie do buzi bierze. Szkoda że jedzenie jej tak nie wchodzi. Już liczyłam na jakiś przełom w jedzeniu ale gdzie tam nadal nic nie chce tknąć wszystko wyrzuca.



W ciąży chyba za dużo bajek ogladalam flinstonow. Bo Wiki cały czas mówi bam bam😅.

Nie wiemy skąd jej się wzięło ale czasami próbuje nas uderzyć najwiecej tz jak ja trzyma to go klepie. Zwracamy uwagę mówimy że nie wolno a ta się śmieje. W ogóle taki rozrabiaka się z niej robi i takie miny pełne zlosci strzela że aż śmiać się chcę.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 07:48   #43
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Masakra z tym wizazem probuje nadrobić ale wszystko tak zlane że aż oczy bolą.



Trzymam kciuki za wasze dzieci w żłobku. Jak tak czytam jak płaczą to aż serce ściska. Moja Wiki to bedzie wyć aż jej nie odbiore. Bo ona do nikogo nawet na ręce nie chce iść. Nie wiem jak ja to przeżyje. Pewnie będę wyć razem z nią.



My na razie korzystamy z pogody i codziennie bawimy się w piaskownicy. Wiki uwielbia tylko muszę pilnować bo kamienie do buzi bierze. Szkoda że jedzenie jej tak nie wchodzi. Już liczyłam na jakiś przełom w jedzeniu ale gdzie tam nadal nic nie chce tknąć wszystko wyrzuca.



W ciąży chyba za dużo bajek ogladalam flinstonow. Bo Wiki cały czas mówi bam bam😅.

Nie wiemy skąd jej się wzięło ale czasami próbuje nas uderzyć najwiecej tz jak ja trzyma to go klepie. Zwracamy uwagę mówimy że nie wolno a ta się śmieje. W ogóle taki rozrabiaka się z niej robi i takie miny pełne zlosci strzela że aż śmiać się chcę.

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Cześć dziewczyny. Masakra z tym wizazem probuje nadrobić ale wszystko tak zlane że aż oczy bolą.



Trzymam kciuki za wasze dzieci w żłobku. Jak tak czytam jak płaczą to aż serce ściska. Moja Wiki to bedzie wyć aż jej nie odbiore. Bo ona do nikogo nawet na ręce nie chce iść. Nie wiem jak ja to przeżyje. Pewnie będę wyć razem z nią.



My na razie korzystamy z pogody i codziennie bawimy się w piaskownicy. Wiki uwielbia tylko muszę pilnować bo kamienie do buzi bierze. Szkoda że jedzenie jej tak nie wchodzi. Już liczyłam na jakiś przełom w jedzeniu ale gdzie tam nadal nic nie chce tknąć wszystko wyrzuca.



W ciąży chyba za dużo bajek ogladalam flinstonow. Bo Wiki cały czas mówi bam bam😅.

Nie wiemy skąd jej się wzięło ale czasami próbuje nas uderzyć najwiecej tz jak ja trzyma to go klepie. Zwracamy uwagę mówimy że nie wolno a ta się śmieje. W ogóle taki rozrabiaka się z niej robi i takie miny pełne zlosci strzela że aż śmiać się chcę.
Z tym klepaniem to ja mam ost problem. Wczoraj oklepala mnie za to ze musialysmy juz wychodzic z placu zabaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 07:51   #44
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Pestycyda, bardzo dobrze, ze zastrzegałaś picie samej wody przez Wojtka! A to co inni pomyślą nie ma żadnego znaczenia.

Dzisiaj jak zostawialiśmy Klaudię była znowu ta sama pani i tak samo ją chciała zabrać od tylu zaraz po przyklejeniu naklejki. Powiedziałam, zeby jej nie brała i ze ja ją postawie i wtedy ją weźmie. Oczywiście było mnóstwo płaczu u Klaudii

Czekam w kolejce do rejestracji na zabieg. Nie wiem ilu jest tych lekarzy tam czy ten chirurg hurtowo wszystkich obsługuje, bo jeszcze 2 osoby mają operacje na 8.00.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 09:05   #45
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Xzora, mocne kciuki
Dobrze że nie dałaś odebrać Klaudii siłą. Wojtek na szczęście przy samym oddawaniu nie płakał tylko jak się drzwi zamknęły.

Dziś jedziemy w końcu do rodziców i odbieramy jutro nowy samochód może się w końcu wyśpię...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 09:13   #46
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Xzora kciuki za zabieg!!
Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Wojtek dziś płakał jak go zostawiałam. Eh.

I znowu mi się przesikał w nocy! I to t razem już na pierwszej pobudce. Pewnie poszło trochę bokiem ale pampers był do granic możliwości już nasiurany. Ile takie małe dziecko może sikać?! Chyba mu muszę kupić rozmiar 6 pampersów bo nic ni daje rady...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak N przeszedł z piersi na butelkę i w nocy 2 razy pił to też przesikiwał pieluchy. Ja stwierdziłam, że z cyca tyle nie pił skoro wtedy nie sikał tak dużo i stopniowo zaczęłam mu zmniejszać porcje w nocy. Ostatecznie doszliśmy do 150ml (jemu w nocy to w ogóle nie robiło ile wypije tego mleka..) może Wojtkowi też nie zrobi różnicy jak mu zmniejszysz porcje?
Ja bym się nie przejmowała panią w żłobku, a jeszcze jakbym spotkała inną to bym powtórzyła o tej wodzie i spytała czy tamta przekazała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 09:27   #47
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Xzora rzeczywiście wygląda to na ząbki z tą niechęcią do jedzenia Oby szybko Klaudii się poprawiło!

Pestycyda ech ciężka sprawa z takimi paniami, które same wiedzą wszystko najlepiej Dobrze, że powiedziałaś, ja na Twoim miejscu powtórzyłabym jeszcze to samo innej pani, bo tamta nie wiadomo czy przekaże w ogóle

Morelle współczuję nocek. A może to przez nadmiar emocji ostatnio? Ja tak u nas obstawiam Też mamy gorsze wieczory i noce od końca lipca.

Darietta a Wiki jednak idzie do żłobka? Bo wydawało mi się, że zrezygnowałaś z niego? Łucja też wciąż wszystko bierze do buzi, kamienie to jej specjalność I Łucja też nas leje, uważa to za świetną zabawę, trzeba przyznać, że ma cios. Potrafi też znienacka mocno ugryźć albo uszczypnąć żebym krzyknęła "ała!" i wtedy uśmiecha się i przytula tak mega słodko i przepraszająco. Tłumaczenie nie pomaga na razie, dla niej to zabawa

Przytulasy dla żłobkowiczów, kciuki za dzisiejszy dzień!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 09:31   #48
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Hej

Xzora kciuki za operacje!

Darietta nie nastawiaj sie tak zle na żłobki/przedszkola

U nas dzisiaj piękna noc, zasnął o 21 i obudził sie dopiero o 5 cyc i spał do 7:30 szkoda, że śpi tak jak męża nie ma

Od jutra zaczynam kurs, młody idzie do teściów od 7:30 do 15 gdzies. Moi rodzice jada sobie na weekend do Kotliny a siostra jedzie na wesele :p

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

A Niko tez bije, gryzie i szczypie. Wczoraj ugryzł teściowa w nogę bo zabrała mu karty po kim to takie złośliwe to nie wiem :p
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 09:52   #49
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Taedio brawo za noc Uuu długo Niko sam z teściami będzie, to pierwszy raz czy już zostawał z nimi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
A Niko tez bije, gryzie i szczypie. Wczoraj ugryzł teściowa w nogę bo zabrała mu karty po kim to takie złośliwe to nie wiem :p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-07, 10:06   #50
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Xzora Kciuki za operację. Szybkiego powrotu do zdrowia

Taedio co to za kurs?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 11:07   #51
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Sill zostawał juz z nimi nie raz chociaż nie na tak długo :p

Karola kadry i płace
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 11:13   #52
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Sill zostawał juz z nimi nie raz chociaż nie na tak długo

Karola kadry i płace
Rozumiem


Ja chciałabym teraz przebranzowac się i zrobić jakiś kurs czy podyplomowe żeby uczyć w szkole. Więcej gdzie najszybciej coś skończyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 11:16   #53
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Rozumiem


Ja chciałabym teraz przebranzowac się i zrobić jakiś kurs czy podyplomowe żeby uczyć w szkole. Więcej gdzie najszybciej coś skończyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A jakie masz wykształcenie? Najszybciej to podyplomowka chyba, niektóre robi sie w 10 msc
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 11:31   #54
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Karolinuuusia ja bym się na Twoim miejscu zastanowiła nad tym uczeniem w szkole, to co się dzieje teraz w szkołach to jest jakaś masakra. Nowe przepisy weszły i mnóstwo nauczycieli zrezygnowało z pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Taedio a Ty na uczelnię wracasz teraz ?
Ja się właśnie przygotowuję 05.10 pierwsze zajęcia, młody zostanie pierwszy raz na calutki dzień beze mnie. Trochę się nawet stęskniłam za uczelnią, ale pisanie pracy mgr mnie przeraża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 12:28   #55
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Jestem po. Niedługo mają mnie wypisać, czyli po 5h, a mówili 6-7h. Mam nadzieje, ze dostanę jakies wytyczne bo nie mam pojęcia co mogę a co nie.

No i miałam cięcie nad pępkiem, bo lekarz powiedział ze nie dostanie spod pępka, a na konsultacjach w kwietniu mówił coś innego. Zdenerwowało mnie to. Jeszcze nie wiem czy mam założoną siatkę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Przy spisywaniu danych podałam wagę 51kg, to az anestezjolog z lekarzem przyszli mnie zobaczyć, co to za waga piórkowa.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 12:36   #56
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Jestem po. Niedługo mają mnie wypisać, czyli po 5h, a mówili 6-7h. Mam nadzieje, ze dostanę jakies wytyczne bo nie mam pojęcia co mogę a co nie.

No i miałam cięcie nad pępkiem, bo lekarz powiedział ze nie dostanie spod pępka, a na konsultacjach w kwietniu mówił coś innego. Zdenerwowało mnie to. Jeszcze nie wiem czy mam założoną siatkę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Przy spisywaniu danych podałam wagę 51kg, to az anestezjolog z lekarzem przyszli mnie zobaczyć, co to za waga piórkowa.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super że już masz to za sobą, buziaki


No tak myślę co że sobą w życiu teraz zrobić. Nauczycielka ma wolne wtedy kiedy i dzieci więc to mnie kusi. Mogłabym uczyć kierunków żywieniowych.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 13:04   #57
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Xzora dużo zdrówka!



Sill może tak być.



Ja czekam na SIS bo była na wizycie u mojego gin. Ja mam za tydzień.



Dziś w żłobku lepiej. Płakała , ale mniej. Tańczyła na rytmice z grzechotkami.

Reagowała płaczem jak drzwi sue otwierały. W pn znowu na 1.5h.



Kupiłam spacerowkę.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 13:16   #58
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Xzora, kciuki za szybkie dojście do pełni sił ✊️✊️ Dobrze, że masz to już za sobą.

Amelka tak jak pisałam też ma ciężkie noce ostatnio. Zwalam na zęby oczywiście i z nadzieją patrzę w przyszłość. Dzwonili z kliniki alergika, potwierdziło się uczulenie na jajo Natomiast co do mleka mamy po malutku wracać do ha.

Dzis Ami siedziała koło mnie na lozku i przyszedł SMS ze zdjęciem od tż (pojechał zwiedzić przy okazji muzeum Guinnessa). Mała jak tylko go zobaczyła wpadła w taki ryk milion razy powtarzała Tata płacząc. Z 15 min zajęło mi uspokojenie jej. Nie zdawałam sobie sprawy, ze tak tęskni...

Taedio powodzenia na kursie. Ja mam chęć zrobic jakiś kurs całkowicie dla siebie, zupełnie niezwiązany z pracą. Ale to jak ogarnę temat swojej sylwetki, bo jak próbuję robić zbyt wiele na raz to nic mi porządnie nie wychodzi

Dziewczyny w zeszłym roku w lidlu były takie super sweterki dla maluchów. Mogliby coś podobnego i w tym rzucić. Ami w tym swoim bardzo długo „chodziła”.

Darietta, nie zakładaj od razu najgorszej opcji

Taedio, jakie herbatki podajecie tam u sobie dzieciom? Ami tez na wodzie, ale juz jakis czas temu dostałam od koleżanki herbatkę na odporność i niewykluczone, że podam Amelce. To jej skład:
Ziele melisy (Herba Melissae), liść mięty pieprzowej (Herba Menthae Piperitae), ziele nawłoći (Herba Virgaureae), owoc dzikiej róży (Fructus Cynosbati), kwiat nagietka (Flos Calendulae), owoc rokitnika (Fructus Hippophae).

Produkt rolnictwa ekologicznego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Morelle, fajnie, że Pestka lepiej. Jak czytam plakala jak drzwi się otwierały to aż mnie coś ściska. Bidulki małe.

Jaka spacerówkę wzięłaś?
Ja musze kupić Ami jakaś grubsza kurtkę na 17 na wyjazd w góry.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Jon, praca mgr, kiedy to było Fajne czasy Dasz radę na pewno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 13:16   #59
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Taedio powodzenia na kursie

Emmos biedna Ami ((

Tą o którą was pytałam
Quinny Zapp Flex plus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-07, 13:17   #60
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Taedio powodzenia na kursie

Emmos biedna Ami ((

Tą o którą was pytałam
Quinny Zapp Flex plus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taka
Nie wiem co zrobię jak drugi będzie chlopak :Pres_eb28997a8a85817b7fa4222f30940469_450x450_9c61.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-29 11:11:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.