Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-20, 19:41   #631
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dziewczyny podpowiedzcie proszę:

doczepiałam jakieś 2 lata temu regualrnie rzęsy 1:1 i po 2l wracam znowu do tego nawyku niestety po doczepieniu u tej samej dziewczyny co zawze robiłam ok 65% rzęs mi wypadło... same doczepione rzęsy. I w ciągu 48h po założeniu nie zmokły, nawet głowy nie myłam i prysznicu nie brałam.

Teraz po tygodniu noszenia zostało mi ich niewiele... wypadały same w ciągu dnia, podczas czesania z 5-8 rzęsek - dlaczego? Pisałam do tej dizewczyny , weźmie mnie na reklamację i poprawi ale ona sama nie wie dlaczego tak się stało... chyba muszę zmienić osobę która mi doczepia?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2018-02-20 o 19:45
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 09:42   #632
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny podpowiedzcie proszę:

doczepiałam jakieś 2 lata temu regualrnie rzęsy 1:1 i po 2l wracam znowu do tego nawyku niestety po doczepieniu u tej samej dziewczyny co zawze robiłam ok 65% rzęs mi wypadło... same doczepione rzęsy. I w ciągu 48h po założeniu nie zmokły, nawet głowy nie myłam i prysznicu nie brałam.

Teraz po tygodniu noszenia zostało mi ich niewiele... wypadały same w ciągu dnia, podczas czesania z 5-8 rzęsek - dlaczego? Pisałam do tej dizewczyny , weźmie mnie na reklamację i poprawi ale ona sama nie wie dlaczego tak się stało... chyba muszę zmienić osobę która mi doczepia?
Źle były założone albo wina Twoich rzęs. Powodów może być mnóstwo. Używałaś jakiejś odżywki na rzęsy jakiś czas wcześniej ? Zresztą jak założy Ci jeszcze raz i problem się powtórzy to wtedy trzeba by się zastanowić.

Co do osób zakładających ( bo nie zawsze są to kosmetyczki) trzeba wybierać mądrze. Ja chodziłam od zawsze do instruktorki i może płaciłam troszkę więcej niż u innych, ale nigdy nie miałam sytuacji, że coś było nie tak. Chodziłam co miesiąc na uzupełnianie, a czasami mnie wyganiała, bo nie miała co uzupełniać
Trzeba pamiętać o pielęgnacji czyli myciu 2 razy dziennie i są cały czas piękne

Teraz mam przerwę spowodowaną leczeniem, ale za parę miesięcy wracam znów do rzęs.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 10:09   #633
nadia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda..
W tym tygodniu wybieram się na zakładanie rzęs pierwszy raz w życiu i mam obawy.. w moim małym mieście jest sporo pań które się tym zajmują ale jakoś nie mam zaufania.. bardzo proszę o opinie na podstawie dodanych zdjęć na temat salonu który wybrałam, czy rzęsy założone sa dobrze ?? zupełnie się na tym nie znam a nie chcę mieć jakieś masakry...
https://www.facebook.com/pg/AgataFra...48358935474379

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

drugi salon https://www.facebook.com/pg/siostryw...=page_internal
nadia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 13:28   #634
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Do pierwszego w życiu bym nie poszła. Tragedia te rzęsy.
W drugim mniej zdjęć, ale wygląda lepiej. Rewelacji nie ma, ale tragedii też nie.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 16:27   #635
nadia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

dziękuję za odpowiedź. na zdjęciach pierwszego salonu (Agata Frankowska) rzęsy wygladąją na posklejane chyba czy coś z nimi jeszcze nie tak?...ok to poszukam kogoś innego w Warszawie chyba bo w moim mieście to podobno najlepsze "specjalistki"..
nadia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 17:06   #636
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez nadia3 Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź. na zdjęciach pierwszego salonu (Agata Frankowska) rzęsy wygladąją na posklejane chyba czy coś z nimi jeszcze nie tak?...ok to poszukam kogoś innego w Warszawie chyba bo w moim mieście to podobno najlepsze "specjalistki"..
w Warszawie masz Katarzyne Borkowską, Kasię Szelągowską, Aleksandre Sabrija Krzyżańska
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 11:26   #637
ruda21_14
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Najważniejsza jest pęseta do rzęs. Jeśli nie ma się naprawdę dobrej i precyzyjnej, praca jest mega utrudniona. xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-07-13 o 09:32 Powód: reklama, link
ruda21_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 17:17   #638
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Pomocy

Mam doczepiane rzęsy 1:1 ale po tygodniu prawie 75% odpadła sama.
Zdarzyło mi się to drugi raz. Jaki może być powód?


2 lata temu jak doczepiane miałam u stylistki rzęs 1 (Ania) to było super wszystko, trzymały się i wypadały wtedy gdy moje rzęsy naturalne wypadały. Zero uczuleń.

6 mcy temu jak doczepiane miałam u stylistki rzęs 2 (Ewelina) to już byłam po operacji laserowej wzroku i zawsze na drugi dzień opuchniete obie powieki, czerwone oczy ale jeden dzien zakraplania antybiotykiem i super, a doczepione rześy sie trzymały.


2 mce temu doczepiałam u stylistki rzęs 2 (Eweliny) i na drugi dzień same wypadały a po tygodniu ok 75% samych doczepionych wypadła. Ewelina sugerowała że może rozmawiając drgały mi powieki i jakośto wpłyhnęlo? Poprawiła mi , ja się nie odzywałam i było dobrze. Tylko jakieś 15% same odpadły (bez moich rzęs)


Tydzień temu byłam u stylistki rzęs 3 Oleny i niestety, ale już minął tydzień i wypadło mi 75%, rano jak je czeszę to zostaje jakieś 5-10 w szczoteczce i w ciągu dnia same mi wypadają.



Dlaczego?
Wiecie może jaki jest powód?


Rzesy sa zawsze odtluszczone, ja nie uzywam tez zadnych kosmetykow przed / po nalozeniu rzes przez 48h.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2018-07-16 o 17:22
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 07:01   #639
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Pomocy

Mam doczepiane rzęsy 1:1 ale po tygodniu prawie 75% odpadła sama.
Zdarzyło mi się to drugi raz. Jaki może być powód?


2 lata temu jak doczepiane miałam u stylistki rzęs 1 (Ania) to było super wszystko, trzymały się i wypadały wtedy gdy moje rzęsy naturalne wypadały. Zero uczuleń.

6 mcy temu jak doczepiane miałam u stylistki rzęs 2 (Ewelina) to już byłam po operacji laserowej wzroku i zawsze na drugi dzień opuchniete obie powieki, czerwone oczy ale jeden dzien zakraplania antybiotykiem i super, a doczepione rześy sie trzymały.


2 mce temu doczepiałam u stylistki rzęs 2 (Eweliny) i na drugi dzień same wypadały a po tygodniu ok 75% samych doczepionych wypadła. Ewelina sugerowała że może rozmawiając drgały mi powieki i jakośto wpłyhnęlo? Poprawiła mi , ja się nie odzywałam i było dobrze. Tylko jakieś 15% same odpadły (bez moich rzęs)


Tydzień temu byłam u stylistki rzęs 3 Oleny i niestety, ale już minął tydzień i wypadło mi 75%, rano jak je czeszę to zostaje jakieś 5-10 w szczoteczce i w ciągu dnia same mi wypadają.



Dlaczego?
Wiecie może jaki jest powód?


Rzesy sa zawsze odtluszczone, ja nie uzywam tez zadnych kosmetykow przed / po nalozeniu rzes przez 48h.
ktoś, coś?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 07:31   #640
ika_05
Przyczajenie
 
Avatar ika_05
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 11
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

U mnie nie trzymają się takie rzęsy, próbowałam już 3 razy
ika_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 19:10   #641
ada_figa
Raczkowanie
 
Avatar ada_figa
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 90
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Chciałabym odświeżyć troszkę wątek. Właśnie od jakiegoś czasu interesuje mnie w sumie rozpoczęcie szkolenia w tym kierunku, właśnie na naukę przedłużania 1:1, czy ktoś może mi polecić może dobre szkolenia na mazowszu?
ada_figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-23, 13:18   #642
Ikczyk
Raczkowanie
 
Avatar Ikczyk
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 37
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez ada_figa Pokaż wiadomość
Chciałabym odświeżyć troszkę wątek. Właśnie od jakiegoś czasu interesuje mnie w sumie rozpoczęcie szkolenia w tym kierunku, właśnie na naukę przedłużania 1:1, czy ktoś może mi polecić może dobre szkolenia na mazowszu?
Spróbuj z posh lashes mają naprawdę super szkolenia i świetne produkty
Ikczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 08:28   #643
igulczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cześć dziewczyny ! Może uda się odświeżyć wątek
Właśnie skończyłam kurs na przedłużanie rzęs metodą 1:1, zwracam się do was z pytaniem, ile wam zajęło rozkręcenie się, dojście do wprawy oraz do skrócenia czasu pracy? Moja praca na kursie trwała ok. 5h dziś pierwszy raz robię koleżance, mam nadzieję że już tym razem uda mi się zejść z czasu jak u was? też tak długo to trwa? pokażcie swoje prace chętnie obejrzę i podzielcie się swoimi uwagami dot. przedłużania
igulczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 21:33   #644
malina854
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Hej😊 posiadam kurs na 1:1 i na lekkie objętości. Ale niestety czas robienia rzęs to również jakieś 4 h😂😱 ja mam zaś inne pytanie związane z idealnym kępkami czy macie na to jakiś złoty środek żeby wychodziły piękne wachlarze?
__________________
Zabij mnie
Bo mam styl
Bo mam przyjaciół
Bo patrzę na Ciebie z góry
Bo wszyscy mi zazdroszczą ^__^
Bo choc się starasz nie potrafisz byc mną... o.O!!
malina854 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 22:33:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.