Kosmetyki mokosh, czy warto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-06, 22:14   #1
Olsssil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1

Kosmetyki mokosh, czy warto?


Hej dziewczyny, ostatnio dowiedziałam się o pewnej marce, a mianowicie mokosh. Kosmetyki mają genialny skład, niestety - cena też zwala z nóg. Przynajmniej na moją kieszeń. Interesują mnie kremy do twarzy, w szczególności ten z figą lub z malina. Na internecie jest o nich bardzo mało. Może któraś z was coś już używała? Warto ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olsssil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-29, 21:45   #2
ThinkBlink
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki mokosh, czy warto?

Nie używałam kosmetyków tej marki, ale mogę polecić produkty od Cosnature. Mają dobre składy a ceny są przystępne, warto się przyjrzeć tej marce
ThinkBlink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-02, 12:49   #3
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Kosmetyki mokosh, czy warto?

Moim zdaniem nie warto, miałam i mam sporo ich kosmetyków i żaden nie zrobił na mnie większego wrażenia. A już krem pod oczy to totalna klapa (nie mówiąc już o tym, że ma brokat). Jedyne co bardzo na plus to zapachy

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 12:47   #4
lilykan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki mokosh, czy warto?

fdrcx
lilykan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 08:50   #5
AleJandroAleJandro
Przyczajenie
 
Avatar AleJandroAleJandro
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki mokosh, czy warto?

Znam wiele wiele kosmetyków, które faktycznie działają lepiej i nie są w takiej cenie. Serio jestem w stanie wydac więcej, jeżeli cena jest tego warta, ale jeżeli mam kupować coś co nie zdziała nić to ja podziękuję :|
AleJandroAleJandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 12:55   #6
bittybug
Przyczajenie
 
Avatar bittybug
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki mokosh, czy warto?

dla mnie mokosh to codzienność, bo używam wieeele ich produktów, ale to fakt, że jest dużo innych firm, z naturalnymi kosmetykami w niższych cenach. Teraz na targach ekocuda poznałam dużo nowych marek i na pewno będę testowała tez ich produkty a jeśli o naturalną pielęgnacje chodzi to polecam nathsiw na instagramie, od niej biorę wszystkie wspaniałe kosmetyki <3
bittybug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 13:00   #7
elajza_
Przyczajenie
 
Avatar elajza_
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki mokosh, czy warto?

mokosh jest super ale jest wieeele firm, polskich, dobrych, z naturalnymi kosmetykami i dużo tańszymi poszperaj sobie
elajza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-15, 16:02   #8
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kosmetyki mokosh, czy warto?

Stosowałam jedynie krem pod oczy z zieloną herbatą. Przyjemny, lekki, nie wysusza, nie uczula, bardzo podobał mi się efekt delikatnego rozświetlenia (brokatu), ale nie robił nic szczególnego ze skórą. A cenę ma dość wysoką.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 10:36   #9
ankaanka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 21
Dot.: Kosmetyki mokosh, czy warto?

Jeśli chodzi o Mokosha, to mogę polecić ich kosmetyki do ciała.
Z produktów do twarzy używałam tylko glinki do rozrobienia (czyste, bardzo przyjemne) oraz olejek do twarzy pomarańcza z cynamonem chyba (serum olejowe ujędrniające) było CUDOWNE!
Innych produktó do twarzy nie używałam, więc się nie wypowiem.
Natomiast produkty do ciała mają bardzo fajne. Peelingi przyjemne i zostawiają ochronną warstwę na skórze, masła dość tłuste, ale dobrze się rozprowadzają (jeśli używałaś np. z Organique to dla porównania te są o wiele bardziej miękkie i łatwiej nimi pracować niż tamte z Organique). Zapachy bardzo przyjemne.
Ale.. HITEM z Mokosha jest dla mnie (i nie tylko dla mnie, bo ochów i ahców w necie się naczytałam i kupiłam z polecenia) BALSAM BRĄZUJĄCY. Fantastyczny. Ładnie i stopniowo nadaje "opaleniznę". Nawet do twarzy czasem go używam. Myślę, że to jeden z ich bardziej docenianych kosmetyków
ankaanka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 07:21   #10
oskar_kabak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki mokosh, czy warto?

Firmą, która od lat produkuje naturalne kosmetyki jest Mokosh. Nie posiada ona tak wygórowanych cen jak konkurencja, a składy jej kosmetyków są świetne. Konsumenci zwracają uwagę na niezwykle skuteczny balsam brązujący z wyciągiem z pomarańczy czy liposomowe serum pod oczy zawierające wyciąg z pestek ogórka. Jednak to korygujący krem pod oczy z zieloną herbatą cieszy się szczególnym zainteresowaniem. Dzięki zawartości wyciągu z alg morskich i kwasu hialuronowego, to właśnie ten produkt jest w stanie poradzić sobie z cieniami pod oczami i drobnymi zmarszczkami.
Konsumenci twierdzą, że stosowanie kosmetyków firmy Mokosh zmieniło ich myślenie o pielęgnacji. Do tej pory kupowali zwykłe kremy drogeryjne, zastanawiając się później dlaczego ich skóra nadal jest przesuszona i szara. Produkty te nie spełniały pokładanych w nich nadziejach. Dopiero inwestycja w droższe produkty marki Mokosh pozwoliła zobaczyć różnicę, między wysokiej jakości produktem ekologicznym, a zwykłym kosmetykiem ze sklepu stacjonarnego. Kosmetyki marki Mokosh są niewiele droższe od produktów drogeryjnych, ale ich skład sprawia, że są skuteczne. Dlatego warto w nie inwestować. Lepiej kupić bardzo dobry krem I serum z wyższej półki, niż nabyć kilkanaście maseczek czy mazideł tradycyjnych firm. Twarz to nie pole eksperymentów kosmetycznych. Skóra nie lubi, kiedy testujemy na niej kolejne produkty. Dlatego trzeba dostarczać jej tego, czego w danej chwili potrzebuje. Regularne stosowanie dobrej jakości kosmetyków, to najlepszy rodzaj pielęgnacji.
oskar_kabak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 12:11   #11
wojciechowa
Raczkowanie
 
Avatar wojciechowa
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki mokosh, czy warto?

To już jest serio reklama taka że koniec świata ;/ Dla mnie mokosh jest ni to ciepły ni zimny.. średniak totalny. znam lepsze kosmetyki z lepszymi składami za lepsze ceny
__________________
Kiedy stoję na poczcie (Aha)
Niby żołnierz na froncie (Aha)
Czuwa Jan Paweł II i nikt się nie boi w narodzie (Nikt)
Jak ryby pana Jezusa, każdy się dwoi i troi na co dzień (Hej)
wojciechowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-04, 09:16   #12
ankaanka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 21
Dot.: Kosmetyki mokosh, czy warto?

Ojej, to wygląda na reklamę

Edytowane przez ankaanka88
Czas edycji: 2019-08-04 o 09:18
ankaanka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 07:37   #13
Kymonka
Raczkowanie
 
Avatar Kymonka
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 90
Dot.: Kosmetyki mokosh, czy warto?

To nawet nie jest reklama tylko to wygląda jak tekst przeklejony ze strony firmy do forum. Dziwna sprawa, bo na prawdę to wygląda podejrzanie ;/ Jeżeli już to już chociaż cytat powinien być ;/
Kymonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 09:50   #14
MiszelWizaz
Raczkowanie
 
Avatar MiszelWizaz
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki mokosh, czy warto?

W sumie inaczej. Miałam możliwość przetestowania kremu na cellulit i powiem szczerze, że cena to jedno, bo jednak jestem w stanie kupić coś droższego i dobrego w takiej cenia.. ale to jednak musi być dobre. Skład był średni, mogłoby też jakoś podrażniać (mi tego nie zrobiło, ale koleżance juz owszem). Nie wiem, mam mieszane uczucia jeżeli chodzi o tą firmę. Jednak płaci sie za dobry skład i działanie a nie za marke i ładne opakowanie, a niestety w tej firmie chyba jednak to na takiej zasadzie działa
__________________
: roza:
MiszelWizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 14:44   #15
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Kosmetyki mokosh, czy warto?

Miałam próbkę ich serum do twarzy figa. Było świetne, miałam mega buzię po nim, używałam około dwóch tygodni. Na tyle starczyła mi ta próbka
Jednak jako że lubię testować nowości po wykończeniu kupiłam inny produkt.
Aczkolwiek wracam do tego serum myślami i nie wiem czy niebawem nie zamówię pełnowartościowego produktu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-23, 11:54   #16
Grajmi
Raczkowanie
 
Avatar Grajmi
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 94
Dot.: Kosmetyki mokosh, czy warto?

Same kosmetyki bardzo przyjemne, aczkolwiek moim zdaniem cena jest niewspółmierna do ich jakości.
Grajmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 08:55   #17
mionstka
Raczkowanie
 
Avatar mionstka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 71
Dot.: Kosmetyki mokosh, czy warto?

To, że są w słoiczkach ze szkła też zawsze wychodzi drożej... Co do samych kosmetyków to ja uwielbiam naturalne kosmetyki, ale tutaj nie widziałam zbyt wielkiej poprawy.. Może u innych coś widać, ale nie są to dla mnie kosmetyki mimo, że składy mają całkiem całkiem.
__________________
dolce vita
mionstka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-23, 17:32   #18
Noilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki mokosh, czy warto?

Kiedyś dostałam próbkę kremu do twarzy figa, używałam jej parę dni i całkiem nieźle nawilżał. Kupiłam więc małe opakowanie 15 ml. Krem zamawiałam bezpośrednio ze strony internetowej Mokosh. W wiadomości prywatnej poprosiłam, aby do przesyłki włożyli próbki produktów pod oczy (jeżeli akurat mają dostępne). Trochę mi się zrobiło przykro, bo w paczce były próbki zupełnie innych kosmetyków, a też nikt nie odpisał na moją wiadomość...
Jeżeli chodzi o sam krem to po tygodniu mnie zapchał jak dawno żaden
Noilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-23 18:32:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.