płytki tytanowe a zabiegi z użyciem prądu i ultradźwięków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości

Notka

Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości Szukasz sposobu na zmarszczki? Dolega Ci nadpotliwość? Zbędne kilogramy spędzają Ci sen z powiek? Szukasz rozwiązania? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-09-29, 15:36   #1
redobsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37

płytki tytanowe a zabiegi z użyciem prądu i ultradźwięków


Po operacji ortognatycznej będę mieć tytanowe płytki i śrubki w górnej szczęce i żuchwie.
Czy możliwe jest wtedy wykonywanie takich zabiegów jak peeling z użyciem ultradźwięków i np. Thermage na zmarszczki poziome na czole?
Mam 31, ostatnio Pani kosmetolog poleciła mi Thermage na czoło i peelingi kawitacyjne przy dużym rogowaceniu skóry twarzy i związanymi z tym ciągłymi "niespodziankami".
A jakie Pan doktor ma zdanie n/t thermage? Czytałam też wiele pozytywnych opinii odnośnie mezoterapii bezigłowej na zmarszczki. Czy lepszy byłby np. botox?

Pozdrawiam
redobsession
redobsession jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 14:18   #2
dr Krzysztof Widerkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: płytki tytanowe a zabiegi z użyciem prądu i ultradźwięków

Płytki tytanowe w obrębie szczęki i żuchwy nie są przeciwskazaniem do zabiegów, które działają w obrębie skóry.
Jeśli chodzi o zmarszczki na czole - Najpierw należy określić rodzaj skóry, jej stan, czynność mięśni czoła. Dopiero potem mogę odpowiedzieć na pytanie co będzie dla Pani najlepszym rozwiązaniem. Gdy widoczne są wyraźnie liniowe zmarszczki na czole zwykle najskuteczniejszy jest botoks.
dr Krzysztof Widerkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.