Jeffree Star - kosmetyki, kontrowersje, etc ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-18, 18:44   #1
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534

Jeffree Star - kosmetyki, kontrowersje, etc ;)


Jako, że Jeffree to postać kolorowa i kontrowersyjna, a jego kosmetyki dosyć ciekawe miło byłoby czasem podyskutować na luzie na ten temat
Btw. ostatnia afera z udziałem Jeffree, Shane'a, Tati i Charlesa nieźle wstrząsnęła internetem

Na dniach tj. 21 sierpnia nowa paleta Ogry i mini Orgy, sam tytuł typowy dla Jeffree
Paleta ponoc stworzona z myśla o wizażystach , do malowania różnych typów cery od jasnych po ciemne stąd tyle odcieni brązu, wydawać by się mogło, że między niektórymi różnica niewielka. W sumie ja bym wolała, żeby dał dwa w jednym, czyli i maty i metaliki w jednej palecie, a nie osobno, no ale komercja i zysk rządzi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-19, 13:35   #2
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Jeffree Star - kosmetyki, kontrowersje, etc ;)

ja mam rozświetlacz - ten duży - nic specjalnego - same drobinki na twarzy, raczej jako topera używam
pomadka w sztyfcie - kolor Celebrity Skin - jestem zadowolona z formuły i z koloru
pomadki w płynie - mam dwa kolory Celebrity Skin i I'm Nude - fajne, choć ten drugi kolor dla mnie za jasny


kolor Celebrity Skin wyjątkowo mi pasuje, ale gdyby nie to raczej nie kupiłabym ponownie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-21, 12:20   #3
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Jeffree Star - kosmetyki, kontrowersje, etc ;)

Widziałam słocze orgy. Faktycznie fajna propozycja dla makijażystów pracujących na różnych rasach i typach urody.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-21, 12:52   #4
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jeffree Star - kosmetyki, kontrowersje, etc ;)

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Widziałam słocze orgy. Faktycznie fajna propozycja dla makijażystów pracujących na różnych rasach i typach urody.
No dokladnie,dobra tez dla kogoś, kto ma kolorowe palety a brak przejsciowych odcieni. Chociaz troche tam za duzo podobnych odcieni dla "zwyklego ludka"
A mini orgy stanowi fajne uzupełnienie do duzej, zeby wyczarowac rozne makijaże dzienne.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 13:51   #5
orexa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 95
Dot.: Jeffree Star - kosmetyki, kontrowersje, etc ;)

Jest to na pewno postać bardzo oryginalna, nie jestem jednak przekonana zarówno do proponowanych przez niego makijaży ( wydają mi się brzydkie i niedopracowane). Jak również do kolorystyki palet.
orexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 11:01   #6
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jeffree Star - kosmetyki, kontrowersje, etc ;)

Ta duża paleta Orgy przykuła moją uwagę, ale nie kupiłabym jej na własny użytek (nie jestem wizażystką).

Marzy mi się, żeby ktoś wypuścił paletę w następującym schemacie:
chłodne: od beżu do brązu w macie
chłodne: od beżu do brązu w wykończeniu błyszczącym
ciepłe: od beżu do brązu w macie
ciepłe: od beżu do brązu w wykończeniu błyszczącym
biały + czarny + jakieś pomocnicze, mogą być brzoskwinie, bordo, śliwka lub prasowane brokaty

Ale jednak w takim bardziej skompresowanym wydaniu. Tutaj jest tego aż za dużo i myślę, że niepotrzebnie. Oczywiście z perspektywy szaraczka, a nie wizażysty.

Jestem na przykład zakochana w matowej Kat von D Shade&Light - w układzie kolorystycznym i jakości cieni. Ale już błyszcząca mnie nie oczarowała.

Dramy i aferki totalnie mnie nie interesują
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 11:22   #7
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jeffree Star - kosmetyki, kontrowersje, etc ;)

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;88096905]Ta duża paleta Orgy przykuła moją uwagę, ale nie kupiłabym jej na własny użytek (nie jestem wizażystką).

Marzy mi się, żeby ktoś wypuścił paletę w następującym schemacie:
chłodne: od beżu do brązu w macie
chłodne: od beżu do brązu w wykończeniu błyszczącym
ciepłe: od beżu do brązu w macie
ciepłe: od beżu do brązu w wykończeniu błyszczącym
biały + czarny + jakieś pomocnicze, mogą być brzoskwinie, bordo, śliwka lub prasowane brokaty

Ale jednak w takim bardziej skompresowanym wydaniu. Tutaj jest tego aż za dużo i myślę, że niepotrzebnie. Oczywiście z perspektywy szaraczka, a nie wizażysty.

Jestem na przykład zakochana w matowej Kat von D Shade&Light - w układzie kolorystycznym i jakości cieni. Ale już błyszcząca mnie nie oczarowała.

Dramy i aferki totalnie mnie nie interesują [/QUOTE]
Obie Orgy mają nie dość, że słabą sprzedaż to jeszcze słabe opinie. Narzekania, że polowa kolorów podobna do siebie litościwie pomijam, bo przecież w zalożeniu ona dla wizażystów, którzy pracują na różnych karnacjach, ale że jest to jego najgorsza paleta pod względem jakości, pigmentacji, rozcierania to to mi pominąć trudno.
Do tej pory jeffreyowe maty nie miały sobie równych, to było masełko w użyciu wręcz, a w Orgy niestety nie są takie. Są ponoć suche, robią plamy, mają dużo słabszą pigmentację. Mała orgy tez slaba, ponoć metaliczne niektore cienie są jak topper, a z pigmentem na bakier i ze to kopia jego palety rozswietlaczy pod wzgledem kolorow.

Jak kocham jego cienie, tak tych nie planuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-27, 12:18   #8
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jeffree Star - kosmetyki, kontrowersje, etc ;)

Aaa, to tym bardziej szkoda...
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 12:18:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.