K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-30, 20:09   #181
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Realizacja mojego zamówienia na yesstyle z 5.07 wydłuża się bardziej niż i tak miała być wstępnie wydłużona. Minął termin skompletowania zamówienia i dostałam maila, że niestety są opóźnienia i nie wiedzą, kiedy dostaną 4 produkty z listy. A są to kosmetyki do mycia twarzy, na których mi właśnie najbardziej zależało Mogę albo zrezygnować z nich i wtedy wyślą resztę (za darmo) albo czekać nie wiadomo ile. Tylko że ta reszta, która jest dostępna, to są popie*dółki, które raczej wzięłam dodatkowo. Więc chyba pozostaje mi tylko czekać. Jestem zła
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-30, 21:30   #182
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Ała... Teraz nawet Nivea ma jakieś olejki emulgujące jakbyś szukała czegoś w międzyczasie
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-31, 07:41   #183
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88035346]Ała... Teraz nawet Nivea ma jakieś olejki emulgujące jakbyś szukała czegoś w międzyczasie[/QUOTE]

Rzeczywiście KLIK i to nawet na parafinie (lubię). Chociaż widzę, że oni wychodzą z założenia, że to produkty do cery suchej. Trochę się obawiam, że "nasze" olejki ciągle jednak są gorsze od azjatyckich, zwłaszcza że zostawiają "mgłę" na oczach. Ale może coś się rozwinęło na rynku. Dzięki za radę. Na razie jeszcze mam kosmetyki do demakijażu szacuję że na 2 miesiące, ale pianka została mi tylko jedna.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-31, 08:14   #184
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cos czuje, ze w najblizszych miesiacach produkty azjatyckie bede kupowac jedynie albo stacjonarnie, albo na Ebayu od lokalnych australijskich sprzedawcow. Maske Laneige zamowilam we wtorek poznym wieczorem i dotarla dzisiaj rano, czyli tak naprawde potrzebne byly jedynie dwa dni na dostawe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9029.jpg (217,2 KB, 20 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-31, 08:25   #185
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Rzeczywiście KLIK i to nawet na parafinie (lubię). Chociaż widzę, że oni wychodzą z założenia, że to produkty do cery suchej. Trochę się obawiam, że "nasze" olejki ciągle jednak są gorsze od azjatyckich, zwłaszcza że zostawiają "mgłę" na oczach. Ale może coś się rozwinęło na rynku. Dzięki za radę. Na razie jeszcze mam kosmetyki do demakijażu szacuję że na 2 miesiące, ale pianka została mi tylko jedna.
Mnie drażni, że podkusiło ich o dodanie olejów naturalnych. Na polskiej wersji nawet nie ma w instrukcjach, żeby użyć po tym jakiegokolwiek żelu, myjadła - tylko spłukać wodą. Może jakby Graża zobaczyła, że jeden produkt do mycia to za mało, nie wystarcza, to stwierdziłaby, że się nie opyla. Po co komu używanie dwóch myjących na raz, toż to koszta.

Pewnie w końcu posypią się komentarze osób niezmywających tych olejków, że zapychają. I że miał być taki naturalny, że z olejem takim a śmakim, a tu parafina na pierwszym miejscu i wszystko jasne!!!!

Ja mam fioletowy nieperfumowany, ten jest z olejem z pestek winogron. I przy tym czuć, że jest trochę gęstszy niż te olejki bazujące głównie na parafinie, parafina jest rzadka, bardziej płynna. Ja właśnie te bardziej płynne wolę... Albo całkiem stałe - balsamy, masełka.
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-01, 17:40   #186
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Cos czuje, ze w najblizszych miesiacach produkty azjatyckie bede kupowac jedynie albo stacjonarnie, albo na Ebayu od lokalnych australijskich sprzedawcow. Maske Laneige zamowilam we wtorek poznym wieczorem i dotarla dzisiaj rano, czyli tak naprawde potrzebne byly jedynie dwa dni na dostawe.
Ja sama nie wiem, gdzie. U sprzedawców na ebayu na pewno na razie nie, ale jak widać duże sklepy też mają problemy z zaopatrzeniem. Jakbym wiedziała, że tak będzie, to bym skompletowała zamówienie tylko z kosmetyków z natychmiastową dostępnością i pewnie niedługo dostałabym paczkę.
Na niemieckim rynku są dostępne pojedyncze koreańskie marki, ale akurat nie to, co mnie interesuje.
Najbardziej ubolewam nad brakiem dostępu do chusteczek matujących Missha i Etude House, bo niestety zamienników dla nich nie ma (w Polsce to chociaż bym miała Inglota, drogie bo drogie, ale przynajmniej coś). Teraz poluję na lokalnym ebayu, co czasem pojawiają się jakieś pojedyncze egzemplarze, o 100% droższe niż były jeszcze w marcu.


[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88035800]Mnie drażni, że podkusiło ich o dodanie olejów naturalnych. Na polskiej wersji nawet nie ma w instrukcjach, żeby użyć po tym jakiegokolwiek żelu, myjadła - tylko spłukać wodą. Może jakby Graża zobaczyła, że jeden produkt do mycia to za mało, nie wystarcza, to stwierdziłaby, że się nie opyla. Po co komu używanie dwóch myjących na raz, toż to koszta.

Pewnie w końcu posypią się komentarze osób niezmywających tych olejków, że zapychają. I że miał być taki naturalny, że z olejem takim a śmakim, a tu parafina na pierwszym miejscu i wszystko jasne!!!!

Ja mam fioletowy nieperfumowany, ten jest z olejem z pestek winogron. I przy tym czuć, że jest trochę gęstszy niż te olejki bazujące głównie na parafinie, parafina jest rzadka, bardziej płynna. Ja właśnie te bardziej płynne wolę... Albo całkiem stałe - balsamy, masełka.[/QUOTE]

Mnie oleje nie przeszkadzają, używam zamiennie takich na parafinie i na olejach. Jedyne czego unikam jak diabeł święconej wody, to Isopropyl Myristate, bo on mnie zapycha nawet w kosmetykach zmywalnych, a dość często pojawia się w olejkach do demakijażu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 19:05   #187
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Wreszcie yesstyle wysłało moje kompletne zamówienie
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-05, 20:19   #188
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Jestem ciekawa czy już szybciej idą przesyłki
I ciekawe czy jak wpakuję do koszyka jakieś rzeczy z Hada Labo, japońskie filtry to czy też będzie tak długo szło
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 20:49   #189
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

A do mnie wreszcie obnizyli koszty przesylki, standardowe kilka euro i darmowa przesylka powyzej 65. Teraz moge zaszalec Przez ostatnie miesiace zyczyli sobie 22-24 euro za przesylke, bez wzgledu na kwote zamowienia...

Dopisek: No to szaleje Zamawiacie na yesstyle cos oprocz kosmetykow?

Edytowane przez melkmeisje
Czas edycji: 2020-08-05 o 21:00
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 21:49   #190
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88048533]Jestem ciekawa czy już szybciej idą przesyłki
I ciekawe czy jak wpakuję do koszyka jakieś rzeczy z Hada Labo, japońskie filtry to czy też będzie tak długo szło[/QUOTE]

Zależy, jaka informacja jest jest odnośnie dostępności. Japońskie często mają właśnie trochę dłuższą i wtedy trzeba doliczyć, że może się ona jeszcze wydłużyć. U mnie minal miesiąc od zamówienia do wysyłki.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
A do mnie wreszcie obnizyli koszty przesylki, standardowe kilka euro i darmowa przesylka powyzej 65. Teraz moge zaszalec Przez ostatnie miesiace zyczyli sobie 22-24 euro za przesylke, bez wzgledu na kwote zamowienia...

Dopisek: No to szaleje Zamawiacie na yesstyle cos oprocz kosmetykow?
Fajnie
Ja kiedyś zamówiłam że dwie sukienki, ale to był tylko raz, obecnie kupuję tylko w sklepach z opcją darmowej odsyłki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 12:38   #191
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Czy ktos mial i moze polecic nastepujace produkty:


Huxley - Sleep Mask Good Night
heimish - Bulgarian Rose Mist Serum

To najdrozsze rzeczy w moim koszyku i tak troche dumam, czy warto
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-07, 10:27   #192
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

I od razu nastepnym tematem zarzuce: hydrozelowe platki pod oczy?
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 10:29   #193
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
I od razu nastepnym tematem zarzuce: hydrozelowe platki pod oczy?
Mialam z roznych firm, jak dla mnie za bardzo nic nie robia, zbedny wydatek.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 10:41   #194
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
I od razu nastepnym tematem zarzuce: hydrozelowe platki pod oczy?
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mialam z roznych firm, jak dla mnie za bardzo nic nie robia, zbedny wydatek.



ja też już przerabiałam wiele i nic mnie nie zachwyciło
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 10:41   #195
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
I od razu nastepnym tematem zarzuce: hydrozelowe platki pod oczy?
Miałam z trzy różne i to jest dla mnie ten rodzaj kosmetyku, który działa poprzez rozpulchnienie i zmiękczenie skóry, która przez to wydaje się taka gładka, delikatna i napompowana, ale to efekt bardzo krótkotrwały, dopóki wilgoć nie odparuje.

Dlatego też nie lubię ani tych płatków, ani masek w płachcie ani różnych naklejek na noc na stwardniałe pięty. Równie dobrze można sobie nakleic kawałek mokrej folii, skóra trzymana w wilgoci bez dostępu powietrza też się zrobi śliczna jak u bobasa nawet bez podkładu w postaci kosmetyku.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 10:54   #196
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Ale te zlote super wygladaja pod oczami
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 14:49   #197
zywe_srebro
Raczkowanie
 
Avatar zywe_srebro
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 116
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

zależy które złote.. miałam takie jedne do nałożenia pod oczy mi po nich tak jakby łzawiłam, także odpuściłam sobie dalsze próby z nimi. macie jakieś do polecenia z na serio dobrym składem?
zywe_srebro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 12:22   #198
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Paczka z yesstyle przyszła szybciej niż się spodziewałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yesstyle 1 (1).jpg (90,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yesstyle 1 (2).jpg (144,1 KB, 28 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 14:09   #199
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Paczka z yesstyle przyszła szybciej niż się spodziewałam
Fajne zakupy, daj znac jak wrazenia
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-02, 14:19   #200
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Moja paczka z yesstyle tez juz przyszla, rowno 20 dni od zamowienia

Poki co bardzo przypadlo mi do gustu rozane "mist serum" heimish, poza tym testuje slynna maske Laneige w wersji lawendowej i cica i krem pod oczy Pyunkang Yul z czarna herbata (ma piekne opakowanie ).
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 05:37   #201
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Moja paczka z yesstyle tez juz przyszla, rowno 20 dni od zamowienia

Poki co bardzo przypadlo mi do gustu rozane "mist serum" heimish, poza tym testuje slynna maske Laneige w wersji lawendowej i cica i krem pod oczy Pyunkang Yul z czarna herbata (ma piekne opakowanie ).
Ciekawa jestem tego kremu pod oczy bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 08:06   #202
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Sluchajcie, jestem w szoku. Normalnie raczej nie widze od razu efektow uzywania jakiegos kosmetyku, ale uzylam wczoraj na noc po raz pierwszy Laneige Cica Sleeping Mask i dzis rano mialam cere doslownie jak po photoshopie Czy ktos bardziej obcykany w skladach i biochemii moze mi wytlumaczyc, jak to mozliwe i czemu mozna zawdzieczac tak spektakularny efekt? Czyzby wlasnie wąkrotce azjatyckiej?
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 11:13   #203
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Sluchajcie, jestem w szoku. Normalnie raczej nie widze od razu efektow uzywania jakiegos kosmetyku, ale uzylam wczoraj na noc po raz pierwszy Laneige Cica Sleeping Mask i dzis rano mialam cere doslownie jak po photoshopie Czy ktos bardziej obcykany w skladach i biochemii moze mi wytlumaczyc, jak to mozliwe i czemu mozna zawdzieczac tak spektakularny efekt? Czyzby wlasnie wąkrotce azjatyckiej?
Tez mam te maske, ale az tak spektakularnych efektow nie zaobserwowalam u siebie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 05:24   #204
ojejuniu1974
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 715
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Sluchajcie, jestem w szoku. Normalnie raczej nie widze od razu efektow uzywania jakiegos kosmetyku, ale uzylam wczoraj na noc po raz pierwszy Laneige Cica Sleeping Mask i dzis rano mialam cere doslownie jak po photoshopie Czy ktos bardziej obcykany w skladach i biochemii moze mi wytlumaczyc, jak to mozliwe i czemu mozna zawdzieczac tak spektakularny efekt? Czyzby wlasnie wąkrotce azjatyckiej?
Nie mam tej maski, ale niedawno nabylam olejek myjacy z wakrotka od Sk1004 - Madagascar Centella Light Cleansing Oil, i jestem zachwycona
ojejuniu1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 11:23   #205
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Sluchajcie, jestem w szoku. Normalnie raczej nie widze od razu efektow uzywania jakiegos kosmetyku, ale uzylam wczoraj na noc po raz pierwszy Laneige Cica Sleeping Mask i dzis rano mialam cere doslownie jak po photoshopie Czy ktos bardziej obcykany w skladach i biochemii moze mi wytlumaczyc, jak to mozliwe i czemu mozna zawdzieczac tak spektakularny efekt? Czyzby wlasnie wąkrotce azjatyckiej?
Może po prostu sam kosmetyk, sama baza wybitnie podeszła twojej skórze, idealnie trafiła w potrzeby. Niekoniecznie jakieś dodane bajery typu ekstrakty
Mam przeczucie, że mnie też by się spodobała patrząc na samą bazę tak na sucho. Lubię użyte tu emolienty, lubię glicerynę dość wysoko w składzie. Dobra baza dużo potrafi, brak dobrej bazy niekoniecznie da się zrekompensować dodatkami ekstraktów, witamin, jakichś aktywnych rzeczy itd.

Chyba jestem jedną z nielicznych osób, która nie czuje o co chodzi w tych wąkrotkowych kosmetykach. Przewinęło mi się tego trochę przez ręce i jak to ma działanie łagodzące, gojące to ja jestem idealnym króliczkiem doświadczalnym, właśnie czegoś takiego mi trzeba. Na papierze brzmi fajnie, w praktyce jakoś tego nie czuję
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-03, 21:06   #206
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Zamawiał ktoś ostatnio u sprzedawców na ebayu? Coś się zmieniło, wysyłają już normalnie czy dalej są problemy?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 18:52   #207
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zamawiał ktoś ostatnio u sprzedawców na ebayu? Coś się zmieniło, wysyłają już normalnie czy dalej są problemy?
A daj spokój, nacięłam się na oszusta , 180zł poszło się paść Przeklinam ebay w żywe kamienie, ten je----y system nie pozwala założyć sprzedającemu sprawy, dopóki nie minie 30 dni, twierdząc, że "przedmiot jest w drodze", a gówno prawda bo nigdy nie dostałam maila od ebay z potwierdzeniem wysłania a 30 dni mija jutro. Niestety sądząc po komentarzach na profilu tego sprzedawcy, ja również swoich pieniędzy nie odzyskam. Tym bardziej wyobraźcie sobie, jak kipiałam z frustracji, gdy kilka dni temu sprzedałam coś na allegro, a po otrzymaniu przedmiotu (nowego!) pani zaczęła foszkować że jej się nie podoba i chce oddać, założyła dyskusję i zaraz Allegro zaczęło mi wysyłać powiadomienia, że mam szybko odpowiedzieć, inaczej oni się włączą do dyskusji, etc. Miałam ochotę wrzeszczeć. Kuźwa, że też na ebay nie mają takiego bogobojnego (czyt. prawidłowego) podejścia do kupujących, kurrrrr------
W międzyczasie kupiłam parę rzeczy na Yesstyle, mam otrzymać paczkę w najbliższy wtorek. Zamówiłam m.in. 2 opakowania japońskiej farby Liese w kolorze różowego brązu, już się nie mogę doczekać farbowania.


Miałam pytać o tę maskę Laneige cica coś tam bo myślę też nad wersją lawendową ale widzę, że recenzje pozytywne Jeśli chodzi o produkty z wąkrotką azjatycką/ madecassoside to ja sobie bardzo chwalę Dr. Jart+ Tigergrass Cream, żadne Avene Cicalfate czy inne apteczne tak nie koją mojej podrażnionej laserem skóry, jak to <3 Jestem już na 3ciej tubce, świetnie zmniejsza zaczerwienienia przez noc.
__________________
In a society that profits from self-doubt... loving yourself is an act of rebellion.

Edytowane przez LhunLai
Czas edycji: 2020-10-08 o 18:53
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 19:12   #208
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Lawendowa maska Laneige to tak naprawdę ta zwykła, klasyczna, tyle że pachnie lawendą. Ja lubię. Cica ma ma chyba trochę inne działanie.

Na ebayu na razie nic nie zamawiam, ale za to pochwalę się, że dorwałam ostatnio w tkmaxx winne peelingujace płatki Neogen i to w bardzo atrakcyjnej cenie, bo 17€ gdzie nawet na yesstyle i ebayu kosztują ok 23€


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 20:01   #209
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez LhunLai Pokaż wiadomość
A daj spokój, nacięłam się na oszusta , 180zł poszło się paść Przeklinam ebay w żywe kamienie, ten je----y system nie pozwala założyć sprzedającemu sprawy, dopóki nie minie 30 dni, twierdząc, że "przedmiot jest w drodze", a gówno prawda bo nigdy nie dostałam maila od ebay z potwierdzeniem wysłania a 30 dni mija jutro. Niestety sądząc po komentarzach na profilu tego sprzedawcy, ja również swoich pieniędzy nie odzyskam. Tym bardziej wyobraźcie sobie, jak kipiałam z frustracji, gdy kilka dni temu sprzedałam coś na allegro, a po otrzymaniu przedmiotu (nowego!) pani zaczęła foszkować że jej się nie podoba i chce oddać, założyła dyskusję i zaraz Allegro zaczęło mi wysyłać powiadomienia, że mam szybko odpowiedzieć, inaczej oni się włączą do dyskusji, etc. Miałam ochotę wrzeszczeć. Kuźwa, że też na ebay nie mają takiego bogobojnego (czyt. prawidłowego) podejścia do kupujących, kurrrrr------
W międzyczasie kupiłam parę rzeczy na Yesstyle, mam otrzymać paczkę w najbliższy wtorek. Zamówiłam m.in. 2 opakowania japońskiej farby Liese w kolorze różowego brązu, już się nie mogę doczekać farbowania.
O nie, współczuję Chcę krem pod oczy, bo mi się Swanicoco skończył, a z dostępnych na naszym rynku nie jestem zadowolona. Najwyżej zamówię znowu na yesstyle.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość

Na ebayu na razie nic nie zamawiam, ale za to pochwalę się, że dorwałam ostatnio w tkmaxx winne peelingujace płatki Neogen i to w bardzo atrakcyjnej cenie, bo 17€ gdzie nawet na yesstyle i ebayu kosztują ok 23€


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kiedyś je miałam na wish liście, ale ostatecznie nie kupiłam, bo skład mi się niezbyt podobał (o ile pamiętam jakieś filtry w nim były; nie lubię filtrów w produktach, które nie służą do ochrony przeciwsłonecznej).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 21:59   #210
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
O nie, współczuję Chcę krem pod oczy, bo mi się Swanicoco skończył, a z dostępnych na naszym rynku nie jestem zadowolona. Najwyżej zamówię znowu na yesstyle.



Kiedyś je miałam na wish liście, ale ostatecznie nie kupiłam, bo skład mi się niezbyt podobał (o ile pamiętam jakieś filtry w nim były; nie lubię filtrów w produktach, które nie służą do ochrony przeciwsłonecznej).
Danke Postaram się założyć mu sprawę ale coś czarno to widzę. A jaki to ten Swanicoco? Polecasz?


Też mnie dziwi wciskanie filtrów do kosmetyków nieprzeznaczonych do ochrony przeciwsłonecznej.
__________________
In a society that profits from self-doubt... loving yourself is an act of rebellion.
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-20 11:13:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.