studia administracja - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-15, 20:33   #121
dosia1224
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: studia administracja

Jakie polecacie jakieś w miarę takie proste ,ale tez żeby było w miarę ilości materiałów tematy prac licencjackich na temat prawa rzymskiego czy celnego? Może któraś z was pisała i się podzieli jakimiś informacjami. Czy warto pisać pracę na temat prawa rzymskiego czy celnego>? Z góry dziękuje za odpowiedz.
dosia1224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-12, 16:12   #122
StudentIgnatianum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3
Dot.: studia administracja

Każdemu kto myśli o studiowaniu na kierunku administracji polecam Akademię Ignatianum w Krakowie. Świetna atmosfera, fajna lokalizacja uczelni i zdrowe podejście do studentów. Warto rzucić okiem
StudentIgnatianum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 22:32   #123
iga_94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 15
Dot.: studia administracja

Proszę Cię Zoska1212 nie porównuj szkoły policealnej do STUDIÓW, a tym bardziej nie próbuj wykazywać, że szkoła policealna i rzeczony na niej kierunek jest czymś lepszym niż wykształcenie wyższe. Parodia. Kto Ci za to płaci?
iga_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-11, 15:26   #124
blankabinkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1
Dot.: studia administracja

Ja juz skonczylam licencjat, ale z zarządzania. Studiuje aktualnie podyplomowo administację samorządową w wskz. Fajnie, że jest możliwość przebranżowienia się czy też zdobycia nowych kwalifikacji (Dodatkowych) dzięki podyplomówkom szkoła bardzo fajna, studia elastyczne przygotowane odpowiednio dla studenta
blankabinkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-27, 15:16   #125
agragner
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2
Dot.: studia administracja

Ja teraz jestem na drugim roku na administracji (licencjackie studia), robie ten kierunek na WSKZ i jestem mega zadowolona. Teoria owszem jest, ale to jak wszędzie poza tym ich materiały dydaktyczne są fajnie opracowane, że wszystko łatwo zapamiętać i zrozumieć Kolejny plus to fakt, że prowadzą studia w formie online - nigdzie nie muszę dojeżdzać
agragner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-07, 20:40   #126
natjaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 1
Dot.: studia administracja

Witajcie, mam 34 lata i zapisałam się na studia niestacjonarne na administrację. Trochę obawiam się, że sobie nie poradzę... Jestem samotną mamą, do tego praca, obowiązki. Od zeszłego roku chodzę też do szkoły policealnej na kierunek technik administracji, został mi jeszcze rok... Najbardziej boję się, że zabraknie mi czasu na naukę, a na tym kierunku jest sporo wkłuwania na pamięć... Może jest ktoś w podobnej sytuacji?
natjaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 10:08   #127
kornelia1998
kornelia1998
 
Avatar kornelia1998
 
Zarejestrowany: 2022-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: studia administracja

Trochę za dużo na głowie, ale zawsze możesz zrezygnować. Na studiach niestacjonarnych jest co prawda stosunkowo mniej zajęć, ale i tak może być ciężko to pogodzić, skoro chodzisz jeszcze do szkoły policealnej. No a skąd w ogóle decyzja o podjęciu studiów na kierunku podobnym do tego, który masz już w szkole?
kornelia1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-03, 13:39   #128
Karynex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 5
Dot.: studia administracja

Ja też myślę o administracji, chce zrobić magisterkę, bo przyda mi się w pracy. Chyba zdecyduje się na WSKZ, nie mogę sobie teraz pozwolić na dojazdy.
Karynex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-03 13:39:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.