Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7. - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-21, 20:19   #2971
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

W przedszkolu które kończyła moja córka wymyślili, że nauczyciele na korytarzu będą się mijać w odległości 1,5m. Tylko, że te korytarze nie maja nawet 1,5 m.

I śpiewają. I w przedszkolu i w podstawówce.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 20:45   #2972
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Oglądacie może na żywo nowego ministra zdrowia? Na tych jego briefingach prasowych? Co myślicie o tym co mowi?
Ja to w tv jeszcze nie widziałam, ale z tych streszczen na Twitterze MZ to jak na razie brzmi sensownie.

Z wczoraj
"Ministerstwo Zdrowia
@MZ_GOV_PL
Minister
@a_niedzielski
w #Kraków: Ostatnie liczby zakażeń to nie jest dla nas zaskoczenie. To konsekwencja powrotu do normalnego funkcjonowania. To powrót http://m.in do standardowych form pracy, do większych interakcji społecznych.
Najważniejszym wskaźnikiem epidemii jest liczba osób hospitalizowanych i osób pod respiratorami. Te liczby są stabilne, nie rosną tak jak dzienne liczby zakażeń. Nasz sys. ochrony zdrowia jest przygotowany do przyjęcia większej liczby pacjentów.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 20:51   #2973
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 21:40   #2974
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 843
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

No popatrzcie pisali o zamykaniu Europy taka teoria bo gdzies w jakichs mediach o tym bylo nie wiem czy nie niemieckich. Ludzie wierza w takie teorie jakie im pasuja. Ja myslalam od razu ze raczej nie ale mysle jak bedzie to na moim wyjezdzie w gorach i czekam patrze a nie zamkneli calej Europy! Takze ludzie panikuja a za najwiekszych panikarzy maja ludzi wierzacych w epidemie a sami bywaja "gorsi" bo mysla ze juz nas calkiem zamkna i ze nie bedzie dostepu do niczego. Od wczoraj juz jestem w domu wiec tak to jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-22, 01:13   #2975
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
No popatrzcie pisali o zamykaniu Europy taka teoria bo gdzies w jakichs mediach o tym bylo nie wiem czy nie niemieckich. Ludzie wierza w takie teorie jakie im pasuja. Ja myslalam od razu ze raczej nie ale mysle jak bedzie to na moim wyjezdzie w gorach i czekam patrze a nie zamkneli calej Europy! Takze ludzie panikuja a za najwiekszych panikarzy maja ludzi wierzacych w epidemie a sami bywaja "gorsi" bo mysla ze juz nas calkiem zamkna i ze nie bedzie dostepu do niczego. Od wczoraj juz jestem w domu wiec tak to jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W hiszpańskich mediach o tym pisano na początku sierpnia. Ponowne zamknięcie Europy miało się zacząć od 18 września, kolejne etapy miały być wprowadzane stopniowo w odstępach, nie wszystko na raz. I w sumie jak się poczyta uważnie informacje z poszczególnych krajów, to rzeczywiście zaczynają się zaostrzenia.

Monia ja mam wrażenie, że Ty byś chciała, żeby świat był czarno-biały. I najlepiej, żeby dzielił się na: "my - światli i wykształceni" kontra "oni - szury wierzące w teorie spiskowe". Tylko, że wiesz, do wora "teorie spiskowe" to można wrzucić wszystko. Dolepianie łatki "teoriospiskowca" jest całkiem wygodne, bo poprzez ośmieszenie można sobie w sposób właściwie dobrowolny manipulować opinią publiczną. Nikt przecież nie chce być "szurem".

Piszesz, że ludzie wierzą w takie teorie jakie im pasują. A ja uważam, że tu nie ma w co wierzyć, bo to nie jest święty Mikołaj przynoszący prezenty, tylko trzeba w spokoju obserwować co się dzieje na świecie.

Weź pod uwagę, że dziennikarze, którzy całymi dniami kręcą się przy politykach, mają swoje dojścia, mają informatorów, mają swoich ziomków, czasem coś im się uda wyciągnąć, czasem ktoś coś chlapnie, bo nie potrafi trzymać języka za zębami. Jest też coś takiego jak "kontrolowane przecieki", specjalnie stopniowo wypuszcza się informacje, żeby społeczeństwo się z nimi oswoiło. Politycy wbrew pozorom nie są dziećmi błądzącymi we mgle, często korzystają też z pomocy doradców. Tam są ludzie, którzy się znają na psychologii i potrafią zrobić użytek ze swojej wiedzy. Gdyby w tym momencie od razu w całej Europie wprowadzono takie same obostrzenia, jak wiosną, to ludzie by się zbuntowali. To tak jak z tą gotowaną żabą i wrzątkiem, na pewno słyszałaś. I czy się wierzy, czy nie wierzy w cokolwiek, to fakty są takie, że stopniowo wprowadzane są obostrzenia:
- Izrael - lockdown od 18 września "Wedle nowych przepisów, mieszkańcy Izraela będą zmuszeni do pozostania w obrębie 500 metrów od domu, za wyjątkiem osób udających się do pracy, zakupy bądź ćwiczenia fizyczne. Przywrócone zostaną ograniczenia co do pracy części lokali usługowych, a także zgromadzeń publicznych, w tym w świątyniach." LINK

- Madryt, Hiszpania: "Od poniedziałku mieszkańcy będą mogli opuścić swoją strefę tylko w celu pójścia do pracy, szkoły lub w celu uzyskania pomocy medycznej - informuje BBC. Spotkania towarzyskie w objętych obostrzeniami strefach będą ograniczone do sześciu osób. Zamknięte zostaną, a przedsiębiorstwa mogły funkcjonować do godziny 22 - informuje BBC." LINK


- Oslo, Norwegia LINK


- "Z kolei rząd północnoirlandzki ogłosił, że od wtorkowego popołudnia w całej prowincji wchodzi w życie zakaz spotykania się osób z różnych gospodarstw domowych w zamkniętych pomieszczeniach, zaś na otwartych przestrzeniach może się spotykać maksymalnie sześć osób z dwóch gospodarstw domowych." LINK
W Wielkiej Brytanii już są obostrzenia, a jutro mają wejść kolejne. LINK

"Francja zamknęła kilkaset placówek szkolnych. We Francji z powodu pandemii koronawirusa zamknięto już ponad 2 tys. klas – poinformował francuski minister edukacji narodowej. Jean-Michel Blanquer zapowiedział, że od wtorku w szkołach zaczną obowiązywać nowe zasady sanitarne." LINK

Więc to nie jest tak, że sobie każdy wierzy w co chce i wybiera sobie teorie, które mu się najbardziej podobają. Bo jednak jak się poczyta uważnie, to można zauważyć, że w różnych miejscach po trochę wprowadzają obostrzenia, których w czasie wakacji nie było. Jest dopiero wrzesień, jest jeszcze ciepło, zobaczymy co będzie jak zacznie się chłodniejsza i bardziej deszczowa pogoda.

Edytowane przez 6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Czas edycji: 2020-09-22 o 01:16
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-22, 01:38   #2976
ojejuniu1974
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 715
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

W Danii tez nowe obostrzenia.
Limit zgromadzen zmniejszony z 100 osob do 50. Restauracje zamykane po 22.
ojejuniu1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-22, 08:05   #2977
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;88152726]W hiszpańskich mediach o tym pisano na początku sierpnia. Ponowne zamknięcie Europy miało się zacząć od 18 września, kolejne etapy miały być wprowadzane stopniowo w odstępach, nie wszystko na raz. I w sumie jak się poczyta uważnie informacje z poszczególnych krajów, to rzeczywiście zaczynają się zaostrzenia.

Monia ja mam wrażenie, że Ty byś chciała, żeby świat był czarno-biały. I najlepiej, żeby dzielił się na: "my - światli i wykształceni" kontra "oni - szury wierzące w teorie spiskowe". Tylko, że wiesz, do wora "teorie spiskowe" to można wrzucić wszystko. Dolepianie łatki "teoriospiskowca" jest całkiem wygodne, bo poprzez ośmieszenie można sobie w sposób właściwie dobrowolny manipulować opinią publiczną. Nikt przecież nie chce być "szurem".

Piszesz, że ludzie wierzą w takie teorie jakie im pasują. A ja uważam, że tu nie ma w co wierzyć, bo to nie jest święty Mikołaj przynoszący prezenty, tylko trzeba w spokoju obserwować co się dzieje na świecie.

Weź pod uwagę, że dziennikarze, którzy całymi dniami kręcą się przy politykach, mają swoje dojścia, mają informatorów, mają swoich ziomków, czasem coś im się uda wyciągnąć, czasem ktoś coś chlapnie, bo nie potrafi trzymać języka za zębami. Jest też coś takiego jak "kontrolowane przecieki", specjalnie stopniowo wypuszcza się informacje, żeby społeczeństwo się z nimi oswoiło. Politycy wbrew pozorom nie są dziećmi błądzącymi we mgle, często korzystają też z pomocy doradców. Tam są ludzie, którzy się znają na psychologii i potrafią zrobić użytek ze swojej wiedzy. Gdyby w tym momencie od razu w całej Europie wprowadzono takie same obostrzenia, jak wiosną, to ludzie by się zbuntowali. To tak jak z tą gotowaną żabą i wrzątkiem, na pewno słyszałaś. I czy się wierzy, czy nie wierzy w cokolwiek, to fakty są takie, że stopniowo wprowadzane są obostrzenia:
- Izrael - lockdown od 18 września "Wedle nowych przepisów, mieszkańcy Izraela będą zmuszeni do pozostania w obrębie 500 metrów od domu, za wyjątkiem osób udających się do pracy, zakupy bądź ćwiczenia fizyczne. Przywrócone zostaną ograniczenia co do pracy części lokali usługowych, a także zgromadzeń publicznych, w tym w świątyniach." LINK

- Madryt, Hiszpania: "Od poniedziałku mieszkańcy będą mogli opuścić swoją strefę tylko w celu pójścia do pracy, szkoły lub w celu uzyskania pomocy medycznej - informuje BBC. Spotkania towarzyskie w objętych obostrzeniami strefach będą ograniczone do sześciu osób. Zamknięte zostaną, a przedsiębiorstwa mogły funkcjonować do godziny 22 - informuje BBC." LINK


- Oslo, Norwegia LINK


- "Z kolei rząd północnoirlandzki ogłosił, że od wtorkowego popołudnia w całej prowincji wchodzi w życie zakaz spotykania się osób z różnych gospodarstw domowych w zamkniętych pomieszczeniach, zaś na otwartych przestrzeniach może się spotykać maksymalnie sześć osób z dwóch gospodarstw domowych." LINK
W Wielkiej Brytanii już są obostrzenia, a jutro mają wejść kolejne. LINK

"Francja zamknęła kilkaset placówek szkolnych. We Francji z powodu pandemii koronawirusa zamknięto już ponad 2 tys. klas – poinformował francuski minister edukacji narodowej. Jean-Michel Blanquer zapowiedział, że od wtorku w szkołach zaczną obowiązywać nowe zasady sanitarne." LINK

Więc to nie jest tak, że sobie każdy wierzy w co chce i wybiera sobie teorie, które mu się najbardziej podobają. Bo jednak jak się poczyta uważnie, to można zauważyć, że w różnych miejscach po trochę wprowadzają obostrzenia, których w czasie wakacji nie było. Jest dopiero wrzesień, jest jeszcze ciepło, zobaczymy co będzie jak zacznie się chłodniejsza i bardziej deszczowa pogoda.[/QUOTE]Też mam takie wrażenie. Co mi tam, mogę być "szurem"

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-22, 08:24   #2978
ruddbekia
Przyczajenie
 
Avatar ruddbekia
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 5
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

W szkole mojego syna już dwie klasy na 35 zamknięte, jeden wielki chaos, osoby, któe poszły na kwarantannę nie mają żadnych testów robionych tylko sanepid kazał czekać, tylko odliczamy kiedy na nas padnie
ruddbekia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-22, 08:41   #2979
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Zabierają nam wolność z powodu wirusa, który jest mniej szkodliwy od grypy i robią to bez podstaw prawnych.


Korporacje medialne nie informują o wielkich protestach przeciwko temu totalitaryzmowi w Berlinie, Paryżu, Kopenhadze, Dublinie, Rzymie. Nie ma czegoś takiego jak dziennikarze są tylko pracownicy medialni.



Każdy fryzjer, każda firma, która została zmuszona do zamknięcia może pozywać skarb państwa o odszkodowanie. Zamknięcie gospodarki bez Stanu Wyjątkowego (opisanego w Konstytucji) rozporządzeniem jest tak samo bezprawne jak wymóg noszenia maseczek. Po to jest ta ustawa o bezkarności, która też oczywiście będzie niezgodna z Konstytucją... PIS boi się, bo Polacy się budzą. Już był pierwszy protest pod Sejmem i w nawet mniejszych miejscowościach były.



Wymóg noszenia maseczek jest nielegalny i zamknięcie firm rozporządzeniem było nielegalne. To jest skandal.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-22, 09:11   #2980
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Zabierają nam wolność z powodu wirusa, który jest mniej szkodliwy od grypy i robią to bez podstaw prawnych.


Korporacje medialne nie informują o wielkich protestach przeciwko temu totalitaryzmowi w Berlinie, Paryżu, Kopenhadze, Dublinie, Rzymie. Nie ma czegoś takiego jak dziennikarze są tylko pracownicy medialni.



Każdy fryzjer, każda firma, która została zmuszona do zamknięcia może pozywać skarb państwa o odszkodowanie. Zamknięcie gospodarki bez Stanu Wyjątkowego (opisanego w Konstytucji) rozporządzeniem jest tak samo bezprawne jak wymóg noszenia maseczek. Po to jest ta ustawa o bezkarności, która też oczywiście będzie niezgodna z Konstytucją... PIS boi się, bo Polacy się budzą. Już był pierwszy protest pod Sejmem i w nawet mniejszych miejscowościach były.



Wymóg noszenia maseczek jest nielegalny i zamknięcie firm rozporządzeniem było nielegalne. To jest skandal.
Zawsze możesz najechać stolicę z oponami do palenia i innymi wkurzonymi na maseczki osobami. Pisanie tutaj niczego nie zmieni.
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-22, 10:53   #2981
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 843
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;88152726]W hiszpańskich mediach o tym pisano na początku sierpnia. Ponowne zamknięcie Europy miało się zacząć od 18 września, kolejne etapy miały być wprowadzane stopniowo w odstępach, nie wszystko na raz. I w sumie jak się poczyta uważnie informacje z poszczególnych krajów, to rzeczywiście zaczynają się zaostrzenia.

Monia ja mam wrażenie, że Ty byś chciała, żeby świat był czarno-biały. I najlepiej, żeby dzielił się na: "my - światli i wykształceni" kontra "oni - szury wierzące w teorie spiskowe". Tylko, że wiesz, do wora "teorie spiskowe" to można wrzucić wszystko. Dolepianie łatki "teoriospiskowca" jest całkiem wygodne, bo poprzez ośmieszenie można sobie w sposób właściwie dobrowolny manipulować opinią publiczną. Nikt przecież nie chce być "szurem".

Piszesz, że ludzie wierzą w takie teorie jakie im pasują. A ja uważam, że tu nie ma w co wierzyć, bo to nie jest święty Mikołaj przynoszący prezenty, tylko trzeba w spokoju obserwować co się dzieje na świecie.

Weź pod uwagę, że dziennikarze, którzy całymi dniami kręcą się przy politykach, mają swoje dojścia, mają informatorów, mają swoich ziomków, czasem coś im się uda wyciągnąć, czasem ktoś coś chlapnie, bo nie potrafi trzymać języka za zębami. Jest też coś takiego jak "kontrolowane przecieki", specjalnie stopniowo wypuszcza się informacje, żeby społeczeństwo się z nimi oswoiło. Politycy wbrew pozorom nie są dziećmi błądzącymi we mgle, często korzystają też z pomocy doradców. Tam są ludzie, którzy się znają na psychologii i potrafią zrobić użytek ze swojej wiedzy. Gdyby w tym momencie od razu w całej Europie wprowadzono takie same obostrzenia, jak wiosną, to ludzie by się zbuntowali. To tak jak z tą gotowaną żabą i wrzątkiem, na pewno słyszałaś. I czy się wierzy, czy nie wierzy w cokolwiek, to fakty są takie, że stopniowo wprowadzane są obostrzenia:
- Izrael - lockdown od 18 września "Wedle nowych przepisów, mieszkańcy Izraela będą zmuszeni do pozostania w obrębie 500 metrów od domu, za wyjątkiem osób udających się do pracy, zakupy bądź ćwiczenia fizyczne. Przywrócone zostaną ograniczenia co do pracy części lokali usługowych, a także zgromadzeń publicznych, w tym w świątyniach." LINK

- Madryt, Hiszpania: "Od poniedziałku mieszkańcy będą mogli opuścić swoją strefę tylko w celu pójścia do pracy, szkoły lub w celu uzyskania pomocy medycznej - informuje BBC. Spotkania towarzyskie w objętych obostrzeniami strefach będą ograniczone do sześciu osób. Zamknięte zostaną, a przedsiębiorstwa mogły funkcjonować do godziny 22 - informuje BBC." LINK


- Oslo, Norwegia LINK


- "Z kolei rząd północnoirlandzki ogłosił, że od wtorkowego popołudnia w całej prowincji wchodzi w życie zakaz spotykania się osób z różnych gospodarstw domowych w zamkniętych pomieszczeniach, zaś na otwartych przestrzeniach może się spotykać maksymalnie sześć osób z dwóch gospodarstw domowych." LINK
W Wielkiej Brytanii już są obostrzenia, a jutro mają wejść kolejne. LINK

"Francja zamknęła kilkaset placówek szkolnych. We Francji z powodu pandemii koronawirusa zamknięto już ponad 2 tys. klas – poinformował francuski minister edukacji narodowej. Jean-Michel Blanquer zapowiedział, że od wtorku w szkołach zaczną obowiązywać nowe zasady sanitarne." LINK

Więc to nie jest tak, że sobie każdy wierzy w co chce i wybiera sobie teorie, które mu się najbardziej podobają. Bo jednak jak się poczyta uważnie, to można zauważyć, że w różnych miejscach po trochę wprowadzają obostrzenia, których w czasie wakacji nie było. Jest dopiero wrzesień, jest jeszcze ciepło, zobaczymy co będzie jak zacznie się chłodniejsza i bardziej deszczowa pogoda.[/QUOTE]Rozumiem. Chodzi mi przede wszystkim o osoby, ktore pisaly, ze na pewno od 18 wrzesnia zamkna cala Europe. Niektorzy tak pisali np na Facebooku. Rozumiem cos obserwowac z boku, ja tez niczego nie wykluczam, ale oni ze swoim pisaniem ze cos bedzie "na pewno" i jeszcze podajac date tez panikuja. Tez panikuja wierzac ze jednego dnia zamkna cala Europe. Do tego nasz nowy minister zdrowia nawet przy tych duzych liczbach zarazonych nie wprowadza jakos mocnych restrykcji mimo ze by mogl. Dlatego ja jestem sceptyczna co do tych teorii. Wydaje mi sie ze predzej zaczna robic mniej testow niz wprowadza cos powaznego. Mysle ze to nie chodzi o to zeby nas calkiem zamknac ale to zalezy od politykow. Jeden uzna ze jakies kroki sa konieczne a inny ze nie. No ale oczywiscie jesli sie myle to cofne swoje slowa i przyznam ludziom racje ze "ok racja spelnia sie jednak chca nas zniewolic". W porownaniu do innych panstw chyba faktycznie mamy slabe restrykcje i najgorzej w Izraelu takze nie mamy co narzekac i moze nie bedzie tak zle zeby mieli znowu nas zamykac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Też mam takie wrażenie. Co mi tam, mogę być "szurem"

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
No ale tez bylas pewna ze 18 wrzesnia wszystkich zamkna? Nie chodzi mi osony podchodzace do tego sceptycznie ale o takie ktore naprawde panikuja ze ojeju 18 wrzesnia wszystko zamkna, ze nie bedzie jedzenia (co jest chyba nieuzsadanione skoro przy pierwszym lockdownie nigdy jedzenia nie zabraklo).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-22, 13:05   #2982
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Rozumiem. Chodzi mi przede wszystkim o osoby, ktore pisaly, ze na pewno od 18 wrzesnia zamkna cala Europe. Niektorzy tak pisali np na Facebooku. Rozumiem cos obserwowac z boku, ja tez niczego nie wykluczam, ale oni ze swoim pisaniem ze cos bedzie "na pewno" i jeszcze podajac date tez panikuja. Tez panikuja wierzac ze jednego dnia zamkna cala Europe. Do tego nasz nowy minister zdrowia nawet przy tych duzych liczbach zarazonych nie wprowadza jakos mocnych restrykcji mimo ze by mogl. Dlatego ja jestem sceptyczna co do tych teorii. Wydaje mi sie ze predzej zaczna robic mniej testow niz wprowadza cos powaznego. Mysle ze to nie chodzi o to zeby nas calkiem zamknac ale to zalezy od politykow. Jeden uzna ze jakies kroki sa konieczne a inny ze nie. No ale oczywiscie jesli sie myle to cofne swoje slowa i przyznam ludziom racje ze "ok racja spelnia sie jednak chca nas zniewolic". W porownaniu do innych panstw chyba faktycznie mamy slabe restrykcje i najgorzej w Izraelu takze nie mamy co narzekac i moze nie bedzie tak zle zeby mieli znowu nas zamykac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

No ale tez bylas pewna ze 18 wrzesnia wszystkich zamkna? Nie chodzi mi osony podchodzace do tego sceptycznie ale o takie ktore naprawde panikuja ze ojeju 18 wrzesnia wszystko zamkna, ze nie bedzie jedzenia (co jest chyba nieuzsadanione skoro przy pierwszym lockdownie nigdy jedzenia nie zabraklo).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Każde ich działanie ograniczające wolność wymaga wprowadzenia Stanu Wyjątkowego z Konstytucji, bez tego nie mogą nic nam nakazywać. Każde rozporządzenie, każda ustawa ograniczająca wolność bez wcześniejszego wprowadzenia Stanu Wyjątkowego jest nielegalna. Możecie chodzić bez maseczek do sklepu. Najlepiej jakby ludzie przez fb się organizowali i robili to masowo w każdym sklepie. Sądy póki co jeszcze nas bronią przed tym bezprawiem.






https://www.dailymail.co.uk/news/art...wn-London.html


Europejczycy się budzą i protestują przeciwko bezprawiu rządzących. W TVP, VN, Polsacie o tym pewnie nie mówią.



Londyn




















Jak zwykle 99% to biali chyba...








Berlin












Paryż








Kopenhaga













W Warszawie też już była pod Sejmem. Oby to wkrótce poszło pod dom Kaczyńskiego.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 08:58   #2983
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Absurd w mojej bibliotece - na drzwiach wisi informacja, że w środku może się znajdować maks 20 osób. Problem w tym, że biblioteka jest duża, na wejściu nikogo nie ma, więc jakim cudem ja jako wchodzący mam wiedzieć, ile osób jest w środku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 10:36   #2984
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Absurd w mojej bibliotece - na drzwiach wisi informacja, że w środku może się znajdować maks 20 osób. Problem w tym, że biblioteka jest duża, na wejściu nikogo nie ma, więc jakim cudem ja jako wchodzący mam wiedzieć, ile osób jest w środku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W czerwcu lub lipcu w zbiorkomie usłyszałam komunikat, że osiągnięto maksymalny limit pasażerów. I pytanie co z tym fantem? Wywalać najmłodszych, niech idą na piechotę albo czekają na następny? A może na następnym przystanku nie wpuszczać kolejnych pasażerów
Te kartki to pic na wodę, że się coś robi. I tyle.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 10:44   #2985
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Absurd w mojej bibliotece - na drzwiach wisi informacja, że w środku może się znajdować maks 20 osób. Problem w tym, że biblioteka jest duża, na wejściu nikogo nie ma, więc jakim cudem ja jako wchodzący mam wiedzieć, ile osób jest w środku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
20?:O u mnie w wypożyczalni głównej 3, a w takich małych zadupiastych biblioteczkach 2 osoby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 11:08   #2986
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Te kartki to pic na wodę, że się coś robi. I tyle.
Dokladnie, tak zwany dupochron. W razie czego bedzie wymowka, ze przeciez wisiala kartka, a ze ktos sie nie zastosowal to juz nie ich wina
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 11:12   #2987
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Dokladnie, tak zwany dupochron. W razie czego bedzie wymowka, ze przeciez wisiala kartka, a ze ktos sie nie zastosowal to juz nie ich wina
Tak samo jest u lekarzy z tymi ankietami pt. Czy czuje się pan zdrowy, czy miał pan kontakt z osobą zarażona covid?

Przecież tam.mozna skłamać

Ale papier jest, podkładka jest, sumienie czyste

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 11:44   #2988
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Tak samo jest u lekarzy z tymi ankietami pt. Czy czuje się pan zdrowy, czy miał pan kontakt z osobą zarażona covid?

Przecież tam.mozna skłamać

Ale papier jest, podkładka jest, sumienie czyste

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekaj, czekaj. Wypełniałam to raz i nie pamiętam czy tam przypadkiem nie było informacji o karalności za podawanie nieprawdziwych informacji?
Co swoją drogą, moim zdaniem, chyba nijak ma się do odpowiedzialności z art. 233 kk, ponieważ tam mowa o fałszywych zeznaniach w postępowaniu sądowym lub innym postępowaniu toczącym się na podstawie ustawy, a jednak przyjęcie do lekarza nie jest postępowaniem na podstawie ustawy (w odróżnieniu od np. postępowania administracyjnego).
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 11:53   #2989
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

"Zakończono produkcję pierwszej serii polskiego leku na COVID-19 z osocza ozdrowieńców. - Jako pierwsi na świecie mamy lek na COVID-19. Lek, który działa.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/rap...ampaign=chrome

no ciekawe...

a u nas w mieście i okolicy w kilku szkolach po jednej osobie zarazonej (uczen , gdzie indziej nauczyciel) zamykają tylko pojedyncze klasy póki co
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-23, 12:00   #2990
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Czekaj, czekaj. Wypełniałam to raz i nie pamiętam czy tam przypadkiem nie było informacji o karalności za podawanie nieprawdziwych informacji?
Co swoją drogą, moim zdaniem, chyba nijak ma się do odpowiedzialności z art. 233 kk, ponieważ tam mowa o fałszywych zeznaniach w postępowaniu sądowym lub innym postępowaniu toczącym się na podstawie ustawy, a jednak przyjęcie do lekarza nie jest postępowaniem na podstawie ustawy (w odróżnieniu od np. postępowania administracyjnego).
Jest tam jakiś artykuł, ale nie wiem jaki, być może ten, o którym piszesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88155789]"Zakończono produkcję pierwszej serii polskiego leku na COVID-19 z osocza ozdrowieńców. - Jako pierwsi na świecie mamy lek na COVID-19. Lek, który działa.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/rap...ampaign=chrome

no ciekawe...

a u nas w mieście i okolicy w kilku szkolach po jednej osobie zarazonej (uczen , gdzie indziej nauczyciel) zamykają tylko pojedyncze klasy póki co[/QUOTE]U mnie na kilka / kilkanaście różnych szkół, tylko jedna klasa zamknięta, bo okazało się, że nauczycielka miała wirusa.

A sprawa się wydała tylko dlatego,że kobieta szła na jakiś zabieg do szpitala i musiała obowiązkowo test przejść. I się okazało, że ma wirusa..

Oczywiście lokalne media sprawę rozdmuchały, że Olaboga koniec świata, zobaczycie jak nagle wszystkie klasy pozamykają, szkoły pozamykają, bo jeden z drugim się pozaraża...

I co? I jajco życie toczy się dalej, szkoły otwarte.



Z takich ciekawostek: moje przyszpitalne laboratorium wprowadziło możliwość zrobienia testu na przeciwciała za 50 zł.
Sąsiadka się skusiła i się okazało, że przechodziła koronę. Ona mówi, że najśmieszniejsze jest to, że od początku roku nawet nie miała żadnych objawów grypopodobnych co by móc przypisać koronie 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 12:16   #2991
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość

Z takich ciekawostek: moje przyszpitalne laboratorium wprowadziło możliwość zrobienia testu na przeciwciała za 50 zł.
Sąsiadka się skusiła i się okazało, że przechodziła koronę. Ona mówi, że najśmieszniejsze jest to, że od początku roku nawet nie miała żadnych objawów grypopodobnych co by móc przypisać koronie 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eeeno, za 5 dyszek to nawet ja bym odżałowala i sobie test zrobiła

(i jak plus to potem na rekę założyła opaskę zieloną z oznaczeniem - SAVE jak w filmach SF

nie wiesz czy dużo tam chętnych na test?
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 12:19   #2992
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Jest tam jakiś artykuł, ale nie wiem jaki, być może ten, o którym piszesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

U mnie na kilka / kilkanaście różnych szkół, tylko jedna klasa zamknięta, bo okazało się, że nauczycielka miała wirusa.

A sprawa się wydała tylko dlatego,że kobieta szła na jakiś zabieg do szpitala i musiała obowiązkowo test przejść. I się okazało, że ma wirusa..

Oczywiście lokalne media sprawę rozdmuchały, że Olaboga koniec świata, zobaczycie jak nagle wszystkie klasy pozamykają, szkoły pozamykają, bo jeden z drugim się pozaraża...

I co? I jajco życie toczy się dalej, szkoły otwarte.



Z takich ciekawostek: moje przyszpitalne laboratorium wprowadziło możliwość zrobienia testu na przeciwciała za 50 zł.
Sąsiadka się skusiła i się okazało, że przechodziła koronę. Ona mówi, że najśmieszniejsze jest to, że od początku roku nawet nie miała żadnych objawów grypopodobnych co by móc przypisać koronie 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie są przypadkiem te testy, co pokazują, że miało się jakiegokolwiek koronawirusa, niekoniecznie tego?
Spotkałam się z opinią ze strony diagnosty, że testy na przeciwciała są do bani w porównaniu z tymi genetycznymi, ale nie mi z tym dyskutować.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 12:19   #2993
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 843
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88155887]eeeno, za 5 dyszek to nawet ja bym odżałowala i sobie test zrobiła

(i jak plus to potem na rekę założyła opaskę zieloną z oznaczeniem - SAVE jak w filmach SF

nie wiesz czy dużo tam chętnych na test?[/QUOTE]Nigdy nie wiesz co wyjdzie w tescie skoro wiele osob moglo przechodzic :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 12:26   #2994
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
To nie są przypadkiem te testy, co pokazują, że miało się jakiegokolwiek koronawirusa, niekoniecznie tego?
Spotkałam się z opinią ze strony diagnosty, że testy na przeciwciała są do bani w porównaniu z tymi genetycznymi, ale nie mi z tym dyskutować.
Nie wiem, ale w sumie gdyby tak było, to by chyba wszyscy byli pozytywni, bo przecież w całym życiu to pewnie każdy jakiegoś wirusa złapał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88155887]eeeno, za 5 dyszek to nawet ja bym odżałowala i sobie test zrobiła

(i jak plus to potem na rekę założyła opaskę zieloną z oznaczeniem - SAVE jak w filmach SF

nie wiesz czy dużo tam chętnych na test?[/QUOTE]Nie mam pojęcia, czy chętni są, bo to w sumie świeża sprawa, chyba od tygodnia.

Też bym poszła, ale nie chce mi się stać w kolejkach do laboratorium...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 13:24   #2995
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale w sumie gdyby tak było, to by chyba wszyscy byli pozytywni, bo przecież w całym życiu to pewnie każdy jakiegoś wirusa złapał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Nie mam pojęcia, czy chętni są, bo to w sumie świeża sprawa, chyba od tygodnia.

Też bym poszła, ale nie chce mi się stać w kolejkach do laboratorium...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niby każdy pewnie przechodził jakiegoś wirusa, pytanie jak długo utrzymują się przeciwciała.
Mi byłoby szkoda 50 zł. Serio. Nawet jeśli przeszłam to póki co ta wiedza nic mi nie daje, skoro są przypadki ponownego zakażenia. Ewentualnie gdybym myślała o oddaniu osocza do produkcji immunoglobuliny, ale i tak biorą osoby, które miały wcześniej test genetyczny pozytywny i minęło ileś tygodni od wyleczenia.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 13:26   #2996
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 13:28   #2997
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale w sumie gdyby tak było, to by chyba wszyscy byli pozytywni, bo przecież w całym życiu to pewnie każdy jakiegoś wirusa złapał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Nie mam pojęcia, czy chętni są, bo to w sumie świeża sprawa, chyba od tygodnia.

Też bym poszła, ale nie chce mi się stać w kolejkach do laboratorium...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rózne koronawirusy wywołuja przeziębienia, z tym, ze przeciwciała które organizm wytwarza w odp. na nie podobno "nie żyją" zbyt długo (tak jak i przeciwciala na wirusy grypy - a tych tez jest sporo odmian, na kazdy rok do szczepionki troche inny zestaw wytypowany jako prawdopodobny) - dlatego też mozna miec w jednym sezonie kilka przeziębień i nawet kilka razy grypę (tą "prawdziwą" ).
Przepraszam, za ten wykladzik, ale rozchodzi mi sie o to, że i ten słynny koronawirus - SARS-coV-2 ma kilka odmian- mutacji i przez analogię do powyższego są i takie łagdodne odmiany- stąd bezobjawowcy i chorzy mocniej, (oczywiście tez kwestie odporności i odmienności reakcji), a po 2gie- stąd błędy w diagnostyce, zwlaszcza tej przeciwcialowej.

Jak one te koronawirusy z jednej rodzinki są to pewnie w budowie podobne.

jeszcze rok- dwa i moze w końcy tego wirusa-celebryte ludzie i przede wszystkim rządy zaczną traktować jak resztę...
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-23, 19:58   #2998
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88155789]"Zakończono produkcję pierwszej serii polskiego leku na COVID-19 z osocza ozdrowieńców. - Jako pierwsi na świecie mamy lek na COVID-19. Lek, który działa.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/rap...ampaign=chrome

no ciekawe...

a u nas w mieście i okolicy w kilku szkolach po jednej osobie zarazonej (uczen , gdzie indziej nauczyciel) zamykają tylko pojedyncze klasy póki co[/QUOTE]

No właśnie nie tak różowo z tym, jak zwykle u nas rozdmuchana sprawa, a tu jeszcze testy kliniczne - najważniejsza i najżmudniejsza część.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 08:15   #2999
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

U mnie im mniej medialnych doniesień na temat wirusa, tym lepiej funkcjonuję. Pamiętam te dramatyczne nagłówki, apele polityków i prognozy lekarzy, że wszystko się załamie jak pojedziemy na święta Wielkanocne do rodzin, potem na majówkę, potem na wybory, potem na wakacje, potem jak dzieci pójdą do szkół, a teraz słyszę, że katastrofa będzie jak przyjdzie jesień. Jakoś te czarne scenariusze się dotąd nie sprawdziły, więc mam nadzieję, że nie będzie źle. Z perspektywy czasu żałuję, że nie odwiedziłam rodziców w Wielkanoc i wpadłam w duży niepokój związany z wirusem.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-24, 08:22   #3000
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 7.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
U mnie im mniej medialnych doniesień na temat wirusa, tym lepiej funkcjonuję. Pamiętam te dramatyczne nagłówki, apele polityków i prognozy lekarzy, że wszystko się załamie jak pojedziemy na święta Wielkanocne do rodzin, potem na majówkę, potem na wybory, potem na wakacje, potem jak dzieci pójdą do szkół, a teraz słyszę, że katastrofa będzie jak przyjdzie jesień. Jakoś te czarne scenariusze się dotąd nie sprawdziły, więc mam nadzieję, że nie będzie źle. Z perspektywy czasu żałuję, że nie odwiedziłam rodziców w Wielkanoc i wpadłam w duży niepokój związany z wirusem.
Teraz strasza jesienią, zaraz bedzie wszystkimi świętymi a później apele aby wigilię i święta spędzić samemu bo wirus zabije


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-13 22:33:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.