Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-25, 18:56   #1921
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Dziunkowa i tak graty!! Ja jeszcze tyle nie zrobiłam po górach. A jeśli się źle czułaś to

Wycof to najlepsza decyzja. Ja jestem w Koszalinie i tu biegam po górze chełmskiej, mają tu nawet szlak który się nazywa pętla tatrzańska. Super tereny, gdybym tu mogła biegać to dopiero bym miała przygotowanie do biegów górskich �� bo u mnie w Wielkopolsce to płasko jak na patelni.

A ten półmaraton mój to był rozbity na 2 dni bo był limit 150os., podnieśli wczoraj limit do 300 i połączyli bieg w jeden. No szkoda bo to bardzo blisko mnie i cross po mega fajnym terenie.
To nie byly nawet gory. Pogorze przemysko-dynowskie. No ale stromizny nie brakowalo i jeszcze runmagedon.
A zapomnialam dodac ze jeszcze 2 wiszace bujajace sie mosty.
Przykro mi z powodu biegu. Wkurzajace cos takiego jest

Edytowane przez dziunkowa
Czas edycji: 2020-07-25 o 19:16
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-26, 00:16   #1922
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
To nie byly nawet gory. Pogorze przemysko-dynowskie. No ale stromizny nie brakowalo i jeszcze runmagedon.
A zapomnialam dodac ze jeszcze 2 wiszace bujajace sie mosty.
Przykro mi z powodu biegu. Wkurzajace cos takiego jest
Duch Pogórza? Widziałam te mosty, wyglądają ciekawie
Piękny wynik po Tatrach! Graty!

Ja ostatnio planowalam swój dwutygodniowy urlop, bieg w Krynicy na 34 km wypadał mi dokladnie po środku niego. Wcześniej miałam zaliczyć Pieniny i Beskid Sądecki.... Stwierdziłam, że nie będzie w stanie się tam oszczędzać, więc przełożyłam urlop tak, że Krynicę mam na początku
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-26, 07:47   #1923
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Duch Pogórza? Widziałam te mosty, wyglądają ciekawie
Piękny wynik po Tatrach! Graty!

Ja ostatnio planowalam swój dwutygodniowy urlop, bieg w Krynicy na 34 km wypadał mi dokladnie po środku niego. Wcześniej miałam zaliczyć Pieniny i Beskid Sądecki.... Stwierdziłam, że nie będzie w stanie się tam oszczędzać, więc przełożyłam urlop tak, że Krynicę mam na początku
Tak duch pogorza.
Ja mam stracha na tych mostach.
Rozsadne podejscie z tym przelozeniem. Ja tez naprzyszlosc bede rozsadniej planowac. Moglam jechac w te tatry wczesniej no ale nie wpadlam na to ze bedzie to takie wykanczajace
Jak tam z tymi garminami? Juz naprawili?

---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:46 ----------

Takie tatry to chyba sporo kalorii pala.
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-26, 10:20   #1924
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Garmin dalej nie działa, właśnie zgrałam ręcznie wszystkie treningi od czwartku do endomondo.


Dzisiaj wpadło 9,5 km - CIEPŁO!!!
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-26, 10:41   #1925
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Brawo za trening. U mnie dziś 12 km, połowa po tej pętli Tatrzańskiej. Spokojnie mogliby tu organizować zawody w biegach górskich. Tylko błota brakowało 😁
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-26, 12:42   #1926
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Brawo za trening. U mnie dziś 12 km, połowa po tej pętli Tatrzańskiej. Spokojnie mogliby tu organizować zawody w biegach górskich. Tylko błota brakowało ��
Jest " gorski" nad morzem. TriCity trail. Ale kolo Gdańska.
Przepisalam sie z polowki na 11 km w sobote.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Dziewczyny mozecie mi po krotce opisac beskid niski ( krempna), i gorce (ochotnica dolna). Jak tam wyglada sprawa z ekspozycjami, jakie podloze ( skaly,bloto itp),jak bardzo stromo? Zalezy mi zeby pobiegac, pochodzic, ewentualnie rower i sobie niczego nie uszkodzic jak teraz. Plan:
- dzien 1 chodzenie (5-6 godzin)
- dzien 2 bieg 20-22 km
- dzien 3 odpoczynek
- dzien 4 dluzdza wycieczka piesza albo rower[COLOR="Silver"]

Plan na przyszly rok. Zbieram dane

Edytowane przez dziunkowa
Czas edycji: 2020-07-26 o 12:44
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-26, 20:45   #1927
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Do chodzenia na pewno polecam Lubań..przepiękny szlak idzie od kościoła w ochotnicy, przez polany, jedno z najpiękniejszych miejsc w jakich bylam.

Do biegania może wyprawa na Magurki? Można fajną pętlę ogarnąć

Dokrecilam dziś jeszcze 3 km po plaży, ale fajnie🤩 dobry biegowy tydzień
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-26, 21:47   #1928
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Jest " gorski" nad morzem. TriCity trail. Ale kolo Gdańska.
Przepisalam sie z polowki na 11 km w sobote.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Dziewczyny mozecie mi po krotce opisac beskid niski ( krempna), i gorce (ochotnica dolna). Jak tam wyglada sprawa z ekspozycjami, jakie podloze ( skaly,bloto itp),jak bardzo stromo? Zalezy mi zeby pobiegac, pochodzic, ewentualnie rower i sobie niczego nie uszkodzic jak teraz. Plan:
- dzien 1 chodzenie (5-6 godzin)
- dzien 2 bieg 20-22 km
- dzien 3 odpoczynek
- dzien 4 dluzdza wycieczka piesza albo rower[COLOR="Silver"]

Plan na przyszly rok. Zbieram dane
Ekspozycji i stromizn raczej brak chociaż wybieram się w tym roku na Lackową i czytałam, że zachodnie podejście na nią jest najbardziej strome w Polsce (nie wliczając Tatr) ciekawi mnie ono bardzo.
W Beskidzie Niskim szłam kiedyś przepiękną trasą przez szczyt Wysokie i zejście nieistniejącymi wsiami Żydowskie i Ciechanię co za trasa! Mega dzika, spotkaliśmy tylko jakiegoś drwala w lesie, poza tym nikogo nieisteniące wsie w Beskidzie Niskim mają taki klimat, jakiego nie spotkałam w żadnym innym miejscu cmentarzyki, ruiny chałup, pozostałości po zabudowniach, poza tym nic, tylko natura.
Jeśli chodzi o biegową trasę to zobacz sobie trasy ultramaratonu magurskiego, mają dystans 20 km, może Cie zainteresuje.
Z Gorców, też polecam Lubań, ale ja szłam z Krościenka i schodziłam w Grywałdzie.
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 10:48   #1929
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Ekspozycji i stromizn raczej brak chociaż wybieram się w tym roku na Lackową i czytałam, że zachodnie podejście na nią jest najbardziej strome w Polsce (nie wliczając Tatr) ciekawi mnie ono bardzo.
W Beskidzie Niskim szłam kiedyś przepiękną trasą przez szczyt Wysokie i zejście nieistniejącymi wsiami Żydowskie i Ciechanię co za trasa! Mega dzika, spotkaliśmy tylko jakiegoś drwala w lesie, poza tym nikogo nieisteniące wsie w Beskidzie Niskim mają taki klimat, jakiego nie spotkałam w żadnym innym miejscu cmentarzyki, ruiny chałup, pozostałości po zabudowniach, poza tym nic, tylko natura.
Jeśli chodzi o biegową trasę to zobacz sobie trasy ultramaratonu magurskiego, mają dystans 20 km, może Cie zainteresuje.
Z Gorców, też polecam Lubań, ale ja szłam z Krościenka i schodziłam w Grywałdzie.
Wlasnie sie zastanawiam nad udzialem w tym biegu. Albo podobnym w gorcach . w przyszlym roku. Tak sie pytam jak to tam wyglada bo czasem niby mniejsze gory a można sie zdziwic jak wymagajace potrafią byc.
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 10:57   #1930
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Wlasnie sie zastanawiam nad udzialem w tym biegu. Albo podobnym w gorcach . w przyszlym roku. Tak sie pytam jak to tam wyglada bo czasem niby mniejsze gory a można sie zdziwic jak wymagajace potrafią byc.
Również te dwa biegi chodzą mi po głowie od dłuższego czasu pomyślę o nich jak będę układała kalendarz startów na przyszły rok jest tyle super biegów do których mam sentyment, albo znajdują się w przepięknym miejscu, w którym chciałbym pobiec, że ciężko mi będzie się zdecydować przy układaniu startów
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 11:13   #1931
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Również te dwa biegi chodzą mi po głowie od dłuższego czasu pomyślę o nich jak będę układała kalendarz startów na przyszły rok jest tyle super biegów do których mam sentyment, albo znajdują się w przepięknym miejscu, w którym chciałbym pobiec, że ciężko mi będzie się zdecydować przy układaniu startów
U mnie sporo zakezy od tego czy bede miala opieke nad dziecmi w tym czasie. Zarowno ten teraz jak i zeszlproczny bieg wyjazddowy byl pod to podporzadkowany. No i ciezko czesciej niz raz na rok przynajmniej mam mniejszy wybor biegow i mniej zastanawiania sie
Na gorce mam wieksze szanse jesli chodzi o termin i jeszcze maraton karkonoski. Jest jeszcze bieg szlag frafi ale tam jakis maly limit czasu i nie w górach. W niemczch tych buegiw jest malo wiec nie ma wyboru, za alpy to ja podziekuje, francja wlochy nie chce mi sie w zaswiadczenia lekarskie bawic, a hiszpania mi juz przeszla.No ale pozyjemy zobaczymy.

Edytowane przez dziunkowa
Czas edycji: 2020-07-27 o 11:23
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-27, 11:55   #1932
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
U mnie sporo zakezy od tego czy bede miala opieke nad dziecmi w tym czasie. Zarowno ten teraz jak i zeszlproczny bieg wyjazddowy byl pod to podporzadkowany. No i ciezko czesciej niz raz na rok przynajmniej mam mniejszy wybor biegow i mniej zastanawiania sie
Na gorce mam wieksze szanse jesli chodzi o termin i jeszcze maraton karkonoski. Jest jeszcze bieg szlag frafi ale tam jakis maly limit czasu i nie w górach. W niemczch tych buegiw jest malo wiec nie ma wyboru, za alpy to ja podziekuje, francja wlochy nie chce mi sie w zaswiadczenia lekarskie bawic, a hiszpania mi juz przeszla.No ale pozyjemy zobaczymy.
Szlak Trafi to koło mnie 😁 fajny bieg, ale biegalam tam zawsze tylko 7 km. Nie jest to w górach, ale uwierz mi, te wąwozy dają w kość! I tereny piękne
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 12:49   #1933
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Szlak Trafi to koło mnie 😁 fajny bieg, ale biegalam tam zawsze tylko 7 km. Nie jest to w górach, ale uwierz mi, te wąwozy dają w kość! I tereny piękne
A pilnuja tych limitow czasu czy maja wywalone ?
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 14:26   #1934
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
A pilnuja tych limitow czasu czy maja wywalone ?
Nie mam pojęcia, chociaż wątpię, żeby robili jakieś problemy bo panuje tam super przyjacielska i luźna atmosfera ogólnie to tam impreza trwa bardzo długo, na pewno każdy zdąży dobiec nie wiem jak będzie teraz w dobie covida, bo np. w tym roku wszystko odwołali

Nad którym dystansem się zastanawiasz?
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 14:46   #1935
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, chociaż wątpię, żeby robili jakieś problemy bo panuje tam super przyjacielska i luźna atmosfera ogólnie to tam impreza trwa bardzo długo, na pewno każdy zdąży dobiec nie wiem jak będzie teraz w dobie covida, bo np. w tym roku wszystko odwołali

Nad którym dystansem się zastanawiasz?
W tym roku odwolane. Mysle nad przyszlym i o polowce. Poczytalam o tym w necie i bardzo atrakcyjny region i latwy logistycznie . Wiec trafia na liste do przemyslenia
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 17:07   #1936
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
W tym roku odwolane. Mysle nad przyszlym i o polowce. Poczytalam o tym w necie i bardzo atrakcyjny region i latwy logistycznie . Wiec trafia na liste do przemyslenia
Myśl, myśl, ja tam na pewno będę jak się odbędzie w następnym roku
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 05:55   #1937
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Może się znowu gdzieś spotkamy😃 ja bankowo robię GUT w przyszłym roku🤩 żałuję że nie zapisałam się w tym. W tym roku została mi tylko Krynica. Przydałoby się coś jeszcze hmmmm.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 06:31   #1938
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Wracam z 9,5km

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 07:01   #1939
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Może się znowu gdzieś spotkamy😃 ja bankowo robię GUT w przyszłym roku🤩 żałuję że nie zapisałam się w tym. W tym roku została mi tylko Krynica. Przydałoby się coś jeszcze hmmmm.
Może Łemkowyna? Ja się jeszcze nie zapisałam, ale co raz bardzjej się ku temu skłaniam podobno błotko zawsze jest zacne
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-28, 11:05   #1940
ReTisna
Raczkowanie
 
Avatar ReTisna
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 43
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI



Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Wracam z 9,5km

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

brawo


ja lece wieczorem
ReTisna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 11:22   #1941
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez ReTisna Pokaż wiadomość





brawo


ja lece wieczorem
Odważnie. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie dzisiaj taki upał, że wieczorem pewnie będzie niewiele lepiej

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 12:31   #1942
ReTisna
Raczkowanie
 
Avatar ReTisna
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 43
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Odważnie. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie dzisiaj taki upał, że wieczorem pewnie będzie niewiele lepiej

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka



Może się ciut ochłodzi koło 21 i 5 km zmęcze
ReTisna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 12:43   #1943
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

U mnie też dziś mega upał, ale póki co też wybieram się na wieczorny trening
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 13:31   #1944
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Może się znowu gdzieś spotkamy😃 ja bankowo robię GUT w przyszłym roku🤩 żałuję że nie zapisałam się w tym. W tym roku została mi tylko Krynica. Przydałoby się coś jeszcze hmmmm.
To mam wybor miedzy toba a Carmen chyba rzuce moneta
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 13:49   #1945
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

To trzymam kciuki za przyjemna temperaturę
Ja akurat mogłam rano, gdyby nie to, to też pewnie bym po południu szła biegac

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 20:47   #1946
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Może Łemkowyna? Ja się jeszcze nie zapisałam, ale co raz bardzjej się ku temu skłaniam podobno błotko zawsze jest zacne
daleko kurcze podoba mi się Piekło Czantorii ale chyba jeszcze z takimi szaleństwami poczekam trochę

dziś dyszka pod wieczór. Lubię biegać w ciepełku ale nie mogłam opanować tętna.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-28, 20:54   #1947
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
daleko kurcze podoba mi się Piekło Czantorii ale chyba jeszcze z takimi szaleństwami poczekam trochę

dziś dyszka pod wieczór. Lubię biegać w ciepełku ale nie mogłam opanować tętna.
Piekło Czantorii to moje marzenie, chętnie bym się wybrała w tym roku, ale mam wtedy weekend zajęty oczywiście na połówkę, bo reszta dystansów to już chyba hardcore na maxa

6,5 km wieczorem wpadło, dość znośnie było
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-29, 11:09   #1948
ReTisna
Raczkowanie
 
Avatar ReTisna
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 43
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Udało sie wczoraj zrobić 7 km ale umierałam z gorąca. Wyszłam po 20 tej i nadal sie gotowałam.



Jeszcze te komary zasrane. Nie zawsze sie trafi na zielone swiatło a te zeżreć chcą żywcem od razu
ReTisna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-29, 11:26   #1949
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

O tak, komary to przekleństwo!

Widzę, że też Poznań Maraton jednak odwołali. Nie wiem, czy w ogóle jakiekolwiek biegi uliczne się w tym roku odbędą.


Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-29, 11:32   #1950
ReTisna
Raczkowanie
 
Avatar ReTisna
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 43
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

No w tym roku z biegami trochę lipa. Jeszcze te gorskie widze ze sie odbywaja ale uliczne ciagle odwołuja .
ReTisna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 14:23:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.