Wypadanie włosów po ciąży - wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-22, 17:52   #1
mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 114

wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!


Drogie kobietki! Jestem mamą 4 miesięcznego szkraba, którego karmię piersią. Mój problem polega na tym, że od niedawna zaczeły mi strasznie wypadac włosy . Boję się, że jak tak dalej pójdzie to niedługo będę łysa Proszę więc Was o pomoc. Doradzcie co stosowac, żeby to wypadanie zahamowac. Może macie coś sprawdzonego i skutecznego?
Pozdrawiam serdecznie :hello:
mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 18:16   #2
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

Nie wiem, czy sdpecyfiki, które ci polecę będą skuteczne na wypadanie włosów zwiazane ze zmianami hormonalnymi w ciązy, ale moja mama kiedyś stosowała (skutecznie) szampony: Pregaine, Vichy czerwony, Loxon do wcierania (zawiera aminexil, to samo co Vichy z aminexilem ale kilka razy tańsze, koszt ok 25 zł za 2% i 35 za 5%), brała jeszcze jakieś leki ale nie wiem jakie więc nic nie napiszę. Często dziewczyny polecają też tabletki Skrzypovita, więc może warto spróbować? A moze to wypadanie samo przejdzie?
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 18:21   #3
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

Ja miałam problem z wypadaniem włosów, znajdowałam je dosłownie wszędzie, tylko dotknęłam ręką już spadały na ziemię. Bardzo mi pomógł szampon Dermena, można go kupić w aptece, a cena ok. 30 zł. Naprawde bardzo go sobie chwale, ilość wypadanych włosów diametralnie się zmniejszyła, szampon jest dosyć wydajny. Niestety musiałam przerwać kuracje jak dowiedziałam się o ciąży, gdyż nie mogłam się dopytać czy moge go używać, na ulotce nie ma nic napisane o przeciwskazaniach, więc nie wiem czy możesz go używać karmiąc piersią. Ale daje efekt . Pozdrawiam
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 18:51   #4
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

mi po ciąży też strasznie wypadały po porodzie, miałam ich mase po całym mieszkaniu fruwających, ale to przeszło samo i nic z tym nie robiłam, to po ciąży normalne więc powinno sie za jakiś czas uspokoić. Co do preparatów to radzę skonsultowac się z lekarzem co można, a co nie stosowac karmiąc piersią, bo nie wszystkie preparaty można.
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 20:10   #5
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

Potwierdzam skuteczność szamponu Vichy z czerwoną nakrywką, wzmacnia bardzo dobrze włosy.
Zajrzyj na forum fryzjerskie, tam było mnóstwo takich informacji.
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 20:52   #6
KATESIA
Zakorzenienie
 
Avatar KATESIA
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 251
GG do KATESIA
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

jesli ciąza spowodowała poprawe twoich włosów to podejrzewam ze teraz musi wszystko wrócic do normy-tak miałam w pierszej ciązy, kontaktowałam sie z ginem i on stwierdził ze kosmetyki i leki nie pomoga bo to hormony musza wrócic do normy...po jakims czasie faktycznie wróciło...
teraz jestem 1,5m-ca po ciazy i jak narazie włosy mam oki, ale pewnie czeka mnnie wypadanie ...
dodam ze jak włosy powypadały to na ich miejsce zaczeły rosnac nowe-nie w takiej ilosci i nie takie mocne -takie jak przed ciązą.
pozdrawiam
__________________
przepraszam za niedoskonałość....,
gdybym była doskonała zanudziłabym Cię na śmierć....



16.10.2009-start
79,8-> 78,2 ->76,8 ........do 55





KATESIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 08:09   #7
hoany1
Raczkowanie
 
Avatar hoany1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 42
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

U mnie podobnie jak u dziewczyn i u Ciebie.
Ok 4 miesiąca po porodzie zaczeła sie ta tragedia. Włosy były wszędzie tylko nie na głowie, teraz jest 7-y miesiąc i włosy nareszcie przesłaty wypadać, tzn wypadaja ale to raczej ilośc zamykająca się w normie. Mnie nie pomogły żadne specjalistyczne kosmetyki, choć Ty możesz spróbowwać może Tobie się uda. To niestety cienie macierzyństwa, naszczęscie blaskow jest więcej!
hoany1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-23, 08:40   #8
Olka.g
Raczkowanie
 
Avatar Olka.g
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 31
GG do Olka.g
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

Droga Mouse miałam kilka lat temu ten sam problem co Ty. Po urodzeniu córeczki włosy wypadały mi garściami, doszło nawet do tzw. Łysienia plackowego , czyli potocznie miałam zupełnie łyse placki na głowie , było to okropne....W związku z tym wybrałam sie do dermatologa, który przede wszystkim kazał mi uzupełnic niedobór minerałów i przepisał coś do wcierania w łyse miejsca. U Ciebie nie jest tak źle więc napiszę Ci co jeszcze polecił mi dermatolog i stosuję to zawsze kiedy włosy są osłabione naprawdę pomaga:
-szampon do włosów Neril Garniera (jest doskonały używam go zawsze na wiosnę i jesień kiedy wypadanie włosów powraca i wszystko mija jak ręką odjął) kosztuje około 17 zł w Aptekach i jest mało wydajny, ale naprawdę pomaga, więc myślę, że warto ja go gorąco polecam
-przed myciem głowy na 10 minut wcieraj w skórę głowy naftę kosmetyczną najlepiej z witaminą A i E, może by też z pokrzywą, albo olejem rycynowym
-teraz odżywka ...polecam WAX-a dostępna w Aptekach też dosyc droga, bo bodajże 240ml. kosztuje około 20 zł, ta odżywka jest aktywowana ciepłem więc używaj jej jak się kąpiesz w wannie albo owijaj głowę ciepłym ręcznikiem nakłada się ją na około 15-30 minut po każdym myciu , albo przynajmniej raz w tygodniu, niestety ta odżywka przynajmniej u mnie kompletnie nie ułatwia rozczesywania włosów, więc jak ją spłuczę to nakładam jakąś inną np. pantene pro v .
dodam że tą kurację stosowałam ponownie całkiem niedawno , bo najprawdopodobniej od tabletek antykoncepcyjnych znów dośc mocno wychodziły mi włosy , pomogło znów są mocne i zdrowe....POWODZENIA
Olka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 08:56   #9
Marisa
Raczkowanie
 
Avatar Marisa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 404
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

U mnie było to samo i nie robiłam nic ponieważ podczas karmienia piersią łykanie niektórych specyfików nie jest wskazane .Przeszło samo ale dopiero po roku.Uwierz nie będziesz łysa.
__________________
Marisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 16:38   #10
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

A ja się chciałam zaptać czy to wypadanie włosów u wielu kobiet występuje i czy jest od czegoś zależne ?
Ja zawsze miałam słabe i cieniutkie włosy, w ciązy zrobiły się mocniejsze gęstsze, zdrowsze i w końcu wygladały podobnie jak u pań w reklamach szamponu Teraz jestem dwa miesiące po prodzie i włosy jak narazie odpukać nie zmieniły się (nie zażywam żadnych witamin i nie stosuje specjalnych preparatów)
Wiec czy i mnie czeka takie wypadanie ? A może tego nie da się jakoś pokreślić i przewidzieć i mam szanse, że mnie to ominie ?
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 17:18   #11
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

Ja slyszałam ze wzmocnienie wlosów w ciąży jest skutkiem dzialania hormonów ciążowych. Mnie na początku ciąży (pierwsze 4 miesiace) włosy wypadały straszliwie, własciwie jednym z pierwszych objawów ciaży byly u mnie wlasnie wypadające włosy. Potem sytuacja stopniowo sie stablilizowała, teraz w koncówce ciąży mam włosy mocne jak stal i praktycznie wcale nie wypadają. Ale z tego co mowiły znajome mamusie po porodzie, w ciągu wlasnie 3-4 miesiecy sytuacja sie zmienia i to co wczesniej nie wypadło bedzie musiało wypasc i juz sie na to nastawiam. Ale nie marwtcie sie - włoski potem szybko odrastają, a na pewno nie zaszkodzi dodatkowo je wzmocnic jakąs kuracją i witaminkami
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-23, 20:11   #12
Kasiekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 73
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

W moim przypadku wlosy zaczely wypadac zaraz po porodzie,wypadaly mi przez 5 miesiacy.Przestaly mi wypadac po stosowaniu preparatu Anastim firmy Ducray.Jest rewelacyjny stosowalam szampon i tonik.Kumela miala lysienie plackowate i ten srodek ja wyciagnal z tej dolegliwosci.Obecnie rosna mi mlode wloski a wlosy staly sie mocniejsze i bardziej lsniace.Polecam.Aha ten srodek mozna stosowac w czasie karmienia.Pozatym zazywalam prenatal.
Kasiekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 20:22   #13
mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 114
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

Kobietki, bardzo Wam dziękuję za dobre słowo i porady Tylko jak tu się nie martwic o wyłysienie skoro te włosy tak wypadają? Jest ich wszędzie mnóstwo... nawet mój maluszek się w nie zaplątuje . A było tak cudownie w czasie ciąży włoski tak bardzo mi się wzmocniły i zgęstniały że aż byłam w szoku Niestety z tego co słyszę, i tak jak pisałyście, to pogorszenie i wypadanie następuje właśnie ok 3-4go miesiąca po poradzie... niestety...
No cóż, skoro mam się nie załamywac to jutro kupię sobie probonowane przez Was specyfiki i szampony. Jak nie pomogą to na pewno nie zaszkodzą. Będę miała chociaż czyste sumienie, że próbowałam coś z tym zrobic
Acha... dodam jeszcze, że cały czas łykam witaminki dla kobiet w ciązy i karmiących piersią "Feminatal" a momo to włosy lecą mi z głowy..
Pozdrawiam cieplutko
mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 21:32   #14
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

Hej! Ja właśnie pozbyłam się problemu dokładnie takiego samego jak ty! Mi pomógł szampon Dermena Pharmeny. Po nim używałam odżywkę i efekt prawie natychmiastowy. Aha jeszcze witaminy zaczełam dla matek karmiących łykać i o dziwo dobrze się po nich czułam, bo wcześniej w ciąży i na początku karmienia działały na mnie fatalnie!! Teraz jest już OK!
Pozdrawiam Cię serdecznie!
uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 07:07   #15
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

a mnie sie wydaje ze to raczej nie kwestia szamponu lecz witamin kup sobie np centrum bo takie problemy leczy sie od wnętrza i napewno jest to spowodowane hormonami w doozym stopniu
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 16:07   #16
agata81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 28
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

Witam! Na początku chciałam się przywitać bo jestem tu nowa
Ja również miałam problem z wypadającymi włosami ok.4 m-ce po porodzie.
Stosowałam szampon wzmacniający z Vichy i ampułki, ale super efektu nie było.Kiedy rok po porodzie byłam u ginekologa przepisał mi preparat z cynkiem Zincteral i powiedział że cynk zawsze pomaga na wypadanie włosów i rzeczywiście włosy przestały wypadać, tylko nie wiem czy to cynk pomógł czy po takim czasie same przestały wypadać
agata81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 23:11   #17
Agusz
Raczkowanie
 
Avatar Agusz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
GG do Agusz Send a message via Skype™ to Agusz
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

A mi pomógł zwykły szampon z rzepy i maska na włosy z piwa i jajka ( sposób mojej babci )
Agusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 11:52   #18
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

Czy naprawde chwalicie sobie szampon Dermena ? czy po uzywaniu go na początku nie wychodziły włosy ? mam slabe,wychodzą mi, chciałabym im pomóc jakoś.prosze o odpowiedz.
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 12:16   #19
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

czesc maska z piwa i z jajka ? jak t sie robi ?wychodzily tobie wlosy po tym ?
czesto kladlas na włosy ?
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 12:20   #20
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

W czasie karmienia piersią też zaczęły mi wypadać włosy i to garściami.Zaczęłam wtedy łykać Wyciąg ze skrzypu.Bardzo szybko włosy mi odrosły.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:12   #21
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

Z włosami w ciąży to jest podobno tak że rosną niestey "synchronicznie" tzn. wszystkie na raz (i dla tego mamy takie piękne lwie fryzury ). W normalnym stanie rzecz w różnym czasie rosną i w różnym czasie wypadają, a niestety po urodzeniu dziecka zaczynają "synchronicznie" (czytaj na raz) wypadać. Na pewno super środkiem na wypadanie jest cynk. Ja zwykle raz w roku robiłam sobie kurację cynkiem forte i na prawde efekty są świetne. Obawiam się jednak że karmiąc, nie można go stosować. Zostało mi jeszcze 2 miesiące do porodu i też mam stracha co będzie z włosami, bo zawsze miałam cieniutkie, a teraz aż miło popatrzeć.
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 10:23   #22
pola27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
GG do pola27
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

To raczej naturalna sprawa,ja rowniez po urodzeniu narzekalam na bardzo wypadajace wlosy,spowodowane jest to zmianami hormonalnymi jakie zachodza w twoim organizmie,za jakis czas wszystko sie unormuje.Mozesz sprobowac uzywac Wax-u,to bardzo dobra maska do wlosow,powinno pomoc.
pola27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 17:53   #23
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

a czy Revalid która dziewczyna łykala ? pomogło ???????????
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 08:20   #24
Gorylek
Raczkowanie
 
Avatar Gorylek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 191
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

Ja uzywam preparatu: Radical - mozna to kupic w sklepie z ziolami. Podobno rewelacja, kilka znajomych osob wyprobowalo i naprawde dziala. Dopiero zaczelam stosowac ale troche martwie sie bo nie wiem jak to wplywa na karmienie piersia:/. wszystkie specyfiki z apteki na pewno odpadaja ale ziola chyba mozna stosowac?..
Gorylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 09:18   #25
humbak
Rozeznanie
 
Avatar humbak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 936
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

Radical można też kupić w aptece - i co? to go chyba nie eliminuje?
spróbujcie SEBORADINU - szampon, balsam ,tonik. Przyznałabym Nobla dla tego kto go wyprodukował!!!!! Peany na temat Seboradinu są na forum fryzjerskim.
humbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 09:38   #26
humbak
Rozeznanie
 
Avatar humbak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 936
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

Aha, jeszcze jedno! Sprubujcie dziewczyny tabletek "Calcium pantothenicum" jak mnie pomogły, pomogA każdemu. W aptece 50 tabletek kosztuje 4 zł. to naprawdę działa. tylko nie wolno stosować w czasie ciąży - wapno działa poronnie!! Po porodzie jak najbardziej, znowu zaczęłam kurację.
humbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 10:50   #27
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez agata81
Witam! Na początku chciałam się przywitać bo jestem tu nowa
Ja również miałam problem z wypadającymi włosami ok.4 m-ce po porodzie.
Stosowałam szampon wzmacniający z Vichy i ampułki, ale super efektu nie było.Kiedy rok po porodzie byłam u ginekologa przepisał mi preparat z cynkiem Zincteral i powiedział że cynk zawsze pomaga na wypadanie włosów i rzeczywiście włosy przestały wypadać, tylko nie wiem czy to cynk pomógł czy po takim czasie same przestały wypadać
Twój lekarz miał rację Kobieta w ciąży potrzebuje dużo witamin i minerałów bo są one potrzebne do prawidłowego rozwoju dziecka i sama kobieta aby mogła prawidłowo funkcjonować swoje także potrzebuje. Napewno jest to sprawa hormonalna ale hormony także muszą się z czegoś tworzyć i niewątpliwie jest to sprawa niedoborów. Aby horomny mógł organizm wytwarzać są potrzebne witaminy i minerały bo z nich są wytwarzane enzymy i to one produkują hormony i tak w kółko . Można poszukać sobie w sklepach ze zdrową żywnością lub zielarskich preparaty naturalnego pochodzenia bo one są przyswajane w dużym procencie . Po syntetycznych tylko wzrasta apetyt ponieważ organizm musi uruchomić dodatkowe mechanizmy aby je przerobić a pożytek z nich znikomy no i wagi przybywa. Pozdrawiam
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 10:55   #28
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez humbak
Aha, jeszcze jedno! Sprubujcie dziewczyny tabletek "Calcium pantothenicum" jak mnie pomogły, pomogA każdemu. W aptece 50 tabletek kosztuje 4 zł. to naprawdę działa. tylko nie wolno stosować w czasie ciąży - wapno działa poronnie!! Po porodzie jak najbardziej, znowu zaczęłam kurację.
Samo może tak i syntetyczne bo calcium glukonicum to syntetyk i przyswajalne jest w nikłym procencie . Jeśli jest to naturalny wapń i połączony z magnezem + Wit D3 to działa p/skurczowo i zapobiega przedwczesnym porodom i poronieniom zresztą na to drugie składa się o wiele więcej czynników.
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 21:36   #29
plusik_99
Raczkowanie
 
Avatar plusik_99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kopenhaga/Bronshoj
Wiadomości: 225
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

Tez mam ten problem. Rozmawialam o tym z moim lekarzem rodzinnym i to podobno normalne. Zwiazane jest ze zmianami hormonalnymi w organizmie. Radze ograniczyc do minimum zabiegi typu farbowanie. Ja uzywam odzywke Wax-jest rewelacyjna- i raz w tyg. robie ciepły kompres z olejku rycynowego.
plusik_99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 16:27   #30
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: wypadanie włosów!!! proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez plusik_99
Tez mam ten problem. Rozmawialam o tym z moim lekarzem rodzinnym i to podobno normalne. Zwiazane jest ze zmianami hormonalnymi w organizmie. Radze ograniczyc do minimum zabiegi typu farbowanie. Ja uzywam odzywke Wax-jest rewelacyjna- i raz w tyg. robie ciepły kompres z olejku rycynowego.
czy po Waxie nie nasiliło sie Tobie wypadanie włosów ?????????????
jestem bardzo ciekwa,chce zacząc uzywac.Pozatymw jaki sposób robisz ten kompres z olejku ???? napisz prosze /// pozdrawiam Karmen
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-17 10:35:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.