Program ambasadorka Garnier-moje sposoby na sliczną cerę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zostań ambasadorką Garnier

Notka

Zostań ambasadorką Garnier Jedyna, niepowtarzalna okazja aby zostać ambasadorką Garnier. Weź udział w naszej akcji i wygraj wspaniałe nagrody.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-02-27, 14:44   #1
psitulmamki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1

Program ambasadorka Garnier-moje sposoby na sliczną cerę


Moja cera jest cerą naczynkową a miejscami ma tendencje do błyszczenia co jest dla mnie ogromnym mankamentem.Powiedziawszy szczerze odkąd zaczęłam używać sprawdzonych kosmetyków,które poprawiły stan mojej cery eksperymentowałam używając różnych produktów-ale nadszedł czas i dla mnie że znalazłam w końcu te odpowiednie dla mojej cery.
Mój program pielęgnacyjny składa się z następujących etapów:
1:OCZYSZCZANIE-UŻYWAM ŻELU DO MYCIA TWARZY NIVEA VISAGE YOUNG-DOSKONALE OCZYSZCZA CERĘ I NIE PODRAZNIA MOICH 'PAJĄCZKÓW NA' TWARZY
2:TONIZOWANIE-ODŚWIEŻAJĄCY TONIK NORMALIZUJĄCY KOLASTYNY-UKOJENIE NA MOJĄ ŚWIECĄCA MIEJSCAMI TWARZ
3:KREM NIVEA NAWILŻAJĄCY NA DZIEŃ-SPRAWIA ZE BUZIA JEST NAPRAWDĘ GŁADKA I ŚLICZNIE WYGLĄDA
4:ODŻYWIANIE-MASECZKA LIRENE-FOLACYNA REGENERUJĄCA-UŻYWAM CO TYDZIEŃ-NAKŁADAJĄC GRUBĄ WARSTWĘ I NAPRAWDĘ ODŻYWIA SKÓRĘ
5:ZMYWANIE MAKIJAŻU-NIEZAWODNE MLECZKO ZIAJA DO CERY NORMALNEJ Z NAGIETKIEM SPRAWIA ŻE ŻADEN MAKIJAŻ NIE MA SZANS ZOSTAĆ NA NOC



Moja cera dzięki tym kosmetykom jest naprawde świeża i zadbana i testując już różne wiem że te nie podrażnią mi cery jestem ich wierną fanką,no chyba że najdzie mnie ochota na wypróbowanie czegoś innego i polubię inny kosmetyk...kto wie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 005.jpg (92,0 KB, 64 załadowań)
psitulmamki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 21:27   #2
psitulanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Program ambasadorka Garnier-moje sposoby na sliczną cerę

tego samego toniku używamy-rewelacja-masz rację
psitulanka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zostań ambasadorką Garnier


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.