Krem dla 24latki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Cena Urody

Notka

Cena Urody W dniach 25-28 kwietnia (od poniedziałku do czwartku włącznie) na nowym forum CENA URODY na Wasze wnikliwe pytania będą odpowiadały autorki tej świetnej pozycji.

 
 
Narzędzia
Stary 2005-04-27, 17:54   #1
Milka1981
Raczkowanie
 
Avatar Milka1981
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 86

Krem dla 24latki?


Spotkalam sie ostatnio z opinia, ze swietny na dzien jest krem Visible Results L'oreal, ktory radzi sobie m. in. z rozszerzonymi porami. Zostal mi on polecony, mimo ze mam 24 lata, natomiast na ulotce jest napisane, ze krem jest przeznaczony dla kobiet powyzej 30stki. Mam watpliwosci czy powinnam go uzywac, poniewaz zupelnie nie mam problemow ze starzejaca sie cera. Co Panie na ten temat sadza?
Milka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-27, 17:54   #2
Milka1981
Raczkowanie
 
Avatar Milka1981
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 86
Krem dla 24latki?

Spotkalam sie ostatnio z opinia, ze swietny na dzien jest krem Visible Results L'oreal, ktory radzi sobie m. in. z rozszerzonymi porami. Zostal mi on polecony, mimo ze mam 24 lata, natomiast na ulotce jest napisane, ze krem jest przeznaczony dla kobiet powyzej 30stki. Mam watpliwosci czy powinnam go uzywac, poniewaz zupelnie nie mam problemow ze starzejaca sie cera. Co Panie na ten temat sadza?
Milka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-27, 20:45   #3
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: Krem dla 24latki?

Witamy!
Nic się nie stanie, jeśli zaczniesz używać tego kremu, bo tak naprawdę to stan skóry a nie wiek jest wskazaniem do używania. Producenci nie mogą pisać na ulotkach np. „dla cery po 30-tym roku zycia i dla nielicznych 24-latek, które mają problemy z rozszerzonymi porami”. Proszę spróbować, jak zadziała.
POzdr
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-27, 20:45   #4
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: Krem dla 24latki?

Witamy!
Nic się nie stanie, jeśli zaczniesz używać tego kremu, bo tak naprawdę to stan skóry a nie wiek jest wskazaniem do używania. Producenci nie mogą pisać na ulotkach np. „dla cery po 30-tym roku zycia i dla nielicznych 24-latek, które mają problemy z rozszerzonymi porami”. Proszę spróbować, jak zadziała.
POzdr
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Cena Urody


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.