depilacja laserowa - ocena skuteczności - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Cena Urody

Notka

Cena Urody W dniach 25-28 kwietnia (od poniedziałku do czwartku włącznie) na nowym forum CENA URODY na Wasze wnikliwe pytania będą odpowiadały autorki tej świetnej pozycji.

 
 
Narzędzia
Stary 2005-04-27, 22:32   #1
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449

depilacja laserowa - ocena skuteczności


Przejrzałam wszystkie Pytania do Pań, ale nie znalazłam wątku o depilacji laserowej.
Chciałam zapytać, jak oceniają Panie skutecznośc tego zabiegu? Jaki laser najlepiej wybrać? Czym kierować sie przy wyborze gabinetu?
Jakie badania należy wykonać w przypadku nadmiernego owłosienia, przed wykonaniem zabiegu?
Wiele razy na naszym forum rozmawiałysmy na ten temat, Pani Beata Krajnik wyrazała swoja opinię, która nie była zbyt pochlebna, a tym samym zachęcająca. Jestem ciekawa opinii lekarza Chodzi głównie o skuteczność - tzn czy faktycznie można tą metodą pozbyć się niechcianego owłosienia w 100%
Pozdrawiam
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-27, 22:32   #2
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
depilacja laserowa - ocena skuteczności

Przejrzałam wszystkie Pytania do Pań, ale nie znalazłam wątku o depilacji laserowej.
Chciałam zapytać, jak oceniają Panie skutecznośc tego zabiegu? Jaki laser najlepiej wybrać? Czym kierować sie przy wyborze gabinetu?
Jakie badania należy wykonać w przypadku nadmiernego owłosienia, przed wykonaniem zabiegu?
Wiele razy na naszym forum rozmawiałysmy na ten temat, Pani Beata Krajnik wyrazała swoja opinię, która nie była zbyt pochlebna, a tym samym zachęcająca. Jestem ciekawa opinii lekarza Chodzi głównie o skuteczność - tzn czy faktycznie można tą metodą pozbyć się niechcianego owłosienia w 100%
Pozdrawiam
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-28, 16:38   #3
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: depilacja laserowa - ocena skuteczności

Witamy! Rzeczywiście róznie z tym laserem bywa. Skuteczniejsze są lasery medyczne (bo działają silniej). Lapiej likwidować nimi włoski ciemne, bo laser lepiej je zauważa. Napisz nam, jakie są Twoje włoski - grube, ciemne, gęste, gdzie najgęstsze, itp. Laser daje u niektórych naprawdę świetne efekty, ale każda z nas jest inna i wszystko zależy od rodzaju włosów, genetyki, itp...
POzdr
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-28, 16:38   #4
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: depilacja laserowa - ocena skuteczności

Witamy! Rzeczywiście róznie z tym laserem bywa. Skuteczniejsze są lasery medyczne (bo działają silniej). Lapiej likwidować nimi włoski ciemne, bo laser lepiej je zauważa. Napisz nam, jakie są Twoje włoski - grube, ciemne, gęste, gdzie najgęstsze, itp. Laser daje u niektórych naprawdę świetne efekty, ale każda z nas jest inna i wszystko zależy od rodzaju włosów, genetyki, itp...
POzdr
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-28, 18:19   #5
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Re: depilacja laserowa - ocena skuteczności

Moje włosy nadają sie chyba idealnie do depilacji laserowej Chciałabym usunąć w pierwszej kolejności wąsiki i włoski na brodzie - regularnie usuwam je woskiem( czasem kremem) i są niezbyt mocne i niezbyt ciemne, ale jest kilka pojedyńczych na brodzie, które sa ciemne, grube i wygladaja bardzo nieestetycznie.
Czy ewentualne zaburzenia hormonalne moga byc przeciwskazaniem do depilacji laserowej? Nigdy nie miałam robionych badan poziomu hormonow, brałam przez dłuższy czas Diane 35,ale w zasadzie po ponad roku terapii zadnych efektow, jesli o owłosienie chodzi, nie było...Pigułki przepisała moja ginekolog, komentując moje owłosienie "to normalna sprawa u brunetek"
Nie chciałabym wydać ciężkich pieniędzy na zabieg, który nie pomoże...
Pozdrawiam
Marilyn

Edytowane przez Marilyn
Czas edycji: 2006-02-17 o 00:47
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-28, 18:19   #6
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Re: depilacja laserowa - ocena skuteczności

Moje włosy nadają sie chyba idealnie do depilacji laserowej Chciałabym usunąć w pierwszej kolejności wąsiki i włoski na brodzie - regularnie usuwam je woskiem( czasem kremem) i są niezbyt mocne i niezbyt ciemne, ale jest kilka pojedyńczych na brodzie, które sa ciemne, grube i wygladaja bardzo nieestetycznie.
Czy ewentualne zaburzenia hormonalne moga byc przeciwskazaniem do depilacji laserowej? Nigdy nie miałam robionych badan poziomu hormonow, brałam przez dłuższy czas Diane 35,ale w zasadzie po ponad roku terapii zadnych efektow, jesli o owłosienie chodzi, nie było..Pigułki przepisała moja ginekolog, komentując moje owłosienie "to normalna sprawa u brunetek"
Nie chciałabym wydać ciężkich pieniędzy na zabieg, który nie pomoże..
Pozdrawiam
Marilyn

Edytowane przez Marilyn
Czas edycji: 2006-02-17 o 00:48
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-28, 20:56   #7
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Re: depilacja laserowa - ocena skuteczności

up
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-28, 20:56   #8
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Re: depilacja laserowa - ocena skuteczności

up
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-28, 21:38   #9
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: depilacja laserowa - ocena skuteczności

Depilacja na pewno pomoże, u niktórych to idzie wolniej, u innych szybciej. Dobre lasery medyczne działają i koniec. Najlepiej żeby to był laser w gabinecie dermatologicznym.
Przeciwwskazaniem nie są zaburzenia hormonalne, tylko jeśli ktos ma problem z hormonami powinien najpierw je uregulować, a potem dopiero wybrac sie na laser.
Pozdr
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-28, 21:38   #10
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: depilacja laserowa - ocena skuteczności

Depilacja na pewno pomoże, u niktórych to idzie wolniej, u innych szybciej. Dobre lasery medyczne działają i koniec. Najlepiej żeby to był laser w gabinecie dermatologicznym.
Przeciwwskazaniem nie są zaburzenia hormonalne, tylko jeśli ktos ma problem z hormonami powinien najpierw je uregulować, a potem dopiero wybrac sie na laser.
Pozdr
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Cena Urody


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.