Filologia polska, Wrocław - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-28, 13:29   #181
bloobubble
Raczkowanie
 
Avatar bloobubble
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 31
Dot.: Filologia polska, Wrocław

dziękuję Ci bardzo k-n mimo wszystko jednak obawiam się tego 28 września m.in. ze wzgledu na to że z pewnością różni się od "zwyczajnego rozpoczęcia z 1 września" no jakoś to będzie.
bloobubble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 13:57   #182
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Filologia polska, Wrocław

Cytat:
Napisane przez bloobubble Pokaż wiadomość
dziękuję Ci bardzo k-n mimo wszystko jednak obawiam się tego 28 września m.in. ze wzgledu na to że z pewnością różni się od "zwyczajnego rozpoczęcia z 1 września" no jakoś to będzie.
Różni się tym, że będą tam nowi ludzie i że będzie rozdanie indeksów.
Cała immatrykulacja nie zrobiła na mnie najmniejszego wrażenia. Bardziej przeżywałam pierwszy dzień na zajęciach niż immatrykulację, bo tego typu "imprezy" to dla mnie jedna wielka NUDA.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 17:02   #183
szarlotka90
Raczkowanie
 
Avatar szarlotka90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 289
Dot.: Filologia polska, Wrocław

blobuble a gdzie bedziesz mieszkac? jestes z daleka?
szarlotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 20:58   #184
Agaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Filologia polska, Wrocław

Dziewczęta na ta immatrykulacje to na galowo mamy iść ubrani?
Agaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 23:15   #185
bloobubble
Raczkowanie
 
Avatar bloobubble
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 31
Dot.: Filologia polska, Wrocław

nie wiem czy z daleka,zalezy jak na to spojrzec mam około 2 godzin drogi do Wrocławia z Bogatyni-taka niewielka miejscowośc leżąca na styku trzech granic. A mieszkac będę na Psim Polu,niestety troche daleko od uczelni ale bardzo ładne mieszkanie sądze że na rozpoczęcie trzeba się ubrac galowo...
bloobubble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 10:09   #186
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Filologia polska, Wrocław

Cytat:
Napisane przez Agaaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczęta na ta immatrykulacje to na galowo mamy iść ubrani?
No raczej nie preferuje się strojów sportowych (ani żadnych innych odbiegających od odświętnych) na tego typu imprezach
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 10:15   #187
bloobubble
Raczkowanie
 
Avatar bloobubble
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 31
Dot.: Filologia polska, Wrocław

dziewczyny,czy orientujesie się może czy będziemy musiały w dniu immartykulacji płacic za indeks i/lub legitymację? jesli tak,wiecie może ile? Wyczytałam taką informację na jakims warszawskim forum...czy tutaj juz był ten temat?cos przeoczyłam?
bloobubble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 11:55   #188
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Filologia polska, Wrocław

Indeks otrzymuje się w czasie immatrykulacji (osobiście od dziekana ). Po legitymację i książeczkę zdrowia (nie wiem, jak jest obecnie z tymi książeczkami, kiedy ja zaczynałam to je każdy dostawał) szło się do dziekanatu po immatrykulacji lub w wolnej chwili innego dnia, płaciło się 5 albo 10 zł (dokładnie nie pamiętam), teraz mogło podrożeć. Można też było wykupić ubezpieczenie (ok. 100 zł).
Na pewno w Auli Leopoldina nikt na was nie będzie wołać pieniędzy
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 13:20   #189
Agaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Filologia polska, Wrocław

Ok Dzięki za info Tak się zastanawiałam właśnie co do tego stroju, czy mogę wyskoczyć w błękitnej koszuli i spódnicy, ale jeśli tak to nie będę odbiegała od normy, obiorę się na biało-czarno
Agaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 15:30   #190
hohlkopf
Raczkowanie
 
Avatar hohlkopf
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 88
Dot.: Filologia polska, Wrocław

K-n, dzięki, jesteś cennym źródłem informacji. Orientujesz się może, czy można zrobić tak, jak wspominała Milka - zrezygnować z kontynuacji jakiegoś języka i na własne ryzyko rozpoczynać hiszpański od podstaw?
Szczerze mówiąc, jestem rozczarowana językowym poziomem filologii - z tego, co się orientuję, koleżanka na socjologii będzie uczyła się dwóch języków naraz, a my możemy tylko jednego?

Bloobubble, a ile dokładnie masz na uczelnię? ;> Nie zgodzę się, że daleko, jeśli napiszesz, że mniej niż 6 km.

Milena, ja również skuszę się na ten hiszpański, jeśli jednak Ty zaryzykujesz. ;D Jestem znudzona nauką wiecznie tego samego i myślę, że studia to już ostatnia chwila, aby zacząć się edukacyjnie samorealizować. :P
Nie wiem, czy wchodzisz choć czasem na Naszą-klasę, więc uprzedzam, że wysłałam Ci za jej pośrednictwem wiadomość.
hohlkopf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 15:44   #191
bloobubble
Raczkowanie
 
Avatar bloobubble
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 31
Dot.: Filologia polska, Wrocław

hohlkopf, wg google maps pieszo droga powinna zając mi około 51 minut:P nie wiem jeszcze jak tramwajem,od 11 września będę mogła się przekonac google maps mówi mi również że od miejsca zamieszkania do uczelni mam 4,5 km zmienię więc zdanie,chyba nie tak daleko. Ja,jeśli chodzi o język od podstaw zastanawiam sie nad francuskim,czy jest jeszcze jakaś entuzjastka tegoż języka??
bloobubble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 16:25   #192
szarlotka90
Raczkowanie
 
Avatar szarlotka90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 289
Dot.: Filologia polska, Wrocław

Ja uczyłam się francuskiego, ale nie da się kontynuować dwóch jezyków?
szarlotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 17:17   #193
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Filologia polska, Wrocław

Cytat:
Napisane przez hohlkopf Pokaż wiadomość
K-n, dzięki, jesteś cennym źródłem informacji. Orientujesz się może, czy można zrobić tak, jak wspominała Milka - zrezygnować z kontynuacji jakiegoś języka i na własne ryzyko rozpoczynać hiszpański od podstaw?
Szczerze mówiąc, jestem rozczarowana językowym poziomem filologii - z tego, co się orientuję, koleżanka na socjologii będzie uczyła się dwóch języków naraz, a my możemy tylko jednego?


Na polonistyce wymagane są dwa języki - obowiązkowa łacina + wybrany język nowożytny. Tak więc również będziesz uczyła się dwóch, tak jak koleżanka z socjologii Ba! Możesz nawet zacząć trzeci
Przed rozpoczęciem zajęć przeprowadzane są testy kwalifikacyjne określające poziom zaawansowania języka, którego chcemy się dalej uczyć na studiach. Wymagana jest obecnie znajomość danego języka na poziomie B2 (o ile dobrze pamiętam).
W zależności od tego, jak dobrze napiszecie ten test, będziecie miały przypisaną ilość semestrów języka brakującą do poziomu B2. Do wykorzystania macie 4 semestry gratis. Jedna może napisać bardzo dobrze ten testy i zostanie jej do zaliczenia np. 1 semestr. Druga napisze gorzej - będzie musiała zaliczać 3 semestry. Trzecia - napisze rewelacyjnie i zostanie zwolniona z zajęć.
Jeśli zaliczycie język w ciągu np. 2 semestrów, to zostaną wam wolne jeszcze 2. Możecie je wykorzystać na naukę jakiegoś innego języka. Nie możecie jednak równocześnie uczyć się 2 języków nowożytnych.
Testy kwalifikacyjne mają ważność przez 3 semestry (nie wiem, czy tu coś się nie zmieniło), jeśli nie zaczniecie nauki w ciągu tego czasu, to będziecie musiały powtórnie podchodzić do testu kwalifikacyjnego.
Osoby, które zaczynają jakiś język od podstaw są zwolnione z testu z powodów oczywistych Jednak nie zaleca się zaczynać od podstaw języka, gdyż istnieje ryzyko, że osoba nie zdoła go zaliczyć wystarczająco dobrze, by zdać go na poziomie B2. Najlepiej wybrać sobie język, którego uczyło się w liceum, zaliczyć go szybko i w ramach pozostałych semestrów, uczyć się już spokojnie, bez żadnej presji innego wybrańca od podstaw. Tutaj decyzja należy do was.


Jeśli chodzi o łacinę, to jak już pisałam dwukrotnie - osoby, które uczyły się w liceum zwolnione są z zajęć i dostają taką ocenę do indeksu, jaką mają na świadectwie maturalnym. Studenci, którzy w życiu nie spotkali się z tym językiem, muszą zaliczyć obowiązkowo 2 semestry.


Uff, mam nadzieję, że wyraziłam się w miarę jasno
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 17:44   #194
hohlkopf
Raczkowanie
 
Avatar hohlkopf
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 88
Dot.: Filologia polska, Wrocław

Cytat:
Napisane przez k-n Pokaż wiadomość
Na polonistyce wymagane są dwa języki - obowiązkowa łacina + wybrany język nowożytny. Tak więc również będziesz uczyła się dwóch, tak jak koleżanka z socjologii Ba! Możesz nawet zacząć trzeci
Przed rozpoczęciem zajęć przeprowadzane są testy kwalifikacyjne określające poziom zaawansowania języka, którego chcemy się dalej uczyć na studiach. Wymagana jest obecnie znajomość danego języka na poziomie B2 (o ile dobrze pamiętam).
W zależności od tego, jak dobrze napiszecie ten test, będziecie miały przypisaną ilość semestrów języka brakującą do poziomu B2. Do wykorzystania macie 4 semestry gratis. Jedna może napisać bardzo dobrze ten testy i zostanie jej do zaliczenia np. 1 semestr. Druga napisze gorzej - będzie musiała zaliczać 3 semestry. Trzecia - napisze rewelacyjnie i zostanie zwolniona z zajęć.
Jeśli zaliczycie język w ciągu np. 2 semestrów, to zostaną wam wolne jeszcze 2. Możecie je wykorzystać na naukę jakiegoś innego języka. Nie możecie jednak równocześnie uczyć się 2 języków nowożytnych.
Testy kwalifikacyjne mają ważność przez 3 semestry (nie wiem, czy tu coś się nie zmieniło), jeśli nie zaczniecie nauki w ciągu tego czasu, to będziecie musiały powtórnie podchodzić do testu kwalifikacyjnego.
Osoby, które zaczynają jakiś język od podstaw są zwolnione z testu z powodów oczywistych Jednak nie zaleca się zaczynać od podstaw języka, gdyż istnieje ryzyko, że osoba nie zdoła go zaliczyć wystarczająco dobrze, by zdać go na poziomie B2. Najlepiej wybrać sobie język, którego uczyło się w liceum, zaliczyć go szybko i w ramach pozostałych semestrów, uczyć się już spokojnie, bez żadnej presji innego wybrańca od podstaw. Tutaj decyzja należy do was.


Jeśli chodzi o łacinę, to jak już pisałam dwukrotnie - osoby, które uczyły się w liceum zwolnione są z zajęć i dostają taką ocenę do indeksu, jaką mają na świadectwie maturalnym. Studenci, którzy w życiu nie spotkali się z tym językiem, muszą zaliczyć obowiązkowo 2 semestry.


Uff, mam nadzieję, że wyraziłam się w miarę jasno

Dzięki raz jeszcze. Rzeczywiście nie brałam pod uwagę tej martwicy jako drugiego języka, jako że nie sądzę, aby dane mi było kiedykolwiek mieć z nią coś bliższego do czynienia. :P Łacińskie rozmówki towarzyskie też raczej nie wchodzą w grę chyba. :P

K-n, wybacz namolność i niewiedzę, ale mogłabyś mi jeszcze przybliżyć, co działoby się w sytuacji, gdybym wybrała sobie hiszpański od podstaw i w ciągu czterech semestrów nie zdołała osiągnąć poziomu B2? ;>

Edytowane przez hohlkopf
Czas edycji: 2009-09-01 o 17:46
hohlkopf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 19:25   #195
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Filologia polska, Wrocław

Cytat:
Napisane przez hohlkopf Pokaż wiadomość
Dzięki raz jeszcze. Rzeczywiście nie brałam pod uwagę tej martwicy jako drugiego języka, jako że nie sądzę, aby dane mi było kiedykolwiek mieć z nią coś bliższego do czynienia. :P Łacińskie rozmówki towarzyskie też raczej nie wchodzą w grę chyba. :P

K-n, wybacz namolność i niewiedzę, ale mogłabyś mi jeszcze przybliżyć, co działoby się w sytuacji, gdybym wybrała sobie hiszpański od podstaw i w ciągu czterech semestrów nie zdołała osiągnąć poziomu B2? ;>
Wówczas zajęcia są płatne. (Nie wiem, czy egzamin też).
A łacina wbrew pozorom przydaje się na tych studiach.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.

Edytowane przez k-n
Czas edycji: 2009-09-01 o 19:26
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 20:58   #196
Agaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Filologia polska, Wrocław

k-n jesteś cudowna, jeśli mogę się tak wyrazić. Tylu cennych informacji, których nam tu udzieliłaś, nie znalazłybyśmy w żadnym zakamarku strony internetowej naszego instytutu Wdzięczna Ci jestem dozgonnie
A teraz mam jeszcze do Ciebie pytanie, bo jesteś tu znawcą wśród nas Powiedz mi jeśli zostanę zwolniona z łaciny, bo miałam ją w liceum, to te 2 semestry mi przepadają tak? Nie mogę ich wykorzystać do nauki innego języka?
Agaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 14:25   #197
Agaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Filologia polska, Wrocław

hej mam pytanie, kiedy poznamy wyniki decyzji dziekana co do stypendiów naszych? I czy mamy jakiś termin wyznaczony w jakim czasie musimy się do tej decyzji ustosunkować ( podpis złożyć, ze się zgadzamy z ta decyzją)?
Agaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 17:23   #198
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Filologia polska, Wrocław

Cytat:
Napisane przez Agaaaaaa Pokaż wiadomość
k-n jesteś cudowna, jeśli mogę się tak wyrazić. Tylu cennych informacji, których nam tu udzieliłaś, nie znalazłybyśmy w żadnym zakamarku strony internetowej naszego instytutu Wdzięczna Ci jestem dozgonnie
A teraz mam jeszcze do Ciebie pytanie, bo jesteś tu znawcą wśród nas Powiedz mi jeśli zostanę zwolniona z łaciny, bo miałam ją w liceum, to te 2 semestry mi przepadają tak? Nie mogę ich wykorzystać do nauki innego języka?
Z łaciną sprawa wygląda inaczej. Zajęcia odbywają się w budynku IFP i są przeznaczone wyłącznie dla polonistów. Te zajęcia należą do programu studiów polonistycznych.
Natomiast języki nowożytne, podobnie jak w-f, odbywają się "niezależnie" - są to zajęcia dodatkowe, które trzeba zaliczyć oprócz programu studiów. Lektoraty prowadzi SPNJO. Grupy podzielone są nie tylko ze względu na poziom znajomości języka, ale też ze względu na "blok", poloniści należą do bloku filologicznego. Może jednak tak być, że jedna grupa bloku matematycznego czy jakiegoś innego będzie miała mało osób i dołączy do bloku filologicznego, i odwrotnie. Ja np. chodziłam wg planu bloku filologicznego, ale w grupie miałam chłopaków z matematyki, dziewczyny z chemii, jedna osoba była ze stosunków międzynar. Poza tym języki nie zawsze są w budynku IFP - mogą odbywać się w SPNJO lub na jakimś innym wydziale bądź w innym instytucie (wtedy trzeba dojeżdżać).

Cytat:
Napisane przez Agaaaaaa Pokaż wiadomość
hej mam pytanie, kiedy poznamy wyniki decyzji dziekana co do stypendiów naszych? I czy mamy jakiś termin wyznaczony w jakim czasie musimy się do tej decyzji ustosunkować ( podpis złożyć, ze się zgadzamy z ta decyzją)?
Listy wszystkich rodzajów stypendiów są zawsze wywieszone przy dziekanacie w październiku. Niczego nie trzeba podpisywać
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 17:38   #199
Agaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Filologia polska, Wrocław

Bardzo bardzo dziękuję
Agaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 17:50   #200
bloobubble
Raczkowanie
 
Avatar bloobubble
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 31
Dot.: Filologia polska, Wrocław

Cytat:
Napisane przez Agaaaaaa Pokaż wiadomość
hej mam pytanie, kiedy poznamy wyniki decyzji dziekana co do stypendiów naszych? I czy mamy jakiś termin wyznaczony w jakim czasie musimy się do tej decyzji ustosunkować ( podpis złożyć, ze się zgadzamy z ta decyzją)?
Zapoznając się z zasadami przyznawania stypendiów socjalnych itp przeczytałam regulamin i o ile dobrze pamiętam tam było napisane że gdy tylko student dowie się o przyznanym mu stypendium(nie pamiętam czy listownie czy za pomoca tablicy ogłoszeń) ma obowiązek zgłosic się do dziekanatu lub w inne miejsce(tego tez dokładnie nie pamietam) i potwierdzic przyjęcie wiadomości. Było to wszytsko wprawdzie inaczej powiedziane...poszukam tego i zacytuje potem,ale pewna jestem że należy się do tej decyzji ustosukknowa

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

znalazłam

§ 6
Student ubiegający się o przyznanie świadczeń pomocy materialnej zobowiązany jest
niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od uzyskania informacji
o przyznanych świadczeniach, złożyć w dziekanacie stosowne oświadczenie o zapoznaniu
się z treścią decyzji Dziekana.
bloobubble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 17:53   #201
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Filologia polska, Wrocław

Cytat:
Napisane przez bloobubble Pokaż wiadomość
Zapoznając się z zasadami przyznawania stypendiów socjalnych itp przeczytałam regulamin i o ile dobrze pamiętam tam było napisane że gdy tylko student dowie się o przyznanym mu stypendium(nie pamiętam czy listownie czy za pomoca tablicy ogłoszeń) ma obowiązek zgłosic się do dziekanatu lub w inne miejsce(tego tez dokładnie nie pamietam) i potwierdzic przyjęcie wiadomości. Było to wszytsko wprawdzie inaczej powiedziane...poszukam tego i zacytuje potem,ale pewna jestem że należy się do tej decyzji ustosukknowa

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

znalazłam

§ 6
Student ubiegający się o przyznanie świadczeń pomocy materialnej zobowiązany jest
niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od uzyskania informacji
o przyznanych świadczeniach, złożyć w dziekanacie stosowne oświadczenie o zapoznaniu
się z treścią decyzji Dziekana.
Tak jest w regulaminie, ale w IFP to nie obowiązuje Zdanie pań z dziekanatu jest ważniejsze niż wszelkie regulaminy
Na forum IFP możecie znaleźć potwierdzenie moich słów, że nie trzeba nic podpisywać.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 18:13   #202
bloobubble
Raczkowanie
 
Avatar bloobubble
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 31
Dot.: Filologia polska, Wrocław

w takim razie zwracam honor,k-n rzeczywiście jestes niezastąpiona czy mogłabyś powiedziec jeszcze czy istnieje więcej rzeczy na IFP,które odbiegają od wszelkiego rodzaju regulaminów??
bloobubble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 18:24   #203
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Filologia polska, Wrocław

Cytat:
Napisane przez bloobubble Pokaż wiadomość
w takim razie zwracam honor,k-n rzeczywiście jestes niezastąpiona czy mogłabyś powiedziec jeszcze czy istnieje więcej rzeczy na IFP,które odbiegają od wszelkiego rodzaju regulaminów??
Panie z dziekanatu zawsze mają rację, nawet jeśli jej nie mają, to i tak mają
Regulaminy da się obejść
Poza tym dziewczyny musicie się przyzwyczaić do tego, że skończyły się czasy liceum i informowania o wszystkim. Teraz możecie liczyć tylko na siebie lub życzliwe koleżanki. Jeśli same nie będziecie drążyć/szukać to wasza strata. Przyzwyczajcie się jeszcze do tego, że w IFP nic nie wiadomo, aż do ostatniej chwili Wszędzie podane są daty egzaminów - u nas cisza, wszędzie wiadomo, czy będą jakieś godziny dziekańskie - u nas standardowo nie wiadomo itd. itp. Takich sytuacji jest multum.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 09:35   #204
mmilkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
GG do mmilkaaa
Dot.: Filologia polska, Wrocław

Bloobubble ja też mam mieszkanie na Psim Polu na jakiej będziesz mieszkała ulicy? Może będziemy blisko siebie
__________________
"Wschodami gwiazd i zachodami, odmierzam czas liści kolorami..."
mmilkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 11:14   #205
bloobubble
Raczkowanie
 
Avatar bloobubble
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 31
Dot.: Filologia polska, Wrocław

Cytat:
Napisane przez mmilkaaa Pokaż wiadomość
Bloobubble ja też mam mieszkanie na Psim Polu na jakiej będziesz mieszkała ulicy? Może będziemy blisko siebie
na Jana Długosza a Ty gdzie?? Ucieszyłabym się niezmiernie gdyby było to niedaleko,ponieważ nikogo nie będę tam miec w najbliższym bynajmniej czasie poza chłopakiem i koleżanką-która będzie zresztą na innym wydziale Od 12 września będę na miejscu
bloobubble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 11:49   #206
mmilkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
GG do mmilkaaa
Dot.: Filologia polska, Wrocław

Cytat:
Napisane przez bloobubble Pokaż wiadomość
na Jana Długosza a Ty gdzie?? Ucieszyłabym się niezmiernie gdyby było to niedaleko,ponieważ nikogo nie będę tam miec w najbliższym bynajmniej czasie poza chłopakiem i koleżanką-która będzie zresztą na innym wydziale Od 12 września będę na miejscu
A ja na ul.Giżyckiej czyli tuż obok Twojej ulicy super
Ja będę dopiero tydzień później, ale jak się zjawię to obowiązkowo musimy się spotkać.
W ogóle przed rozpoczęciem roku musimy zorganizować integracyjne spotkanie
__________________
"Wschodami gwiazd i zachodami, odmierzam czas liści kolorami..."
mmilkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 11:51   #207
bloobubble
Raczkowanie
 
Avatar bloobubble
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 31
Dot.: Filologia polska, Wrocław

taaaak obowiązkowo musimy się spotkac i zorganizowac integracyjne spotkanie, zawsze przed jakimiś nowymi miejscami ogarnia mnie strach że nikogo nie poznam można pisac do Ciebie na priv??
bloobubble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 15:19   #208
szarlotka90
Raczkowanie
 
Avatar szarlotka90
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 289
Dot.: Filologia polska, Wrocław

Hej dziewczyny! na naszej klasie ludzie umawiają sie na spotkanie, ale ja się tam raczej nie zjawię, termin mi nie pasuje, zresztą parę osób zachowuje się dziwnie, więc jakoś chyba przeżyje bez tego spotkania ale zajrzyjcie tam jesli macie ochote
szarlotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 16:55   #209
Hana899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 114
Dot.: Filologia polska, Wrocław

ja osobiście nie mam n-k i wolałabym spotkanie dziewczyn stąd
Hana899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 17:40   #210
Agaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Filologia polska, Wrocław

Ja również Wydajecie się bardzo sympatyczne
Ps. Szarlotko mogłabyś podać mi link do tego forum na nk? Bo nie mogłam tam znaleźć naszego rocznika
Agaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.