Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-05-16, 13:56   #4291
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

My dzisiaj mieliśmy zrobić grilla, ale tak naparza deszczem, od czasu do czasu burza, że nie da rady. Ludzie wokół mają magnolie przed domami, wszystkie kwiaty postrącane przez grad leżą na trawnikach. To samo dzikie wisienki, jabłonki. Maj, podobno najpiękniejszy miesiąc w roku, krajobraz jakby tornado przeszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Obawiam się o ceny owoców i warzyw w sezonie jesienno-zimowym, jeżeli lato będzie takie deszczowe jak wiosna, to połowa upraw zgnije. Ja odżywiam się przede wszystkim roślinami, w 90%, więc mnie wzrost cen w warzywniakach dotyka zawsze i to jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-16, 14:12   #4292
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
My dzisiaj mieliśmy zrobić grilla, ale tak naparza deszczem, od czasu do czasu burza, że nie da rady. Ludzie wokół mają magnolie przed domami, wszystkie kwiaty postrącane przez grad leżą na trawnikach. To samo dzikie wisienki, jabłonki. Maj, podobno najpiękniejszy miesiąc w roku, krajobraz jakby tornado przeszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Obawiam się o ceny owoców i warzyw w sezonie jesienno-zimowym, jeżeli lato będzie takie deszczowe jak wiosna, to połowa upraw zgnije. Ja odżywiam się przede wszystkim roślinami, w 90%, więc mnie wzrost cen w warzywniakach dotyka zawsze i to jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ojej. Przykre to. Wiem o czym mówisz, czytałam ostatnio, że masakra z owocami, truskawki podobno kosztują 50 zł, czereśnie 160 zł?! Nie wiem czy to prawda, ale to jakaś masakra. Już bardziej opłaci się kupić pakowaną mieszankę warzyw np. na zupę niż kupować świeże... co za czasy...

A u mnie znów dziś ładna pogoda i słońce. Byłyśmy z suczynką na spacerze.
IMG_2686.jpg
Choć jakby zaczynało się chmurzyć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-16, 20:26   #4293
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 970
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

U mnie ostatnio też polało, rzeka znowu się podniosła.
Teraz jest ok, jak na razie fajnie, bo jest mokro, mama posiała warzywa, dostałam sałatę od sąsiada.

Dzisiaj ojciec kosił ogródek- wiem, że niedziela, ale wcześniej lało, a mniszki do połowy łydki... Stóp w trawie też nie widziałam... Dzisiaj ojciec miał wolne i ogarnął, a trochę koszenia mam

Zdążyłam nazbierać kwiatów mniszka do suszenia, bo zamierzam wziąć królika hodowlanego.
Nie wiem, ale jakaś bardzo ekologiczna się zrobiłam, szkoda mi każdego chwasta, który może zjeść królik, w zeszłym roku miałam dużo babki, liści truskawek, marchwi, pietruszki... Zanosiłam pękami koleżankom dla królików, ale w końcu przestałam, bo nie nadążały jeść Króliki, nie koleżanki
Wiecie, jak ja wyglądałam w autobusie jak z reklamówki mlecz mi wystawał?
Mam nadzieję, że nie będzie teraz padać, bo bym miała super siano na zimę.

Ostatnio nawet ciepło jest od poniedziałku. Dzisiaj w słońcu gorąco, ale chłodny wiatr. Jak słońce zaszło za chmury to zimno było.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 05:47   #4294
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cześć wszystkim! Uroczyście informuję, że właśnie przekroczyliśmy granicę 200 dni do BN!
Oby leciało jak najszybciej, bo taka pogoda dopiero się zaczęła, a ja już mam jej dość! Chcę jesieni!

IMG_2955.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 07:15   #4295
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Moja znajoma to samo ,teraz cierpi bo zaczyna sie gorac bardzo zle czuje sie latem nie lubi i juz ,narzeka ze sie poci ze duszno, ze fuj a ja zas odwrotnie narzekam zima ze dni krotkie ze wigotno i wieje naczekac sie nie moglam kiedy sie wygrzeje troche ,te warstwy szmat zrzuce i cos lzejszego zaloze , nie lubie sie wylegiwac na sloncu i opalac ,za to mam sasiadke 73lata ona potrafi caly dzien na balkonie przesiedziec na ktorym od rana grzeje slonce,zawsze opalona na skwarke jest.................co do swiat wiem ze to glupie ale ostatnio tak lezalam i sie zastanawialam gdzie w tym roku ustawie choinke ,teraz mialam przy kanapie ale ona w sumie byla wcisnieta w kat miedzy kanapa i stolem,gdybym przesunela fotel moglabym ja ustawic obok drzwi balkonowych ino jest jedno ale najlepiej byloby fotel wyniesc do sypialni a on jest tak duzy ze przez drzwi nie chce przejsc
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 07:21   #4296
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

A ja cieszę się z obecnej pogody i w ogóle nie tęsknię za jesienią. Nie lubię ani zimna, ani upałów. 15-25° to dla mnie idealny przedział. Teraz czuję, że żyję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 07:29   #4297
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

25 stopni to i dla mnie bylaby idealna temperatura ,wystarczyloby mi calkowicie
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-08, 07:57   #4298
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
A ja cieszę się z obecnej pogody i w ogóle nie tęsknię za jesienią. Nie lubię ani zimna, ani upałów. 15-25° to dla mnie idealny przedział. Teraz czuję, że żyję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo uwielbiam lato, na święta też czekam, ale teraz żyje ciepełkiem, myślę, że tak od września-pazdziernika zacznę oczekiwać świat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 08:52   #4299
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Moja znajoma to samo ,teraz cierpi bo zaczyna sie gorac bardzo zle czuje sie latem nie lubi i juz ,narzeka ze sie poci ze duszno, ze fuj a ja zas odwrotnie narzekam zima ze dni krotkie ze wigotno i wieje naczekac sie nie moglam kiedy sie wygrzeje troche ,te warstwy szmat zrzuce i cos lzejszego zaloze , nie lubie sie wylegiwac na sloncu i opalac ,za to mam sasiadke 73lata ona potrafi caly dzien na balkonie przesiedziec na ktorym od rana grzeje slonce,zawsze opalona na skwarke jest.................co do swiat wiem ze to glupie ale ostatnio tak lezalam i sie zastanawialam gdzie w tym roku ustawie choinke ,teraz mialam przy kanapie ale ona w sumie byla wcisnieta w kat miedzy kanapa i stolem,gdybym przesunela fotel moglabym ja ustawic obok drzwi balkonowych ino jest jedno ale najlepiej byloby fotel wyniesc do sypialni a on jest tak duzy ze przez drzwi nie chce przejsc
Ja lubię słońce, ale nagrzewanie a nie opalanie, mam bardzo jasną skórę i nie chcę tego zmieniać, jedynie nagrzać się na cały rok. Do tej pory było mi ciągle za zimno, dopiero tydzień temu zrezygnowałam z zimowych ubrań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 09:24   #4300
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ja nie mam cierpliwosci do opalania za to koloru nabiore i to bardzo szybko ,my laziki jestesmy i duzo czasu na powietrzu spedzamy,wlasciwie to obojetne na pore roku jak nie ma wietrzyska czy deszczu to fruu ,dla mnie najwieksza kara jest siedzenie na kanapie ,wiadomo lato ciepelko i jeszcze bez deszczu to mozna wiecej rzeczy na powietrzu robic i jest najbardziej wyczekiwana pora roku do tego zawsze jeszcze dochodza jakies wymarzone i wyczekane wakacje,bajeczka
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-12, 19:26   #4301
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 970
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Witam się.

Gorąc trochę mnie wymęczył, ale tylko w pracy...

Dzisiaj za to rano 26*, więcej chmur, ale duszno nieco. Później pogoda się zmieniała, temp. spadła do 18-20*, zaczęło bardzo wiać i trochę polało- to dobrze, bo nie musiałam podlewać
Mam długie spodnie na sobie i ponczo

Liście latały z wierzby i czułam... jesień

Ale nie narzekam, cieszę się z lata Na łące i w parku jest tyle pięknych roślin, że nie mogę się napatrzeć... Czasem nawet mi szkoda, że lato się kiedyś skończy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s (1).jpg (438,1 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s (2).jpg (114,8 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s (3).jpg (223,6 KB, 67 załadowań)
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-13, 10:10   #4302
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Witam się.

Gorąc trochę mnie wymęczył, ale tylko w pracy...

Dzisiaj za to rano 26*, więcej chmur, ale duszno nieco. Później pogoda się zmieniała, temp. spadła do 18-20*, zaczęło bardzo wiać i trochę polało- to dobrze, bo nie musiałam podlewać
Mam długie spodnie na sobie i ponczo

Liście latały z wierzby i czułam... jesień

Ale nie narzekam, cieszę się z lata Na łące i w parku jest tyle pięknych roślin, że nie mogę się napatrzeć... Czasem nawet mi szkoda, że lato się kiedyś skończy...
Ja dziś czuję jesień. Wreszcie jakaś znośna pogoda i ten przyjemnie chłodny wiatr
Jest cudnie!
A to zdjęcie na łące…. OMG
Nie łapiecie kleszczy? Moja jest oczywiście zabezpieczona i nie chodzimy po wysokich trawach, a już dwa przyniosła

Ten tydzień ma być jeszcze gorszy. Nie cierpię takiej pogody, już się szykuję na masakrę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 20:27   #4303
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 970
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Ja dziś czuję jesień. Wreszcie jakaś znośna pogoda i ten przyjemnie chłodny wiatr
Jest cudnie!
A to zdjęcie na łące…. OMG
Nie łapiecie kleszczy? Moja jest oczywiście zabezpieczona i nie chodzimy po wysokich trawach, a już dwa przyniosła

Ten tydzień ma być jeszcze gorszy. Nie cierpię takiej pogody, już się szykuję na masakrę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie dzisiaj też jesiennie, 15*, wiatr, chmury...

Jakoś udało mi się ją tak uchwycić Moja też zabezpieczona, miała kleszcze, ale martwe . Będę znowu musiała z nią jechać. U mnie w parku i na łące trawa wysoka, bo koszą później z pałacu na siano dla koni.

No, ten tydzień też spędza mi sen z powiek A jeszcze mam drugie zmiany, tzn. idę na 14 do pracy... Praca fizyczna
Piątek mam wolny, szczepienie na 12.15.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 11:47   #4304
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

taaaaaaak zdjecie w kwiatach wyszlo fantastycznie ............u nas upal ja cieplolubna i powinnam sie cieszyc w koncu czekalam ale ponad trzydziesci to za cieplo nawet dla mnie
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 11:20   #4305
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 970
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
taaaaaaak zdjecie w kwiatach wyszlo fantastycznie ............u nas upal ja cieplolubna i powinnam sie cieszyc w koncu czekalam ale ponad trzydziesci to za cieplo nawet dla mnie
Dzięki, jak stracę nadzieję to jednak jakieś fajne zdjęcie wyjdzie

U mnie fajnie, 26* na razie, lekki wiatr jest, ale ja zaraz do pracy Pocieszam się, że tylko do czwartku

Zbieram szyszki na święta

Dzisiaj pochodziłabym po rzecze, ale czas nie pozwolił. Może jutro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s (1).jpg (127,6 KB, 49 załadowań)
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 11:32   #4306
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Jaka bryza swiezosci,tez bym tak chetnie sie popluskala,ja w domu pracuje ale nie mam czasu w tygodniu na atrakcje ,no mam blisko dwa jeziora i wieczorami moglabym polezec pod drzewkiem troche ,ale od tamtego roku przychodzi tam tyle ludu ze mi sie odechciewa tam chodzic ,chodze tylko jesienia i zima jak nie leje wtedy bardzo przyjemnie jest a wczoraj wieczorem zrobilismy sobie krotki spcer w pobliskim lesie ,jak w weekendzik dopisze pogoda to wyskoczymy gdzies

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

tez mam w planie uzbierac szyszek ,chce swiateczny wianek z szyszek zrobic
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 09:45   #4307
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 970
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Jaka bryza swiezosci,tez bym tak chetnie sie popluskala,ja w domu pracuje ale nie mam czasu w tygodniu na atrakcje ,no mam blisko dwa jeziora i wieczorami moglabym polezec pod drzewkiem troche ,ale od tamtego roku przychodzi tam tyle ludu ze mi sie odechciewa tam chodzic ,chodze tylko jesienia i zima jak nie leje wtedy bardzo przyjemnie jest a wczoraj wieczorem zrobilismy sobie krotki spcer w pobliskim lesie ,jak w weekendzik dopisze pogoda to wyskoczymy gdzies

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

tez mam w planie uzbierac szyszek ,chce swiateczny wianek z szyszek zrobic
Też jej zazdroszczę

U mnie w parku podobnie było. 2 lata temu chyba jak był taki upał to nad rzeką dużo ludzi... Nie zawsze mi przeszkadzają, ale męczę się, bo moja sucz nic nikomu nie zrobi, ale nie zawsze od razu przyjdzie na zawołanie i czasem się denerwuję, że na kogoś skoczy, aby się przywitać itd. Wtedy chodziłam z nią po rzecze na smyczy

Zdarza się też, że rowerami jeżdżą, a miała zapędy do gonienia, ale teraz widzę, ze jest ok. Zawsze ostrzegam, że może mój pies wybiec zza krzaków, ale to dlatego, żeby ktoś się nie wystraszył

Ten park co do niego chodzę to należy do pałacu. Jest park u góry i na dole, nad rzeką. I w tym roku porobili tabliczki z informacją o ścieżce spacerowej nad Bobrem i też więcej ludzi jest niż zwykle, ale też często jestem sama z psem

Ja uwielbiam te moje okolice, rzeki, pola, łąki, zabytki...

A wrzucisz fotki znad jeziora?
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 10:33   #4308
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

U nas tez okolice ladne ,jest gdzie chodzic czy to latem czy zima i przyznam ze mnie tez nie przeszkadzaja ludzie nad jeziorem , bywalo tam duzo ludzi i bylo zawsze przyjmnie,ale w tamtym roku pozamykali baseny a jak byly otwarte to byly limity i trzeba bylo sie wczesniej rejestrowac,wiec ludzie woleli na spontanie sie spakowac i nad jezioro wybrac,sie nikomu nie dziwie ,no ale ja zas az w takim tlumie nie chcialam sie relaksowac

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

fotki z nad jeziora mam gdzies w telefonie za chwilke wrzuce
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 10:50   #4309
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

przyznam ze nie mam za wiele zdjec takich bez ludzi,(nie chce wrzucac z ludzmi czy z nami )ale wrzuce kilka zdjec z malych jeziorek nad ktore tez chodzimy spacerowac,plus zdjecie z polem winogron,kilka tygodni temu bylismy tam na spacerze akurat cyklam zdjecie i jedno zdjecie jeziorka tej zimy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210117_093807591_HDR.jpg (88,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20210524_103145061.jpg (170,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20200911-WA0002.jpg (231,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20191003_142805927.jpg (282,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20191003_142334937.jpg (250,7 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez bronhilda
Czas edycji: 2021-06-17 o 12:56
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-17, 12:45   #4310
kszykszykszy
Raczkowanie
 
Avatar kszykszykszy
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 195
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

patrzę na ten śnieg i lodowe jeziorko i... o matko i córko jak ja TĘSKNIE!!
kszykszykszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 12:54   #4311
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ta zima dala rade ciekawe jaka bedzie nastepna
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 18:03   #4312
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
przyznam ze nie mam za wiele zdjec takich bez ludzi,(nie chce wrzucac z ludzmi czy z nami )ale wrzuce kilka zdjec z malych jeziorek nad ktore tez chodzimy spacerowac,plus zdjecie z polem winogron,kilka tygodni temu bylismy tam na spacerze akurat cyklam zdjecie i jedno zdjecie jeziorka tej zimy

OMG! Chce dom w tych polach!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-17, 18:39   #4313
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
OMG! Chce dom w tych polach!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ludzie niektorzy tam maja cale posiadlosci ,pieknie tam jest ,w dole jest stare miasto,domy waskie uliczki sklepiki
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-18, 21:35   #4314
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 970
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
przyznam ze nie mam za wiele zdjec takich bez ludzi,(nie chce wrzucac z ludzmi czy z nami )ale wrzuce kilka zdjec z malych jeziorek nad ktore tez chodzimy spacerowac,plus zdjecie z polem winogron,kilka tygodni temu bylismy tam na spacerze akurat cyklam zdjecie i jedno zdjecie jeziorka tej zimy
Super, nie widziałam tyle winogron na raz
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-20, 22:00   #4315
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

186 dni!
Dzisiaj rano nuciłam „Ding dong” Kayah


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-21, 11:28   #4316
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

wezslam na strone Kik-a a tam ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg deko_pilz_s1145465.jpg (45,9 KB, 49 załadowań)
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-21, 11:30   #4317
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

To juz zaczynaja sie tam jesienne klimaty w tamtym roku mieli fajne grzybki z zielonymi i czerwonymi kapeluszami ,ciekawe czy w tym roku beda znow
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-21, 13:46   #4318
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
To juz zaczynaja sie tam jesienne klimaty w tamtym roku mieli fajne grzybki z zielonymi i czerwonymi kapeluszami ,ciekawe czy w tym roku beda znow

Czaaaad Jeszcze tylko lipiec i sierpień


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-21, 13:54   #4319
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

my za dwa tygodnie jedziemy na wakacje ,ciesze sie z lata, ta z cieplolubnych jestem, przyznam ze pomyslalam o tobie wlasnie wiem ze lubisz jesien,to jedno a drugie taki grzyb pasowalby do moich reniferow metalowych-srebrnych na swieta,bylby dekor swiateczno lesny ,co myslicie ?? kupic ??
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-21, 13:55   #4320
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
my za dwa tygodnie jedziemy na wakacje ,ciesze sie z lata, ta z cieplolubnych jestem, przyznam ze pomyslalam o tobie wlasnie wiem ze lubisz jesien,to jedno a drugie taki grzyb pasowalby do moich reniferow metalowych-srebrnych na swieta,bylby dekor swiateczno lesny ,co myslicie ?? kupic ??


Mi się podoba! wzięłabym w złocie osobiście, jeśli są, ale fajny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-25 18:58:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.