Joga - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-16, 14:41   #2341
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Joga

Asia mi dopiero po zajęciach powiedziała "ej, ta dziewczyna to z wizażu, na pewno kojarzysz"
Jak Ci się podobało? Mnie na następny dzień wszystko bolało, ale okazało się, że to grypa

W Kontakcie na Szpitalnej. Mają tam też acro w tygodniu i regularnie weekendowe warsztaty.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2015-10-16 o 14:43
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 17:10   #2342
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Joga

Powiem Ci, że nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek wspominała o wizażu. Ale może jakoś na początku i nie pamiętam?
Zajęcia super, następnego dnia czułam niektóre mięśnie, ale przyjemnie.

Byłaś już kiedyś w tym Kontakcie? Joga z inżynierem budownictwa - brzmi ciekawie.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 17:11   #2343
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Joga

Ja się melduje, że mija mi 7 miesiąc regularnego chodzenia (średnio 4x tydz).
Co do porannych zajęć - nienawidzę wstawać rano, mogłabym spać do południa. Spiełam się i przez większość dni chodze na 7. Poranna joga ma duuuzo plusów - mniej ludzi, relaks przed praca, poczucie "lekkości " ciala na resztę dnia.
Od kilku miesięcy mam mate extra, polecana tutaj. Tylko ją nadal się slizgam w psie :-( pralam ją w pralce, nie pomogło. Jakieś sugestie? Sposoby? To nie tak, że poca mi się dłonie, po prostu zjeżdżają mi do przodu mimo suchości.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 10:32   #2344
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Joga

mangosteen - chodzę tam na tańce, dziś na jogę nie wstałam, bo poszłam spać o 5 rano...

curry - gratuluję!

Próbowałaś zwykłego talku lub pudru? Mi pomagał bambusowy z BU, tani i nie barwi
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 11:00   #2345
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Joga

Malla Szalona!

curry Wow, gratuluję i zazdroszczę!

Ja byłam dziś na 9 na stretchingu w tym klubie fitness, który mam obok. Chyba nie był to za dobry pomysł, bo wczoraj o 19 byłam na pilatesie i dziś trochę mięśnie mi odmawiały posłuszeństwa...:/
Była nowa prowadząca, z jednej strony spoko, bo dawała trochę wycisk, zajęcia były dosyć dynamiczne (u poprzedniej instruktorki można było zasnąć...).
Ale z drugiej strony niezbyt spodobał mi się jej charakter. Często się podśmiewywała i jak czegoś nie dawałyśmy rady zrobić, to rzucała "zabawnymi" tekstami w stylu: "No co jest? Co się dzieje dziewczyny?". "Nooo, podnosimy nogę, podnosimy". "No dobra, jak już ktoś nie daje rady, to ooook, niech już zostanie w poprzedniej pozycji." "Teraz opuszczamy nogę. To znaczy opuszczają te, które dały rade ją podnieść, hłe hłe hłe."
Bleh, nie lubię czegoś takiego. Kurde, przecież jak czegoś nie robię, to nie dlatego, że mi się nie chce, tylko dlatego, że nie daję rady.
Ja mam jakiegoś pecha do tego typu nauczycielek. :/

Aha, jeszcze taka ciekawostka, że prowadząca wykorzystywała dziś sporo pozycji jogi. Ale oczywiście zupełnie inaczej, niz na jodze. Na przykład przy psie z głową w dół cały czas podkreślała, że chodzi o to, żeby utrzymać proste nogi i dotykać piętami do maty. O plecach ani słowa.

Edytowane przez mangosteen
Czas edycji: 2015-10-17 o 11:05
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 11:22   #2346
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Na przykład przy psie z głową w dół cały czas podkreślała, że chodzi o to, żeby utrzymać proste nogi i dotykać piętami do maty. O plecach ani słowa.
Mnie po czymś takim bolałyby lędźwie...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 12:58   #2347
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Joga

Malla mysłałam o zasypce dziecięcej, wyprobuje czytalam kiedyś o szlifowaniu maty papierem sciernym tylko nie wiem gdzie (i czy nie zniszczy to maty).

Od listopada będę miała multisport, chce się z ciekawości przejąć na zajęcia pilatesu w ramach porównania.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 13:48   #2348
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Joga

Ja polecam taki talk jak się używa w pole dance
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 16:12   #2349
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Dot.: Joga

Cześć dziewczyny! Mogę do was dołączyć? Macie tu ciekawe pogaduchy, tyłeczki w salsie i rozmodlony wzrok joginów - oj tak! Myślę o tym, aby jutro wykupić pierwszy karnet i rozkręcić się na dobre codziennie. Preferujecie jakieś style jogi? Ja pewnie zacznę od tych zajęć początkujących, bo w szkole nigdy nie ćwiczyłam, ale uwielbiam vinyasę. A byłyście kiedyś na acro jodze?
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 16:16   #2350
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez ferryboat Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Mogę do was dołączyć? Macie tu ciekawe pogaduchy, tyłeczki w salsie i rozmodlony wzrok joginów - oj tak! Myślę o tym, aby jutro wykupić pierwszy karnet i rozkręcić się na dobre codziennie. Preferujecie jakieś style jogi? Ja pewnie zacznę od tych zajęć początkujących, bo w szkole nigdy nie ćwiczyłam, ale uwielbiam vinyasę. A byłyście kiedyś na acro jodze?
Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz w wątku
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 00:03   #2351
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Joga

Mnie też najbardziej pasuje vinyasa Od czasu do czasu lubię skoczyć na warsztaty iyengarowskie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 07:21   #2352
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Tak, kojarzę, że są też dynamiczne formy jogi, ale bardziej chodziło mi o to, że w jodze chyba raczej nie ma ćwiczenia seriami na zasadzie: 10 powtórzeń tej pozycji, potem 10 powtórzeń kolejnej pozycji i tak dalej.
I w tym względzie pilates jest bardziej podobny do takich typowych ćwiczeń "fitnessowych".

A, to zdecydowanie masz rację
Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Asia mi dopiero po zajęciach powiedziała "ej, ta dziewczyna to z wizażu, na pewno kojarzysz"
Jak Ci się podobało? Mnie na następny dzień wszystko bolało, ale okazało się, że to grypa

W Kontakcie na Szpitalnej. Mają tam też acro w tygodniu i regularnie weekendowe warsztaty.
Biedna... Obyś szybko z tego wyszła

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

Próbowałaś zwykłego talku lub pudru? Mi pomagał bambusowy z BU, tani i nie barwi
Dokładnie to chciałam zaproponować
Dziecieca zasypka daje radę
Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Malla Szalona!

curry Wow, gratuluję i zazdroszczę!

Ja byłam dziś na 9 na stretchingu w tym klubie fitness, który mam obok. Chyba nie był to za dobry pomysł, bo wczoraj o 19 byłam na pilatesie i dziś trochę mięśnie mi odmawiały posłuszeństwa...:/
Była nowa prowadząca, z jednej strony spoko, bo dawała trochę wycisk, zajęcia były dosyć dynamiczne (u poprzedniej instruktorki można było zasnąć...).
Ale z drugiej strony niezbyt spodobał mi się jej charakter. Często się podśmiewywała i jak czegoś nie dawałyśmy rady zrobić, to rzucała "zabawnymi" tekstami w stylu: "No co jest? Co się dzieje dziewczyny?". "Nooo, podnosimy nogę, podnosimy". "No dobra, jak już ktoś nie daje rady, to ooook, niech już zostanie w poprzedniej pozycji." "Teraz opuszczamy nogę. To znaczy opuszczają te, które dały rade ją podnieść, hłe hłe hłe."
Bleh, nie lubię czegoś takiego. Kurde, przecież jak czegoś nie robię, to nie dlatego, że mi się nie chce, tylko dlatego, że nie daję rady.
Ja mam jakiegoś pecha do tego typu nauczycielek. :/

Aha, jeszcze taka ciekawostka, że prowadząca wykorzystywała dziś sporo pozycji jogi. Ale oczywiście zupełnie inaczej, niz na jodze. Na przykład przy psie z głową w dół cały czas podkreślała, że chodzi o to, żeby utrzymać proste nogi i dotykać piętami do maty. O plecach ani słowa.
Brr... Jak to potrafi zniechęcić do zajęć!
To chyba była sfrustrowana nauczycielka wf z gimbazy...
W końcu jak chodzisz na zajęcia to robisz to dla siebie, a nie by udawać że ćwiczysz...
Też miałam kiedyś na zastępstwie na fitness taką... Oby nigdy więcej!

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Malla mysłałam o zasypce dziecięcej, wyprobuje czytalam kiedyś o szlifowaniu maty papierem sciernym tylko nie wiem gdzie (i czy nie zniszczy to maty).
Nie szlifowałabym, by nie zniszczyć maty.
Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ja polecam taki talk jak się używa w pole dance
A co to za talk?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 12:58   #2353
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Joga

Talk używany przy pole dance to magnezja Jest taka w kamieniu i w płynie - te w płynie są o wieeele lepsze.

Szukam teraz na stronie decathlonu, niestety nie mogę znaleźć tej najlepszej. Jest taka za 20zł - powinna dać radę, bo co innego ślizgać się na macie, a co innego utrzymywać ciężar całego ciała na rękach
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 13:10   #2354
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A, to zdecydowanie masz rację
Biedna... Obyś szybko z tego wyszła


Dokładnie to chciałam zaproponować
Dziecieca zasypka daje radę


Brr... Jak to potrafi zniechęcić do zajęć!
To chyba była sfrustrowana nauczycielka wf z gimbazy...
W końcu jak chodzisz na zajęcia to robisz to dla siebie, a nie by udawać że ćwiczysz...
Też miałam kiedyś na zastępstwie na fitness taką... Oby nigdy więcej!


Nie szlifowałabym, by nie zniszczyć maty.

A co to za talk?
Ja używam akurat Dry Hands, ale można wybrać coś tańszego, choć ten jest w miare wydajny, bo jedna mała aplikacja starcza mi na całe zajęcia na pole
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 13:31   #2355
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Talk używany przy pole dance to magnezja Jest taka w kamieniu i w płynie - te w płynie są o wieeele lepsze.

Szukam teraz na stronie decathlonu, niestety nie mogę znaleźć tej najlepszej. Jest taka za 20zł - powinna dać radę, bo co innego ślizgać się na macie, a co innego utrzymywać ciężar całego ciała na rękach
Dzięki. Tej w kamieniu bym sie nieco bała, czy nie będzie pylić.
Myślałam kiedyś o boulderingu, ale właśnie ze względu na pylenie musiałam zrezygnować
Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ja używam akurat Dry Hands, ale można wybrać coś tańszego, choć ten jest w miare wydajny, bo jedna mała aplikacja starcza mi na całe zajęcia na pole
Dzięki
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 13:49   #2356
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ja używam akurat Dry Hands, ale można wybrać coś tańszego, choć ten jest w miare wydajny, bo jedna mała aplikacja starcza mi na całe zajęcia na pole
A ona nie jest lepka?

Co do form to ja też wolę vinyase i ashtange, choć iyengar uczy detali w asanach.

Co do pozycji to nie lubię trójkątów. Mam wrażenie, ze choć nie wiem jak bym się nie ułożyła to czuje przeciążenie kolan. Podciagam rzepki, prostuje nogi, ukladam biodra jak trzeba a wyjście z pozycji jest często masakra.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 13:56   #2357
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Joga

Magnezja w płynie nie jest lepka, tzn. jest ale w kilkanaście sekund wysycha i masz na rękach warstwę suchego talku nie do zdarcia
Wiele razy wracałam z rury z nogami upapranymi na biało, bo było ciężko mi to zmyć w umywalce po zajęciach
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 14:02   #2358
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Co do pozycji to nie lubię trójkątów. Mam wrażenie, ze choć nie wiem jak bym się nie ułożyła to czuje przeciążenie kolan. Podciagam rzepki, prostuje nogi, ukladam biodra jak trzeba a wyjście z pozycji jest często masakra.
A próbowałaś minimalnie kolana zgiąć?
Może masz przeprosty, często wtedy właśnie bolą kolana
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 14:06   #2359
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
A ona nie jest lepka?

Co do form to ja też wolę vinyase i ashtange, choć iyengar uczy detali w asanach.

Co do pozycji to nie lubię trójkątów. Mam wrażenie, ze choć nie wiem jak bym się nie ułożyła to czuje przeciążenie kolan. Podciagam rzepki, prostuje nogi, ukladam biodra jak trzeba a wyjście z pozycji jest często masakra.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka
Ten prepart nie jest lepki, po wylaniu na dłoń wygląda jak płyn do dezynfekcji rąk i podobnie się zachowuje, już w trakcie rozcierania jest suchy.

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Magnezja w płynie nie jest lepka, tzn. jest ale w kilkanaście sekund wysycha i masz na rękach warstwę suchego talku nie do zdarcia
Wiele razy wracałam z rury z nogami upapranymi na biało, bo było ciężko mi to zmyć w umywalce po zajęciach
To czego ja używam to nie jest magnezja. Nie zostawia białego pyłu, jest zupełnie bezbarwny. Czysta magnezja jest tańsza, ale mam wrażenie nie tak skuteczna. Nie pamiętam już co ma w składzie, musiałabym sprawdzić.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 14:21   #2360
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ten prepart nie jest lepki, po wylaniu na dłoń wygląda jak płyn do dezynfekcji rąk i podobnie się zachowuje, już w trakcie rozcierania jest suchy.



To czego ja używam to nie jest magnezja. Nie zostawia białego pyłu, jest zupełnie bezbarwny. Czysta magnezja jest tańsza, ale mam wrażenie nie tak skuteczna. Nie pamiętam już co ma w składzie, musiałabym sprawdzić.
Dy hands nie jest białe? Jestem pewna na jakieś 80% że pożyczałam od koleżanki i było białe
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 14:31   #2361
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Dy hands nie jest białe? Jestem pewna na jakieś 80% że pożyczałam od koleżanki i było białe
Nie chcę teraz się nim smarować, więc w środę zwrócę jeszcze na to uwagę, ale z tego co sobie przypominam sprzed 5 dni był przezroczysty
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 15:00   #2362
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Nie chcę teraz się nim smarować, więc w środę zwrócę jeszcze na to uwagę, ale z tego co sobie przypominam sprzed 5 dni był przezroczysty
Nie no wierzę Po prostu jakoś mi się buteleczka kojarzy, że to miała moja koleżanka, ale pewnie mi się porąbało
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 15:12   #2363
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Nie no wierzę Po prostu jakoś mi się buteleczka kojarzy, że to miała moja koleżanka, ale pewnie mi się porąbało
Jest kilka takich preparatów w białych butelkach
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 15:17   #2364
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Jest kilka takich preparatów w białych butelkach
Wszystkie są w białych butelkach prawie Ale ta łapka mi się jakoś kojarzy, no ale pewnie mi gdzieś mignął jak szukałam w internetach
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 15:54   #2365
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A próbowałaś minimalnie kolana zgiąć?
Może masz przeprosty, często wtedy właśnie bolą kolana
Jeden instruktor powiedział, że mam, kolejny, że nie. Kolana nie bola mnie potem, tylko czasami przy wyjściu z pozycji, jeśli trzymamy długo to pod koniec. Jak lekko zegnę to czuję ulgę.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 19:39   #2366
ladyinside
Przyczajenie
 
Avatar ladyinside
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Malownicza strona Polski
Wiadomości: 3
Dot.: Joga

Kochane, dzisiaj była moja pierwsza lekcja Jogi, muszę przyznać, że na filmach wygląda to trochę prościej Ale i tak super się ćwiczyło, przede mną długa droga, czy jakieś porady dla początkujących może macie?
ladyinside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 06:55   #2367
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Jeden instruktor powiedział, że mam, kolejny, że nie. Kolana nie bola mnie potem, tylko czasami przy wyjściu z pozycji, jeśli trzymamy długo to pod koniec. Jak lekko zegnę to czuję ulgę.
hmm... pytanie któremu wierzyć...
Zaufałabym sobie, i temu co czuję- jeśli przestaje gdy lekko zginasz to tak rób.


Cytat:
Napisane przez ladyinside Pokaż wiadomość
Kochane, dzisiaj była moja pierwsza lekcja Jogi, muszę przyznać, że na filmach wygląda to trochę prościej Ale i tak super się ćwiczyło, przede mną długa droga, czy jakieś porady dla początkujących może macie?
Hehe, wiadomo, a z czasem w zasadzie nie robi się łatwiej, tylko inne rzeczy sprawiają trudność.
Poczytaj kilka stron wstecz, sporo było ostatnio o tym


Wczoraj na sesji robiliśmy powitania słońca. No ja rozumiem, że to człowiek się poci i robi się gorąco... Ale jak koleś koło mnie ściągnął koszulkę to miałam ochotę wyjść z zajęć. Było to nie na miejscu wg mnie.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 07:36   #2368
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
hmm... pytanie któremu wierzyć...
Zaufałabym sobie, i temu co czuję- jeśli przestaje gdy lekko zginasz to tak rób.




Hehe, wiadomo, a z czasem w zasadzie nie robi się łatwiej, tylko inne rzeczy sprawiają trudność.
Poczytaj kilka stron wstecz, sporo było ostatnio o tym


Wczoraj na sesji robiliśmy powitania słońca. No ja rozumiem, że to człowiek się poci i robi się gorąco... Ale jak koleś koło mnie ściągnął koszulkę to miałam ochotę wyjść z zajęć. Było to nie na miejscu wg mnie.
Też mi się tak wydaje, w ogóle mam często wrażenie, że panowie traktują jogę jak siłownię i takich zachowań jest przez to więcej
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 07:54   #2369
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje, w ogóle mam często wrażenie, że panowie traktują jogę jak siłownię i takich zachowań jest przez to więcej
Masz chyba rację, ale uważam, że na siłowni także byłoby to nie stosowne i niehigieniczne.

Tego Pana miałam możliwość oglądać kątem oka w psie z głową w dół...
owłosione i spływające potem plecy...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 20:25   #2370
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Joga

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Wczoraj na sesji robiliśmy powitania słońca. No ja rozumiem, że to człowiek się poci i robi się gorąco... Ale jak koleś koło mnie ściągnął koszulkę to miałam ochotę wyjść z zajęć. Było to nie na miejscu wg mnie.
ueee fuj. też by mnie to obrzydziło
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-05 14:52:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.