inny Test golarki Braun CoolTec CT2s - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Braun CoolTec – oczami Wizażanek

Notka

Braun CoolTec – oczami Wizażanek Pierwsza na świecie golarka z technologią aktywnego chłodzenia BRAUN CoolTec! Testowane na mężczyznach – oczami Wizażanek...

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-02, 09:48   #1
marekosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2

inny Test golarki Braun CoolTec CT2s


Golarkę Braun CoolTec CT2s otrzymałem do testów .. xxxxxx
Pierwsze wrażenia - bardzo pozytywne. Wszystko elegancko zapakowane w zgrabne pudełeczko. W zestawie jest jeszcze instrukcja, podstawka do ładowania wraz z zasilaczem, szczoteczka do czyszczenia i malutka buteleczka oliwy do smarowania.
Grafika opakowania bardzo ładna, stonowana. Także golarka jest bardzo ładna. Kolorystyka bardzo ładna, „profesjonalna”. Solidna obudowa, świetnie spasowane elementy, nic się nie rusza, nie trzeszczy, pewnie leży w ręce. Plastik wysokiej jakości. Część obudowy pokryta przyjemną w dotyku gumą, co zapewnia dobry chwyt. Jest nawet przewidziane zagłębione miejsce na kciukJ Dosyć ciężkawa przez co wydaje się solidna i sugeruje, że ma metalowe elementy w środku, a nie tylko sam plastik.
Dobra firma, solidne wykonanie, dobre jakościowo materiały, made in Germany - to wszystko o czymś świadczy.
Zasilanie akumulatorowe też oceniam bardzo wysoko. Dzięki temu można się golić w każdej sytuacji i warunkach, nawet gdy się bardzo spieszymy możemy się golić robiąc „przy okazji” inne rzeczy. Można jej używać nawet w miejscach pozbawionych dostępu do energii elektrycznej, choćby na biwaku. Producent zapewnia 45 minut pracy na jednym ładowaniu, więc na kilka goleń wystarczy.
Przyczepić można się jedynie do podstawki ładującej. Troszkę nie pasuje poziomem solidności i minimalnie przez to gryzie się z resztą. Odkładając golarkę do ładowania trzeba też zwracać uwagę by odłożyć ją prawidłowo, tak by dotykała styków na podstawce.
System chłodzący jest świetny. Nie spodziewałem się, że będzie tak dobrze działał; jak dla mnie to nawet za dobrzeJ Czuje się, jakby skórę dotykać jakimś zimnym metalem. Twarz po goleniu nie ma żadnych podrażnień, na skórze czuje się przyjemny chłód. Docenimy to pewnie najbardziej w czasie upałów. Do tej pory używałem tylko golarki Philipsa, która nie ma takiej funkcji, i fakt, często skórę miałem podrażnioną, z czerwonymi plamami, a po goleniu tą golarką nie ma takiego efektu! Golarka przesuwa się na skórze gładko nie stawiając większego oporu. Golenie nią to sama przyjemność. Troszkę gorzej radzi sobie w trudno dostępnych miejscach np. na granicy wąsów z nosem, to wynika z jej konstrukcji, ale nie jest to jakiś problem.
Proces golenia trwa bardzo krótko, a efekt końcowy jest bardzo dobry. Ogólnie golarkę Braun CoolTec CT2s i jej innowacyjną funkcję oceniam celująco.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-12-02 o 12:57 Powód: reklama firmy
marekosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 13:23   #2
Blackigirl
Raczkowanie
 
Avatar Blackigirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 443
Dot.: inny Test golarki Braun CoolTec CT2s

kiedy wygrales to cudo?
konkurs jest do 08,12,213 mozna jeszcze wygrac lub postestowac? kiedy wygrales a kiedy przyszedl prezencior ?
__________________
Blackigirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 06:30   #3
marekosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: inny Test golarki Braun CoolTec CT2s

a pod koniec listopada to wysyłali
marekosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 11:28   #4
gradusek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: inny Test golarki Braun CoolTec CT2s

Ja również otrzymałem golarkę Braun CoolTec CT2s xxxx Wcześniej korzystałem z innej golarki elektrycznej i bardzo się do niej zraziłem. Jednak ta golarka jest rzeczywiście super. Nie podrażnia, dzięki elementowi zapewniającemu chłodzenie. Bardzo wygodnie trzyma się ją w dłoni. Ładowanie trwa bardzo krótko, bo poniżej jednej godziny, a starcza na kilka goleń. Cieszę się, że nie muszę stosować dodatkowych płynów i balsamów, które również powodują uczulenie. Jakość golarki oceniam bardzo wysoko, tak samo jak funkcję chłodzenia, której nie posiada żadna inna. Bardzo podoba mi się to, że mogę się nią golić zarówno na sucho jak i pod prysznicem. Czyszczenie też jest również proste.Jestem w 100% zadowolony z efektów golenia. Szczerze poleceam, miaiek

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-12-09 o 09:48 Powód: reklama
gradusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 11:33   #5
Blackigirl
Raczkowanie
 
Avatar Blackigirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 443
Dot.: inny Test golarki Braun CoolTec CT2s

dziekuje za odpowiedzi
__________________
Blackigirl jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Braun CoolTec – oczami Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.